Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Dooti Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna ja też coś widzę i trzymam kciuki ☺

Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • Katja11 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps i powiem
    Wam ze mam ten test w torebce w pracy i teraz kreska jest niepodwazalna. Wiem ze patrzy sie tylko do jakiegos czasu bo potem juz falszywie ale test wysechl i kreska jest wyrazna.
    A moze by... widzialas moj cien 11dpo. Sens jest :)

f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Katja11 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamomarta czekam
    Na Twoj wyschniety test !:) dawaj foto.

f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja, powtórz takim samym testem za dwa dni. Średnio beta co 48h przyrasta i tym samym kreska ciemnieje. Ktoś tu u Was w wątku pisał - beta 25 zł, test 4 zł, a w tych początkowych wartościach naprawdę wychodzi na jedno ;)
    Ja robiłam takie porównania na dwóch firmach.

Jeśli nie miałaś ospy, to uważaj bardzo z tym półpaścem :(

A może by... - tak zasadniczo uważam, że 12dpo to już prawie jak termin @. Jak coś się miało zadziać, to się zadziało i wyjdzie :) Tylko jednak z porannego raczej testuj.

Pozdrawiam Was ciepło i życzę każdej z osobna powodzenia :)

Katja11 lubi tę wiadomość

• Katja11 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn chyba zrobie wlasnie w sobote rano lub niedziele rano.

f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • A może by... Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. To testuję jutro- trzymajcie kciuki. Oby coś wyszło. Fajnie by było mieć rocznicę ślubu już z dzieciatkiem.

50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Mi też się wydaje, że coś tam jest:) Gratuluję! Agniechaa, witaj w klubie miałyśmy to samo: bóle i tak sobie myślałam, że może nam to obu zwiastuje ciążę, a teraz zobacz... obie będziemy testować w grudniu i mam nadzieję, że będzie lepiej:) Mnie po drodze w listopadzie będzie czekać jeszcze mierzenie prolaktyny, bo skończę bromergon i martwię się, że ona jeszcze nie spadła... fajnie, że przynajmniej u Ciebie franca dobrze wychodzi:) ja narazie czekam też na @, bo neistety u mnie to takie plamienie często pojawia się nawet dwa dni wcześniej, a potem dopiero z grubej rury.

Ja biore norprolac. I to juz tylko 1/3tab co 2dni i dzis poziom 9z czyms wiec ideolo :) jedyny plus dnia dzisiejszego

• toto Ekspertka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja biore norprolac. I to juz tylko 1/3tab co 2dni i dzis poziom 9z czyms wiec ideolo :) jedyny plus dnia dzisiejszego
    Kurcze, to ja sie boje, ze za duzo tego Norporlacu biore.. przy wynikach prl na czczo miedzy 30 a 50 dostalam 1 tabletke 75mg dziennie, w koncu mi za nisko spadnie..! Myslicie, ze prolaktyna może być za niska? Ale lekarka doświadczona, chwalona i polecana, powinnam jej zaufać...

Starania od 2016, niska rezerwa jajnikowa, kiepska morfologia, 2x CB, 3x IUI...
    07/2018 ICSI + transfer, 2 mroziaki
  • Katja11 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wyschniety test po 4 godzinach
    https://zapodaj.net/7f11aa344ebf0.jpg.html

Dagn_, karm3lka lubią tę wiadomość

f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Kurcze, to ja sie boje, ze za duzo tego Norporlacu biore.. przy wynikach prl na czczo miedzy 30 a 50 dostalam 1 tabletke 75mg dziennie, w koncu mi za nisko spadnie..! Myslicie, ze prolaktyna może być za niska? Ale lekarka doświadczona, chwalona i polecana, powinnam jej zaufać...

Moze byc za niska, ja taka mialam po dostinexie i potem po zmianie na norprolac tez i zmniejszalismy dawki. I teraz ladny wynik mam

• Katja11 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Moze byc za niska, ja taka mialam po dostinexie i potem po zmianie na norprolac tez i zmniejszalismy dawki. I teraz ladny wynik mam
    Nie masz pojecia jak ja za Cienie kciuki trzymam no..:)

f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • CzeresniowaMama Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodważalna ! Idę gotować, trzymajcie kciuki żeby wyszedł mi dzis tort marzeń dla mojej córy

Córcia 05.11.2012! :) Naturals
    AMH 3.99
    Morfologia 2%
    Kwalifikacja.
    Długi protokół.
    WIERZYMY!
  • Katja11 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Niepodważalna ! Idę gotować, trzymajcie kciuki żeby wyszedł mi dzis tort marzeń dla mojej córy
    Z milosci wychodzi najlepszy tort dla dziecka :) bedzie wspanialy.

f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna kreska:) Kurczę, a ja się właśnie zastanawiam czemu mi nie da tego leku skoro po miesiącu bromergonu dwie tabsy dziennie nic nie spadła w dół... teraz jak nie spadnie to się zapytam czy nie ma lepszego leku...

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Nie masz pojecia jak ja za Cienie kciuki trzymam no..:)

Dzieki milo czuc wsparcie tu od Was

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Piękna kreska:) Kurczę, a ja się właśnie zastanawiam czemu mi nie da tego leku skoro po miesiącu bromergonu dwie tabsy dziennie nic nie spadła w dół... teraz jak nie spadnie to się zapytam czy nie ma lepszego leku...

Ja bardzo polecam bo nie ma zadnych skutkow uboczmych przy okazji a to tez wazne. Slyszalam ze bromergon ma ich mnustwo ;/

• kotek87 Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was?
    mam pytanie testować czy jeszcze się wtrzymać?

eb26cae06fb278b18b19e61b7d52c90a.png

lprkgu9rfbd20u5x.png
  • emi2016 Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pozytywów dziewczyny ! Agniechaaa - tulę :(

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Katja11 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Witam Was?
    mam pytanie testować czy jeszcze się wtrzymać?

eb26cae06fb278b18b19e61b7d52c90a.png

Kotek ewidentnie testowac !!!

f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Madzia_ Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałabym dołączyć do Was, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, jestem kolejny cykl na clo + gonal f + pregnyl. Pregnyl dostałam w sobotę (3pęcherzyki dominujące), starania od soboty do wtorku.
    Dzisiaj miałam kontrolę i niestety mam torbiel 3cm. Bardzo bolał mnie brzuch co już wydało mi się dziwne. Od dziś dupek do 15.11 i 16.11 mam dopiero testować. Dziwnie, że tak długo. Płakać mi się chce bo myślę, że nic z tego nie będzie. Ehhh kolejny raz to samo.

Załamałam się trochę bo czułam, że coś jest nie tak i w sumie myślę, że nic z tego tym razem też nie będzie.

Testować mimo wszystko planuję za tydzień czyli 14 dni po pregnylu, myślę, że już nie będzie fałszował testu.

Pozdrowienia dla wszystkich i samych dwóch krech na testach :*

uwo93e3kvculwunu.png

Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego