X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Owulacyjny elektroniczny jest lepszy o tyle, że pokazuje z większą dokładnością temperaturę (dwa miejsca po przecinku, zwykły elektroniczny tylko jedno). Są też chyba jeszcze te bezrtęciowe owulacyjne, ale nie wiem na jakiej zasadzie one działają. Generalnie cena owulacyjnego i zwykłego jest chyba podobna, więc warto kupić. :P

    Byłam w trzech aptekach i nie mieli owulacyjnego :/

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny o co chodzi z tym wiesiołkiem? TO się kupuje w tabletach, czy jakiś zwykły olej? Od którego do którego dnia cyklu należy go brać?
    Staramy się z mężem już ponad rok i jak narazie bezskutecznie, dlatego czepiam się wszystkiego co może nam pomóc.

    Wiesiołek pomaga poprawić jakość śluzu płodnego. Bierze się go od 1dc do owulacji, potem trzrba odstawić. Można go kupić w aptece, jest w kapsułkach np. GAL, Oeparol.
    Mi pomógł na śluz.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny o co chodzi z tym wiesiołkiem? TO się kupuje w tabletach, czy jakiś zwykły olej? Od którego do którego dnia cyklu należy go brać?
    Staramy się z mężem już ponad rok i jak narazie bezskutecznie, dlatego czepiam się wszystkiego co może nam pomóc.

    Wiesiołek ma wpływać na produkcję śluzu płodnego. Możesz pić olej, albo przyjmować go w kapsułkach. W kapsułkach oczywiście wygodniej, bo picie oleju może być nieprzyjemne. Olej z wiesiołka powinno się przyjmować od pierwszego dnia cyklu do wystąpienia owulacji. Dokładnego zakresu od dnia cyklu do dnia cyklu nikt ci nie poda, bo cykl cyklowi nie równy. :P Ale możesz sobie założyć, że np. przy 28 dniowym cyklu będziesz brać do 10-12 dc, dla bezpieczeństwa. Wszystko zależy od tego jak długą masz fazę lutealną.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia_ wrote:
    Byłam w trzech aptekach i nie mieli owulacyjnego :/

    Ja zamawiałam przez internet z odbiorem w aptece. Trzeba kombinować czasami. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja zamawiałam przez internet z odbiorem w aptece. Trzeba kombinować czasami. ;)
    jeszcze poszukam stacjonarnie :)
    ale za to kupiłam 3 testy ciążowe i już mnie kusi zeby zrobić ale raczej jeszcze za wcześnie...

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ilu dniowe masz cykle, Madzia?

    Zobaczyłam u ciebie pod wykresem, że napisałaś, że masz z reguły podwyższoną temperaturę. Mierzenie temperatury wciąż ma sens, bo mimo to i tak powinnaś mieć jeszcze wyższą temperaturę po owulacji. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, moze pytaj nie o owulacyjny termometr, tylko o elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku.
    Ale ja swoj kupowałam online.
    Olej z wiesiołka kupuje w formie oleju. Tez online zamawiam.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Jesteś 8 dpo to jak gin może rozwiać Twoje szansę ?
    Niestety moja jutrzejsza wizyta związana jest z tym iż dwa cykle temu pęcherzyk nie pękną w ogóle i miała z tym trochę nieprzyjemności. Wiec jeśli na usg znowu będzie widoczny niepęknięty pęcherzyk pewnie rozpocznie się leczenie, czego wolałabym uniknąć

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    A ilu dniowe masz cykle, Madzia?

    Zobaczyłam u ciebie pod wykresem, że napisałaś, że masz z reguły podwyższoną temperaturę. Mierzenie temperatury wciąż ma sens, bo mimo to i tak powinnaś mieć jeszcze wyższą temperaturę po owulacji. ;)


    Cykle mam różne :/ tak jak widziałaś jestem po stymulacji i teraz na duphastonie, jak przestaję go brać wtedy mam @. Ostatnio cykle miałam 25 i 21 dni, teraz owulacja myślę, ze była 30.11.
    Z tą temperaturą właśnie chciałabym popróbować bo z pewnością masz rację. Jeśli dzisiaj nigdzie nie znajdę tego termometru to jutro zmierzę zwykłym.

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie strasznie boli lewy jajnik!!! Przy podcieraniu był śluz przezroczysty rozciagliwy, ehhh...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30.11 to chyba dopiero będzie. :D

    Pamiętaj tylko żeby nie zmieniać termometru w trakcie cyklu i już do końca mierz tym zwykłym, bo ci zaburzy wykres.

    Ja się jakoś nie mogę zebrać do powrotu do mierzenia. :P A w sumie mogłabym, bo chłop codziennie mnie budzi o 5, jak wstaje do pracy. W dodatku nie wiem gdzie się mój termometr podział po przeprowadzce... :D Miesiąc już minął, wypadałoby się rozpakować do końca. :D

    Madzia_ lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Jak mnie strasznie boli lewy jajnik!!! Przy podcieraniu był śluz przezroczysty rozciagliwy, ehhh...

    A ból jest cały czas, czy przy ruchu, siadaniu, itd?

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    30.11 to chyba dopiero będzie. :D

    Pamiętaj tylko żeby nie zmieniać termometru w trakcie cyklu i już do końca mierz tym zwykłym, bo ci zaburzy wykres.

    Ja się jakoś nie mogę zebrać do powrotu do mierzenia. :P A w sumie mogłabym, bo chłop codziennie mnie budzi o 5, jak wstaje do pracy. W dodatku nie wiem gdzie się mój termometr podział po przeprowadzce... :D Miesiąc już minął, wypadałoby się rozpakować do końca. :D

    Ups, przepraszam :) 30.10 owulka :)

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    tak jak obiecałam wrzucam foto testu i przesyłam fluidki :)

    https://zapodaj.net/50d2269d7834f.jpg.html

    Super dwie krechy. Nie pozostawiają wątpliwości :) ekstra!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj dopiero 5dni po owu, a już się dopatruje różnych dolegliwości, chociaz wiem że nie ma szans żeby już były jakies objawy.
    Ale tak jest że jak już sobie coś wkręce, to nie mogę przestać o tym myśleć...
    Ciężka sprawa to czekanie :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przesylam - mam nadzieje - wiruski dla was. U mnie bez zmian testy pozytywne, termin @ zalezy gdzie licze. Ovufriend dzis, jakies inne kalkulatory na srode. Bete chuyba zrobie na dniach a gin w przyszlym tyg.

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia_ wrote:
    Cykle mam różne :/ tak jak widziałaś jestem po stymulacji i teraz na duphastonie, jak przestaję go brać wtedy mam @. Ostatnio cykle miałam 25 i 21 dni, teraz owulacja myślę, ze była 30.11.
    Z tą temperaturą właśnie chciałabym popróbować bo z pewnością masz rację. Jeśli dzisiaj nigdzie nie znajdę tego termometru to jutro zmierzę zwykłym.

    Ja kupiłam owulacyjny na Allegro za jakieś grosze i bardzo dobrze działa.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak nie będę mierzyć temp i badać śluzu dalej. :D Bez wiedzy kiedy i czy była owu jakoś łatwiej mi się żyje w drugiej połowie cyklu. :D Bez tych "urojonych" objawów. A pamiętam, że miałam ich wiele na początku starań...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Chyba jednak nie będę mierzyć temp i badać śluzu dalej. :D Bez wiedzy kiedy i czy była owu jakoś łatwiej mi się żyje w drugiej połowie cyklu. :D Bez tych "urojonych" objawów. A pamiętam, że miałam ich wiele na początku starań...

    No właśnie tak to jest. Przed owu nic mi nie jest. A po owulacji nagle dostrzegam objawy których nigdy wcześniej u siebie nie zauważyłam. I nie wiem czy były zawsze tylko tak słabe że je olewalam czy dopiero teraz jak mierze temperaturę i obserwuje cykl to sobie je wkręcam.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Alex7903 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam listopadowki
    Mnie dzis skusiło by zrobić test
    Niestety znów jedna kreska

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 16:52

    60745f2036530078cdb144923dc2a9a1.png
    Starania od października 2015r
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ