X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 10 listopada 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam tego i jestem zadowolona:

    http://allegro.pl/show_item.php?item=5460528514&snapshot=MjAxNi0wNy0yMFQwODoxMTo1N1o7YnV5ZXI7ODg3NzI1ZjEwMTA4M2RhNGVjMTc3ZjZjMTdlZTgyZmFkM2Y5Yzg1NjhlNDlkN2YyODJkZjg1NzJhNThmZTYxOQ==

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 10 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERMOMETR OWULACYJNY KL 60 KARDIOLINE

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Widze bertha na Twoim wykresie, że już ostro testujesz! Jednak nie wytrzymałaś do soboty :) też się zaczynam powoli łamać... Nigdy nie miałam takiego wykresu jak ten mój aktualny. Zawsze po owu tempka skakała a teraz ciągle do góry. Powoli bo powoli ale jednak do góry :)
    hihi, no nie wytrzymalam i testuje sobie :D codziennie teraz testuje, a jeszcze popoludniu musze sie hamowac zeby drugi raz nie sprawdzać :D wariatka :D

    kaha, dzieki za kciuki! :) tempki rzeczywiscie ladnie nam sie ustabilizowaly po owu, ale u mnie po owu zawsze bylo ladnie, a jeszcze nic z tego nie wyszlo, takze tym sie jednak nie sugeruję.. Jednak wierze ze jest szansa!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś mega spadek...podejrzewam, że owu przede mną (tylko dlaczego 3 dni rosła tempka...i 4 dnia spada ?) Już się nie mogę doczekać jutra jak dalej będzie niska to owu za rogiem a jak wzrośnie to czyli po ale dlaczego taki spadek do lini ?

    Bertha szalona jesteś :p ale ja tam rozumiem :)

    bertha lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    U mnie dziś mega spadek...podejrzewam, że owu przede mną (tylko dlaczego 3 dni rosła tempka...i 4 dnia spada ?) Już się nie mogę doczekać jutra jak dalej będzie niska to owu za rogiem a jak wzrośnie to czyli po ale dlaczego taki spadek do lini ?

    Bertha szalona jesteś :p ale ja tam rozumiem :)

    Mi w pierwszym cyklu z mierzenie temp też w 4 dniu też tak spadła, w poprzednim w 6dpo. Dopiero w tym tak równo idzie do góry. Także to chyba normalne że czasami tak skacze. Jak jutro odbije to na pewno już po owu.

    zubii lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was dziewczyny :)

    ja dzisiaj odebrałam wyniki bety i progesteronu :)

    Beta HCG 69,12
    Progesteron 17,11


    Tak więc oficjalnie wysyłam Wam świeże wiruski ciążowe i czekam na Was na fioletowej stronie! ;) <3 <3 <3

    Dooti, emi2016, kaha, zubii, MamaFabianka, bertha, olusia.a, Calineczka221 lubią tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki właśnie dzwoniłam do doktorka żeby umówić się na wizytę bo wczoraj skończył mu się urlop. Umawialiśmy się w październiku że będę dzwonić w sprawie monitoringu a tu niespodzianka, zdziwienie w jego głosie bezcenne :) ale jak mi serducho biło....:)
    Póki co mam jutro podejść do niego na oddział po receptę na dupka, tak na wszelki wypadek. Liczę że może zrobi mi przy okazji USG, ale pewnie nie bo teraz przez telefon mówił że troszkę za wcześnie...dziś 5t 1 d.

    Kurcze, nadal nie mogę w to uwierzyć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 16:38

    kaha lubi tę wiadomość

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    hihi, no nie wytrzymalam i testuje sobie :D codziennie teraz testuje, a jeszcze popoludniu musze sie hamowac zeby drugi raz nie sprawdzać :D wariatka :D

    kaha, dzieki za kciuki! :) tempki rzeczywiscie ladnie nam sie ustabilizowaly po owu, ale u mnie po owu zawsze bylo ladnie, a jeszcze nic z tego nie wyszlo, takze tym sie jednak nie sugeruję.. Jednak wierze ze jest szansa!!

    Ja to dopiero wariatka- jeszcze mam prawie tydzień do @ a codziennie robię sobie testy, jakoś tak- lubię to robić. Tylko szkoda, że nie wychodzi || i popołudniu też robię- chyba mi się nudzi za bardzo ;)
    Anga gratulacje! <3

    bertha lubi tę wiadomość

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Powtórzyłam dziś test 15dpo :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/966c108c9d8c.jpg
    Super! Widzę, że nie możesz uwierzyC :-)
    Ja mojego nie wklejam bo dziś niegatywny

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych zaciazonych :)

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam :-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję zaciazonym

    Gosiaczek2234
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Mi w pierwszym cyklu z mierzenie temp też w 4 dniu też tak spadła, w poprzednim w 6dpo. Dopiero w tym tak równo idzie do góry. Także to chyba normalne że czasami tak skacze. Jak jutro odbije to na pewno już po owu.

    Ją mierze już od 3 lat i to pierwszy taki dziwny wykres ta owulka to aż nie możliwa zwykle najszybciej mam 18 dc.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ogarniam. Mialam okres pół dnia... Brzuch mnie boli dalej ale czysto,troche brazowego sluzu jak sie podcieram.Niemam pojęcia co sie dzieje nie dosc ze 4 dni przed terminem to jeszcze trwal pol dnia a normalnie trwa 5

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Dziewczyny nie ogarniam. Mialam okres pół dnia... Brzuch mnie boli dalej ale czysto,troche brazowego sluzu jak sie podcieram.Niemam pojęcia co sie dzieje nie dosc ze 4 dni przed terminem to jeszcze trwal pol dnia a normalnie trwa 5


    Hymmm... może implantacja?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Ją mierze już od 3 lat i to pierwszy taki dziwny wykres ta owulka to aż nie możliwa zwykle najszybciej mam 18 dc.

    No to masz zdecydowanie wieksze doświadczenie w temacie! Ty trzy lata ja trzy cykle ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Hymmm... może implantacja?
    Raczej nie. Lało sie ze mnie jakby normalny okres a implantacja to zazwyczaj kilka kropel z tego co wyczytalam bo w pierwszej ciazy nie mialam wiec nie wiem

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje jutro, ale boje sie hehe nie chce zobaczyc jednej kreski i nachetniej odwleklabym jeszcze dluzej to testowanie. Ale w sobote imprezka rodzinna i musze wiedziec czy moge sie napic % :) mam nadzieje ze test bedzie juz wiarygodny....

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    U mnie dziś mega spadek...podejrzewam, że owu przede mną (tylko dlaczego 3 dni rosła tempka...i 4 dnia spada ?) Już się nie mogę doczekać jutra jak dalej będzie niska to owu za rogiem a jak wzrośnie to czyli po ale dlaczego taki spadek do lini ?

    Bertha szalona jesteś :p ale ja tam rozumiem :)

    Tak się zdarza. Jak znowu odbije jutro, to się liczy 17 dc jako skok. Jak nie, to po prostu przedwcześnie podwyższona tempka. :P Owulacja czasem robi taki falstart.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Ja to dopiero wariatka- jeszcze mam prawie tydzień do @ a codziennie robię sobie testy, jakoś tak- lubię to robić. Tylko szkoda, że nie wychodzi || i popołudniu też robię- chyba mi się nudzi za bardzo ;)
    Anga gratulacje! <3
    Ja tez juz od 7dpo testuje czyli jak miałam tydzień do @ :D

    ma_rtha lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ