X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny dostałam drugi raz opaskę św. Dominika. Może któraś z Was byłaby chętna to mogę wysłać :)

    ja jestem chetna :) wyslalam priv

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 20:17

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny dostałam drugi raz opaskę św. Dominika. Może któraś z Was byłaby chętna to mogę wysłać :)
    Jak jutro @ przyjdzie to ja bym była chętna : )

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napisze do nich tylko daj mi jeszcze raz Karolina tego maila ?? Bo pisałaś gdzieś ale musiałabym długo grzebać : ) długo sie czeka na ta opaskę??

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:
    KOTECZKA82 - jak się dziś czujesz?

    U mnie nadal brak @! Tylko mega dużo się śluzu ze mnie wydobywa... Wrrr! Jutro rano jadę na bete.

    Żadnych zmian że tak powiem, żadnych objawów na cokolwiek. @ nadal brak. Też mam raczej mocniej wilgotno. Czekam jak nie przyjdzie @ to zrobię test albo betę w środę lub czwartek. Nie cierpię czekać. Trzymam kciuki za Ciebie.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Malka, Flower - mega się cieszę <3 pozytywne wiadomości napędzają do działania :-) Trzymam kciuki za Malki serduszko i kwiatkowe jajeczka.

    Izape- Twój wykres wygląda bardzo ładnie, oby było zielono!

    Weekend spędziłam z mężem u teściowej, więc nawet Was nie śledziłam. Aktualnie po wiesiołku (chyba) mam jakiś dziwolągowaty śluz, no cuda na kiju, jak taki gęsty, ciągnący (wybaczcie określenie) glut. W życiu czegoś takiego nie widziałam, a zawsze miałam śluz płodny tylko rzadki i rozciągliwy. Nie wiem o co cho. (?)

    Mój zawsze wyglada obiecująco zeby w dzień @ spaść w sam dół : ) wiec mało mnie on przekonuje. Wirusów nalapalam wiec jak fasola bedzie miała byc to chętnie ja ugoszczę : ) negatywa jednego zaliczyłam wiec nie bedzie mi przykro.

    Taki sluz miałam przed wiesiołkiem i ovarinem, był czasem taki paskudny ze jak ściągałam majtki to potrafił przykleić sie do nogi bo tyle go było Hahaha : p właśnie taki glut kiesielowaty. Przepraszam za opis. Ale czasem nad tym sie nie da zapanować : p A z ovarinem i wiesiołkiem miałam piękny sluz.

    Ten sluz to mi sie wydaje ze nie był zbyt dobrej jakości, bo żołnierz musiałby byc plemnikiem rambo zeby sie przez ten kisiel przedostać. Nie wiem czy dobrze myśle, tak na chłopski rozum albo jakiś czop by sie z tego robił przez który nie szło by sie przecisnąć... staram sie myślec jak plemnik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 20:27

    Anna Stesia, Emiilka, Lejka, Amy333, Sarna84, pawojoszka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia :( bardzo mi przykro. Ale proszę Cię nie załamuj się i walcz dalej! W końcu przyjdzie ten najszczęśliwszy dla Ciebie czas, że wszytsko potoczy się zgodnie z planem! A jeśli mogę mieć jakąś uwagę to spróbuj podjechać gdzieś na USG. Bo ta beta coś dziwnie skacze. Żeby nie było żadnych komplikacji. Ściskam Cię mocno :(

    Flowwer :) u Ciebie cudowne wieści! Na takie wiadomości od Ciebie czekam tu od początku mojej forumowej kariery ;) będę zaciskać z całych sił kciuki i wierze, że te święta będą najszczęśliwsze w Waszym życiu. Trzymam też kciuki za Twojego emka, żeby jutro już zabieg był zgodnie z planem, bo wyobrażam sobie jakie musi być stresujące takie przekładanie.

    Dziewczyny dziękuję Wam wszystkim za kciuki i wsparcie, za wiarę, że wszytsko będzie dobrze! Bez Was bym chyba umarła że stresu. Bardzo dziękuję, że jesteście :) najlepsze forum na świecie!

    Anna Stesia, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z kolei jakieś dziwne przeczucie, że coś jest nie tak... Nie mam takich skoków temperatury jak wcześniej, nie bolą mnie jeszcze piersi... Dziwne to wszystko. Owulacja niby była i mam na to podwójny dowód, ale brakuje mi potwierdzenia w temperaturach czy cyckach.

    Jednego dnia humor wysoko w górze, jednego na maksymalnym dole. I weź tu żyj...

    Bunia, bardzo mi przykro :( Mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz... :(

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IzaPe BuAHAHAHAHA !!! Ależ mnie rozwaliłaś: "Staram się myśleć jak plemnik" :D :D :D Ty się nie staraj- Ty myśl jak plemnik: "idę zapłodnić pierwsze jajeczko jakie spotkam" ;)

    Ja też mam myśli podobne do Twoich tylko po swojemu: chłop na wyjazdach, wraca do domu na weekend. Myślę sobie: co ja bym robiła przez cały tydzień/miesiąc gdyby nie te starania :P Zawsze to czas między weekendami szybciej leci ;)

    Anna Stesia, klaudiaaa93 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape - no właśnie też mi się wydaje, że taka ciapa plemnikom raczej nie pomoże. :-/ tylko dziwnie, że zawsze miałam zajebisty, a tu zaczęłam wiesiołka i takie dziwy... Może to przez biochemiczną w poprzednim cyklu?

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Bunia,przykro mi no :( ,trzeba dojść do przyczyny niepowodzeń.Kate u mnie dziś 27 dc pp a cykle miewam 26 dniowe.Od dwóch dni bóle małpowe,może franca przylezie,do zaznaczonej owu podchodzę sceptycznie,może wogle jej nie było,kto wie ;) .

    A może nie przyjdzie i będzie fasol :D
    U mnie nie ma takiej opcji w tym cyklu więc czekam na paskude, albo nie będę tak brzydko mówić bo jeszcze się obrazi i nie przyjdzie

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz dopiero nadrobilam ...
    Malka Flower Cudne wieści ;) Cieszę się razem z Wami ❤

    Bunia Brak mi słów...Tak mi przykro :(

    malka lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia przykre to :( trzymaj sie dzielnie i tak jak dziewczyny pisza nie poddawaj się!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciąża miałam co 29 dni @, a po poronieniu czekałam prawie 7 tyg na następną... A teraz mam coraz dłuższe cykle... Także może za pół roku się znowu ureguluję,

    Dziewczyny idę jutro walczyć o nową lepsza prace:) skoro dziecka mieć nie mogę to chociaż pracę może dostanę fajna :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja przed ciąża miałam co 29 dni @, a po poronieniu czekałam prawie 7 tyg na następną... A teraz mam coraz dłuższe cykle... Także może za pół roku się znowu ureguluję,

    Dziewczyny idę jutro walczyć o nową lepsza prace:) skoro dziecka mieć nie mogę to chociaż pracę może dostanę fajna :)

    Powodzenia, Bajeczko! :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez to,że poszłam na l4 z powodu rwy kulszowej,nie została mi przedłużona umowa o pracę,byłam na okresie próbnym.Ale dziś odbyłam rozmowę kwalifikacyjną o nową pracę i jest duża szansa,że ją dostanę.Jutro mają dać znać.

    Bocianiątko, KateHawke, Anna Stesia, Lunaris, Emiilka, Amy333, Karma88, pilik, KateKum, Koteczka82, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny dostałam drugi raz opaskę św. Dominika. Może któraś z Was byłaby chętna to mogę wysłać :)
    Ja też jestem chętna! :) Ale chyba się spóźniłam... :(

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Powodzenia, Bajeczko! :-*

    Dziękuję :)

    Blue trzymam kciuki byś dostała ta prace

    blue00, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue i Bajka trzymam kciuki za pozytywny wynik. Trzymam kciuki za nowa prace :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue, Bajka - trzymam kciuki :-)
    Ja czekam na awans i negocjację podwyżki :-D

    Anna Stesia, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Zdziwiłabym sie jakby nie przyszła ale to mało istotne jestem już gotowa na kolejny cykl! W sumie te starania to taki napęd życiowy w pewnym sensie jest po co żyć ; D raz nawet pomyślałam ze co my będziemy robić jak sie uda ? Wiem ze to głupie ale niczym innym teraz nie żyjemy : p

    Piękny masz wykres naprawdę pozazdrościć :).

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ