X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 listopada 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jeszcze do 63 daleko ;)
    Nadal nie mogę uwierzyć w to ze wyemitowali ta reklamę. Szok,a zarazem żal. Banda decydentow i idiotow to wymyśliła.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 listopada 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:
    ENDOMETRIOZA. KTÓRAŚ Z WAS COŚ WIĘCEJ MI POWIE ?

    Polecam znaleźć dobrego gina, który będzie Cię prowadził.
    U mnie najpierw była laparoskopia, żeby usunąć torbiele jajników. Później przez pół roku terapia Visanne, żeby wyciszyć ogniska endometriozy. No i później starania o bobasa. Udało się dość szybko :)

    Gratuluję dziewczyny wszystkich dzisiejszych pozytywnych wizyt! I pięknych zarodków! Niech rosną z nich super bobasy :D

    My dziś po pierwszej wizycie u pediatry i młoda ma już 3300g, czyli rośniemy :)

    Anna Stesia, Bunia86, pasiasta, Flowwer, KateHawke, malka, Emiilka, Lunaris, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam ta reklamę dziś chyba dwa razy.. To jakas kpina. I co był tam aktor Młynarczyk!! Ze on poszedł na to to aż się mu dziwie!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    A jaka powinna być homocysteina? Ja badalam na początku cyklu i mam 9,4

    Bunia, najlepiej poniżej 8. Te normy laboratoryjne nijak mają się do starań o dziecko.
    Tulę Cię mocno i trzymam kciuki za dalszą walkę!

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Nadal nie mogę uwierzyć w to ze wyemitowali ta reklamę. Szok,a zarazem żal. Banda decydentow i idiotow to wymyśliła.

    Tez widziałam... wrrrrrrr taką wiązankę puściłam, aż mi ciśnienie podnieśli

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, potrzebuję pomocy :) Nie wiem czy dobrze pamiętam, czy Ty miałaś ciągnięcie w pachwinie/ból jajnika i drętwienie nogi jakoś na początku ciąży?

    Mi znów to wróciło i nie daje spokoju. Jak nie przejdzie pewnie pójdę do lekarza, ale dopiero co w piątek byłam.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bunia, najlepiej poniżej 8. Te normy laboratoryjne nijak mają się do starań o dziecko.
    Tulę Cię mocno i trzymam kciuki za dalszą walkę!
    Ja czytałam ze między 6 a 8 :) tylko nie wiem do końca co oznacza za niską homocysteina.

    Aaa to ja wiem ze to żelazny zestaw. Mimo to przy pai encorton nie jest standardem :/ tylko heparyna a wg ptg mutacje poza v leiden nie są wskazaniem do refundacji heparyny :( to jest ich oficjalne stanowisko niestety. Trzeba trafić na gina który zaryzykuje :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bunia, najlepiej poniżej 8. Te normy laboratoryjne nijak mają się do starań o dziecko.
    Tulę Cię mocno i trzymam kciuki za dalszą walkę!
    Dzięki, ja głupia myślałam że w normie mam :/

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja czytałam ze między 6 a 8 :) tylko nie wiem do końca co oznacza za niską homocysteina.

    Aaa to ja wiem ze to żelazny zestaw. Mimo to przy pai encorton nie jest standardem :/ tylko heparyna a wg ptg mutacje poza v leiden nie są wskazaniem do refundacji heparyny :( to jest ich oficjalne stanowisko niestety. Trzeba trafić na gina który zaryzykuje :/

    Tak, między 6 a 8. Nieprecyzyjna byłam podając tylko górną granicę.

    Uwielbiam Twój nowy nick <3


    Zielona, pilik gratuluję ślicznych fasolek :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie oglądam Polsat a tam krytyka reklamy, że osoby bezplodne krytykują że mogło by się ponad 100 dzieci z in vitro urodzić, nawet jacyś specjaliści wypowiadają się że reklam sugeruje że osoby bezplodne same są sobie winne, czyli wszyscy myślą tak jak my:)

    summer86, Anna Stesia, Lena21, KateHawke, Karolina90, Karma88, Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja czytałam ze między 6 a 8 :) tylko nie wiem do końca co oznacza za niską homocysteina.

    Aaa to ja wiem ze to żelazny zestaw. Mimo to przy pai encorton nie jest standardem :/ tylko heparyna a wg ptg mutacje poza v leiden nie są wskazaniem do refundacji heparyny :( to jest ich oficjalne stanowisko niestety. Trzeba trafić na gina który zaryzykuje :/

    No wlasnie ja przy pai nie dostałam encortonu, zobaczymy jaki plan będzie miał gin dalej, ale na pewno zapytam o to. A Heparyne dostałam z refundacja. A homocysteina też może wpływać na zagniezdzanie? Czy tylko na samo zajście ? Muszę się dużo doszkolić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 19:19

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kaczorka, potrzebuję pomocy :) Nie wiem czy dobrze pamiętam, czy Ty miałaś ciągnięcie w pachwinie/ból jajnika i drętwienie nogi jakoś na początku ciąży?

    Mi znów to wróciło i nie daje spokoju. Jak nie przejdzie pewnie pójdę do lekarza, ale dopiero co w piątek byłam.

    Miałam ból i uczucie rozpychania na początku ciąży, bo miałam torbiel 3cm.
    Ginekolog nie kazał się przejmować.
    Ale drętwienia nogi nie pamiętam. Chociaż też kojarzę, że ktoś miał.

    A teraz na TVN mówili o królikach.

    summer86 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie dziewczyny czy Wam się otwiera plisss :)
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/19WVqgOZrF-abnW6BdpntISprEBIbIxl5raD-TwtPxqs/edit?usp=sharing

    Flowwer, Bunia86, mi88, KateHawke, Emiilka, Sarna84, Karma88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, otwiera ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tak :) ale czad dla poczatkujących super Hope

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Zobaczcie dziewczyny czy Wam się otwiera plisss :)
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/19WVqgOZrF-abnW6BdpntISprEBIbIxl5raD-TwtPxqs/edit?usp=sharing

    No pewnie :) super

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super. Dziś już mnie wzywa mały Potworzak ;) ale jak macie jakieś pomysły co tam dorzucić piszcie na prv albo w watku styczniowym :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope sama to stworzyłaś? Super! Wszytsko zebrane w jednym miejscu!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Hope sama to stworzyłaś? Super! Wszytsko zebrane w jednym miejscu!
    Zbieram z wszystkich wątków i forumów które mam pozapisywane ;)

    Jedna_z_Wielu, malka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, a co jeśli mam homocysteinę 10,3 umol/l ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ