X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane, a co jeśli mam homocysteinę 10,3 umol/l ?
    To musisz zbić. Zbijasz ja wit b i kwasem foliowym najlepiej wszystko metylowane.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    My dziś po pierwszej wizycie u pediatry i młoda ma już 3300g, czyli rośniemy :)

    Kaczorka, my też dzisiaj mieliśmy pierwszą wizytę :-) Co prawda u nas poza standardową kontrolą, chodziło o wystawienie tony skierowań - uroki urodzenia wcześniaka, ale za to jakiego wcześniaka... Takiego żarłoka i pasibrzucha, że lekarka kazała troche ograniczyć cyca, bo Młody w 1,5 tygodnia przybrał... 0,7kg! Waży już 4200! I wręcz kazała nam oszukiwać Małego smoczkiem, bo za szybko i za dużo przybiera.

    Ucałuj Maleńką od nas <3 Niech Wam zdrowo rośnie!

    KateHawke, Emiilka, Lunaris lubią tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope pięknie :)
    Mi się otwiera w aplikacji :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope dzięki :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE otwiera sie :)

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszły moje ANA9 Ale pisze tylko że miano ujemne
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd5e5650d64c.png

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To musisz zbić. Zbijasz ja wit b i kwasem foliowym najlepiej wszystko metylowane.
    Dziękuję <3
    A w jakich dawkach i gdzie są te metyle ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja się pochwalę... Sprawiłam sobie prezent z okazji urodzenia drugiego synka... i życzę Wam, żeby każda z Was mogła sobie sprawić taką pamiątkę jak już urodzicie swoje Maleństwa <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b6a58aef15ee.jpg


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 20:47

    blue00, KateHawke, Bunia86, Jedna_z_Wielu, Agniechaaaa, Lena21, Flowwer, Paulina.G, Emiilka, Yoselyn82, Bocianiątko, Sarna84, Kaczorka, Karma88, Czrna 81, Malinka7 lubią tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Dziewczyny, a ja się pochwalę... Sprawiłam sobie prezent z okazji urodzenia drugiego synka... i życzę Wam, żeby każda z Was mogła sobie sprawić taką pamiątkę jak już urodzicie swoje Maleństwa <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b6a58aef15ee.jpg
    Gdzie takie cudo i za ile mozna kupić?

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia - na alledrogo szukaj :-) Wpisz sobie srebrne stópki dla Mamy, to Ci wyskoczy lista i do wyboru bedziesz miała :-) Ja w ogóle jakoś zaczęłam od wpisywania: DLA MAMY i zaczęly mi wyskakiwać takie cuda...a w stópkach się zakochałam <3

    Nie wiem czy mogę wkleić linka do tego sprzedawcy czy to jako reklama nie będzie. A cena naprawdę niewielka - 69zl!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:02

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Dziewczyny, a ja się pochwalę... Sprawiłam sobie prezent z okazji urodzenia drugiego synka... i życzę Wam, żeby każda z Was mogła sobie sprawić taką pamiątkę jak już urodzicie swoje Maleństwa <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b6a58aef15ee.jpg

    Ekstra !!!!

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    MamaStasia - na alledrogo szukaj :-) Wpisz sobie srebrne stópki dla Mamy, to Ci wyskoczy lista i do wyboru bedziesz miała :-) Ja w ogóle jakoś zaczęłam od wpisywania: DLA MAMY i zaczęly mi wyskakiwać takie cuda...a w stópkach się zakochałam <3

    Nie wiem czy mogę wkleić linka do tego sprzedawcy czy to jako reklama nie będzie. A cena naprawdę niewielka - 69zl!

    To chociaż na priv ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziękuję <3
    A w jakich dawkach i gdzie są te metyle ?
    Ja mam najtańsze z allegro firmy medverita. A z apteki najlepszy jest prenatal uno. Nie są to same metyle ale metylowana jest wit b12 i połowa kwasu foliowego. A co do tej pory bralas?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka my tu ciągle wrzucamy linki do ofert na allegro ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja mam najtańsze z allegro firmy medverita. A z apteki najlepszy jest prenatal uno. Nie są to same metyle ale metylowana jest wit b12 i połowa kwasu foliowego. A co do tej pory bralas?

    Osobno Wit b6, magnez, kwas foliowy, i leki na tarczyce oraz na prl.
    W takim razie czegoś muszę poszukać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:10

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Pilik i Aga gratki!!!

    Buniu :( jeszcze trochę i będziesz to miała za sobą!

    Nika ja też mam pai homo. Na to się bierze clexane. I jak na femibionie masz taką homo to same metyle musisz brać.
    Yosel a czemu piszesz ze encorton tez? Mi tego nikt nie proponował :/
    No tak, już 3 tydzień jem same metyle tak na wzzelki wypadek. Gorzej, że clexane przepisują teraz dopiero od pozytywnego testu, przynajmniej u mnie na wsi. A ja od 4 lat nie mogę zajść. Poprostu dalej jestem w tej beznadziejnej sytuacji, że nie mogę zajść w ciążę, tylko teraz jeszcze ze świadomością, że nawet jeśli się kiedyś uda, to ciężko będzie utrzymać ciążę, a dziecko może być chore

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No tak, już 3 tydzień jem same metyle tak na wzzelki wypadek. Gorzej, że clexane przepisują teraz dopiero od pozytywnego testu, przynajmniej u mnie na wsi. A ja od 4 lat nie mogę zajść. Poprostu dalej jestem w tej beznadziejnej sytuacji, że nie mogę zajść w ciążę, tylko teraz jeszcze ze świadomością, że nawet jeśli się kiedyś uda, to ciężko będzie utrzymać ciążę, a dziecko może być chore
    Popatrz na mnie :) pierwsze ciążę są często zdrowe :)
    Mutacje nie powinny przeszkadzać w zajściu. Zazwyczaj tylko w utrzymaniu. Jak juz ogarniesz nowego przystojniaka możesz zapytać co sądzi o kleksie od ovu bo i tak ją czasem ginowie przepisuja ;)
    No nie możesz być tak pesymistycznie nastawiona ;) nie Ty! Mthfr ma połowa populacji a resztę takie szczesciary jak my :D

    summer86, pilik lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Lejka my tu ciągle wrzucamy linki do ofert na allegro ;)

    No to przekonałaś mnie ;-)

    To zamiast na priv to wklejam na oficjalu ;-) :

    http://allegro.pl/srebrne-stopki-prezent-dla-mamy-grawer-i6694865661.html

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Booooskoe stopki kiedyś mi taka reklama na fb wyskakiwała :) No cuuuuuuudo <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    MamaStasia - na alledrogo szukaj :-) Wpisz sobie srebrne stópki dla Mamy, to Ci wyskoczy lista i do wyboru bedziesz miała :-) Ja w ogóle jakoś zaczęłam od wpisywania: DLA MAMY i zaczęly mi wyskakiwać takie cuda...a w stópkach się zakochałam <3

    Nie wiem czy mogę wkleić linka do tego sprzedawcy czy to jako reklama nie będzie. A cena naprawdę niewielka - 69zl!
    Dziekuje bardzo :) Poszukam link nie potrzebny a cena faktycznie nie wielka jest :)

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ