X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Popatrz na mnie :) pierwsze ciążę są często zdrowe :)
    Mutacje nie powinny przeszkadzać w zajściu. Zazwyczaj tylko w utrzymaniu. Jak juz ogarniesz nowego przystojniaka możesz zapytać co sądzi o kleksie od ovu bo i tak ją czasem ginowie przepisuja ;)
    No nie możesz być tak pesymistycznie nastawiona ;) nie Ty! Mthfr ma połowa populacji a resztę takie szczesciary jak my :D
    Ja wbrew pozorom jestem okropną pesymistką i cały czas mam depresję. Ale trzeba trzymać fason. A dziewczyny z Gdyni właśnie mi napisały, że żaden z moich faworytów na nowego ginka nie przepisuje clexane od owu. Tutaj chyba jest taki standard.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, śliczne zdjęcia, śliczne kropeczki! Niech Wam rosną zdrowo!!!

    Ja też dzisiaj bylam na poglądzie mojego maleństwa i widziałam 3 fikołki, 2 salta, 2 obroty i 7 piruetów mojego akrobaciątka. Nie wiem, co to dziecko bierze!

    Okazało się też, że maluch jest spory - ma prawie 5 i pół centymetra, więc jest o 9 dni starszy niż to wynika z OM :-O

    Wysyłamy Wam tonę wirusków!!! #@$%^&*(**&^%$#@#$^&*() Łapcie i czyńcie z nich słuszny użytek!
    U mnie tez tak bylo synek zawsze wychodzil na usg wiekszy niz z om. I sie urodzil dosc spory :D W Twoim przypadku tez tak moze byc.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja wbrew pozorom jestem okropną pesymistką i cały czas mam depresję. Ale trzeba trzymać fason. A dziewczyny z Gdyni właśnie mi napisały, że żaden z moich faworytów na nowego ginka nie przepisuje clexane od owu. Tutaj chyba jest taki standard.

    Wysłałam priv

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Booooskoe stopki kiedyś mi taka reklama na fb wyskakiwała :) No cuuuuuuudo <3 <3

    Aga, no wiesz... skoro Ci to już kiedyś wyskakiwało, to po prostu był znak... :-)

    Ps. Jakby co to można znaleźć wersje bardziej wypasione - bo ze złota, ale tam można np.dobrać kamień do każdej stópki osobno... co jest dobre jakby tak np. parka była z tych Twoich dwóch Cudów <3 ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:44

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Doszły moje ANA9 Ale pisze tylko że miano ujemne
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd5e5650d64c.png



    Kochana jesteś zdrowa jak ryba przysłowiowa dlatego ładnie zachodzisz w ciąże ale gdzieś genetyka szwankuje
    Może w pamiętniku zbierzesz wszystkie wyniki badać bo cięzko zapamiętać ale wiem że zawsze miałaś ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:40

    summer86, Bunia86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Wysłałam priv
    Ale ze mnie zacofaniec, dopiero teraz odkryłam, jak działają te zaproszenia i gdzie w ogóle są. Teraz jakaś wiadomość przyjdzie, tak?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Flo za pomysł z tym pamiętnikiem
    Nie wpadłam na to :) samej mi się to przyda taki zbiór wszystkiego w jednym miejscu

    Umówiłam dziś wizytę u Wolskiego także już mi lepiej że coś działam. Wizyta za niecałe 2 tygodnie. Myślę że na tym się teraz skupimy i oby on coś wymyślił

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    U mnie tez tak bylo synek zawsze wychodzil na usg wiekszy niz z om. I sie urodzil dosc spory :D W Twoim przypadku tez tak moze byc.

    Tak sądzisz? Mnie jest płeć obojętna, bardziej martwiłam się, że może coś jest nie tak. My z mężem nie jesteśmy bardzo rośli, nasi rodzice też nie, więc nie spodziewam się urodzić wielkoluda. Ale może faktycznie coś jest na rzeczy. Dzieki, uspokoiłaś mnie!

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Dzięki Flo za pomysł z tym pamiętnikiem
    Nie wpadłam na to :) samej mi się to przyda taki zbiór wszystkiego w jednym miejscu

    Umówiłam dziś wizytę u Wolskiego także już mi lepiej że coś działam. Wizyta za niecałe 2 tygodnie. Myślę że na tym się teraz skupimy i oby on coś wymyślił

    Od tego tutaj jesteśmy, zawsze do pomocy i wspierania w radości i smutnych chwilach.
    Burzę mózgów przeprowadzimy ;)
    Ja trzymam cały czas kciuki za szybkie leczenie i fasolkę która zadomowi sie na 9 mies <3

    Bunia86, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Aga, no wiesz... skoro Ci to już kiedyś wyskakiwało, to po prostu był znak... :-)

    Ps. Jakby co to można wyczucie znaleźć wersje bardziej wypasione - bo ze złota, ale tam można np.dobrać kamień do każdej stópki osobno... co jest dobre jakby tak np. parka była z tych Twoich dwóch Cudów <3 ;-)
    Ja mam przeczucie, ze bedzie dwoje królewiczów :D ale opcja pieeeeeejna <3 i jaki cudowny prezent sama sobie zafundowałaś :D

    Aksamitna, Flowwer, Lejka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja mam przeczucie, ze bedzie dwoje królewiczów :D ale opcja pieeeeeejna <3 i jaki cudowny prezent sama sobie zafundowałaś :D
    ja liczę ze juz poznam płeć obojga w środę. Na razie ten plus ze przy leżeniu na kołkach przemiescily sie pod pępek. Wiec moze ta szyjką odetchnie. Detektor tętna cudna sprawa, nie czuje jeszcze ruchów, ale jak sie boje to słucham serduszek

    Agniechaaaa, Lejka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate trzymam kciuki za bezproblemowe laparo !!
    Maja za twoją wizytę oby nasionka były mocarzami !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 22:48

    KateHawke, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    ja liczę ze juz poznam płeć obojga w środę. Na razie ten plus ze przy leżeniu na kołkach przemiescily sie pod pępek. Wiec moze ta szyjką odetchnie. Detektor tętna cudna sprawa, nie czuje jeszcze ruchów, ale jak sie boje to słucham serduszek
    Czekam na to kogo tam chowasz w brzuszku <3 :) a detektor piękna sprawa pewno tez sobie fundnę :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a tak w ogóle to chciałam Wam przedstawić nasze Dziedziczątko:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fb08c6324a5.jpg

    Maleństwo, ukłoń się ładnie ciociom! (dzisiaj wykonało tysiąc fiknięć, więc przynajmniej jedno można zaliczyć jako grzecznościowe dygnięcie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 22:43

    Flowwer, Yoselyn82, Paulina.G, Aksamitna, Bunia86, Agniechaaaa, Lejka, Emiilka, Lena21, Jedna_z_Wielu, pasiasta, Madżka89, Sarna84, summer86, KateHawke, Kaczorka, pilik, blue00, Karma88, Lunaris, malka, pawojoszka, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, a tak w ogóle to chciałam Wam przedstawić nasze Dziedziczątko:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fb08c6324a5.jpg

    Maleństwo, ukłoń się ładnie ciociom! (dzisiaj wykonał tysiąc fiknięć, więc przynajmniej jedno można zaliczyć jako grzecznościowe dygnięcie)

    Ale piękne zdjęcie całe maleństwo widać. Widok zapiera dech <3

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ale piękne zdjęcie całe maleństwo widać. Widok zapiera dech <3

    Moja ginekolog jest mistrzem fotografii - dzidzio tak się kręciło, że nie mam pojęcia, w jaki sposób zdażyła nacisnąć "spust migawki" :-D

    Flowwer, Lejka lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, a tak w ogóle to chciałam Wam przedstawić nasze Dziedziczątko:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fb08c6324a5.jpg

    Maleństwo, ukłoń się ładnie ciociom! (dzisiaj wykonało tysiąc fiknięć, więc przynajmniej jedno można zaliczyć jako grzecznościowe dygnięcie)

    Pieknego masz maluszka, gratuluję :-)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, a tak w ogóle to chciałam Wam przedstawić nasze Dziedziczątko:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fb08c6324a5.jpg

    Maleństwo, ukłoń się ładnie ciociom! (dzisiaj wykonało tysiąc fiknięć, więc przynajmniej jedno można zaliczyć jako grzecznościowe dygnięcie)

    Piękności <3

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja mam przeczucie, ze bedzie dwoje królewiczów :D ale opcja pieeeeeejna <3 i jaki cudowny prezent sama sobie zafundowałaś :D

    No właśnie... musiałam sama, bo jak przy pierwszym synu mój M powitał mnie w domu pięknym złotym pierścionkiem, tak tym razem już nie wpadł na to, że wypadałoby drugiego syna też czymś upamiętnić... No to sama sobie sprawiłam prezencik...

    Ps. Wiecie, ja to sroka jestem - uwielbiam wszelkie błyskotki, a... mój M ciągle mi mówi, że on nie wie jakie prezenty mi robić... No rynce opadajom... Powiedziałam mu ostatnio, że ja mu podpowiadać nie zamierzam co można mi kupować, a dzisiaj jak odebrałam przesyłkę, to ostentacyjnie mu pokazałam i: ŁADNE SOBIE KUPIŁAM? ;-p A coooo... I tak pewnie nie zrozumiał aluzji ;-D Ale najgorsze jest to, że skubany ma naprawdę dobry gust... pierścionek zaręczynowy sam zaprojektował i zamówił u jubilera i trafił w 100% w mój gust... A teraz nie wie co mi kupić... ehhhh

    Aha... i ja nie wiem dlaczego, ale jednak dalej obstawiam dwie księżniczki... Jakoś tak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały 2 dziewczynki u Ciebie, zanim jeszcze Zające w Tobie zamieszkały :-) I wiesz... byłoby dobrze,bo po takiej Mamusi, to dziewczyny bedą jak marzenie.. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 22:57

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja mam przeczucie, ze bedzie dwoje królewiczów :D ale opcja pieeeeeejna <3 i jaki cudowny prezent sama sobie zafundowałaś :D

    Ciekawe czy twoje przeczucie się sprawdzi :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ