X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, a tak w ogóle to chciałam Wam przedstawić nasze Dziedziczątko:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fb08c6324a5.jpg

    Maleństwo, ukłoń się ładnie ciociom! (dzisiaj wykonało tysiąc fiknięć, więc przynajmniej jedno można zaliczyć jako grzecznościowe dygnięcie)
    OOoooooo <3

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Dziewczyny, a ja się pochwalę... Sprawiłam sobie prezent z okazji urodzenia drugiego synka... i życzę Wam, żeby każda z Was mogła sobie sprawić taką pamiątkę jak już urodzicie swoje Maleństwa <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b6a58aef15ee.jpg

    Slicznosci :-) mam nadzieję że kiedyś też takie będę miała

    Agniechaaaa, Lejka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ciekawe czy twoje przeczucie się sprawdzi :-)
    No zobaczymy :D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja obstawiam czereśnie zamiast zajaczkow :D

    Lejka, Flowwer, Agniechaaaa, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To ja obstawiam czereśnie zamiast zajaczkow :D
    Ja pomysłu nie mam

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To ja obstawiam czereśnie zamiast zajaczkow :D
    Teraz to nawet wyglądają jak czereśnie :D

    Lejka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Tak sądzisz? Mnie jest płeć obojętna, bardziej martwiłam się, że może coś jest nie tak. My z mężem nie jesteśmy bardzo rośli, nasi rodzice też nie, więc nie spodziewam się urodzić wielkoluda. Ale może faktycznie coś jest na rzeczy. Dzieki, uspokoiłaś mnie!
    No tak mysle. Mi jeden lekarz powiedzial ze synek bedzie duzy. Liczylam na 3 600 a tu okazalo sie ze waga urodzeniowa to 4 150 i az 59 cm. Od poczatku byl o tydzien wiekszy na usg niz z om. I jest zdrowym chlopcem rosnacym jak na drozdzach.

    Lejka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja mam przeczucie, ze bedzie dwoje królewiczów :D ale opcja pieeeeeejna <3 i jaki cudowny prezent sama sobie zafundowałaś :D
    Ja mialam od początku przeczucie ze bedzie mala Zosia i okazalo sie ze bedzie jednak maly Stas.

    Agniechaaaa, Lejka lubią tę wiadomość

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    Ja mialam od początku przeczucie ze bedzie mala Zosia i okazalo sie ze bedzie jednak maly Stas.

    Miałam tak samo przy pierwszym synku... 4 m-ce mówiłam do brzucha ZUZIU,a potem na jednej z wizyt zanim lekarz zdążył cokolwiek powiedzieć to ja: ZUZIA MA LULOKAAAAA! :-D I z Zuzi zrobił się Adaś <3

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam anegdotkę o płuci :D
    Jak moje kuzynostwo miało tak z 3/4latka ciotka włożyła ich razem do wanny po chwili wybiega Anetka i krzyczy: A JANUSZ MA SIUSIAKA!!!!
    Na co Janusz wybiega za nią i krzyczy:A ANETA MA DWA TYŁKI :D

    Ile razy sobie to przypomnę to wyje ze smiechu :D

    Bocianiątko, Lejka, Flowwer, Sarna84, KateHawke, Kaczorka, blue00, emi2016, Lunaris, pawojoszka, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, rozwalił system tymi dwoma tyłkami :-)

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Nie no, rozwalił system tymi dwoma tyłkami :-)
    Skojarzenie poziom Hard :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Miałam tak samo przy pierwszym synku... 4 m-ce mówiłam do brzucha ZUZIU,a potem na jednej z wizyt zanim lekarz zdążył cokolwiek powiedzieć to ja: ZUZIA MA LULOKAAAAA! :-D I z Zuzi zrobił się Adaś <3
    Do 18 tc bylam pewna ze jest Zosia. Najgorsze bylo jak lekarz powiedzial ze jest chłopak. Rozczarowanie wielkie. Ale później przeszlo to. Po tym usg to plec nie byla wazna wazne bylo by ten maluch zdrowy sie urodzil. I jedno jest pewne kocham tego ancymona nad zycie.

    Flowwer, Agniechaaaa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 listopada 2017, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny :) wszystko idealnie :) ciaza określona 1babel 6t2d 2babel 6t1d :) ona serducha boją <3 <3 jeszcze nie słuchaliśmy bo nie chciał męczyć maluszków kolejna wizyta 22.11 :) <3 mam zrobić mocz, morfologię, glukozę i cos jeszcze ale wszystko juz mam w domku a jedziemy do rodziców :) a i leki bez zmian poza progynovą która od jutra zamiast 3x dziennie to 2x przez 7dni a potem tylko raz :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ad5ed7045863.jpg

    Aga, Twoi Królewicze,  Czereśnie,  nieważne jak zwał, Twoje Cuda nad Cudami zapierają dech, wzruszają,  no rozplywam się po prostu nad tym zdjęciem Kochana. Miód na serce te dwa Serca <3 <3

    A dla mnie to dalej Rozwazny i Romantyczna :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 listopada 2017, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona, Pilik cudne Maluchy, boskie fotki, gratuluje Kochane, odpoczywajcie i zdrowo rosnijcie.

    A ja się pochwale, że mam za sobą pierwsze zajęcia w szkole rodzenia, przy pierwszej ciąży odpuściłam- nawet nie wiem dlaczego, wiec teraz postanowiłam nadrobić zaległości :)
    W tym natłoku obowiązków, pomiędzy praca i moim kochanym starszakiem jakoś za szybko zleciło te 24 tyg, chyba za mało skupiałam się na sobie i ciąży, momentami zapominając ze w ogóle w niej jestem... i właśnie od wczoraj czuje klimat nadciagajacego porodu, jest lekki stres z mega podekscytowaniem, choć przed nami jeszcze ponad 3 miesiące :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 05:26

    Lejka, KateHawke, Bunia86, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 9 listopada 2017, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    Do 18 tc bylam pewna ze jest Zosia. Najgorsze bylo jak lekarz powiedzial ze jest chłopak. Rozczarowanie wielkie. Ale później przeszlo to. Po tym usg to plec nie byla wazna wazne bylo by ten maluch zdrowy sie urodzil. I jedno jest pewne kocham tego ancymona nad zycie.

    No jakbym siebie widziała :-) Identyczna reakcja... Choć już po kilku godzinach to opowieść o Zuzi co to okazała się Adasiem jedynie mnie bawiła :-)
    Ale nie wiem jak Twój przyszły M, ale mój mężuś jak zobaczył na monitorze tego małego wacusia, to... dobrze, że ma uszy, bo tak się zaczął cieszyć, że gdyby nie uszy, to uśmiechałby się dookoła głowy ;-D

    A przy drugim to... już ja sama chciałam drugiego chłopaka :-) I jest... własnie spi wtulony po karmieniu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 05:06

    KateHawke lubi tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 9 listopada 2017, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna, ja to w obu przypadkach odpuściłam szkołę. Żałowalam trochę przy pierwszym porodzie, bo mi tej umiejętności oddychania przy skurczach brakowało, ale położne powiedziały co i jak i przy drugim porodzie to oddychanie bardzo pomogło gdy się męczyłam w oczekiwaniu na poranek i przyjście porannej zmiany...

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 listopada 2017, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka piękny naszyjnik, ja też najczęściej kupuje sobie sama błyskotki bo M ma jakoś nie po drodze do tych witryn w internecie, choć kiedyś było zupełnie inaczej...
    Wojtus odnotował niezły przyrost!

    Mój pierwszy porod był w sumie szybki choć dziwnie utknelam na drugiej fazie, nieumiejętność parcia i oddychania skłoniła mnie do tego żeby teraz to nadrobić, miałam szanse urodzić pierwsze dziecko w nieco ponad godzinę, a wyszło trochę dłużej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 05:23

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    No jakbym siebie widziała :-) Identyczna reakcja... Choć już po kilku godzinach to opowieść o Zuzi co to okazała się Adasiem jedynie mnie bawiła :-)
    Ale nie wiem jak Twój przyszły M, ale mój mężuś jak zobaczył na monitorze tego małego wacusia, to... dobrze, że ma uszy, bo tak się zaczął cieszyć, że gdyby nie uszy, to uśmiechałby się dookoła głowy ;-D

    A przy drugim to... już ja sama chciałam drugiego chłopaka :-) I jest... własnie spi wtulony po karmieniu :-)
    Moj od poczatku gadal ze bedzie Stas. A jak juz kilka razy lekarze mowili ze to chlopak to chodzil dumnie jak paw ze mial racje co do tego.

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 listopada 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) wy już od rana rana tyle piszecie że nie nadążam :D Kochane moje za godzinę lecę do doktorka. Nie wiem do której to potrwa. Odezwę się jak wrócę do rzeczywistości ;)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ