X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pamieta mnie jeszcze ktos ? Przepraszam ze sie nie odzywalam dluzszy czas ale brakuje nam doby ! Ale caly czas o was pamietam i dalej za kazda trzymam kciuki.

    Wchodze i co widze!? Summer i malka sa w ciazy aaa strasznie sie ciesze :* no i Agus z blizniakami :* tak strasznie sie ciesze :*

    malka, Flowwer, Karolina90, Agniechaaaa, Lunaris, emi2016, Karma88, Jedna_z_Wielu, Bocianiątko, Anna Stesia, KateHawke, summer86, Czrna 81, KateKum, Amy333 lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przychodzę, żebyście mi powróżyły z fusów, tzn. z wykresu :P

    Wczoraj robiłam badania estradiolu i lh, oba rosną w stosunku do 3 dc., przy czym wg norm są to wyniki dla fazy folikularnej, a jeszcze nie owulacyjnej. Przedwczoraj na usg był pęcherzyk dominujący 17 mm oraz endometrium 7 mm.
    Dziś mam skok temperatury i właśnie zauważyłam b. rozciągliwy śluz (od 3 dni piję syrop wykrztuśny).
    Czy skok może świadczyć o tym, że owulacja była wczoraj?

    Mój wykres:

    https://ovufriend.pl/graph/e98303327f7b828e5b6b9aa68fd84186

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja nie jestem jakimś mega znawcą wykresów, ale jak dla mnie mogła być wczoraj. Potwierdzi się jak tempka będzie się utrzymywać. Bo czasem zdarza się taki jednorazowy skok i on wtedy nic nie znaczy raczej. Ale śluz i skok mogą świadczyć że owu była.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii miło Cię widzieć! :)

    Co u Ciebie słychać? :) jak Maleństwo? :)

    zubii lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Hej pamieta mnie jeszcze ktos ? Przepraszam ze sie nie odzywalam dluzszy czas ale brakuje nam doby ! Ale caly czas o was pamietam i dalej za kazda trzymam kciuki.

    Wchodze i co widze!? Summer i malka sa w ciazy aaa strasznie sie ciesze :* no i Agus z blizniakami :* tak strasznie sie ciesze :*
    Kochana cały czas jestem myślami z Tobą <3

    zubii lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Hej pamieta mnie jeszcze ktos ? Przepraszam ze sie nie odzywalam dluzszy czas ale brakuje nam doby ! Ale caly czas o was pamietam i dalej za kazda trzymam kciuki.

    Wchodze i co widze!? Summer i malka sa w ciazy aaa strasznie sie ciesze :* no i Agus z blizniakami :* tak strasznie sie ciesze :*

    Zubii! Jasne, że Cię pamiętamy :) przecież dopiero co tu z nami byłaś :) jak Jaś? Ściskam mocno!

    zubii lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna, kaczorka parka była by spełnieniem marzeń całej rodziny :D hihihi No zobaczymy kto tam rośnie :)

    Ruccola przykro mi i Tule, trzymam dalej za Was kciuki!

    Zubii <3 wszystko zrozumiałe :) <3

    zubii lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Reset ja nie jestem jakimś mega znawcą wykresów, ale jak dla mnie mogła być wczoraj. Potwierdzi się jak tempka będzie się utrzymywać. Bo czasem zdarza się taki jednorazowy skok i on wtedy nic nie znaczy raczej. Ale śluz i skok mogą świadczyć że owu była.

    pewnie jutrzejsze usg też mi prawdę powie... ale teraz zamiast pracować to kminię, czy owu była czy nie i czy <3 we wtorek w razie czego był w odpowiednim momencie :P eh, te starania nie sprzyjają pracy.

    Jeden plus jest taki, że jeśli owu faktycznie była wczoraj/ będzie dziś lub jutro to oznacza to, że ten cykl może być krótszy od poprzednich i bliższy "normalności".

    Inna sprawa, że dopiero w tym cyklu wyszło mi podwyższone tsh, więc pewnie i tak nie mam się na co nakręcać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 10:24

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Wczoraj miałam goście więc od rana spina -sprzątanie, szykowanie a do tego jeszcze wizyta u Ort. i kolejny miesiąc zwolnienia :D :D :D Dziś nadrabiam wpisy.

    Rukola -życzę Ci szybkiej i skutecznej diagnozy! A potem zieloności na wykresie, 2 kresek na teście albo i 3 ;)

    Aga, pilik super wieści powizytowe :) pochłaniam wirusy!
    I mega lipa u mnie :( nie otwierają mi się ŻADNE zdjecia z zapodaj dodane od wczoraj :( kurcze nie mogę zobaczyć ani Waszych (ostatnio dodanych) sukienek, ani naszych forumowych bąbelków :(((( no o co chodzi? czemu się popsuło? ja się nie zgadzam :( ktoś ma też taki problem?

    Zubi :) fajnie że do nas zaglądasz- pisz co u Was? jak się Mamusiuje na 2 brzdące?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 10:22

    Agniechaaaa, Anna Stesia, zubii lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s. Jedna_z_wielu Extra avatar <3 zakochałam się chyba! Jestem astrofanką i trochę przypomina mi zdjecia z kosmosu <3

    Jedna_z_Wielu, Anna Stesia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris była rano awaria serwerów OVH które obsługują bardzo dużo stron. Ale już jest ok i powinny Ci się zdjęcia już wyświetlać.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jadę te naście stron od nowa :P tylko kawę pyknę -z mleczkiem od którego podobno będę miała cellulitis :D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    To jadę te naście stron od nowa :P tylko kawę pyknę -z mleczkiem od którego podobno będę miała cellulitis :D

    To ja już wiem skąd u mnie cellulitis :D bo przecież nie od słodyczy, pizzy i baku mobilizacji do ćwiczeń ;)

    Karolina90, Lejka, Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wepchnęła w siebie śniadanko, jak codziennie płatki z mlekiem i teraz trzeba poleżeć zeby sie przyjęło :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 11:18

    Lejka lubi tę wiadomość

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo czuję się wywołana więc piszę z mojego ukrycia. Ciągle czytam was tylko jakoś nie mogę pisać...ale może czas się przełamać na pierwszy post na tym wątku...

    Dziewczyny gratuluje wam pięknych zdjęć bąbelków :) oraz tych z sesji ślubnych i ciążowych. Gratuluję wszystkim świeżo zafasolkowanym i oczekuję że w najbliższym czasie będzie tu dużo serduszek na pierwszej stronie.
    Flower nawet nie wiesz jak się ucieszyłam jak zobaczyłam twój wpis że startujesz z krótkim protokołem :) Teraz dbaj o siebie żeby były piękne jajeczka oraz trzymam mocno kciuki za twojego M żeby w końcu ta operacja się odbyła i wrócił jak najszybciej do domu.
    KATE HAWKE czekam na wieści po zabiegu :) jeszcze raz dziękuję za bony :*

    A u mnie hmmm... czekam na możliwość zrobienia kontrolnego badania czy ureaplasma znikła i o co chodzi z tą mykoplasma ale to musi być min 10 dni po skończonym antybiotyku... Miałam też wczoraj doła bo to byłyby ostatnie dni przed porodem...
    Jestem też na etapie zmiany lekarza czekam na wizytę u dr. Cygnal 21.11.
    Trochę mam też problem z M że jego libido tak spadło że wstrzelić się w owu z serduszkami po antybiotyku to graniczy z cudem, więc nawet się nie zapisuję na listopadowe testowanie bo nie ma szans. Może w grudniu coś się uda.

    Bardzo fajne jest to że wracacie do nas dziewczyny które urodziły lub są w ciąż dajecie nam tu dużo optymizmu :)


    Anna Stesia, KateHawke lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    P.s. Jedna_z_wielu Extra avatar <3 zakochałam się chyba! Jestem astrofanką i trochę przypomina mi zdjecia z kosmosu <3
    Dziękuję <3

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)
    Nie wiem czy jeszcze się tym interesujecie, ale zdam relacje z wizyty ;)
    Maluszek ma 0.5 cm i bije mu juz serduszko :)
    c29ba6642c83bdd4med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 12:07

    Anna Stesia, Jedna_z_Wielu, Karma88, reset, Flowwer, Bocianiątko, Lejka, pawojoszka, Yoselyn82, Bunia86, Lunaris, Aksamitna, staraczka1111, malka, KateHawke, Kaczorka, Czrna 81, Sarna84, blue00, Emiilka, zubii lubią tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Gratuluję :*

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, jak super!! Taki widok serduszka zostaje pod powiekami chyba do konca zycia!

    Rucola, no nie najciekawsze wieści :-( Ale przynajmniej jesteście bliżej rozwiązania zagadki problemów z płodnością. Trzymam kciuki, żeby lekarze Wam pomogli!

    Zubii!!! Jak super, że się odezwałaś! Wszystkie byłyśmy z Tobą we wrześniu na porodówce! Jak się Jasio sprawuje?

    Paulina.G, zubii lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, jest tak jak pisze Lejka - spać się chce, ale sen wariuje. Ja mam tak, że jak wstaję w nocy na siku to potem nie śpię i 2, i 4 (jak ostatnio) godziny. I potem jestem zombie. Lejka, powiem Ci, że mnie najbardziej brakuje własnie spania na brzuchu - spię na bokach i wszystko mnie od tego boli, nie umiem sie ulożyć. Stąd też pewnie te problemy ze snem.

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ