X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)
    Nie wiem czy jeszcze się tym interesujecie, ale zdam relacje z wizyty ;)
    Maluszek ma 0.5 cm i bije mu juz serduszko :)
    c29ba6642c83bdd4med.jpg

    Najpiękniejsze zdjecie <3

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Flo czuję się wywołana więc piszę z mojego ukrycia. Ciągle czytam was tylko jakoś nie mogę pisać...ale może czas się przełamać na pierwszy post na tym wątku...

    Dziewczyny gratuluje wam pięknych zdjęć bąbelków :) oraz tych z sesji ślubnych i ciążowych. Gratuluję wszystkim świeżo zafasolkowanym i oczekuję że w najbliższym czasie będzie tu dużo serduszek na pierwszej stronie.
    Flower nawet nie wiesz jak się ucieszyłam jak zobaczyłam twój wpis że startujesz z krótkim protokołem :) Teraz dbaj o siebie żeby były piękne jajeczka oraz trzymam mocno kciuki za twojego M żeby w końcu ta operacja się odbyła i wrócił jak najszybciej do domu.
    KATE HAWKE czekam na wieści po zabiegu :) jeszcze raz dziękuję za bony :*

    A u mnie hmmm... czekam na możliwość zrobienia kontrolnego badania czy ureaplasma znikła i o co chodzi z tą mykoplasma ale to musi być min 10 dni po skończonym antybiotyku... Miałam też wczoraj doła bo to byłyby ostatnie dni przed porodem...
    Jestem też na etapie zmiany lekarza czekam na wizytę u dr. Cygnal 21.11.
    Trochę mam też problem z M że jego libido tak spadło że wstrzelić się w owu z serduszkami po antybiotyku to graniczy z cudem, więc nawet się nie zapisuję na listopadowe testowanie bo nie ma szans. Może w grudniu coś się uda.

    Bardzo fajne jest to że wracacie do nas dziewczyny które urodziły lub są w ciąż dajecie nam tu dużo optymizmu :)

    A kiedy mine te 10 dni ?
    Trzeba walczyć mimo łez i upadków, poprawiamy koronę i walczymy dalej !!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem po drugiej wizycie, po monitoringu. Pęcherzyk słabo rośnie, bo dziś tylko 17 - 18mm,( dwa dni temu było 15). Dostałam skierowanie na krzywa cukrowa i insulinowa, ale od razu przepisał mi Glukophage, bo mam bardzo dużo zmian na skórze, buzia, plecy...
    Powiem Wam,ze jakoś załamało mnie to. Tamten cykl był idealny, a tu znowu coś nie tak. Mam się zjawić u niego znów w pon, ale jakoś tak boje się brać leki na cukrzycę, mam wrażenie ze to jakieś błędne koło i będzie tylko coraz gorzej. Tracę juz siły.
    Jedyny plus to taki,ze endo jest trojlinijne i dzis ma już 8 mm. Dziś 11c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 12:35

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Hej! Jestem po drugiej wizycie, po monitoringu. Pęcherzyk słabo rośnie, bo dziś tylko 17 - 18mm,( dwa dni temu było 15). Dostałam skierowanie na krzywa cukrowa i insulinowa, ale od razu przepisał mi Glukophage, bo mam bardzo dużo zmian na skórze, buzia, plecy...
    Powiem Wam,ze jakoś załamało mnie to. Tamten cykl był idealny, a tu znowu coś nie tak. Mam się zjawić u niego znów w pon, ale jakoś tak boje się brać leki na cukrzycę, mam wrażenie ze to jakieś błędne koło i będzie tylko coraz gorzej. Tracę juz siły.
    Jedyny plus to taki,ze endo jest trojlinijne i dzis ma już 8 mm. Dziś 11c

    Ja się dopiero uczę i podczytuję, ale sama jestem w trakcie monitoringu i dziewczyny oraz net twierdziły, że pęcherzyk przyrasta od 1,5 do 3 mm na dobę, więc może masz przyrost w dolnych granicach normy? (która i tak pewnie jest tylko statystyką...).
    Poza tym pytanie, czy miałaś robione usg na tym samym aparacie? Każde urządzenie ma iny błąd pomiarowy, a tu rozchodzi się o milimetry...
    A endo Ci zazdroszczę!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina piękny widok :)

    A wymaz kontrolny w przyszłą środę. Tak walczę dalej :) jak nie te święta to może w następne zobaczę II kreseczki ;p

    Paulina.G, emi2016, Lunaris, Karma88, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Paulina piękny widok :)

    A wymaz kontrolny w przyszłą środę. Tak walczę dalej :) jak nie te święta to może w następne zobaczę II kreseczki ;p

    Moja przyjaciółka w trakcie leczenia ueroplasmy (nie wiem czy dobrze zapisałam) miała zakaz serduszkowania z mężem, ale ze zakaz trwał dość długo a oni mieli wielka ochotę na przytulanki to uznali ze przecież przez ponad dwa lata się nie udawało to teraz tez nie wyjdzie - a jednak wyszło i ich syn 22.12 skończy roczek <3

    Lunaris, Karma88, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ten sam aparat usg, bo chodzę do jednego lekarza. Jakoś dzisiaj wybitnie mnie zdołowały kolejne badania i tabletki.

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)
    Nie wiem czy jeszcze się tym interesujecie, ale zdam relacje z wizyty ;)
    Maluszek ma 0.5 cm i bije mu juz serduszko :)
    c29ba6642c83bdd4med.jpg

    Gratuluję ślicznego maluszka :-)

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola a powiedz mi ty byłas kiedyś w ciąży? Bo na te cytokiny można brać lekki immunosupresyjne które działają 3 miesiące tzn najlepiej zajść wtedy w ciążę. A po jakimś czasie powtórzyć kuracje. Można tez szczepienia, chociaz ja do nich nie mam przekonania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 12:54

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)
    Nie wiem czy jeszcze się tym interesujecie, ale zdam relacje z wizyty ;)
    Maluszek ma 0.5 cm i bije mu juz serduszko :)
    c29ba6642c83bdd4med.jpg
    Gratulacje <3

    Paulina.G lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Tak, ten sam aparat usg, bo chodzę do jednego lekarza. Jakoś dzisiaj wybitnie mnie zdołowały kolejne badania i tabletki.

    Czasem są takie dni... Wirtualnie przytulam! Pomyśl jednak, że nawet w nieidealnych cyklach dziewczyny zachodzą w ciążę (ileż tu było takich przykładów - ja jestem krótko, a już ich sporo widziałam, Ty na pewno jeszcze więcej). A co do tego, że lekarz daje Ci tabletki czy skierowania - znaczy, że mu zależy, chce Cię zdiagnozować!
    Ja opisywałam tu na forum moje przygody z ginekologami- jak poszłam w 4 cs do jednego to uznał, że nawet tarczycy mi nie zleci, bo po co, skoro w kwietniu była 2.7 (a byłam pół roku później!). Sama z pomocą forum zrobiłam listę badań do wykonania...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina pięknie <3 gratuluje serduszka :)

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Moja przyjaciółka w trakcie leczenia ueroplasmy (nie wiem czy dobrze zapisałam) miała zakaz serduszkowania z mężem, ale ze zakaz trwał dość długo a oni mieli wielka ochotę na przytulanki to uznali ze przecież przez ponad dwa lata się nie udawało to teraz tez nie wyjdzie - a jednak wyszło i ich syn 22.12 skończy roczek <3

    Tak jest zakaz serduszek podczas antybiotyków i się go trzymamy ale potem lekarz mówił że można bo i tak na wymaz kontrolny czeka się najpierw 10 dni czy antybiotyk pomógł a potem 6 tyg kolejny czy znikła całkowicie...

    A może tym razem 10 dniowa kuracja pomogła.

    Było by cudownie gdybym powtórzyła historię twojej koleżanki

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, nie pocieszę gdy powiem, że jak urośnie brzuszek, to będzie jeszcze gorzej - mnie boki to już tak piekły i paliły z bólu, że przez to nie mogłam potem spać... No i przez pęcherz :-) Ale wszystko się zniesie dla tego Małego Cudu...

    Dziewczyny, powiem Wam, że jak pokazujecie te swoje maleńkie kropeczki i fasoleczki na zdjęciach,to łezka wzruszenia kręci mi się w oku... I to co powiem jest troszkę irracjonalne, bo w odróżnieniu od dużej części z Was, ja już 2 razy tego doświadczałam, ale... zazdroszczę Wam :-) Bo tego uczucia, gdy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży - nie można do niczego porównać... Tych łez wzruszenia gdy pierwszy raz słyszysz bicie serduszka, gdy co wizytę widzisz jak to Maleństwo w Tobie rośnie, jak się zmienia, jak na Twoich oczach z maleńkiej kropki zmienia sie w maleńkiego człowieczka... I nawet fakt, że gdy już jest mega ciężko, bo wielki brzuch uniemożliwia normalne funkcjonowanie, gdy chodzisz do wc co 15 minut, gdy wszystko boli, bo już nie tak małe dzieco uciska tu i tam, gdy nie śpisz kolejną noc, bo nie masz jak się ułożyć... to i tak to nie zmienia faktu, że bycie w ciąży to coś mega wyjatkowego...
    I jest mi smutno, że już tego nie doświadczę... Bo jestem realistką - z dwójką dzieci będzie nam ciężko, a chcę dać moim dzieciom wszystko co najlepsze.

    Było ciężko pod koniec ciąży, jak pamiętacie - na porodówce też swoje przeszłam... ale to już nie ma najmniejszego znaczenia... I tak mogłabym znowu to przeżyć <3 :-)

    Dlatego wszystkim, które noszą już pod sercem ten największy Skarb/Skarby na świecie i które będą je nosić (a wiem, że WSZYSTKIE tego doczekacie!) - to Z CAŁEGO SERCA GRATULUJĘ! Dziewczyny... niech każdy dzień ciąży będzie dla Was Świętem! Bez względu na mdłości i inne dolegliwości. Bo bycie w ciąży to coś wyjątkowego...


    Anna Stesia, malka, Bunia86, MamaStasia, bazylkove, KateHawke, Flowwer, Czrna 81, blue00 lubią tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Tak jest zakaz serduszek podczas antybiotyków i się go trzymamy ale potem lekarz mówił że można bo i tak na wymaz kontrolny czeka się najpierw 10 dni czy antybiotyk pomógł a potem 6 tyg kolejny czy znikła całkowicie...

    A może tym razem 10 dniowa kuracja pomogła.

    Było by cudownie gdybym powtórzyła historię twojej koleżanki

    Myśmy też mieli zakaz serduszkowania jak leczylismy ureaplazme. I po antybiotykach też do czasu aż będą ponowne wyniki. Wiec dłuuuugo był celibat.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina gratuluje, piękne zdjęcie :)

    Ja mam nawał pracy a co chwile latam do kibelka bo mam uczucie że już @ sie rozkręca, zachodzę a tam czysto tylko śluzu duzo.
    Milego dnia wszystkim. Weekend coraz blizej :) chociaz dla świeżo upieczonych Mamusiek to wszystko jedno jaki dzien, zapieprz ten sam :)

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka, pięknie to napisałaś! Ja wierzę głęboko w to, że każda ze starających się tu dziewczyn będzie mogła doświadczyć tego szczęścia. Kiedy patrzę na to, w jaki sposób dzielnie walczą o swoje dzieci to wiem, że taki trud będzie nagrodzony, choć pewnie trudno w to uwierzyć, zwłaszcza gdy po raz setny patrzy się na pobieraną własną krew, gdy idzie się do dziesiątego lekarza z nadzieją, że to będzie właśnie ten cudotwórca, kiedy kolejne wyniki to jak jakiś wielki ciężar, który przygniata do ziemi i nie pozwala się ruszyć, kiedy każdy okres to poczucie porażki...

    Pamiętajcie, kochane staraczki, że każda z nas, ta, która tuli już dzieciątko do serca i ta, która z błogą miłością wpatruje się w ekran monitora na usg, przechodziłyśmy przez podobne chwile zwątpienia. Wtedy ma się wrażenie, że wszyscy wokół zachodzą w ciąże, więc pojawia się przekonanie, że jest się wybrakowanym lub skazanym na bezdzietność. Pamiętam, że przy kolejnym - nie wiem juz którym, dwudziestym czy trzydziestym - nieudanym cyklu łapałam sie na myśleniu, że cokolwiek robię, nie przybliża mnie do zostania matką, lecz właśnie oddala. A wczoraj widziałam breakdance w wykonaniu własnego potomka! I Was też to czeka! <3 <3

    Zwłaszcza że mamy tu na forum niesamowitą siłę, która sprawia, że każdy wynik, każde testowanie, każde badanie nie jest samotnym zmaganiem się z rzeczywistością. Zawsze twierdzę, że nasze wątki na OF to najlepsze miejsce w całym internecie - gdyby ktoś umiał ładnie rysować, powinien namalować taki obrazek jednej dziewczyny, która upada, i 50 innych, które biegną, by ją podnieść. Albo jednej dziewczyny, która wpatruje się w test, a 50 innych stoi za nią i trzyma kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 13:18

    Yoselyn82, Lejka, Bocianiątko, staraczka1111, Bunia86, MamaStasia, bazylkove, KateHawke, Cheresta, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !

    Brałam luteinę 50 tkę od 16 do 25 dc. Dziś drugi dzień po odstawieniu i nic.

    Jak myślicie , kiedy testować ??

    :)

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Hej dziewczyny !

    Brałam luteinę 50 tkę od 16 do 25 dc. Dziś drugi dzień po odstawieniu i nic.

    Jak myślicie , kiedy testować ??

    :)

    Powinnaś pierw zatestowac a potem odstawić. A nie na odwrót!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mój gin nic nie wspomniał na ten temat a ja dzisiaj jak zaczęłam doczytywać to się dowiedziałam że tak powinno być :(

    Jest szansa że mi jakiś test złapie w 27 dniu cyklu ??

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ