Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Właśnie mój gin nic nie wspomniał na ten temat a ja dzisiaj jak zaczęłam doczytywać to się dowiedziałam że tak powinno być :(

Jest szansa że mi jakiś test złapie w 27 dniu cyklu ??

Szansa jest zawsze ale nikt Ci tego nie zagwarantuje. Jak musisz wiedziec juz to najlepiej isc na bete.

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Lena21 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Właśnie mój gin nic nie wspomniał na ten temat a ja dzisiaj jak zaczęłam doczytywać to się dowiedziałam że tak powinno być :(

Ja tez brałam Duphaston i w 11 dc zrobiłam test i betę - beta 35, test bladzioch

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:

Jak długie masz cykle? Byłaś na monitoringu, kiedy miałaś owulke?

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Maalina Koleżanka

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzony PCOS i brałam na uregulowanie cyklu - standardowy cykl u mnie to 30-31 dni.

Ostatnio nachodziłam się po tych lekarzach z wynikami badan każdy mówił co innego i nie wiem nawet czy miałam owu czy nie

Początek : kwiecień 2017

Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ubierajcie się ciepło, i dużo płynów pijcie. U nas takie grypsko panuje że już wszyscy w domu są chorzy :/ sąsiadka też ledwo dycha a od kuzyna dzieci Już po 2 tygodnie w łóżku leżą. Nawet pies apetytu nie ma i leży bez życia.

Paulinka piękne dzieciątko dbaj o siebie :)

Anna Stesia, Paulina.G, KateHawke lubią tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • sheerah24 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, czy mialas Przed beta jakieś objawy ciazowe?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 13:51

klz9df9hm3p6vj95.png
  • Paulina.G Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤Jesteście niesamowite i trzymam mocno kciuki za Was wszystkie ❤❤❤

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 13:51

3i499vvjspjyuavk.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Kochane ubierajcie się ciepło, i dużo płynów pijcie. U nas takie grypsko panuje że już wszyscy w domu są chorzy :/ sąsiadka też ledwo dycha a od kuzyna dzieci Już po 2 tygodnie w łóżku leżą. Nawet pies apetytu nie ma i leży bez życia.

Paulinka piękne dzieciątko dbaj o siebie :)

Ojej, Ciebie też dopadło? Mogłaś coś brać? Ja dziś mam okropny kaszel i czuję się rozbita, mam jednak nadzieję, że to nie przeziębienie, bo jutro mam dużo roboty w pracy.

PVkxp2.png
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Lejka, pięknie to napisałaś! Ja wierzę głęboko w to, że każda ze starających się tu dziewczyn będzie mogła doświadczyć tego szczęścia. Kiedy patrzę na to, w jaki sposób dzielnie walczą o swoje dzieci to wiem, że taki trud będzie nagrodzony, choć pewnie trudno w to uwierzyć, zwłaszcza gdy po raz setny patrzy się na pobieraną własną krew, gdy idzie się do dziesiątego lekarza z nadzieją, że to będzie właśnie ten cudotwórca, kiedy kolejne wyniki to jak jakiś wielki ciężar, który przygniata do ziemi i nie pozwala się ruszyć, kiedy każdy okres to poczucie porażki...

Pamiętajcie, kochane staraczki, że każda z nas, ta, która tuli już dzieciątko do serca i ta, która z błogą miłością wpatruje się w ekran monitora na usg, przechodziłyśmy przez podobne chwile zwątpienia. Wtedy ma się wrażenie, że wszyscy wokół zachodzą w ciąże, więc pojawia się przekonanie, że jest się wybrakowanym lub skazanym na bezdzietność. Pamiętam, że przy kolejnym - nie wiem juz którym, dwudziestym czy trzydziestym - nieudanym cyklu łapałam sie na myśleniu, że cokolwiek robię, nie przybliża mnie do zostania matką, lecz właśnie oddala. A wczoraj widziałam breakdance w wykonaniu własnego potomka! I Was też to czeka! <3 <3

Zwłaszcza że mamy tu na forum niesamowitą siłę, która sprawia, że każdy wynik, każde testowanie, każde badanie nie jest samotnym zmaganiem się z rzeczywistością. Zawsze twierdzę, że nasze wątki na OF to najlepsze miejsce w całym internecie - gdyby ktoś umiał ładnie rysować, powinien namalować taki obrazek jednej dziewczyny, która upada, i 50 innych, które biegną, by ją podnieść. Albo jednej dziewczyny, która wpatruje się w test, a 50 innych stoi za nią i trzyma kciuki!

Wzruszyłam się <3! Inna sprawa że ja dzisiaj mam oczy w mokrym miejscu bo byle myśl sprawia że już płaczę ;) ale pięknie napisane Słońce :*** i chyba za wcześnie się pochwaliłam że mnie cycki nie bolą bo właśnie zaczęły! Ale i tak jest postęp, bo jakiś tydzień później niż zwykle ;) ach, nie mogę się doczekać moich badań hormonów! Jestem strasznie ciekawa ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 14:16

Anna Stesia, Lejka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    3️⃣ IMSI Gameta 2021: 6 blastek! ❄❄❄❄❄❄ 🍍
    2️⃣ ICSI Oviklinika 2021: 1 blastka 3.2.3 ❌
    1️⃣ IVF/ICSI nOvum 2019: 3 trzydniowce❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    AMH 2.7 - stan zapalny endometrium wyleczony, endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ojej, Ciebie też dopadło? Mogłaś coś brać? Ja dziś mam okropny kaszel i czuję się rozbita, mam jednak nadzieję, że to nie przeziębienie, bo jutro mam dużo roboty w pracy.

Też się męczę ale gorączki naszczescie nie mam. Katar po kolana gardło boli i głowa aż mi pulsuje. Mam tabletki do ssania owocowe dla kobiet w ciąży i spray do nosa też dla kobiet w ciąży.

Anna Stesia lubi tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Malka, jest tak jak pisze Lejka - spać się chce, ale sen wariuje. Ja mam tak, że jak wstaję w nocy na siku to potem nie śpię i 2, i 4 (jak ostatnio) godziny. I potem jestem zombie. Lejka, powiem Ci, że mnie najbardziej brakuje własnie spania na brzuchu - spię na bokach i wszystko mnie od tego boli, nie umiem sie ulożyć. Stąd też pewnie te problemy ze snem.
    A masz rogala do spania? Jak nie to polecam kupic. Wygodniej sie spi z taka poduszka.

• Bunia86 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna i Lejka piękne słowa i jak wzruszające :)

ojxeej28a64grrny.png

* Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Lena21 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Lena, czy mialas Przed beta jakieś objawy ciazowe?

W sumie to tylko tyle, ze byłam trochę bardziej niż zwykle zmęczona i bolały mnie piersi - ale takie skutki daje tez Duphaston.

• Selina Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg88 hej! :) super że idziesz dr Cygal :) Ja już miałam 2 wizyty u niej, mówię Ci będziesz zadowolona :D świetna babka i działa jak trzeba. Miniemy się trochę bo ja jadę na monitoring 23ego ;) Życzę aby urei już nie było! U mojego M też gorzej z libido w ostatnich miesiącach :/ zwłaszcza w okolicach owu, zawsze musi być bardziej zmęczony albo coś. Już nie chciałam mu mówić kiedy trzeba, ale i tak się bo na monitoringu byłam i zastrzyk brałam ;)

• sheerah24 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, no ja mam teraz pierwszy cykl z duphastonem, normalnie 12dpo już mam potop @, a dziś 12 dpo, ostatni dzień brania dupka a temp. Wysoka.. No i piersi bola. Bola jak dotykam. Czekam na wyniki bety, wczoraj robilam, ale raczej na cud nie licze :(

klz9df9hm3p6vj95.png
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko z córką! Ale żeście tego naprodukowały :D pół godziny nadrabiałam. Teraz mogę pisać :)
    Wybudzili mnie o 11. Patrzę i myślę gdzie ja kurde jestem. I czemu jeszcze mi tego zabiegu nie robią XD ale zaraz potem mdłości przyszły i już wiedziałam że jestem po. Przewieźli mnie na moją salę i poszłam spać. Wstalam godzinkę temu. Na razie nic nie boli ale pewnie dopiero zacznie. Nic nie wiem na temat tego co mi robili. Doktorek będzie dopiero wieczorkiem albo jutro rano. I znowu mi się oczy kleją :D

Lunaris, Bocianiątko, Lejka, Anna Stesia, Bunia86, Karma88, Lena21, Flowwer, pilik, Czrna 81, malka lubią tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate kolorowych snów i niech Dr przyniesie Ci dobre wiadomości :)

Ja nadrobiłam zdjecia- znowu widać :D wszystkie piękne fasoleczki! Mam nadzieję że przez monitor też się można zarazić patrząc na te cuda :) <3

Jedna_z_Wielu, Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, tak się cieszę, że już po! <3 odpoczywaj! :***

KateHawke lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    3️⃣ IMSI Gameta 2021: 6 blastek! ❄❄❄❄❄❄ 🍍
    2️⃣ ICSI Oviklinika 2021: 1 blastka 3.2.3 ❌
    1️⃣ IVF/ICSI nOvum 2019: 3 trzydniowce❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    AMH 2.7 - stan zapalny endometrium wyleczony, endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Lejka Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, to śpij, śpij, bo we śnie się organizm regeneruje i wraca do sił! Kolorowych i ciążowych snów życzę...

KateHawke lubi tę wiadomość

19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Kate kolorowych snów i niech Dr przyniesie Ci dobre wiadomości :)

Ja nadrobiłam zdjecia- znowu widać :D wszystkie piękne fasoleczki! Mam nadzieję że przez monitor też się można zarazić patrząc na te cuda :) <3

Nie tylko można, ale nawet trzeba!

Lunaris, Selina lubią tę wiadomość

PVkxp2.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ