X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Czy ja mogę do Was dołączyć nawet jeśli w listopadzie nie będę już testować? Podczytuję Was od dwóch miesięcy i bardzo Wam kibicuję, chyba w końcu pora się przywitać :)

    To dopiero nasz trzeci c.s. ale po moich wynikach niestety zapowiada się na dłuższą walkę. Bardzo potrzebuję wsparcia osób, które mają podobny problem bo mój M chyba ze mną oszaleje i ja sama też oszaleję. Cierpliwość na poziomie ujemnym. Nie tak to wszystko miało wyglądać, ech :(

    Selina, KateHawke, lamka, MOJE, Amy333 lubią tę wiadomość

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    To po co w takim razie dzwoniły? Dla mnie to niedorzeczne. Może jednak jest coś na rzeczy, a dzwoniła wczoraj inna babka z AZ?

    dla mnie to tez chore! dzwonia zeby to powiedziec.. odebrala dzis babka i mowila ze wczoraj dzwonila inna dziewczyna do mnie.. ale ja nie wiem ktora, ja dzwonilam do laboratorium wiec chyba gdyby cos bylo na rzeczy to ta tez by mi powiedziala... jedynie tyle ze mam czekac na tel jak bedzie zarodek zadzwonia itp

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    brak slow na to! to takie oczywiste ze wiadomo ze jak bedzie zarodek to zadzwonia.. nie no... nrobili mi troche nadziei i duuuupa...
    Kuźwa co za ludzie :/ nie czaję tego po co taki telefon. Powinnaś im tam nagadac, że Cię denerwują niepotrzebnie ;>

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Yoselyn to jest oburzajace i zarazem przykre , taka gra na emmocjach klientów wrrr, no nie chcesz widziec mojego wscieku! wrrr....
    Kochana z całego serca życze Wam (ty wiesz) zeby znależli zarodek dla Was.

    dziekuje :* nie bede sie denerwowac bo nic mi to nie da... ale troche mi sie smutno zrobilo chociaz myslalam ze to troche za wczesnie zeby byl dla mnie zarodek ale jednak czlowiek robi sobie jakas tam nadzieje.. no nic

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, ale Ci emocjonalny roller coaster zafundowali :( W tych klinikach cały personel powinien mieć obowiązkowe szkolenia z empatii.

    AlicjaJ, witaj i rozgość się a na tyle na ile będziemy potrafiły doradzimy i pomożemy :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    3-5 dc na pewno. Tylko chodzi o to że od wczoraj biorę CLO i czy to nie będzie przeklamane...

    hmm kochana nie wiem czy mozesz isc jak masz cykl stymulowany.. chociaz dopiero wzielas pol tabl to az tak widocznie na usg nie bedzie.. moze pojdz niech zobaczy

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    dla mnie to tez chore! dzwonia zeby to powiedziec.. odebrala dzis babka i mowila ze wczoraj dzwonila inna dziewczyna do mnie.. ale ja nie wiem ktora, ja dzwonilam do laboratorium wiec chyba gdyby cos bylo na rzeczy to ta tez by mi powiedziala... jedynie tyle ze mam czekac na tel jak bedzie zarodek zadzwonia itp
    Już to widzę! A później zadzwonią z informacją, że jeszcze nie mają zarodka, ale kolejka się zmniejszyła i zadzwonią jak już będzie!

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja chodz chodz jest tu nas więcej zadręczających swoich emków :)

    reset lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też zaczynam lekko wariować, bo niby test rano wyszedł ujemny, ale nie daje mi spokoju to krwawienie, które @ raczej nie było (przynajmniej nie moją hehehe) wyskoczyłam na chwilę z pracy i zrobiłam bete - czekam na wynik.
    Z jakiego wyniku powinnam się cieszyć ? to mój debiut dlatego przepraszam za tak błahe pewnie dla Was pytanie, ale widzę że Wy tutaj obeznane jesteście bardzo w temacie.

    lamka lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Yoselyn, ale Ci emocjonalny roller coaster zafundowali :( W tych klinikach cały personel powinien mieć obowiązkowe szkolenia z empatii.

    AlicjaJ, witaj i rozgość się a na tyle na ile będziemy potrafiły doradzimy i pomożemy :)

    oni sie niczym nie przejmuja w klinikach, jada rowno z koksem, fabryka zarabiania pieniedzy na nas.. polowa ludzi robi to rutynowo i niczym sie nie przejmuje..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Ja chyba też zaczynam lekko wariować, bo niby test rano wyszedł ujemny, ale nie daje mi spokoju to krwawienie, które @ raczej nie było (przynajmniej nie moją hehehe) wyskoczyłam na chwilę z pracy i zrobiłam bete - czekam na wynik.
    Z jakiego wyniku powinnam się cieszyć ? to mój debiut dlatego przepraszam za tak błahe pewnie dla Was pytanie, ale widzę że Wy tutaj obeznane jesteście bardzo w temacie.

    Będziesz mieć podane normy na wyniku i z nich będziesz wiedzieć jaka wartość wskazuje na ciążę. Powodzenia :*

    Siwulec lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, generalnie wg norm powyżej 5 to już ciąża. Czekamy na info. :-)

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję reset :*
    dziękuję lamka :*

    co do kliniki to faktycznie tam pracują ludzie dla których to tylko praca... dzisiaj strasznie ciężko spotkać empatyczną osobę, której praca sprawia przyjemność (i nie mówię tu o zarabianiu kasy, ale o takiej pracy do której chce się iść...)
    dlatego fajnie że są takie miejsca jak to, gdzie można pogadać wylać żale, które czasem ciężko przekazać bliskim osobom.
    Fajnie że się macie dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 11:46

    Amy333, ANkaG lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, Olik, dziękuję za ciepłe przyjęcie <3
    Olik, oj biedni ci nasi emkowie :D

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, hop hop!! :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, też tu ciągle dziś odświeżam :P

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Oj ci z MZ sobie pomyślą, że Was tymi królikami dobrze zmotywowali hahahaha :D

    tacy jesteśmy posłuszni obywatele :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :)

    Lamka pomimo "wejścia" na forum koło 12 tej tez, mogłam zobaczyć zdjęcie, dzięki Katehawke bo zacytowała i jeżeli nie zmieniła to Ty :) śliczna :)
    Chyba muszę przestać tu zaglądać bo wyglądem do Was nie pasuje :/

    Ewela gratuluję <3

    Edit: witam nowe znajome :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 12:06

    lamka lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wynik wymazu nie przekreśla szans na hsg choć podobno tam gdzie mam robić są bardzo skrupulatni więc mam antybiotyk,globulki i po miesiączce znow wymaz...jeśli miesiączka przyjdzie bo lekarz zrobił mi USG(dziś 25dc) i ewidentnego pęcherzyka nie widać ale widać punkcik który albo jest pozostałością po owulacji albo jednak coś z tego będzie..mam testować w sobotę. Myślałam że będzie wszystko jasne albo USG sugeruje ciążę albo nie i spokojnie czekać mam na okres..no nie jest łatwo z tym całym staraniem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 12:08

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Witam i ja :)

    Lamka pomimo "wejścia" na forum koło 12 tej tez, mogłam zobaczyć zdjęcie, dzięki Katehawke bo zacytowała i jeżeli nie zmieniła to Ty :) śliczna :)
    Chyba muszę przestać tu zaglądać bo wyglądem do Was nie pasuje :/

    Ewela gratuluję <3

    Edit: witam nowe znajome :)

    Ojj to muszę teraz to zedytować i usunąć lamce żeby nie było zdjęcia :) Sorki Lakma-Lamka
    Edit: Usunięte :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 12:09

    lamka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ