X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ojj to muszę teraz to zedytować i usunąć lamce żeby nie było zdjęcia :) Sorki Lakma-Lamka
    Edit: Usunięte :)
    Mam nadzieję, że się nie pogniewałaś, że to napisałam :*
    Ale dzięki Tobie i ja mogłam zobaczyć :p

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, aby temp. rosła w 9 DC ? Bo znów zgłupiałam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 12:23

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, miałam pisać do Kate wcześniej, ale w końcu mi wyleciało z głowy :-P

    Jedna - nie sądze żeby u Ciebie to był już wzrost. 36,4 to tempka raczej przedowulacyjna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 12:17

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel ehhh co za babyyyy :-/

    Ja dzisiaj tak na szybko. Od kilku godzin ćmi mnie w podbrzuszu i bolą mnie krzyże, zupełnie tak okresowo. Czy może to być spowodowane duphastonem? Zaczelam go brać od wczoraj i jeszcze jestem nie do końca zorientowana w temacie:)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flo odświeżam co chwilkę :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Spoko, miałam pisać do Kate wcześniej, ale w końcu mi wyleciało z głowy :-P

    Jedna - nie sądze żeby u Ciebie to był już wzrost. 36,4 to tempka raczej przedowulacyjna.

    Miałam na myśli do porównania z wczorajszym pomiarem :) muszę jeszcze popatrzeć czemu jest ignoruj wczoraj temp.

    Dziękuję za odpowiedź :)

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Już to widzę! A później zadzwonią z informacją, że jeszcze nie mają zarodka, ale kolejka się zmniejszyła i zadzwonią jak już będzie!

    Jest jeszcze taka opcja,że osoba odbierająca telefon nie wiedziała w jakim celu dzwonił ktoś dzień wcześniej.
    Czasami nie ma możliwości wklepania w system wszystkiego.
    AlicjaJ wrote:
    Olik, oj biedni ci nasi emkowie :D

    Biedni? A ja myślałam, że starania to taka przyjemna robota :) Mój eMek wierzy, że moje chęci mi nie miną. :)
    Amy333 wrote:
    tacy jesteśmy posłuszni obywatele :D
    Wy się śmiejecie, ale nie zdziwiłabym się jakbyśmy usłyszały za jakiś czas, że ta kampania przyniosła pozytywny skutek bo tyle kobiet zafasolkowało po obejrzeniu kampanii o króliczkach :)

    Lamka , cudowna Ty - cudowna obudowa do tel :)

    lamka lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia to oby ten punkcik to jednak był bąbelek :) do soboty już tuż tuż, wytrzymasz ;) i hsg wcale nie trzeba będzie robić :D

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lameczko, aleś Ty piękna! <3

    Yoselyn, no w kulki sobie polecieli. Niech jeszcze co tydzień do Ciebie dzwonią i pytają "Czeeeeka Pani? To dobrze, bo trzeba trochę poczekać". Orangutany.

    Flowciu, ściskam kciuki!

    lamka, summer86, by7mistake lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Achia to oby ten punkcik to jednak był bąbelek :) do soboty już tuż tuż, wytrzymasz ;) i hsg wcale nie trzeba będzie robić :D
    Dziękuje :) oby tak było! Ilez to trzeba cierpliwości..ale w autobusie dorzuciłam młodemu chłopakowi 40groszy bo mu brakowało do biletu więc może i mi przytrafi się taka miła niespodzianka w sobotę :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje bo mi to spokoju nie daje. Estradiol z 5 DC wynosi 705 pmol/l. /// 192.0457640969763 pg/ml Czy nie za wysoki na ten dzień cyklu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 12:43

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Biedni? A ja myślałam, że starania to taka przyjemna robota :) Mój eMek wierzy, że moje chęci mi nie miną. :)
    Jasne, że przyjemna, mój samymi staraniami to jest zachwycony! :D Ale już gorzej, kiedy zaczynam marudzić/załamywać się/ryczeć po kolejnych złych wynikach a on biedny nie wie jak mnie pocieszyć. Niestety nie potrafię podejść do tego na luzie :/ Dlatego dobrze, że jest to forum, bo tu możemy marudzić do woli i jeszcze spotykać się ze zrozumieniem i konstruktywnymi radami :)

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower - czekamy <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane moje bo mi to spokoju nie daje. Estradiol z 5 DC wynosi 705 pmol / 192.0457640969763 pg. Czy nie za wysoki na ten dzień cyklu ?
    Hmmm no faktycznie taki dość wysoki. Czyli że szybka owulka?

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Hmmm no faktycznie taki dość wysoki. Czyli że szybka owulka?
    Czyli jeżeli to owulka to jest ok, a jeżeli nie to kiepsko ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ wrote:
    Jasne, że przyjemna, mój samymi staraniami to jest zachwycony! :D Ale już gorzej, kiedy zaczynam marudzić/załamywać się/ryczeć po kolejnych złych wynikach a on biedny nie wie jak mnie pocieszyć. Niestety nie potrafię podejść do tego na luzie :/ Dlatego dobrze, że jest to forum, bo tu możemy marudzić do woli i jeszcze spotykać się ze zrozumieniem i konstruktywnymi radami :)

    U mnie jest podobnie, na dodatek dla M. wszystkie te nazwy jak progesteron, prolaktyna itp. są całkowicie obce, a jak powiedziałam, że badam testosteron to zapytał, czy aby on nie występuje tylko u mężczyzn :)
    Poza tym nie chcę na niego takiej presji wywierać (zwłaszcza, że i tak ma teraz b. trudny okres w pracy), wystarczy, że ciągle widzi mnie na forum ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    U mnie jest podobnie, na dodatek dla M. wszystkie te nazwy jak progesteron, prolaktyna itp. są całkowicie obce, a jak powiedziałam, że badam testosteron to zapytał, czy aby on nie występuje tylko u mężczyzn :)
    Poza tym nie chcę na niego takiej presji wywierać (zwłaszcza, że i tak ma teraz b. trudny okres w pracy), wystarczy, że ciągle widzi mnie na forum ;)
    Dokładnie ;) mój stara się mnie wspierać jak może ale biedny nie nadąża za natłokiem wiedzy, jaką zdobywam na forum i którą go raczę, choć i tak bardzo wybiórczo :D Jednak facet tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta, a już tym bardziej druga staraczka ;)
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane moje bo mi to spokoju nie daje. Estradiol z 5 DC wynosi 705 pmol / 192.0457640969763 pg. Czy nie za wysoki na ten dzień cyklu ?
    Dołączam się do pytania, ja miałam w 5 dc estradiol 162 pg i zastanawiam się, czy to ma jakiś związek z zatrzymaniem wzrostu pęcherzyka dominującego w tym cyklu i brakiem owu :(

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie bede sie denerwowac bo to mi nic nie da.. narobili mi nadziei ze moze jednak.. chociaz tak myslalam ze byloby to za wczesnie skoro jest kolejka..no ale troszke mi sie smutno zrobilo po tym telefonie. No nic czekamy dalej.

    Pewnie miedzy czasie podejde do crio ze swoimi zarodkami, moze mi sie uda :)

    A tak poza tym to chyba bede miala owu w granicach mojego wyjazdu na urlop wiec poprzytulamy sie na urlopie :P a noz sie uda i bedzie <3

    KateHawke, Anna Stesia, staraczka1111, lamka, olik321, Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ma dzwonic po 13 dopiero :) czekamy na dobre wiesci :)

    innamorata88, staraczka1111 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    U mnie jest podobnie, na dodatek dla M. wszystkie te nazwy jak progesteron, prolaktyna itp. są całkowicie obce, a jak powiedziałam, że badam testosteron to zapytał, czy aby on nie występuje tylko u mężczyzn :)
    Poza tym nie chcę na niego takiej presji wywierać (zwłaszcza, że i tak ma teraz b. trudny okres w pracy), wystarczy, że ciągle widzi mnie na forum ;)

    Nasi faceci też to mocno przezywają choć często nie pokazują - ja dopiero teraz kiedy jestem w ciąży widzę ile go to kosztowało i jak bardzo ciemnienie z niego zeszło. Jeśli chodzi o badanie nasienia to u nas był taki problem ze mój M dużo pracuje i nie mieliśmy jak się umówić na badanie wiec znalazłam badanie w szpitalnym labie gdzie można przywieźć towar „zrobiony” w domu tylko trzeba się spieszyć - wiec wyobraźcie sobie ja rano o 6 ubrana od stop do głów już w butach i w kurtce stałam pod drzwiami łazienki, mąż mi podał kubeczek i ja jakbym wiozła nerkę do przeszczepu pędem do labu :):):)

    Anna Stesia, lamka, Emilkap11, Amy333, Karma88 lubią tę wiadomość

‹‹ 370 371 372 373 374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ