X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 listopada 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja mam wrażenie że w tych pączkach bedą kolce :(

    A kysz z takimi myślami <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Tak, z tym, że słyszałam tak jeżeli chodzi o dochodzenie w tym samym czasie (że pomagają w wędrówce).
    Teraz się zastanawiam jak to jest właśnie po paru minutach od skończenia faceta.

    Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi - zdaje sobie sprawę że pytanie dziwne :*
    Jeżeli nasienie jest juz w środku to dla mnie logicznie myśląc skurcze wepchną je głębiej :) w końcu plemniki długo żyją :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Yoselyn a nie mialam porównania miedzy 3 a 5 dobą jak to jest z tymi zarodkami, ale fakt, masz racje jest tak jak mówisz, jak ma byc ciąza to bedzie bez wzgledu na dzień hodowli zarodka!

    Flowwer cudnie! Macie 5 dzieciaczków! Marzyłas o tak licznej rodzinie kochana?:P
    Nie liczę że wszystkie dojdą do 5 doby bo to by było zbyt piękne. Sama wiesz że to bety daleka droga a 3 doba jest generalnie kluczowa.
    Wybraliśmy z dr i M IMSI bo " wybierają lepsze genetycznie " plemniki co przekłada się na mniejsze ryzyko poronienia. Widzę że i u Ciebie zadziałało !!
    Staraczka, Aksamitna, Inna, Aga taką techniką IVF miałyście ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 15:06

    Aksamitna lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    A kysz z takimi myślami <3
    Oby twój sen był proroczy <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, co ja czytam!!! Gratuluję Ci z całego serducha!!!! na razie zapłodnionych komórasków i już nie mogę doczekać się poniedziałku, a potem następnego wtorku, albo środy, bo może w mikołajki sobie zatestujesz??!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 15:11

    Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jeżeli nasienie jest juz w środku to dla mnie logicznie myśląc skurcze wepchną je głębiej :) w końcu plemniki długo żyją :)
    Raczej skórcze powodują wssanie przez szyjkę ;)
    Jedna z wielu:
    https://youtu.be/kFzP0tVxo_A a tu fajny film dokumentalny o walce plemników ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 15:17

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nie liczę że wszystkie dojdą do 5 doby bo to by było zbyt piękne. Sama wiesz że to bety daleka droga a 3 doba jest generalnie kluczowa.
    Wybraliśmy z dr i M IMSI bo " wybierają lepsze genetycznie " plemniki co przekłada się na mniejsze ryzyko poronienia. Widzę że i u Ciebie zadziałało !!
    Staraczka, Aksamitna, Inna, Aga taką techniką IVF miałyście ?
    u nas imsi, i transfer w 3 dobie.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dzwoniłam więc u mnie tak
    Pobrano 6 w tym 5 dojrzałych i wszystkie się zapłodniły ufff. W poniedziałek transfer czyli w piątej dobie.
    Brzuch mnie boli jak diabli.
    Ale przez ten tel to jestem starsza o 10 lat a gdzie tam poniedziałek ?!!!

    :-) :-) :-) :-) :-)
    <3 <3 <3 <3 <3

    Kochana, masz 5 dzieci!!! Ależ się cieszę!!! W poniedziałek wszystkie bierzemy urlopy na żądanie i jedziemy pod drzwi kliniki!

    Flowwer, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Flo, co ja czytam!!! Gratuluję Ci z całego serducha!!!! na razie zapłodnionych komórasków i już nie mogę doczekać się poniedziałku, a potem następnego wtorku, albo środy, bo może w mikołajki sobie zatestujesz??!!
    Raczej nie wytrzymie i zatestuje w poniedziałek ;) ale i tak będę musiała 10dpt zabetować bo tak chce klinika.
    W tym czasie będziesz już po wizycie u P. :)

    Anna Stesia, reset, Rucola, PodwojnaMamaWdwupaku, Lena21, Jedna_z_Wielu, Sarna84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bralam juz Ovitrelle w kilku cyklach ale pierwszy raz dwa w ciagu jednego dnia. Dzis drugi dzień po zastrzykach a ja jestem nie do zycia, zasypiam na stojąco i jakas otepiala jestem. Wczesniej nic mi sie nie dzialo czy to normalne ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo <3
    Będziesz miała transfer w lamkowo-tarzanową rocznicę, będę trzymać kopytka za Ciebie i Twoje zarodeczki <3

    summer86, Flowwer, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Dla śpiochów!
    Yos, Nika, Lunaris
    Macie fotę, inna niż tamta, ale też mnie widać :-D usuwam o 11.00 :-P proszę o nie cytowanie :-)
    kurcze,znów mnie ta przyjemność ominęła,dopiero wróciłam z pracy,będę was nadrabiać :D

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo my tez mieliśmy wybierane plemniczki :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer u nas tylko i wyłącznie IMSI bo mój M ma słabe nasienie.

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki oglądalismy ostatnio z M.jakis film,w ktorym bohaterka tlumaczyla facetowi,ze znaleziona na ulicy moneta przynosi szczesche,ale tylko gdy lezy reszka do gory;) zaniedlugo okazalo sie,ze beda miec blizniaki. A ja wlasnie wracam z pracy,a tu pod moimi nogami grosik!reszka do góry;)))
    Wiem,ze jestem wariatka,ale pewnie domyslacie sie jakiego banana mam teraz na gębie;)

    reset, Karolina90, Rucola, Czrna 81, olik321, Emilkap11, lamka, Lena21, MamaStasia, Anna Stesia, KateHawke, Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Babeczki oglądalismy ostatnio z M.jakis film,w ktorym bohaterka tlumaczyla facetowi,ze znaleziona na ulicy moneta przynosi szczesche,ale tylko gdy lezy reszka do gory;) zaniedlugo okazalo sie,ze beda miec blizniaki. A ja wlasnie wracam z pracy,a tu pod moimi nogami grosik!reszka do góry;)))
    Wiem,ze jestem wariatka,ale pewnie domyslacie sie jakiego banana mam teraz na gębie;)
    Mój ulubiony film " Plan B" z Jennifer Lopez ♡

    Amy333 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Swatka Autorytet
    Postów: 949 1424

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam znowu. Pytałam wcześniej o wiarygodność testów z moczu, wczoraj w końcu byłam zrobić bete z krwi i w 33 dniu jest 1.2 czyli brak ciąży, dzisiaj mam 34 dzień a ja nadal ani objawów ani okresu. Wcześniej moje cykle były bardzo regularne co do dnia, max 31 dni. Czy możliwe żeby nagle mi się tak wydłużal bez powodu?

    age.png

    age.png
    AMH - 1.18 ng/ml
    NK 29%
    05.01.2021 r. - transfer 8A
    8 dpt - beta hcg 2.31
    10 dpt - beta hcg 22.92
    13 dpt - beta hcg 88.17
    15 dpt - beta hcg 233.90
    17 dpt - beta hcg 629.40
    22 dpt pecherzyk ciążowy
    27 dpt zarodek z ❤
    16.02 - całe 1.63 cm szczęścia 💗
    4.03 - 3.79 cm 💗
    13.03 - 4.80 cm 💗 rośnie kruszynka
    16.03 - prenatalne, zdrowy chłopczyk ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka obawiam się że to normalne ;) w końcu to "tak jakby" objawy ciąży. Ja mam zastrzyk zrobić sobie jutro na noc (10dc)

    Innamorata Pani dr mnie pocieszyła :) 33% to nie tragedia i jak najbardziej możemy zajść naturalnie, uff! :) Mówiła że mąż ma b.duza koncentrację 120mln i że jest szansa. Ma do suplementacji włączyć Mace i wit.C 1000j oprócz supli które już bierze.
    A ja mam pęcherzyki 19 i 28mm, Endo 7mm i jutro na noc zastrzyk :) łiii! Naprawdę wyszłam z uśmiechem od niej, ona potrafi podbudować naprawdę. No i przede wszystkim ton1szy lekarz któremu ufam i wierzę we wszystko co mówi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 15:48

    Rucola, Amy333, Flowwer, Karma88, Emilkap11, Yoselyn82, Anna Stesia, KateKum, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swatka wrote:
    Witam znowu. Pytałam wcześniej o wiarygodność testów z moczu, wczoraj w końcu byłam zrobić bete z krwi i w 33 dniu jest 1.2 czyli brak ciąży, dzisiaj mam 34 dzień a ja nadal ani objawów ani okresu. Wcześniej moje cykle były bardzo regularne co do dnia, max 31 dni. Czy możliwe żeby nagle mi się tak wydłużal bez powodu?
    Oczywiście że możliwe. Wystarczy że miałaś gdzieś trochę więcej stresu, jakaś mała infekcją, złe odżywianie przez parę dni i opóźnienie gotowe -przynajmniej u mnie tak wtedy zdarzało

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Babeczki oglądalismy ostatnio z M.jakis film,w ktorym bohaterka tlumaczyla facetowi,ze znaleziona na ulicy moneta przynosi szczesche,ale tylko gdy lezy reszka do gory;) zaniedlugo okazalo sie,ze beda miec blizniaki. A ja wlasnie wracam z pracy,a tu pod moimi nogami grosik!reszka do góry;)))
    Wiem,ze jestem wariatka,ale pewnie domyslacie sie jakiego banana mam teraz na gębie;)
    od dziecka chodziłam z głową pochyloną do przodu i mama na mnie krzyczała, ze mam się prostować a ja jej mówiłam, ze pieniędzy szukam :P nigdy nie przepuszczę leżącej monety, nie ważne czy orzełkiem czy reszką, ale ponoć orzełek to sczczęscie

    Karolina90, Amy333, reset, Flowwer lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ