X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam nie robić jutro testu (zrobiłam już 3 mimo ze termin mi jeszcze nie minal) i poczekac troche, ale jak Was czytam to nie wiem czy sie powstrzymam ;)

    Czrna 81, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Kiyka polecam mierzenie dowcipne, jest dużo dokładniejsze. Co do testów owu to prosta sprawa ;) Hope ostatnio polecała jakieś dobre z Allegro ;)

    Dowcipnie lepiej? Jak zaczynałam swoją przygodę z pomiarami to czytałam, że pod językiem łatwiej kontrolować, czy na pewno mierzymy w tym samym miejscu i tak też robiłam. Ale spróbuję tym razem od innej strony... :) A posta Hope poszukam, chyba, że wywołana do odpowiedzi będzie tak miła i raz jeszcze podrzuci linka :)

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofkors :)
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6689766064

    Kiyka 123, summer86 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ofkors :)
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6689766064

    Niezawodna, dziękuję ❤

    _Hope_ lubi tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, wróciłam już z gabinetu i zabawy z pieskami.

    Reset - róż i szary rządzą!

    Bunia - kalosze są z Decathlonu za 49,90 bardzo polecam, super cieplutkie, w sam raz do piesków. A botki są szare i zajebiste <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7bdc8a201093.jpg

    KateKum- znasz zalewajkę? Jesteś z łódzkiego? :-D u mnie w mieście rodzinnym jest nawet święto zalewajki.

    Yoselin- obcasy mają suuuperstabilne, ja nawet w pracy w takich śmigam.

    Hope - crocsy świetne, muszę koniecznie obczaić. :-)

    Ogólnie humor mam spoko, ale wiecie jak jest, @ mam, także zależy jak wiatr zawieje. Za 5min mogę płakać :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 20:20

    Emiilka, Bunia86, Flowwer, Yoselyn82, Lena21, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer wiesz że narobiłaś mi smaka ?! I co ja głupia... pojechałam do piekarni po ciepły chleb z piekarni i smalec z cebulką !!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maenka wrote:
    Emiilka zgadza się! Perfumki na poprawę humorku zakupione :D Może widziałaś jakieś fajne % w sklepach z ubraniami? Bo nic mnie na razie jakoś aż tak nie przyciągnęło...

    Kochana, widziałam i skorzystałam :D W Zarze bardzo dużo towaru przecenionego -50%. Kupiłam kurtkę i bluzkę. W Mango cały asortyment -30%. Kupiłam skórkę i płaszcz. W Orsay'u cały asortyment -20%. Kupiłam bluzkę :) Z tego, co się orientuję, jutro i w niedzielę też będą promocje. Warto pójść z rana, kiedy jest jeszcze względny porządek ;)

    lamka, Maenka lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Summer wiedziałam, że coś miałam odpisać. Chleb ze smalcem i ogórkiem? Czy Ty oszalałaś? Serca nie masz? Ja jestem dietetykiem, ja nie mogę takich rzeczy, a Ty kusisz skubana na wątku niewinne koleżanki!

    Emilka - były w Zarze jakieś kurtki z tych super super grubych? Ja jestem zmarzluchem i potrzebuję czegoś na hardkorowe mrozy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 20:29

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, mam nadzieję, że psina się nie zatruje! Ja muszę chować termometr przed kotku, bo podejrzanie go obwąchuje, a mnie niepokoi, że coś knuje.

    Czarna, wypluj to! Ja tam dalej kibicuję! Nie uznaję Twojego postu.

    Zauważyłyście, ile dziewczyn w tym tygodniu nie tylko testuje ale i egzaminuje się? Może też dużo dziewczyn zaliczy w ten weekend ;) Trzeba mieć jakieś radości ;)

    Dziękuję Wam za dobre słowa o moich limfocytach - kamień z serca, że chociaż to jest ok ;) Ale że równowaga w życiu musi być, to ręka mi chyba jednak odpada. Jutro idę z tym do przychodni. Mam wspaniałą wymówkę, żeby jutro nie sprzątać

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Dzisiaj boli mnie w pachwinach. I to tak dość mocno. Nie jest to ból stały, tylko co jakiś czas raz dokucza jedna, raz druga. Czy to może być od podziębienia jajników? Czy raczej węzły chłonne? W z zeszłym cyklu czułam delikatne ciągnięcie i głupia pomyślałam że to może fasolka :-/ Dupa była nie fasolka, dlatego tym razem nie biorę tego pod uwagę. Tym bardziej że teraz boli a nie ciągnie.
    A nie przesiliłaś się ?
    Albo fasolka bo Sammer miała podobne objawy

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka no ja w pracy nie bardzo na obcasach ale poza nia moze byc :P buty suuuper

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka obczaiłam stronę decathlonu ale oczywiście takich kaloszy nie ma :( może jutro podjade i zobacze co mają na miejscu :) Bo juz wiem że takie chcę :)
    Zamówiłam z answear kalosze croscy - tak połączę oba te tematy :P - ale okazały się za duże, więc w poniedziałek zwracam

    A ja mam wynik bety urosła :/ niewiele ale urosła. Jestem po konsultacji z doktorem. Kazał znowu powtórzyć za 4 dni. Pytałam czy nie powinam się położyć w szpitalu, ale twierdzi, że i tak nic nie zobaczy i mam czekać. Naprawde ufam temu lekarzowi, zresztą jakym poszła do szpitala to do niego i tak. czuje się dobrze, od 2 dni lepiej niż do tej pory, krwawienie się zmniejsza, dziś praktycznie plamienie, bruch przestał boleć, czuję się fizycznie jakbym nowe życie dostała po poprzednich cięzkich tygodniach.

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buniu, nie znam się, więc wybacz moje pytanie,ale na co Ty masz właściwie czekać? :(

    Cieszę się natomiast, że humor lepszy! Da się wyczuć jakieś takie pozytywne nastawienie do życia i świata mimo tej sytuacji.

    Trzymaj się Kochana :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 20:49

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia- są te buty w internetowym Decathlonie - poszukaj jako buty zimowe, to jest podmarka Quechua czy jak to się tam pisze.
    Też nie do końca rozumiem dlaczego lekarze Cię tak męczą oczekiwaniem :-(

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, na stronie Zary masz zakładkę Black friday, więc obczaj sobie kurtki :)
    Ja w tym roku w lecie trafiłam na wyprzedaży na płaszcz puchowy za 80 zł w Stradivariusie- jest tak ciepły że na razie go jeszcze nie mogę nosić, bo jest za gorąco.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela masz już wyniki bety? <3

    reset, Emiilka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset też pytałam na co mam czekać bo denerwuje się tym wszystkim, mimo, że może nie wygląda. Przy tak niskiej becie nie mogą tam nic znaleźć :( alo urośnie i gdzieś coś w końcu zobaczą, albo spadnie. Lekarz mówi że nie daje 100% że jest cp, ale też nie powiedział co to moze być innego. Kurcze sama już nie wiem :/ W razie czego jestem spakowana do szpitala, gdyby coś się działo to jadę od razu. Nie wiem czy jest szansa, że ta beta w końcu sama spadnie, ale bardzo na to liczę

    Lamka dzięki już je znalazłam :) właśnie takie sobie wymarzyłam dzięki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 21:19

    lamka lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buniu- życzę, żeby beta spadła. Wiem, że ufasz Milewiczowi, ale ogólnie takie postępowanie nie mieści się w głowie. Czy ci lekarze zapominają, że jest jeszcze psychika poza czysto fizycznymi problemami?
    Nie umiem sobie wyobrazić, co przeżywacie :(

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:

    Emilka - były w Zarze jakieś kurtki z tych super super grubych? Ja jestem zmarzluchem i potrzebuję czegoś na hardkorowe mrozy.

    Lamciu, dużo było kurtek przecenionych -50%, wydaje mi się, że puchowe też były przecenione, ale nie wiem, czy jeszcze coś zostało ;) Ta moja nawet też jest puchowa, ale specyficzna, czarna z tłoczonego materiału i z kokardką przy rękawie. Ta kokardka właśnie mnie urzekła. Polecam jutro z rana udać się na kolejny shopping :D

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia przykro mi bardzo że znów nie jest po twojej myśli. Mnie się wydaje że powinni cię położyć do szpitala i zrobić laparoskopie. Koleżance też rosła beta a na usg długo nic, potem pojawił się pecherzyk i miała łyżeczkowanie i wtedy beta spadła. Jej maksymalnie beta wzrosła do 1400.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ