X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose, u Was warsztaty już chyba jakoś niedługo, prawda?
    Nie wiem czy z dwójką od razu dałabym radę, chyba zdecydowałabym się na 1, żeby móc mu poświęcić jak najwięcej uwagi. Z drugiej strony rodzeństwo pewnie czułoby się raźniej i byłoby im łatwiej w przyszłości.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Yose, u Was warsztaty już chyba jakoś niedługo, prawda?
    Nie wiem czy z dwójką od razu dałabym radę, chyba zdecydowałabym się na 1, żeby móc mu poświęcić jak najwięcej uwagi. Z drugiej strony rodzeństwo pewnie czułoby się raźniej i byłoby im łatwiej w przyszłości.

    powiem ze to jest trudna decyzja czy wybrac chlopczyka czy dziewczynke, a moze dwojeczke. No ale bedziemy musieli podjac decyzje na warsztatach. Jeszcze nie dostalam telefonu kiedy beda te szkolenia ale pewnie juz nie w tym roku. Bo juz mamy prawie grudzien a telefonu nie bylo. Nie moge sie juz doczekac kiedy zaczne te szkolenia i bede mogla szykowac pokoic dla dziecka :)

    Flowwer, summer86, Malgonia, Rucola, pilik, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, emi2016 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Powaznie, to jest pewne? moj tez ma 7h pracy, urlopu 35 dni, ma zasilek pielegnacyjny itp

    Moja siostra chciała adoptować i niestety przez M odmówiono bo ma 1 gr. Jeszcze dopytam koleżankę która tam pracuje czy może w przepisach coś się zmieniło.

    Sammer piekny gest ! Ja już w łóżku bo dziś 500km trasy zrobiłam i ledwo widzę na oczy. Za 9 tyg powiekszy mi się rodzina o malutkie pulpety <3

    lamka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Flower- proszę mi tu nie marudzić, bo wszystko będzie dobrze! Została ostatnia prosta i potem tylko nudne, dziewięć miesięcy... :*
    To strach !!! A nie marudzenie ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Moja siostra chciała adoptować i niestety przez M odmówiono bo ma 1 gr. Jeszcze dopytam koleżankę która tam pracuje czy może w przepisach coś się zmieniło.

    Sammer piekny gest ! Ja już w łóżku bo dziś 500km trasy zrobiłam i ledwo widzę na oczy. Za 9 tyg powiekszy mi się rodzina o malutkie pulpety <3


    gdzie ciebie nosilo? :) az 500km

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, kociaki czy psiaki? :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jutro powinnam wiedzieć coś wiecej o moich dzieciach i na którą transfer. Stres i mnie dopada brzuch trochę boli.

    Co ja bym bez takiej ekipy kochanych i serdeczny dziewczyn zrobiła !! W Was mam największe wsparcie ♡

    Trzymam kciuki. Swoją drogą zawsze czuje ekscytacje jak któraś Was ma testować. Takie niecierpliwie oczekiwanie :-)

    Bunia mam nadzieję, że wszystko się ułoży.
    Zastanawiam się tylko, w jakim celu to czekanie że strony lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 23:03

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki, jeśli chodzi o buty to jestem ich wielka miłośniczką :) mam chyba z 50 par :)

    Wodzionka - wystarczy wody szklonka :) moja teściowa robi bez vegety, podsmaża chleb pokrojony w kostkę na maśle lub na swojskim smalcu, zalewa to wrzątkiem, przeciska 2 zabki czosnku i doprawia solą i pieprzem ;) u nas to jest zupa na przeziębienie lub na kaca, polecam

    Dziewczyny starałam się to wszystko przeczytać i zapamiętać, ale chyba mam dziurawy mózg,bardzo Wam kibicuje i trzymam kciuki za jutrzejsze testy

    malka, Melevis, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przez tą jutrzejszą akcję "sikanie na zawołanie" boję się chodzić do łazienki, zeby czasem nie zobaczyć głębokiej czerwieni :d. Tak się poczuwam do obowiązku sikania że mięśnie kegla cały czas zaciśnięte i nic nie upuszczę. Nadzieja umiera ostatnia !!!!! A tak swoją drogą to wypiłam właśnie ponad pół winka !!! I chyba weszło mi to głowy dość mocno, bo pieprze wsxystkie znaki na ziemi i niebie ktore mówią, że @ nadchodzi i wyobrażam sobie 2 krechy. Tylko tedty jakies takue ciulowe z aledrogo tylko mam. Na bobo szkoda mi ostatnio kasy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 23:19

    lamka, Lunaris lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia przykro mi, ze tak musisz się męczyć :( bądź silna!

    Kate Hawke wodzionka <3 to tez moje dzieciństwo :) chociaż jednak wole czeską zupę czosnkowa.

    Lamka ja znam zalewajke, to była moja ulubiona zupa, zawsze zajadałam u dziadka w Sieradzu :) teraz czasem sama robie.

    A ja miałam dzisiaj bardzo miły dzień. Mieliśmy z emkiem 5 rocznice ślubu i było wszystko co ma być w taki dzień :) przytulanki, ekstra kolacja w restauracji i kino :) eh... żyć nie umierać :)

    Yoselyn82, summer86, pilik, Flowwer, Czrna 81, lamka, KateHawke, Lena21, Bunia86 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której jutro zbiorowe testowanie? Bo muszę trzymać kciuki i chciałabym wiedzieć o której :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy <3

    malka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu ;)

    malka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bo to tajemnica strzeżona przez Jedną z Wielu jej się sniła lista z <3
    Serio ? Koniecznie muszę sobie przypomnieć, ach ta skleroza :p

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka pewnie z rana jak dziewczyny zaczną wstawać :)... pewnie z ekscytacji wczesnie wstaną!
    A dla Was wszystkiego najlepszego <3

    Ja właśnie „wróciłam” z internetowych łowów. Upolowałam dwie pary butów za -50%, już chciałam odpuścić bo serwery padała, ale nie poddałam się i mam. Idę spać usatysfakcjonowana :D a chciałam już to wywalić, stwierdziłam że trudno, jutro kupię bez zniżki bo tak mi się jedne spodobały. Trzecie jeszcze chciałam, ale bałam się ryzykować bo każdy ruch wieszał stronę :p. Och te jedyne chwili dreszczyku emocji w ciąży. Dobranoc i trzymam kciuki za poranne sikanie!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 23:31

    malka, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik, na jakiej stronce zamawiałas? :)

    Ja właśnie przeglądam buty.. ale u mnie przy takich promocjach jest problem, bo 38 szybko znika.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer na renee.pl wszystko -50%, podejrzewam że szali z jakością nie będzie, ale za takie pieniądze to mnie nie interesuje :p w kaloszach się zakochałam i dołożyłam śniegowce wciągane. Mam same wiązane, a na szybki spacer czy coś będą jak znalazł <3 No i za dwie pary z wysyłką wyszło 88zl. Masz jeszcze 20 minut, może coś znajdziesz :D

    summer86 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia :(

    Flo czekam na info o dzieciaczkach :)

    Nie było mnie bo wpadła przyjaciółka oderwać mnie od rzeczywistości i szybko minął dzien :) YUPI!

    Trzymam kciuki za jutrzejsza akcje sik! :)


    I ja proszę o kciuki na jutro za ten mój egzamin :)

    Flowwer, Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 25 listopada 2017, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś mi umknęło, że zbiorowe siku jest. Bardzo mocno kciukam !!!! <3 <3 <3

    Flowwer <3 <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 01:32

    Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami ja już po porannym teście i po 30 minutach pojawił się cień cienia ( uznaje za negatyw) wstrzymuje się z testami. W wtorek rano o ile się nie pojawi @ ide w końcu na bete. Niestety nie mam jak iść prędzej bo o 5 jeżdżę do pracy.
    Ale za Was trzymam kciuki żebyście zobaczyly od razu dwie kreski. Powodzenia

    justyna14, Lunaris, KateHawke, Bocianiątko, Amy333, Bunia86 lubią tę wiadomość

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ