X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Summer u Ciebie juz suwaczek pokazuje piękny dwu cyfrowy numerek <3 :D

    Agniechaaa, żałuję tylko że mam taką długą przerwę w wizytach teraz. 3 tygodnie ciągną się jak wieczność, USG dopiero 7.12.
    Dziś się wystraszyłam trochę, bo na wkładce miałam dwie brazowe plamki, ale wielkości główki szpilki. Z tym że nie wiem skad to, bo na papierze przez cały dzień nic nie było i później już się nic takiego nie powtórzyło.
    Statam sie nie schizować, ale łatwo nie jest.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, żałuję tylko że mam taką długą przerwę w wizytach teraz. 3 tygodnie ciągną się jak wieczność, USG dopiero 7.12.
    Dziś się wystraszyłam trochę, bo na wkładce miałam dwie brazowe plamki, ale wielkości główki szpilki. Z tym że nie wiem skad to, bo na papierze przez cały dzień nic nie było i później już się nic takiego nie powtórzyło.
    Statam sie nie schizować, ale łatwo nie jest.
    Na spokojnie kochana, jak brązowe to be nerwow!!! Ja znowu przez „atrakcje” usg mam praktycznie co tydzień :/
    Jestem pewna, ze wszystko u maluszka dobrze i będziesz miec piękny prezent mikołajkowy! :)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę usnąć bez wieści od Flo!

    Bocianiątko, Malgonia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie się teraz odstresowuje, chyba że mnie coś ominęło.
    współczuję wam tych przeżyc i jakoś dziwnie czuje się wśród ciężarnych... :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się nad kupnem owulacyjnych testów, jakie z allegro polecacie i czy mierzyć w tym cyklu temperatury?
    Nie wiem za dużo stresu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 22:42

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, Nika ma rację - odezwij się co u Ciebie <3


    Bunia, jak beta?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ja na allegrowych się nie znam więc nie doradzę, ale Hope jest maszą testową specjalistką <3

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, zmykam spać, zajrzę tu jak zawsze rano :)
    Dobrej nocki Wam życzę!

    Bocianiątko, ANkaG, innamorata88 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Zastanawiam się nad kupnem owulacyjnych testów, jakie z allegro polecacie i czy mierzyć w tym cyklu temperatury?
    Nie wiem za dużo stresu...
    Ja się mniej stresuje odkąd mierzę geratherm digital - ma taką elastyczną, wyginającą się końcówkę, jesf niezniszczalny i pamięta wyniki. Wcześniej miałam taką wizję, że zasypiam ze szklakiem w... wiesz czym, wiercę się, a on pęka i zalewa mnie rtęć! A wynikami się nie stresuję - jak mi nie pasują to wymyślam dlaczego są tego dnia niewiarygodne

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 28 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jeszcze zaglądam, żeby sprawdzić co u Flo... mam nadzieje że po prostu odpoczywa :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika! Gratulacje wielkie! Strasznie duzo przegapiłam w tym listopadzie. Musze sobie chyba jakiegoś laptopa zataszczyc do domu bo beznadziejnie sie pisze z komórki, szczególnie jak człowiek padnięty :)

    Widziałam wróżbę z zacięciami na dłoni, mam 3 :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    niestety w pracy dużo pracy więc dopiero Was nadrabiam.

    Agniecha - ale mnie zestresowałaś, dobrze, że wszystko dobrze! Dzieciaki śliczne :-) ja obstawiam dwóch chłopców.

    Nika - super beta, czekam z niecierpliwością na usg i suwaczek <3

    Jedna - ładne jajeczko, łap męża w obroty :-)


    Flo, Bunia - jak tam u Was? :-*

    Kogo pominęłam, tego przepraszam. Padam z nóg! Jutro zacznie mi się gorący czas, bo mój eMek z tych marynarzy, co po morzu czerwonym nie pływają :-P

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co może oznaczać wynik 17 oh progesteron 1.85 mg/ml, przy normie dla tej fazy 0.2-1.3?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope proszę bardzo, moj owulak sprzed chwili - kurczaki, tu mi takie płodne wychodzą a my sie nie zabezpieczamy! A tak serio, to nawet przy prawdziwych owulacjach nigdy mi taka ciemna kreska nie wyszła :P
    222ebca5e23554femed.jpg

    Bocianiątko, Agniechaaaa, ANkaG, Jedna_z_Wielu, KateHawke, _Hope_, Lunaris, Izolda90, aiwlys lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jak zawsze twoje maluszki gwarantują atrakcje ale cieszę się że to tylko fałszywe sygnały.

    Nika mozesz być spokojna beta pięknie rośnie!!

    Ja dziś od 15 do 22 prowadziłam zebranie od ktorego wywinąc nie mogła się i na dodatek zapomniałam telefon w domu. Zaraz jak wpadłam do domu wpierw leki, zastrzyki czuje się jak ćpun ;)
    Szyjka mnie ciut boli ale relanium po 1.5h już działa.... mały odlot :D
    Dziś w nocy powinien zacząć się proces wgryzania, maluszku walcz.
    Mam jeszcze 3 ma zimowisku więc jestem spokojna a co z piątym to jutro będę wiedzieć choć 7 doba to wróży źle.

    Anna Stesia, malka, lamka, Czrna 81, pilik, Karma88, Malgonia, KateHawke, Amy333 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIewczyny, Was nadrobić po całym dniu nieobecności to jest naprawdę wyczyn!

    Agniecha super fotki, maluchy już takie słodkie. Ja jeszcze 6 dni do wizyty i w końcu zobaczę mojego szkraba! Już się więcej nie zgodzę na tak długa przerwę między usg. Masakra

    Summer, myśle, ze dwie mini plamki to nic groźnego, ale skonsultuj to może ze swoim lekarzem.

    Nika super beta!

    Agulineczka kreseczka coraz ładniejsza!

    Panan piękny pęcherzyk!

    Mnie dzisiaj cały dzień brzuch ćmił lekko okresowo i pierwszy raz zdecydowałam się na nospe. Na szczęście pomogła :) i znowu opanowała mnie taka senność i większe mdłości, ze ledwo dzisiaj funkcjonowałam. Oczywiście przespałam pół dnia i teraz siedzę po nocach.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga jak zawsze twoje maluszki gwarantują atrakcje ale cieszę się że to tylko fałszywe sygnały.

    Nika mozesz być spokojna beta pięknie rośnie!!

    Ja dziś od 15 do 22 prowadziłam zebranie od ktorego wywinąc nie mogła się i na dodatek zapomniałam telefon w domu. Zaraz jak wpadłam do domu wpierw leki, zastrzyki czuje się jak ćpun ;)
    Szyjka mnie ciut boli ale relanium po 1.5h już działa.... mały odlot :D
    Dziś w nocy powinien zacząć się proces wgryzania, maluszku walcz.
    Mam jeszcze 3 ma zimowisku więc jestem spokojna a co z piątym to jutro będę wiedzieć choć 7 doba to wróży źle.
    Maluszku Ciocia Aga kibicuje owocnemu wgryzaniu!!! Proszę tam gryźć jak szalony!! <3 <3

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, jutro sikne, dzisiaj już padam na pyszczek.

    Zdążyłam tylko dzisiaj w drobnych przerwach w pracy ucieszyć sie z pięknych bet i kreseczek, owocnych wizyt i udanych operacji. Niedawno wróciłam i marzę tylko o ciepłym łóziu. Na dobranoc mam niusik od Flowwer, więc mogę spać spokojnie.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo trzymam kciuki za porządne wygryzienie! Niech sie pięknie usadowi, jak zajączki Agniechy :) Aga dobrze, ze przeczytałam jak juz było wiadomo, ze wszystko ok. Ja tam myśle ze Zające sie po prostu domagają atencji :). Kucają, rozpychają sie i broją ale to na pewno silne, wywalczone zbóje i nie stresuj sie bo na pewno żadnych problemów z nimi nie będzie :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, i jeśli chodzi o malutkie plamienia w ciąży to czasami przyczyną jest pęknięcie np.jakiegos naczynka w ściance pochwy (zwłaszcza przy wyproznieniu), więc jeśli to naprawdę jest malutko i nie dochodzi do tego ból brzucha, to można być spokojniejszym (mówi ta, co trzy razy latała już do lekarza z plamieniami i krwawieniami). Ale chciałabym, żeby mnie ktoś wtedy tak uspokoił, więc dzielę się też z Wami tym niusem.

    Bocianiątko, Malgonia lubią tę wiadomość

‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ