X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ewela wróciłas do gry : D trzymam kciuki !!

    pęcherzyk przecież jeszcze urośnie, może owulka się przesunie troszkę : )

    Ja jednak jutro siknę po raz pierwszy... chociaż nie mam nadziei
    Iza mocno trzymam kciuki.
    Strasznie się cieszę że mogę mieć chociaż nadzieję że się uda.
    A jeśli chodzi o HSG, to ja też miałam robioną tylko cytologię przed badaniem.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Jestem po wizycie. Beta pobrana wyniki w przyszlym tygodniu. Test z moczu wyszedl u nich rowniez pozytywny.
    Na usg maly pęcherzyk 0,23cm ;)

    beta to tylko formalność : ) gratuluję fasolki <3

    Zielona1911, Sekret lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona super, bardzo się cieszę!!! Oby teraz była córeczka

    Zielona1911 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela ja jak już pisałam, listopad będzie pełen serduszek.

    Maj, summer86 lubią tę wiadomość

  • Kejt Ko Znajoma
    Postów: 24 33

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super!!
    Ja też dziś byłam na becie okresu nadal brak po 14 mam wyniki

    Lunaris, Bunia86, Malwas, KateHawke, Justa0801, Emiilka, madwitka, lamka, Zielona1911, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza może nie jestem najlepszym przykładem ale ja już miałam tyle razy robione HSG że chyba więcej razy leżałam na fotelu ginekologicznym niż dentystycznym. Miałam robioną tylko cytologię i nigdy nic złego się nie działo. Wiadomo każda z nas jest inna i organizm może inaczej zareagować. W tym roku spróbowałam pierwszy raz w życiu sonoHSG i mimo kosztów szczerze polecam- od razu wiadomo co i jak nie trzeba czekać nie wiadomo ile i dużo przyjemniejsze niż standardowe HSG. Jeśli jest coś nie halo to i tak wyjdzie.

    Muszę to napisać! 91Ewela09 boski avatar! :D abyśmy wszystkie miały taki prezent za rok pod choinką <3

    91Ewela09, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kejt Ko Znajoma
    Postów: 24 33

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i za HSG Niki :)

    Dziś mam 20 dc i tak mnie napier**** lewy jajnik jak na ovu. Nie wiecie od czego to ?

    Ja identycznie miałam w tym cyklu :) okresu nie ma a czekam na wynki Bety sikaniec ujemny

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt Ko trzymam kciuki <3 do 14 jestem w stanie :D
    Zielona Tobie to od razu Gratuluje <3 Nie ma bata żebym trzymała przez tydzień :P ale każą ćwiczyć cierpliwość! Niech się fasolka zdrowo rozwija <3

    Kejt Ko lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Lena na nad jakimi lekarzami się zastanawiasz?

    Nad wyborem ginekologa, idę na pierwszą ciążową wizytę w przyszłym tygodniu i chciałabym już zostać u jednego, zastanawiam się nad szpitalem w Raciborzu - wtedy dr Chmura, albo Jastrzębie - wtedy dr Różalski.

    Do tej pory chodziłam do Enelmedu w Katowicach, ale tam mnie wkurza to osobne usg i wizyta, nie wyobrażam sobie ze lekarka prowadząca moja ciąże miałaby nigdy nie widzieć mojego usg, dziwne to rozwiązanie.

    Prawda jest taka ze bardzo się boję i codziennie myśle tylko o tym zeby wszystko było dobrze z moim groszkiem, dlatego czekam jeszcze pare dni na wizytę, żeby zobaczyć jak najwiecej na usg

    Dziewczyny myślę o Was <3 mój mąż ja już widzi to różowe tło z ovu w moim telefonie to mówi że za dużo czytam i się piekli ze się nakręcam niepotrzebnie zamiast się relaksować, ale mu tłumaczę, że właśnie z Wami mogę się podzielić swoimi obawami i nikt mnie nie weźmie za wariatkę

    KateHawke, Lunaris, Emiilka lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dziś na monitoringu. U mnie 13 dc, w jednym jajniku pęcherzyk 7 mm, w drugim 10 mm, endometrium 6 mm trójfazowe.
    Kolejne USG mam we wtorek, bo u mnie owulacja jest raczej później niż wcześniej.

    Trochę się pozytywnie nastawiłam, bo:
    a) endometrium wg pani doktor ładne jak na teraz (trójfazowe wg opisu, więc zakładam, że to to samo co trójlinijne?). Dla mnie to pozytyw, bo ostatnio miałam 6,6 mm ok. 4 dni po owulacji, więc jak teraz jest takie ładne, to od razu lżej na sercu :) (czy to może być kwestia wina czy raczej np. ovarinu?)
    b) pęcherzyk przed owulacją 10 mm chyba jeszcze ma szanse urosnąć?:)
    c) pani doktor rzuciła okiem na wyniki, kazała w przyszłym tygodniu przed owulacją powtórzyć estradiol i lh oraz pochwaliła decyzję endokryologa o zapisaniu euthyroxu.

    Ovufirend dni płodne zaznacza mi od przyszłego czwartku do poniedziałku, aplikacja w telefonie natomiast od przyszłego piątku do przyszłej niedzieli, więc chyba mąż mi padnie z wycieńczenia ;)

    Lekarka przypadkowa, ale kurczę pozytywna, dużo mówiła, co widzi, co będzie itp. więc nie wiem, czy nie zacznę bywać u niej częściej. To jest chyba największy pozytyw ostatnio -trafić na kogoś, kto wzbudza choć trochę zaufania.

    KateHawke, Flowwer, summer86 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona
    Gratuluje ❤

    A teraz pytanie z innej beczki... Może i głupie.. Co myślicie o kalendarzu chińskim? Chodzi mi o płeć dziecka

    Zielona1911 lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej nic nie wiadomo. Okresu brak, bóle brzucha jakby ucichły. Miałam jechać dziś na bete, ale auto odmówiło posłuszeństwa ;( jak na złość. Zostaje sikanieć jutro rano. :) oszaleje zanim się coś wyjaśni.

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Jestem po wizycie. Beta pobrana wyniki w przyszlym tygodniu. Test z moczu wyszedl u nich rowniez pozytywny.
    Na usg maly pęcherzyk 0,23cm ;)
    Yupii <3 <3 <3

    Zielona1911 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset - To fakt, ciężko jest trafić na osobę z jednej strony kompetentną w swoim fachu, a z drugiej komunikatywną i wzbudzającą zaufanie. Na pewno o wiele lepiej rozmawia się z osobą, która nie traktuje Cię jak na taśmie. To do przyszłego tygodnia na pewno pęcherzyk się powiększe,a i endometrium również. Zresztą w drugiej fazie cyklu zanim dojdzie do implantacji endometrium zwiększa swoja grubość pzrez działanie progesteronu.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa to czekamy na 2 krechy jutro :)
    Paula ja się nie znam- wiem tylko że każdy rok to inne zwierzę. A jak się ma kalendarz chiński do płci? podrzucisz coś więcej na ten temat? ja chętnie poczytam :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Zielona
    Gratuluje ❤

    A teraz pytanie z innej beczki... Może i głupie.. Co myślicie o kalendarzu chińskim? Chodzi mi o płeć dziecka
    W necie są dwa różne :) są swoimi odwrotnosciami :) wiec ten tego :D wg jednego ja jestem chłopcem a córka córką a wg drugiego ja jestem dziewczynką a córka chłopcem :D

    KateHawke, malka, Paulina.G lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Zielona
    Gratuluje ❤

    A teraz pytanie z innej beczki... Może i głupie.. Co myślicie o kalendarzu chińskim? Chodzi mi o płeć dziecka

    Kurde chętnie bym zobaczyła czy się sprawdza ale nie wiem czy in vitro można zaliczyć do daty stosunku :P
    Też jestem ciekawa jak to się sprawdza procentowo. W ogóle dopiero teraz czytam co to jest i z czym się to je :D

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika zgłoś może, że Ci ta ręka drętwieje. Mnie tak urządzili po laparo. Jakoś źle podpięli kroplówkę. Najpierw ręka tylko drętwiala a potem w prawej ręce siły nie miałam przez 2tygodnie. Nie umiałam nic porządnie chwycić czy podnieść. Suszenie włosów suszarka nie wchodziło w grę chyba że lewa ręka ;) Masakra

    Izape zazwyczaj jest tak, że pobierasz odpowiedni zestaw na wymaz z laboratorium, idziesz do gina, on robi wymaz i to zanosisz do labu. Chyba, że gin ma umowę z jakimś labem to pewnie wszystko na miejscu załatwisz. I nie CRP tylko PCR ;)

    Zielona piękny pęcherzyk!

    Lena to Ci nie doradzę, w sumie o ginekologii w Jastrzębiu teraz same dobre opinie są bo tam wszyscy lekarze z Rydułtów przeszli. Ale Racibórz i Chmura też ok. Ja chodzę do Grudnia w Rybniku od zawsze i nie będę teraz zmieniać.

    Zielona1911, Lena21, summer86 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Zielona
    Gratuluje ❤

    A teraz pytanie z innej beczki... Może i głupie.. Co myślicie o kalendarzu chińskim? Chodzi mi o płeć dziecka
    Ja w to nie wierzę, ale u mnie się sprawdziło i przy synu i przy córce :P

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się sprawdziło, ale w to nie wierzę bo to loteria. Nawet współżycie w owulacje nie gwarantuje chłopca.
    moja brat owa skończyła medycynę i mi jakoś tłumaczyła, ale tej wiedzy dalej nie przekażę bo coś namieszam.

    Paulina.G, summer86 lubią tę wiadomość

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ