X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka - no Wy macie wesoło - PEŁEN RESPEKT i podziw dla Twojej pracy - jak trafiłam na zastępstwo (z marszu, bez żadnego przygotowania) do oddziału przedszkolnego to po 4 godzinach nie wiedziałam jak się nazywam :D

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Kochana jeszcze nie mam tak źle. Mam 17 dzieciaków i pracuje z koleżanką po 8 godz więc wychodzi na to, że tylko godz jesteśmy same. Ja to podziwiam przedszkola państwowe bo tam więcej dzieciaków. Ale one mają woźne przy posiłkach a nam tylko do sali przywożą a potem ogarniamy same. Dobrze już mamy, że nie leżakujemy bo i to musiałyśmy same rozkładać. Oj bolał kręgosłup wtedy. Ja to kiedyś bym chciała w szkole pracować. Mam podyplomówkę wczesnoszkolną ale nie czuje się jeszcze na siłach. Co do papierkologii to u nas nic nie ma. Wszystko na żywca z przewodnika. Teraz za miesiąc mam semestralne spotkania z rodzicami i musze zrobić obserwacje. Jeszcze arkuszy nie dostałam, gdzie powinna być obserwacja z października. Skąd mam to pamiętać. Takie pic na wodę to przedszkole. Tylko żeby rodzice byli zadowoleni, piekny wygląd wszystkiego a w środku? Ostatnie szkolenie i rada byly chyba ze 2 lata temu to dziewczyny sie skarżyły że muszą po pracy zostawać i sie skonczylo (chociaz te godziny mozna bylo potem odebrac). Dlatego ja bym kiedyś w panstwowce chciala pracować.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam jakiegoś takiego śluzowo-brązowego plamienia (przepraszam za dosłowność).... więc chyba nici...

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie - tragedii u Ciebie jeszcze nie ma - u nas w przedszkolu jest 25 sztuk małych szaleńców i 1 przedszkolanka. Do tego mamy tam jednego chłopca, który ma 5 lat, a jest na etapie dziecka 2 - letniego (z winy rodziców - totalne zaniedbanie jakby to nazwać społeczne?) oraz jednego chłopca, który jak dla mnie (specjalistą nie jestem)ma jakąś formę autyzmu (dopiero niedawno rodzice zgodzili się na badania - więc czekamy).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wreszcie po pracy. Tak piszecie o pracy z dziećmi, ja też pracuje z dzieciakami, ale moja praca jest bardzo wesoła, jestem animatorem zabaw dziecięcych w bawialni.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika:) wrote:
    Właśnie dostałam jakiegoś takiego śluzowo-brązowego plamienia (przepraszam za dosłowność).... więc chyba nici...

    Przy tak wysokiej temperaturze to może być dobry znak :) Diagnozuj ;)

  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena, dziekuję za słowa otuchy. Jak to zobaczyłam to od razu mi oczy łzami zaszły. Zobaczymy co będzie jutro. Jeśli to @ to przynajmniej nie musiałam na nią czekać 45 dni - cykle mi się w końcu skracają, a to plus.

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Tak czytam i duzo nas jest widze po studiach pedagogicznych, ja jestem po pedagogice opiekunczo wychowawczej z wczesnoszkolna, ale nie pracuje w zawodzie. Nie bylo pracy u mnie w miescie, i za to siedze 8h w biurze i zajmuje sie papierologia i rekrutacja pracownikow jestem kierownikiem administracyjnym wiec zle nie jest ;) ale powoli nurzy mnie ta praca. Mi sie wogole marzy stworzenie rodziny zastepczej o charakterze pogotowia rodzinnego, ale to jak dzieci odchowam swoje :)

    Madalenka wspolczuje negatywu ale moze w nastepnym cyklu sie uda.

    Ja to polecam donga jak nie bralam clo to ladnie wyregulowal mi cykle i jajniki zaczely pracowac, a teraz przy clo sluz mialam wrecz ksiazkowy hehe

    201510241762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to ten dong

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spałam chyba z 4 godz, szok!

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha!Laski, zapomniałabym - dla tych które biorą ACIDUM FOLICUM RICHTER!sprawdzić serię.

    http://fakty.interia.pl/polska/news-gif-wycofuje-z-aptek-kwas-foliowy,nId,1662797

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dong quai to inaczej dzięgiel chiński http://rosliny-lecznicze.pl/dziegiel-chinski/

    i jego bierze sie od zakonczenia @ do owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 21:00

    201510241762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Spisałam to z dwóch moich skierowań, dlatego tak napisałam. Jednak najlepiej żeby to lekarz określił w którym dc robić jakie badania ;)
    AAA widzisz bo jedna moja doktorka kazala mi zrobic badania w 7dc potem 14 dc potem w 21 dc i niby wszystko ok a plamienia sa dalej :/ wiec kolezanka powiedziala ze takie badania sa niemiarodajne i kazala mi zrobic tak jak opisalam wyzej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez was dziewczyny podziwiam praca z dziecmi czy w szkole jest ciezka i ta papierologia masakra!!!! Kocham dzieci ale powiem wam ze potrafia byc meczace. Dobra lece sie myc i spac jutro ciezki dzien pa dziewczyny i slodkich snow do jutra!!! <3

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, ja już padam...wciągnę z 5 kartek książki i pewnie odpłynę - KOLOROWYCH SNÓW!

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski mam głupie pytanie. Skoro dziś mam delikatne krwawienie i jak narazie użyłam tylko wkładki to zaznaczam plamienie, a pewnie jutro okres. A jak wy robicie? Herbata, łóżko i termofor moim przyjacielem. Mam nadzieje, że jutro nie będzie bardzo źle bo idę do pracy. Gdybym wiedziała to jakoś bym się przemęczyła dziś z tym bólem głowy. Tak na marginesie to dziwne rzeczy zauważam od kiedy obserwuje swoje cykle. Zazwyczaj zaczynałam brązowymi plamieniami a tu dziś normalnie żywa, jasna krew. Hmmm.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym miała delikatnie krwawienie to dałabym jedną kropelke. Plamienie dawałam jak miałam brązowe wycieki.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię jak ty madlenka jak mi wystarczy wkładka to zaznaczam plamienie, jak muszę użyć podpaski to jedną kropelkę.

    Właśnie wróciłam z kina, jesuuuu tak nagrzali tam, że jak wariatka siedziałam bez butów i skarpet :P bo nie miałam jak inaczej się wychłodzić, bo pod bluzką tylko biustonosz hehe

    Lecę spaciu, zobaczymy co jutrzejszy dzień przyniesie, kolorowych snów wam życzę <3

    p.s. jak ktoś lubi SF to zajebisty film Jupiter :)

    201511211678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszlam na chwile zyczyc wam spokojnej nocy :)
    mierzylam tak o teraz temp i duzo nizsza niz poranne sprzed kilku dni wiec raczej idzie @... no coz:)

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 11 lutego 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki, u mnie już pozamiatane..nie ma sensu robić sikańca skoro tempka 36,4.. :( pewnie ta głupia @ wcześniej zawita i będą krwawe walentynki ;(

    16uddqk3x9bbni2d.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ