X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • happy Znajoma
    Postów: 20 25

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ja :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe staraczki :)!
    Klara-bella trzymam kciuki za betę!

    Happy, kiedy testujesz?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:24

    Lucy7 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam drugi dzień jakieś takie dziwaczne, skąpe plamienie... Czuję się kiepsko, trochę jak na @, ale to jednak jeszcze nie @.

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika może nie przyjdzie :-) Hej wam dziewczyny <3 witam nowe staraczki. Drukujecie jak szalone! Ja w pracy. Po powrocie mam zamiaru poukładać sobie stertę ubrań i zrobić porządek w garderobie. Raz na jakiś czas trzeba ;-) wczoraj pisałyscie o prasowaniu. Ja pracuje wszystko przed ubraniem czy to koszule czy bluzki czy spodnie czy pościel wtedy wszystko wydaje się być takie świeże a po drugie szkoda mi czasu bo bym ta sama rzecz dwa razy prasowala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa ja place 200 zł ale u niego czasami się siedzi po 30 minut

  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płacę podobnie jak Natalka - 180. Nigdy nie czuję, że jakoś specjalnie jej się spieszy, poświęca tyle czasu, ile potrzeba :)

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:24

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobre o tym jeszcze nie słyszałam :-P żeby mierzyć czas wizyty. U mnie jest 200 za wizytę nie ważne ile trwa. A czekasz do niego 3 tygodnie ale ja jemu ufam lekarz godny polecenia uratował mi córkę a nie wiem co by było gdybym na fundusz chodziła. Teraz też się mną ładnie zajął przy tej pozamacicznej ciąży. Wiec nigdzie indziej nie pójdę :-D

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie...
    Zajsonek gratulacje - piękna beta!
    Jestem wymemłana jakby przebiegło po mnie stado galopujących imadeł...Najchętniej położyłabym już się spać...ale nie...praca po pracy...:/
    Dzisiaj dziwnie czuję brzuch niby nie boli, ale jakby coś...mam tylko nadzieję, że to nie czai się małpa, bo to jeszcze trochę...nie nakręcam się bo tempka jakaś niska..chyba efekt dzisiejszej głównie siedzącej roboty...

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena współczuję może pocieszy Cie to ze ja jeszcze w pracy i jak wrócę to mam robotę w domu :-P @ tak szybko jesteś dopiero 7 dpo. Mi się wydaje ze my starające się każda dolegliwość czujemy podwójne kiedyś byś pewnie nawet nie zauważyła :-D <3

    aaagaaatka lubi tę wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka pewnie masz rację -ja wiem, że to od dzisiejszej siedzącej pracy...

  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, pisze tu po raz pierwszy,ale podczytuje czasem Wasze forum. Chciałam porównać mój cykl i objawy z kimś kto mógł by mieć podobne (razcej upewnić się, że to co się dzieje to nic złego) po zastosowaniu CLO.
    Mam cykle 35dniowe z wahaniami w dół do 30 dnia a w górę do 42 max. Staramy się z M. od jakiegoś czasu o Maluszka, ale jakoś bezskutecznie :P
    Jesteśmy zdrowi, ja jestem pod kontrolą ginki, owu miałam i bez clo, ale czasem było puste jajeczko, a czasem "niekorzystne warunki" jak to nazwała gin, więc dostałam CLO na poprawienie jakości jaja. Owu była 16dc,(wczesniej niz zwykle bo wtedy 20dc) oczywiście potwierdzona nie tylko monit, ale bardzo mocnym bólem prawego jajnika, staranka w ten sam wieczór i 4 dzień wstecz (żeby nie osłabiać żołnierzyków).
    dziś jest 11 dzien po owu,od kilku dni kłują mnie jajniki, prawy promieniuje w górę i w dół, od czterech dni bolą mnie mocno piersi, swędza sutki a wczoraj (10dc) swędziała mnie skóra na całym ciele, a nie mam żadnych alergii, ani nie zmieniłam kosmetyków, wczoraj przez 2min dostałam takiego mocnego bólu podbrzusza że musiałam uklęknąć i zgiąć się do ziemi żeby przetrzymać,a raczej na bóle nie narzekam.
    Czy któraś z Was miała podobne objawy?

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka brzmi ciazowo :) trzymam kciuki :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh zbyt piekne zeby miało byc prawdziwe :P

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)

    U mnie masakra w głowie, nakręciłam się lekko, że się uda w lutym, a wzwiązku z objawami na @ pewnie znów się zawiodę.
    Podziałałam dziś troszkę kuchni i oto wynik :) smaczniaki


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d614556de9cd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 21:10

    aaagaaatka, Lucy7, Morisek28, AnaAna, anucha lubią tę wiadomość

    201511211678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nymeria mniammmmm

    Lucy7 lubi tę wiadomość

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pyszności:-) zdolniacha jesteś

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm rum :P

    nie miałam spirytu, a o occie pierwszy raz słyszę, że można dodać

    201511211678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek bo twoja teściowa to unikat. Drugiej takiej to ze świecą szukać

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ