X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 wrote:
    Ważka, popieram Moriska - rób teścior bo to bardzo podejrzane...
    Ale oprócz tego że krótszy to był taki sam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czerwonej kapusty nie robie bo u mnie nie przepadają.

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nymeria robić test!

    Mi tempka spadła...:(

    Zwariować można...

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważka ale to i tak dziwne. Mi jak temperatura nie spadła w pierwszym dniu to się naczytałam o krwawieniach w ciąży które występują w czasie okresu. Także wszystko jest możliwe. Widzę, że nie sprawdzasz temperatury, ciekawa jestem.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam z czerwonej kapusty to tylko surówkę robię. U mnie na obiad pieczone ziemniaczki z koperkiem i piersi z kurczaka w sosie śmietanowo cytrynowym, zapiekane z serem, papryką, porem, cebulką, selerem, natką pietruszki i do tego pomidorki koktajlowe z ogórkiem, szczypiorkiem, kapustą pekińską, skrapiane oliwą z oliwek i takie tam. Za dużo do pisania. Wymyśliłam waśnie nowe danie haha...z resztek w lodówce.

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka taka ciekawostka. Mi tempka ZAWSZE utrzymuje się do skończenia okresu.
    Nawet jak się zabezpieczałam.

    Niektóre tak mają...

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka jutro sprawdzę temp. Podczas @ nigdy nie mierzyłam

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://agatagotuje.pl/duszona-czerwona-kapusta-o-korzennej-nucie/
    ja robię taką ale dolewam jeszcze soku pomarańczowo-marechwkowego ;)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 15 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki wrote:
    Madlenka taka ciekawostka. Mi tempka ZAWSZE utrzymuje się do skończenia okresu.
    Nawet jak się zabezpieczałam.

    Niektóre tak mają...

    Ja tak miałam pierwszy raz od kiedy obserwuje swoje cykle wiec dla mnie to bylo dosyc dziwne. Ale wrócili do normy wiec jest wszystko dobrze.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 15 lutego 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dość dziwne. W sumie raz tak miałam, że mi spadła w dzień okresu, ale to był cykl bezowulacyjny i był długiiii.

    Szukałam informacji na temat, ale nic nie znalazłam.

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 15 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu widzę przygotowania obiadowe pełną parą:) Aż się głodna zrobiłam. Byliśmy właśnie na długim spacerze - wzięłam chleb, żeby kaczki nakarmić, ale niestety nie było ich. Za to w pewnym momencie pojawiły się świeże ślady dzików - już mi się panika włączyła, że zaraz któryś na nas wyskoczy :P

    Poza tym- okresu po luteinie nadal brak. Brzuch od dwóch dni co jakiś czas mocno pobolewa. Ale tak dziwnie - trzyma 2 min i koniec. Zrobię jutro test, choć myślę, że jak to u mnie - zawsze inaczej po lekach niż u innych ;) Choć czytałam, że u niektórych okres po luteinie nawet po 14 dniach:/ Oby tak nie było, bo szkoda czasu...

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham kapustę czerwona ale najbardziej surówkę pycha, ja dziś zrobilam piersi z kurczaka w sosie pomidorowym z mozzarella, wczoraj mój maz zrobił rosolek z kaczki i kaczke zapiekl z jabłkami ale to będzie na poniedziałek i wtorek a dziś zrobimy sobie wyjście na obiadów kolacje, to tak by the way :))

    My w poprzednim cyklu z serduchami się pospieszylismy, a w tym cyklu za późno i będzie lipa :\

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co jest grane ??? Zaobserwowałem dziś od rana śluz rozciągliwy .... dziwi mnie bo dosyć późno :o rano myślałam że to od

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 15:59

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki wrote:
    Właśnie dość dziwne. W sumie raz tak miałam, że mi spadła w dzień okresu, ale to był cykl bezowulacyjny i był długiiii.

    Szukałam informacji na temat, ale nic nie znalazłam.

    Hej
    u mnie to norma że temp spada dopiero 2-3 dzień miesiączki, na początku mierzenia dawałam się robić w konia, że może się udało, ale teraz wiem, że to już norma.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyscie tak kiedyś śluz rozciągliwy przezroczysty tak późno i zaobserwowanych po seksie ale żeby cały dzień się utrzymywał? ?? Przecież to już 18 dc a cykle mam 28-31. O co chodzi ?? Na owulke za późno ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 16:22

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    już po wizycie u teściów - i niestety powrót do brutalnej rzeczywistości :/
    Właśnie się dowiedziałam, że za tydzień idziemy na 18'tkę kuzynki małża...Heh, zaprosili nas pewnie tylko dlatego, że teście akurat są bez auta (teściu ma tylko służbowe, którym nie wypada wozić się w weekendy) i pewnie teściowa powiedziała, że będą musieli pożyczyć od nas...no i się ciotce głupio zrobiło...W takich sytuacjach na ogół odmawiam...ale...co ja mogę...
    No i co tu dać w prezencie osobie, którą widzi się dwa razy do roku - tak na prawdę się jej nie zna...
    A teraz z innej beczki: pierwszy raz to dziś usłyszałam i nie wiem dlaczego ale mnie powaliło...
    Babciu, widziałaś moje tabletki?
    Były oznaczone LSD...
    -Pie...lić tabletki, widziałeś tego smoka w kuchni?!

    aaagaaatka, olimama, milly lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:19

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z tym seksem po ovu są różne opinie. A jakie macie zdanie co do seksu przed ovu? Codziennie, co dwa dni czy czekacie tylko na płodne? Ja tylko zbieram info bo M jutro na narty jedzie więc nie wiem czy ten cykl cokolwiek przyniesie.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:20

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin stwierdził, że to nie ma różnicy...ważny jest tak na prawdę jeden mocny plemnik i trochę szczęścia ;)

‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ