X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze pierwszy raz mi tak skacze wcześnie bardziej ustabilizowana była.. ajjj Morisku ja sobie lubie czasem pomarudzić :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 - wpisz mi @ przyszła jak w zegarku pomimo wcześniejszej niż zwykle owulki w tym cyklu

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja czasem tez :-)
    Fajnie se tak razem ponarzekac i pomarudzić ;)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris aleś dowaliła teraz!!! Przez kolano i w dupeczke~!

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, nie gadam z Tobą <foch>....;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia - sama wczoraj grzebałam w necie, żeby poczytać o opiniach -za dużo wniosły...ale chyba skłaniały się bardziej ku invicta. Podpytam lekarza w przyszłym tygodniu.

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/31509dade4d28.jpg.html hahaha, az sie sama z siebie smieje, normalnie zwidy mam, wszedzie widze te pie*dolone kreski!! dziewczyny, to jest jakas paranoja, chyba sibie odpuszcze to ovu, testy owulacyyjne i w ogole, ciązowe! oszalec mozna, nic tylko lampie sie w te niby kreski, wpatruje sie w wykres jakby gdzies tam nagle miał wyskoczyc napis: TAK, JESTES W CIAZY. az sie polocilam przez to z F. powiedział, ze niedlugo do wariatkowa mnie wysle jak tak dalej pojdze ... :p

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę drugą kreske

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, ale czy 15 dpo moze byc tak slabo widoczna? to chyba tylko to miejsce na kreske sie zabarwilo

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że jest ok - bywałam nawet 3 x w miesiącu - ale płaciłam tylko za pierwszą wizytę - sam powiedział, że woli, żebym leki wykupiła a nie płaciła za wizytę...(leki trochę ciągną po kieszeni)Ja tracę nadzieję, ale jak słyszę jaką ma skuteczność w nawet beznadziejnych przypadkach, to na nowo rozbłyska płomyk....

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, dla pocieszenia opowiem Ci o dokładnie znanym mi przypadku- mojej mamie, która takze miała endometrioze 4 stopnia, oprócz tego miała zmiany na szyjce, które trzeba było wyciąc- skutkiem była bardzo skrócona szyjka. 4 lata się o mnie starała, ale sie jej udało. Długie lecznie, mnóstwo hormonow(mowila, ze po cc jeszcze jej obraz drgał jakis miesiac od hormonów) wsparcie mojego Taty. Urodziłam się pod koniec 5 miesiąca, ważyłam 90 dkg. Ale żyje, mam się dobrze. Było to 21 lat temu, sądzę, że dzisiaj medycyna pozwala na dużo więcej, co takze bardzo zwiększa szanse u Ciebie. Dlatego wierze w to, że u Ciebie bedzie łatwiej i w końcu bez wielkich męk doczekasz się fasolki. Poza tym wnioskować można po Twoich wypowiedziech na forum, że jesteś mega dobrą osobą, a dobre osoby szczególne zasługują na dobro! Na pewno ktoś Ci to wszystko wynagrodzi! Może bliźniakami?

    Asiasia, Ona_89' lubią tę wiadomość

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia jestem za bliźniakami dla Morisa :D

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzeszki to każdy ma ;)

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No.. a po leczeniu hormonalnym to często ciąze mnogie sie trafiają! Trzymam kciuki ! :p

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek - patrz wiadomość.

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku ja też zyczę Ci bliźniaków :)
    Może to głupie dla niektórych ale dla mnie ważne i tak zostałam wychowana, że modle się zawsze wieczorem i modlee się też za Ciebie Morisku, wierze, że bedzie dobrze i że Bóg nam da dzieci

    Cebulka lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku każda tu trzyma kciuki chyba za Ciebie najbardziej :) Bo jesteś naszym futrzaczkiem i humoropoprawiaczkiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 11:35

    Fufka30, Kena1983, Morisek28, AnaAna, Befff, Cebulka, arturowa, Lucy7, Nymeria lubią tę wiadomość

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka dobrze prawi ;)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, zajdziemy, zajdziemy....tylko dokąd ;)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) systematycznie czytałam forum, ale się nie udzielałam, bo wtedy za bardzo się nakręcam i zdecydowanie za dużo myślę - psychika mi siada momentami :( trzymam za każdą z Was mocno kciuki :)
    mi niestety kolejny raz się nie udało :( już od zeszłego cyklu robię badania (LH, FSH, estriadol, progesteron) - niby wszystko w normie, choć mam późno owulacje i chyba za krótką II fazę (w poprzednim cyklu 9 dni, w tym 10, ale od 8 dni plamienia). W tym cyklu zrobię prolaktynę, TSH - naczytałam się i robię :( a 11 marca do lekarza... nigdy żadnych problemów ginekologicznych nie miałam, a 9 cykl bez upragnionych II kresek :(
    kiedyś jak przychodziła @ to się cieszyłam, że nie ma wpadki, a teraz jak przychodzi to płaczę, że jest :(

    mbnotr8.png
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ