X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm to może jednak pojde na tą bete jutro i sprawdze bo co jesli owulka byla wczesniej? sprawdze, jak wroce to zrobie test a jak bedzie ten cien cienia to znowu na bete.. hm

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, nie mam pojęcia co to będzie :) Kumpela z pracy chodziła na "pijawki" i niby jej to pomogło...ja nie mam jakoś odwagi... no a poza tym to właśnie przeciwskrzepowo i przeciwzrostowo biorę Biostreptę.

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po prostu nawet bym o tym nie myslala tylko ze od wczoraj czuje sie tak dziwnie, jak nigdy wczesniej.. wszystko mnie boli i nawet usiedziec na miejscu nie moge. mam bole miesiaczkowe i jem doslownie wszystko. tak jakbym miala lada chwila dostac okres :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 15:06

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak uważasz Morisek?

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wyjdzie negatyw to też mam nie być w 100% pewna że w ciąży nie jestem, tak?

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to polece jutro i zrobie tą bete. dzięki za pomoc <3

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie nie wiem ile kosztuje u mnie :/ boje się że jest cholernie drogo, ugh.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to drogo :( u mnie w laboratoriach kosztuje 36 a w laboratorium szpitalnym 16 zł

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32 zł u mnie..

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w laboratorium szpitalnym 55 zł, powaliło ich

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm u mnie w luxmedzie 24...

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 wrote:
    A ja jutro jadę do jakiejś kobiety (nie wiem jak ją nazwać -bo podobno denerwuje się na bioenergoterapeuta), która hmmm oczyszcza aurę??? Nie wiem...jadę po raz pierwszy...za namową przyjaciółki, której rodzina korzysta z usług tej pani od dawna...podobno krzywdy nie robi, a może pomóc...więcej szczegółów jak to przeżyję ;)
    a słyszałyście coś o ziołach ojca Sroki nr 3? podobno działają cuda. Zastanawiam się czy nie kupić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom, nic tylko co miesiąc betę robić :)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna89 wrote:
    a słyszałyście coś o ziołach ojca Sroki nr 3? podobno działają cuda. Zastanawiam się czy nie kupić

    Piłam...od wczoraj znów piję...cudu na dzień dzisiejszy brak ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kupowałaś gotową mieszankę? Zastanawiam się czy nie kupić w zielarskim poszczególnych ziół i wymieszać samej, może wyszłoby trochę taniej...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A cóż to za specyfik kena który zażywasz? Tez mam zrosty a mi nikt nic nie dał :-( ojj bo sie pogniewam na doktorka


    melena to zrob ta betę lepiej

    Morisek mój lekarz przepisuje Biostreptę wielu pacjentkom. Według Niego naprostowało mi to to idealnie szyjkę. Ja na pewno odczuwam różnicę w miesiączkach - nie są tak bolesne jak były (skurcze macicy nie powodują już tak ogromnych bóli w miejscu po jajniku - a było momentami masakrycznie)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna89 wrote:
    a kupowałaś gotową mieszankę? Zastanawiam się czy nie kupić w zielarskim poszczególnych ziół i wymieszać samej, może wyszłoby trochę taniej...

    Kupowałam poszczególne składniki w zielarskim. Czy taniej - nie mam pojęcia.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też zaczęłam pić te ziółka, jeśli o mnie chodzi to za wszystkie składniki wyszło ok 30 zł, na allegro widziałam już za 23 zł tylko + koszt wysyłki i wychodzi tyle samo ale przynajmniej wiem co piję ;)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za paczkę płacę 40 zł - w środku 6 czopków (co wystarcza na 3 lub 2 dni w zależności od sytuacji)teraz np. jak mam ten przejrzały pęcherzyk mam brać 3 x dziennie - pewnie do 7 dni po ewentualnej kolejnej owulacji.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeeju jak ja to nadrobie tyle stron, skonczylam na 23 stronie, no nic zabieram sie za czytanie:)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ