X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki ja po prostu z nim dzisiaj szczerze pogadam, mamy na to cały weekend. może podejmiemy już jakąś decyzje.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    my mamy 3 koty :D Ale my to kochamy zwierzęta i zawsze od maleńkości zoo mieliśmy. Ja bym jeszcze chciała świnki morskie i jaszczurki, ale L mówi, że na razie pies tylko :P Tyle, że my to chcemy takie mega bydle, więc ciągle to odkładamy ;)

    my mamy srednia rase, Beagle :)

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja go znam i wiem że on tak TYLKO powiedzial.. ja przestane sie nakracac a on mi wyjedzie z tekstem ze jednak chce tego dziecka. dlatego ja tego co on mowi nie biore na powaznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 11:03

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 08:30

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam yorka :D

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to nie chodzi o to że my nie dojrzeliśmy, po prostu nasz związek nie dojrzał. ja wiem w czym jest problem. po prostu my sie za czesto klocimy. jestesmy na etapie gdzie klotnie o byle co są bardzo często.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my własnie remontujemy nasze gniazdko tzn. mieszkanie które dostaliśmy od rodziców, chociaż mamy tez mieszkanie po babci ;) ja nie do konca rozumiem starania sie o dziecko bez jakiegokolwiek zabezpieczenia niby mammy mieszkanie stała prace, psa :D a i tak sie martwie czy aby napewno damy finansowo rade bo dziecko to duza odpowiedzialnosć, nakład pracy w wychowanie a finanse to ufff mega duzy wydatek. Kiedyś natknęłam się na jakiś artykul ile kosztuje wychowanie dziecka i usrednili to do ponad 200 tyś od urodzenia do stódi,ów chyba ale nie jestem pewna czy nie do 18 roku życia

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melenaxoxox wrote:
    może to nie chodzi o to że my nie dojrzeliśmy, po prostu nasz związek nie dojrzał. ja wiem w czym jest problem. po prostu my sie za czesto klocimy. jestesmy na etapie gdzie klotnie o byle co są bardzo często.
    no tak, to rzeczywiście jest "idealny" moment na staranie się o dziecko i wprowadzenie dziecka w taką atmosferę i czas..

    Fufka30, Morisek28, Kena1983 lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po prostu się bardzo różnimy. mamy inne charaktery.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Związek tworzą ludzie, jeśli związek jest niedojrzały to przez ludzi .
    kłótnie będą zawsze, nic tu nie ma do rzeczy.
    wy po prostu nie wiecie czego chcecie,nie potraficie sie dogadać

    Popieram w 100 %

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak on nie rozumie tego że ja chce się z nim całować np u jego bratowej, bo on uważa że tak nie wypada. a dla mnie to np normalne. i już kłótnia.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melenaxoxox wrote:
    po prostu się bardzo różnimy. mamy inne charaktery.
    ja z moim mężem różnimy się jak dzień i noc a potrafimy się dogadać i mieć wspaniały kontakt, oczywiście, ze sa i kłotnie jak w kazdym zwiazku ale do pewnych decyzji i wsólnego życia trzeba dorosnać ale tak jak dziwczyny mówiły każdy decyduje za siebie i tak zrobicie jak uważacie...

    Morisek28, niecierpliwa-dominika lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melenaxoxox wrote:
    jak on nie rozumie tego że ja chce się z nim całować np u jego bratowej, bo on uważa że tak nie wypada. a dla mnie to np normalne. i już kłótnia.
    Akurata go rozumiem też czuła bym się niezrecznie to intymne życie co innego buziak a co innego namiętne pocałunki jeszcze u kogoś na kanapie w swoim domu czy pokoju robcie co chcecie, nie można innym narzucać takich rzeczy jego brat i bratowa mogą być skrępowani takim zachowaniem swoich gosci a we własnym domu nie powinno się tak czuć

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podałam przykład. on mnie tak tym irytuje że nie moge. nie wkurzylybyscie sie o takie coś? no kurde. już tyle czasu razem jestesmy a on sie przejmuje tym co jego bratowa sobie pomysli. tutaj chce miec raptem dziecko a wstydzi sie okazywać uczucia przy rodzinie.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tu nie chodzi o namiętne całowanie. chodzi o zwyklego takiego o normalnego buziaka.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wlasnie o to chodzi. nie pasujemy do siebie.

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem ja bym się wkurzała ale na Ciebie, ze stawiasz mnie w takiej sytuacji! Oczywiście, że ma prawo przejmować sie tym co powie czy pomyśli jego rodzina(!!!!) nawet jeśli byście byli małżenstwem z 50 letnim stażem

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah czuję się jakbym wróciła do liceum :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po tej rozmowie z wami wogole zaczelam sie zastanawiac czy nasz zawiazek ma sens :/

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka zle to po prostu odebralas. ja nie chce i nie chcialam sie z nim calowac przy bratowej, tylko jak jej w pokoju nawet nie bylo tylko bylismy sami. czuje sie jakby nikt mnie kompletnie nie rozumial.. :/

    l22nqps6zs1m82ws.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ