Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki ja po prostu z nim dzisiaj szczerze pogadam, mamy na to cały weekend. może podejmiemy już jakąś decyzje.

l22nqps6zs1m82ws.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    my mamy 3 koty :D Ale my to kochamy zwierzęta i zawsze od maleńkości zoo mieliśmy. Ja bym jeszcze chciała świnki morskie i jaszczurki, ale L mówi, że na razie pies tylko :P Tyle, że my to chcemy takie mega bydle, więc ciągle to odkładamy ;)

my mamy srednia rase, Beagle :)

• melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja go znam i wiem że on tak TYLKO powiedzial.. ja przestane sie nakracac a on mi wyjedzie z tekstem ze jednak chce tego dziecka. dlatego ja tego co on mowi nie biore na powaznie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 11:03

l22nqps6zs1m82ws.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 08:30

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam yorka :D

l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to nie chodzi o to że my nie dojrzeliśmy, po prostu nasz związek nie dojrzał. ja wiem w czym jest problem. po prostu my sie za czesto klocimy. jestesmy na etapie gdzie klotnie o byle co są bardzo często.

l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my własnie remontujemy nasze gniazdko tzn. mieszkanie które dostaliśmy od rodziców, chociaż mamy tez mieszkanie po babci ;) ja nie do konca rozumiem starania sie o dziecko bez jakiegokolwiek zabezpieczenia niby mammy mieszkanie stała prace, psa :D a i tak sie martwie czy aby napewno damy finansowo rade bo dziecko to duza odpowiedzialnosć, nakład pracy w wychowanie a finanse to ufff mega duzy wydatek. Kiedyś natknęłam się na jakiś artykul ile kosztuje wychowanie dziecka i usrednili to do ponad 200 tyś od urodzenia do stódi,ów chyba ale nie jestem pewna czy nie do 18 roku życia

Morisek28 lubi tę wiadomość

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melenaxoxox wrote:
    może to nie chodzi o to że my nie dojrzeliśmy, po prostu nasz związek nie dojrzał. ja wiem w czym jest problem. po prostu my sie za czesto klocimy. jestesmy na etapie gdzie klotnie o byle co są bardzo często.
    no tak, to rzeczywiście jest "idealny" moment na staranie się o dziecko i wprowadzenie dziecka w taką atmosferę i czas..

Fufka30, Morisek28, Kena1983 lubią tę wiadomość

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    po prostu się bardzo różnimy. mamy inne charaktery.

l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Związek tworzą ludzie, jeśli związek jest niedojrzały to przez ludzi .
    kłótnie będą zawsze, nic tu nie ma do rzeczy.
    wy po prostu nie wiecie czego chcecie,nie potraficie sie dogadać

Popieram w 100 %

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak on nie rozumie tego że ja chce się z nim całować np u jego bratowej, bo on uważa że tak nie wypada. a dla mnie to np normalne. i już kłótnia.

l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melenaxoxox wrote:
    po prostu się bardzo różnimy. mamy inne charaktery.
    ja z moim mężem różnimy się jak dzień i noc a potrafimy się dogadać i mieć wspaniały kontakt, oczywiście, ze sa i kłotnie jak w kazdym zwiazku ale do pewnych decyzji i wsólnego życia trzeba dorosnać ale tak jak dziwczyny mówiły każdy decyduje za siebie i tak zrobicie jak uważacie...

Morisek28, niecierpliwa-dominika lubią tę wiadomość

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melenaxoxox wrote:
    jak on nie rozumie tego że ja chce się z nim całować np u jego bratowej, bo on uważa że tak nie wypada. a dla mnie to np normalne. i już kłótnia.
    Akurata go rozumiem też czuła bym się niezrecznie to intymne życie co innego buziak a co innego namiętne pocałunki jeszcze u kogoś na kanapie w swoim domu czy pokoju robcie co chcecie, nie można innym narzucać takich rzeczy jego brat i bratowa mogą być skrępowani takim zachowaniem swoich gosci a we własnym domu nie powinno się tak czuć

Morisek28 lubi tę wiadomość

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    podałam przykład. on mnie tak tym irytuje że nie moge. nie wkurzylybyscie sie o takie coś? no kurde. już tyle czasu razem jestesmy a on sie przejmuje tym co jego bratowa sobie pomysli. tutaj chce miec raptem dziecko a wstydzi sie okazywać uczucia przy rodzinie.

l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tu nie chodzi o namiętne całowanie. chodzi o zwyklego takiego o normalnego buziaka.

l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wlasnie o to chodzi. nie pasujemy do siebie.

l22nqps6zs1m82ws.png
  • Fufka30 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem ja bym się wkurzała ale na Ciebie, ze stawiasz mnie w takiej sytuacji! Oczywiście, że ma prawo przejmować sie tym co powie czy pomyśli jego rodzina(!!!!) nawet jeśli byście byli małżenstwem z 50 letnim stażem

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah czuję się jakbym wróciła do liceum :P

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    po tej rozmowie z wami wogole zaczelam sie zastanawiac czy nasz zawiazek ma sens :/

l22nqps6zs1m82ws.png
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka zle to po prostu odebralas. ja nie chce i nie chcialam sie z nim calowac przy bratowej, tylko jak jej w pokoju nawet nie bylo tylko bylismy sami. czuje sie jakby nikt mnie kompletnie nie rozumial.. :/

l22nqps6zs1m82ws.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego