X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam wcześniej miał zapalenie wyrostka który się rozlal kilka dni chodził z rozlanym zrobiło się zapalenie otrzewnej ropień i skręt jelit. Nie próbowałam, bo on jest anty tabletkom

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się wydaje ze tak, albo stres związany bo od tego czasu jest coś nie halo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek jesteś niesamowita y każdego widzisz jakieś pozytywY,a u siebie wręcz odwrotnie, załóż na stałe różowe okulary i patrz przez nie tez na siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bardzo podobne u mam nadzieje że tak jak u Ciebie wróci do normy. Chociaż patrząc na to z drugiej strony trzy orgazmy..... Po co ma wracać i być po staremu.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tym kichaniem tylko co dwa dni to mam nadzieję że nie do końca prawda ;)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam odrazu dziękuję jesteś jedyna w swoim rodzaju. I muszę powiedzieć że jesteś kochaniutka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeżył i to bardzo brakowało doslownie godzinę, a jego by już nie było. A najgorsze jest w tym to ze zanim trafił do szpitala to był u lekarza w rejonie a na drugi dzień na pogotowiu i obaj twierdzili ze to grypa jelitowa. W szpitalu byliśmy na czwarty dzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa ja też słyszałam od kilku lekarzy, kumpela nie mogła zajsc lekarz jej kazał co dwa dni i po dwóch miesiącach zielono jej. :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ma 24 lata, jejusku kiedy to było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ludzie zazwyczaj sie zmieniaja po takich sytuacjach, na pewno i na niego to obojętnie nie wpłynęło.
    Niestety ale mam nadzieje ze my przejdzie, chociaż nie wiem czy mam jeszcze dużo czasu zanim u niego wróci do wszystko do normy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 08:23

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to lipa :/ Ale co ja na to poradzę :) Może w następnym cyklu tak robimy.

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek masakra. Ja miakam cesarke tez przeżywałam bo bałam się że będzie za późno i córka juz nie będzie oddychać, ale nie było aż tak źle jak u Ciebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Ale to lipa :/ Ale co ja na to poradzę :) Może w następnym cyklu tak robimy.
    Może akurat w tym cyklu się uda, nie martw się na zapas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku on do obcych jest zamknięty tak prawdę mówiąc to rozmawia tylko ze mną i tez nie zawsze

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:35

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopak naprawdę dużo przeszedł, matka jaj był mały rozwiodla się i zmieniała partnerów, był bez kasy bo mama ciągle od niego ciągła, przed naszym ślubem wypadła się go bo zdala sobie sprawę ze ja nie pozwolę jego wykorzystywać juz. A najlepsze jest to ze Natalcia ma prawie 9 lat a babcia jej nie zna. Misia myśli ze hej babcia jest macocha męża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Ech.. byłam tydzień temu u gina i stwierdził że "chyba" mam jakiś stan zapalny i zrobił wymaz żeby stwierdzić przyczyny. Jutro do niego idę i pewnie da mi jakieś lekarstwo albo coś :/ Wydaje mi się że stan zapalny to nie jest dobra okoliczność na poczęcie więc nie robie sobie nadziei ;)
    Trzynan kciuki żeby były dobre wyniki

    mako lubi tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Ja trzymam za was, żeby wszystko się dobrze ułożyło, jak mówi ludowa mądrość- najważniejsze żeby ze sobą rozmawiać :)

    ważka, Morisek28 lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ale do niego bardzo trudno dotrzeć. Jak rozmawialiśmy o pierwszeym dziecku to mi powiedział ze nie chce dzieci bo nie chce żeby miały takie dzieciństwo hak on. Teraz wyobraź sobie co musiał przejść będąc dzieckiem. A teraz Natalka jest jego oczkiem w glowie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa wzajemnie

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ