X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaatka wrote:
    My też mamy nowe bo niedawno się urządzaliśmy :) Szkody są, ale niewspółmierne do zalet jakie ma posiadanie kotów (mamy 2 dziewczynki:P)

    Zachęciłaś mnie :) ostatnio mój M przyniósł wiadomość, że znajomy ma dwa malutkie, jeden cały biały a drugi czarnulek i teraz się waham ;) bo też bym chciała od razu dwa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 17:03

    aaagaaatka lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ok. Czekamy na relacje z wizyty :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy!

    Ja nie dałam rady walczyć z falą senności i musiałam walnąć godzinną drzemkę.. Nie pamiętam kiedy ostatni raz mi się zdarzyło usnąć w ciągu dnia..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona - przyzwyczajaj się :D Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że przez najbliższe 8 miesięcy Cię to czeka :) Twój organizm dobrze wie, że później z regularnego spania nici :)

    zakocona lubi tę wiadomość

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Wszyscy maja zwierzaki ja nam tesciowa :-D

    ja tez mam takego zwierzaczka :D i najchetniej bym z nia sie wogole nie widywala, jak to dobrze ze nie ja tylko mam taka tesciowa hehe

    ja nie dawno co wrocilam do domu, po pracy bylam robic sobie pazurki :) a teraz obiadokolacje jem.

    zakocona ja w pierwszej ciazy mialam tak ze z przerwami calymi dniami moglam spac i jakos po 3 miesiacu minelo i dopiero przed porodem mi znowu sennosc w dzien wrocila :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 18:33

    201510241762.png
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobiety :)

    Dziś udało mi się troszkę poczytać was w pracy, więc szybko nadrobiłam zaległości. Miałam podejść do tego cyklu luźno i oczywiście się nie udało ;/ Temperaturę mam dziś taka jak zwykle już po ovu, jajniki bolą mnie jak w ovu, i dziwnie mam mokro... więc po pracy jak walnięta (bo dziś dopiero 9 dnień cyklu wiec ovu na bank nie było - ale moja walnięta psychika już mi podpowiedziała, że to na pewno anomalia jakaś i jak dziś się nie bzyknę to nie zajdę :P), wiec odgoniłam małża od roboty i jazda do łóżka... oczywiście było fajnie i tak byśmy dziś się bzyknęli ale jakoś to tak na siłę... zamiast poczekać aż on skończy robotę... a tak teraz siedzę na forum a on biedny dalej pracuje :)

    201511211678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja dziś pierwszy dzień nowego cyklu pierwszy i kolejna nadzieja na kolejny miesiąc :) oby pozytywnie do celu :)

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    z warszawy.
    hej dziewczynki :) wróciłam po przerwie niedługo owulka :) i znowu nerwówka:P

    Zakocona, moje znajome te co rodziły na inflanckiej to bardzo sobie chwalą ten szpital te co rodziły na karowej - tu zdania mają podzielone... a juz wszystkie napewno odradzają szpital bródnowski !!! Co do lekarzy to dr. Wiaczysław Bramski on przyjmuje właśnie na inflanckiej oraz w medicoverze tez na inflanckiej - bardzo go chwalą .

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, co jest ?!

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dobrze napisałaś - qrwa mać! ja taką torbielkę miałam jeszcze w 4dc ...a jutro się okaże czy poszła w pizdu czy postanowiła mnie powkurzać dłużej...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie zaproponowała Ci Duphastonu albo czegoś? mi gin dał jak była torbiel - podobno szybciej się wchłania

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie- skup się - nic nie wspominała o ovu lub pęcherzyku ?

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wcześniej robiłaś testy ?

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam problem z endo...
    spokojnie - tak długo jak @ nie przylezie - to cykl nie jest stracony...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Tak robilam w 9dc mialam prawie pozytywny. Później negatywne i dzisiaj byl cien cienia teraz znowu nic.

    no to owu była a przynajmniej powinna...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, będzie dobrze - tylko nie możesz się nakręcać negatywnie!
    A pytałaś o tą Biostreptę - którą mnie gin faszeruje ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 21:23

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Morisek, tulę :(

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz - mi teraz właśnie, gdy zrobiła się nowa torbielka kazał zwiększyć dawkę - do 3 czopków, bo też ma podobno jakiś dobry wpływ.
    Kochana - tylko mi sie smutaj - zobaczysz, że wszystko pójdzie po naszej myśli i będziemy mogły sobie śpiewać piosenkę Zdrowej Wody (przynajmniej we fragmencie)...lubie kiedy się zieleni.... ja na dziś już zmykam...jutro czeka mnie bardzo wczesna pobudka i w drogę do gina...zobaczymy co tam u mnie się zrodziło od zeszłego tygodnia...
    buziale i kolorowych snów Dziewczyny!

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :) Dziś piąteczek, ostatni dzień pracy i wolny weekend. Humorek dopisuje bo program wyznaczył mi w końcu owulację. Jeśli nic się nie przesunie to dzień i dwa dni przed nią było serduszkowanie. No i znowu nadzieja. Powiedzcie mi dlaczego ja tak głupieje? Miałam poczekać... I czekam, tylko na coś innego... Ehh

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Madlenka chyba każda z nas obiecuje sobie spokojnie do tego podejść ale doszukujemy się, myślimy .. bo bardzo chcemy mieć pod sercem takiego maluszka i chyba dlatego tak się zachowujemy. Ja tez obiecałam sobie ze nie będę się nakrecac bo jestem dopiero 4dpo ale i tak doszukuje się czegoś więcej. W tamtym miesiącu to przesadziłam. Miałam wszystkie możliwe objawy a i tak @ przyszła.
    Teraz tylko ciągnie mnie w podbrzuszu i mam nadzieje ze to dobry znak :)
    Miłego dnia wam życzę :)

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ