X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, ovu nie wyznaczyl owulacji, temperature tez mierze niezbyt regularnie, ale od ostatnich paru dni rosnie :)

    Kena
    Nie wiem jak tam w PL, bo mieszkam w DE- a tutaj to bardzo czeste zjawisko. Rodzice po prostu puszczaja swoje dzieci do szkoly, czy do przedszkola i sie nie przejmuja... SZOK

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek, @ nie ma = ciągle są szanse :) powtórz test ;)

    Lilmama, trzymam kciuki, żeby to zagniezdzenie było!

    My już w łóżku po super randce. Będziemy oglądać film :) Miłego wieczoru dziewczyny!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymam za Nas wszystkie starajace sie kciuki :))

    Zakocona - jak samopoczucie? Milego wieczorku- ja jeszcze czekam za moim M, az wroci z pracy:/ Nie lubie samotnych wieczorow :(

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samopoczucie dobre, a nawet więcej :)
    Ale muszę przyznać, że zaczynam się trochę stresować jutrzejsza wizytą u gina.. Na szczęście L jutro wyjdzie wcześniej z pracy, żeby mnie wesprzeć jeszcze w domu i razem pojedziemy.
    Błagam o piękny pęcherzyk..!!

    A co do samotnych wieczorów to też ich nie lubię. Jakoś nieswojo się czuję wtedy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 21:04

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona będziesz miała piękny pęcherzyk i dużo pozytywnych fluidków, którymi nas w lutym pozarażasz. W końcu jesteś naszą patronką więc nie ma innej opcji.

    I koniec kropka! Zielona kropka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 21:07

    zakocona lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki madlenka! Nawet nie wiesz jak miło czytać takie rzeczy!

    madlenka lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 wrote:
    Aż trudno uwierzyć, że jeszcze się to zdarza...
    To jeszcze nic moja córka jak chodziła do przedszkola to dwa lata temu był swierzb. Masakra

  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona bedzie dobrze zobaczysz, nie ma co sie stresowac;) Tym bardziej, ze masz wsparcie od nas i od przyszlego tatusia :) Daj nam znac, jak poszlo i zarazaj oj zarazaj wiruskami :))

    zakocona, Emilia77 lubią tę wiadomość

  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    To jeszcze nic moja córka jak chodziła do przedszkola to dwa lata temu był swierzb. Masakra

    Wspolczuje - straszna sprawa :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córka nie była w tym czasie w przedszkolu, a w weekend była dezynfekcji całego przedszkola

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście u nas...odkąd pracuję w szkole nie było żadnych takich niemiłych przypadków...fajnie było dwa lata temu gdy mieliśmy epidemię ospy wietrznej...zdarzyło się, że w jednej klasie tylko 3 dzieci przez tydzień chodziła do szkoły :)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, kochane trzeba się zawijać, wypluskać i zaciągnąć małża do łóżka ;) Kolorowych snów!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowych snów, jutro wolne wiec częściej będę do Was zaglądać :-D

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za jakieś dwa tygodnie mamy zacząć się znów starać. A ja jestem w panice. Strasznie się boję, że znowu się nie uda. Chce mi się płakać i nie myślę o niczym innym. Boję się, że jak przyjdzie co do czego, to spanikuję.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko nie wiem co Ci napisać. To chyba normalne, że się boisz. Ja, chociaż jeszcze nie byłam w ciąży, to też myślę o tych poronieniach. Tyle się ostatnio słyszy, że nie da się o tym nie myśleć. Ale wiesz, chyba jest tak, że im szybciej zacznie się starać tym lepiej. Bo im dłuższa przerwa tym więcej wątpliwości i się człowiek w tym zakręca. To tylko moje zdanie. Zostań z nami, pomocne z nas babeczki, będziemy Cię wspierać. Ja Ci życzę by znów udało się szybko ale zakończenie było mega szczęśliwe. Dobranoc dziewuszki :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Myszko nie wiem co Ci napisać. To chyba normalne, że się boisz. Ja, chociaż jeszcze nie byłam w ciąży, to też myślę o tych poronieniach. Tyle się ostatnio słyszy, że nie da się o tym nie myśleć. Ale wiesz, chyba jest tak, że im szybciej zacznie się starać tym lepiej. Bo im dłuższa przerwa tym więcej wątpliwości i się człowiek w tym zakręca. To tylko moje zdanie. Zostań z nami, pomocne z nas babeczki, będziemy Cię wspierać. Ja Ci życzę by znów udało się szybko ale zakończenie było mega szczęśliwe. Dobranoc dziewuszki :)

    Dziękuję.
    Chyba nie mam wyjścia, bo już ustalone z mężem i z lekarzem... W końcu trzeba się zdecydować, a przecież za rok, dwa, trzy będę bała się tak samo.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    Dziękuję.
    Chyba nie mam wyjścia, bo już ustalone z mężem i z lekarzem... W końcu trzeba się zdecydować, a przecież za rok, dwa, trzy będę bała się tak samo.

    A jeszcze jak mój mąż jedzie w delegację, to jest mi dużo gorzej i tym bardziej panikuję...

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 3 lutego 2015, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86, pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Moja mama od dziecka mi to wpajała i powiem Ci, że to naprawdę działa :) Jak dużo myślisz o tym, że się nie uda, to niestety tak się stanie. Ja w tym cyklu miałam nastawienie, że będzie dobrze i na razie jest :) To tak samo, jak mówisz np. do męża: "Nie zapomnij parasolki!" - wtedy na pewno zapomni :D A jak powiesz: "Pamiętaj, żeby zabrać parasol!", to zabierze ;) Dużo zależy od naszej głowy! Ja staram się całe życie myśleć pozytywnie, choć jest to bardzo trudne, bo jestem mega pesymistką :D Ale mama skutecznie wpaja mi zawsze, że wszystko zależy od naszego nastawienia.

    Edit:

    Jeszcze niektórzy mówią, że nie chcą się zawieść, ale wiecie co... Niezależnie od myślenia, w przypadku braku ciąży zawód jest zawsze. Więc lepiej myśleć pozytywnie :D Wiem, wiem, to mega trudne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 06:33

    Mysz86 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 lutego 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Morisek, widziałam. Szkoda.
    U mnie jak narazie jedna kreseczka w górę. Fajnie to wyląda, ale się nie cieszę, bo w zeszłym cyklu miałam taki wykres i mi potem spadło.
    Kto dziś testuje?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 lutego 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę Cię!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ