X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewczyny! Wróciłam z roboty, padam na ryj. Wkurw na maksa. Przeczytałam Was i troche mi lepiej. Idę coś zjeść i zawitam na kompie. Jej jak ja Wam zazdroszczę, że w ciągu dnia możecie tak klikać :(

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek to idź jutro za mnie. Może powiesz coś tym rodzicom bo czasami nie mam siły i ręce mi już opadają. Dziś musiałam odesłać dwoje dzieci bo stan podgorączkowy, chrypę i kaszel a panuje jakiś wirus zapalenia krtani. Usłyszałam: "15 lat mam chrypę i żyję" oraz "Będzie miała Pani dzieci to zobaczy Pani jak to się jeździ po lekarzach".
    Wrrrr……..

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu mnie wryło. Ja rozumiem, że im to zaburza cały dzień bo wolne muszą w pracy wziąć ale darowaliby sobie te komentarze.

    Koniec o cudzych dzieciach!

    Ja dziś źle się czuję :( Zmęczona, niewyspana. Ból brzucha mnie obudził dziś godzinę wcześniej. W pracy zimno mi było, dreszcze. Głodna. Wracałam z pracy to mdłości, mówię sobie - nic nie będę jeść już dziś. Wróciłam do domu, zjadłam talerz rissotto i wielkiego granata. Dwie herbaty.

    Wysr…. za przeproszeniem się nie mogę, choć dwie kawy w pracy wypiłam a u mnie po kawie to chwilka. Cichacze to takie idą, że chyba osiadają na meblach. Sorry za bezpośredni język, ale nie mam siły …. :(

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki ja melduje ze tets negatywny :( no cóż tak bywa niestetty

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmiej się Morisek, na zdrowie. Mi się zawsze micha cieszy jak czytam niektóre Twoje wywody :) Zmykam pod prysznic i do łóżka.

    Kubecek może jeszcze nic straconego skoro nie ma jeszcze @.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Madlenka,zamieńmy się! Mogę jutro za Ciebie iść? :-)

    fufka, a widzę ze na wykresie masz 3 pozytywne test owulacyjny zaznaczone,zawsze tak masz"?
    Pierwszy raz robiłam dwa pierwsze byly takie same jak kreska testowa a ostatni kreska była ciemnijsza

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fakt tez mnie ta tempka zastanawia zobacze czy jutro spadnie a moze jednak nie tylko człowiek tu mimo wszystko tą nadzieje ma ehh ide na kawe małzu zrobił taką ze smietanką hmmmm pycha :D trza sie nastrój poprawic troche

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Morisek to idź jutro za mnie. Może powiesz coś tym rodzicom bo czasami nie mam siły i ręce mi już opadają. Dziś musiałam odesłać dwoje dzieci bo stan podgorączkowy, chrypę i kaszel a panuje jakiś wirus zapalenia krtani. Usłyszałam: "15 lat mam chrypę i żyję" oraz "Będzie miała Pani dzieci to zobaczy Pani jak to się jeździ po lekarzach".
    Wrrrr……..

    Madlenka czyżbyś pracowała w oświacie? :)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh.... tak.... w przedszkolu.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Państwowym czy prywatnym ;) ?

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnym.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Mialam dzisiaj takie dosyc intensywne uklucie w podbrzuszu. Trwalo tylko chwilke, a potem zobaczylam doslownie plamke krwi na majtkach. Czy mogla byc to implantacja ? W zadnym cyklu tak nie mialam, a do spodziewanej @ zostalo 10 dni.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Prywatnym.
    No to wyrazy współczucia...;)"jak to nie nie mogę dziecka zostawić - płacę - wymagam" ;) ja - szkoła podstawowa + gimnazjum...żyć nie umierać..:) najgorszą katastrofą są oczywiście....rodzice...:) nie wszyscy rzecz jasna - ale czasem mam wrażenie, że w zdecydowanej większości...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilmama wrote:
    Dziewczyny! Mialam dzisiaj takie dosyc intensywne uklucie w podbrzuszu. Trwalo tylko chwilke, a potem zobaczylam doslownie plamke krwi na majtkach. Czy mogla byc to implantacja ? W zadnym cyklu tak nie mialam, a do spodziewanej @ zostalo 10 dni.

    Czyli owu 4 dni temu?

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda kama. Jak dla mnie to niech przyprowadzaja z zapaleniem płuc, tylko potem nie mają pretensji. Przykre jestnto, że jedni rodzice zostawiaja dziecko w domu jak ma jakiś katar, a inne chodzi ledwo o własnych nogach i niby zdrowe jest. Poematy można by o tym pisać.

    Lilimama pięknie to brzmi. Oby to było to, o czym myślimy. Aż mi smutno się zrobiło, że ja nic takiego nie zauważyłam. 3 mam kciuki za Ciebie. A jak Twój wykres?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 20:43

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena - dokladnie nie wiem.. Szczyt sluzu 6 dni temu.



    Madlenka oby to bylo to :) Ale nie smutaj nie u kazdej to plamienie wystepuje przeciez. No i ja sie przekonam niedlugo, czy to TO :)


  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, wiem doskonale, co masz na mysli z tymi przedszkolami! Ehh u mnie ostatnio wszy zawitaly - masakra!!

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilmama wrote:
    Madlenka, wiem doskonale, co masz na mysli z tymi przedszkolami! Ehh u mnie ostatnio wszy zawitaly - masakra!!

    Aż trudno uwierzyć, że jeszcze się to zdarza...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilmama wrote:
    Kena - dokladnie nie wiem.. Szczyt sluzu 6 dni temu.



    Madlenka oby to bylo to :) Ale nie smutaj nie u kazdej to plamienie wystepuje przeciez. No i ja sie przekonam niedlugo, czy to TO :)

    Czyli wielce prawdopodobne, że maczek się zagnieżdża :D Trzymam kciuki!

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerabiałam to kilka miesięcy temu :) nie osobiście na szczęście

    qdkk2n0ao2txirxa.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ