X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra,bede powazna i bardzo szczera... Nie wiem ile mam lat ;-) mogę być przed 30 a mogę i po... tego się nie dowiem. wiec mam dalej 19 :-)

    innamorata88, Sept, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 lutego 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, czasem musze ukraść od Was trochę pozytywnego myślenia bo inaczej marnie to widzę. Dobilo mnie trochę w tym cyklu to, ze wydawało mi się ze coś tam mi moja intuicja kobieca podpowiada a okazało się ze mnie bujala i nic wiecej :) hehe a w środę szlam taka uradowana rano do pracy bo jakoś tak sobie wkrecilam ze się udało :p no trudno... Za miesiąc mam urodziny moze bedzie jakiś prezencik, a moze nadal nie... Zobaczymy, a poku co to brzuch mnie ćmi okresowo

    Ja w którymś z początkowych miesięcy starań, kiedy byłam pewna na 100%, że jestem w ciąży (całe ciało to do mnie krzyczało), mówiłam mężowi, że tym razem mamy to, test jedynie potwierdzi to, co już szóstym zmysłem wyczuwam. A kiedy powątpiewał, wypaliłam do niego cos w stylu "kobiety to czują, matki to czują, co ty możesz wiedzieć". No więc tą naszą osławioną intuicją to można czasem buty czyścić, lubimy sobie wkręcać różne rzeczy. A z tego, co napisałaś, Izape, najbardziej podoba mi się zdanie, że jest kolejny miesiąc. Otóż to!

    Sept, Izape91 lubią tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 11 lutego 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 ja staram sie 5 miesięcy a juz mam wszystkiego dość i wyje co miesiąc albo nawet częściej...musimy być silne i dać rade a kiedyś zobaczymy dwie kreski na teście. Ja w tym cyklu na cud nie liczę bo po jednym stosunku to heh... No nic...

    Idę zaraz spać.młody śpi a ja za jedzenie sie wzięłam

    zubii lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siła,siła,siła!!! dobrze prawisz :-) Teraz tak myśle że może dlatego mam tyle szczęścia i Nam się udało! bo przez pierwsze lata życia musiałam być silna ! I jeszcze niech Bóg da 3 zdrowe dziecko <3 a będzie to nagroda za cale zło <3 Dziecięce zło jakiego doznałam. Powiem Wam coś. Jestem dzieckiem adopcyjnym <3 nie macie (a może i macie) pojecie jakim jest szczęściem posadanie rodziców i rodziny. Tak nam się udało <3 Jestem dzieckiem Czarnobyla,troche wykręconym,troche napromieniowanym,czesto zastanawiałam się czy będę mogła mieć własne dzieci,,,, Dwie kreski na teście= cud ..... ofiarowanie dziecku miłości i rodziny= cud. Jak widać cuda się zdazaja i musimy na nie cierpliwe czekac <3 i dać szanse temu cudowi <3

    Anna Stesia, Sept, Flowwer, Amy333, evve, E_w_c_i_a, 100krotka30, innamorata88, Mamma-mia, Izape91, KasiaHaBe, Ewi28, Sarna84, Maja84, Gigi lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 lutego 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekna historia, Anuśka, kochający rodzice to samo dobro. A czy już sa biologiczni, czy adopcyjni, to nie ma znaczenia. Podziwiam ogromnie, że mimo tylu zawirowań życiowych emanujesz pozytywnym myśleniem i afirmujesz życie. Cudownie coś takiego przeczytać. Wszystkiego, co najlepsze, dla Ciebie i Twoich najbliższych!

    Sept, Anuśka19, Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    A bo to chyba może zależy od tego, czy ma się np. 22 lata czy 38. Dla dziewczyn sporo po 30., które zaczynają swoje starania każdy miesiąc i każde jajo jest na wagę złota.

    Święte słowa...

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dokładnie:)

    Dopisz mnie do tej "listy" starszych od Ciebie kolezanek;-) Ja rocznik '82.

    Anna Stesia, innamorata88 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dopisz mnie do tej "listy" starszych od Ciebie kolezanek;-) Ja rocznik '82.
    Ja 81 ;)
    Strasznie mi sie ten cykl dłuży dziś 30 dc i czekam na @ trzymajcie kciuki by do środy przyszła bo bede następny cykl w plecy a cykle na wagę złota !!

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis do zabicia czasu hybrydy sobie robię nawet już mi to całkiem profesjonalnie wychodzi ;) nie ma to jak pokłady czasu w weekend

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja 81 ;)
    Strasznie mi sie ten cykl dłuży dziś 30 dc i czekam na @ trzymajcie kciuki by do środy przyszła bo bede następny cykl w plecy a cykle na wagę złota !!

    Trzymam mocno!

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja dzis do zabicia czasu hybrydy sobie robię nawet już mi to całkiem profesjonalnie wychodzi ;) nie ma to jak pokłady czasu w weekend

    A ja dzisiaj z kolei mam całe mnóstwo roboty, ale jak weszłam na OVU tak wsiąkłam. Za fajnie tu jest :-) No ale pewnie będę musiała coś jeszcze porobić.

    Pochwal się jakimiś fotkami swoich prac, uwielbiam śliczne zadbane paznokcie (sama takich nie mam, niestety).

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam o tym wieku i wychodzi ze ja tutaj najmlodsza (a czego sie spodziewalam?) :D
    19 i 2,5 miesiaca ;) I 3 cykl staran - ale pierwszy z owulacja.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Tak czytam o tym wieku i wychodzi ze ja tutaj najmlodsza (a czego sie spodziewalam?) :D
    19 i 2,5 miesiaca ;) I 3 cykl staran - ale pierwszy z owulacja.
    Proszę zmień avatar, wcześniej przy kajax musiałam oglądać jej gołą dupę, a przy Twoim gołe cyce :-(

    innamorata88, Izape91, Mada92 lubią tę wiadomość

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 11 lutego 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Proszę zmień avatar, wcześniej przy kajax musiałam oglądać jej gołą dupę, a przy Twoim gołe cyce :-(
    To nie moje cyce, tylko postaci z gry i ksiazki ;)
    Ale czemu mam zmieniac? Moim zdaniem piersi to cos pieknego i bardzo kobiecego, ta postac zas jest moja ulubiona z setek ujetych w ksiazce <3

    Z reszta Triss i jej "cyce" mam rowniez na tapecie w telefonie i nikt nie mial z tym problemu - nawet babcia ;)
    Nie wiedzialam ze rysunkowe cyce sa az tak obuzajce :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2017, 22:36

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 lutego 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja 81 ;)
    Strasznie mi sie ten cykl dłuży dziś 30 dc i czekam na @ trzymajcie kciuki by do środy przyszła bo bede następny cykl w plecy a cykle na wagę złota !!


    o to witam w klubie:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 12 lutego 2017, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    To nie moje cyce, tylko postaci z gry i ksiazki ;)
    Ale czemu mam zmieniac? Moim zdaniem piersi to cos pieknego i bardzo kobiecego, ta postac zas jest moja ulubiona z setek ujetych w ksiazce <3

    Z reszta Triss i jej "cyce" mam rowniez na tapecie w telefonie i nikt nie mial z tym problemu - nawet babcia ;)
    Nie wiedzialam ze rysunkowe cyce sa az tak obuzajce :(
    no widzisz. Ja musialam zmienić bo mi żyć nie dala xD ja uważam ze jak mi sie cos podoba i w jakiś sposob opisuje mnie sama, to nie mam sie czego wstydzić :) gola dupa ubrana w majtki nie wydaje mi się być czymś złym. W przeciwnym razie trzeba by napisać do muzeum we Florencji zeby ubrali posąg Dawida w jakieś majtki bo jest bezbożny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 00:37

    Anuśka19, LilyEvans lubią tę wiadomość

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 12 lutego 2017, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha... Uwielbiam Was ... Uzależniłam się od OVU... co chwile sprawdzam czy ktoś coś obwieścił... ehh a te Wasz piękne sprzeczki są bezbłędne :-) kajax nie rozumiem jak goła dupa może być w majtkach? albo ma majtki albo jest goła :-D głupawka mnie teraz wziela... Liluy... No biust jest boski,marzy mi się taki :-) no ale... Nie dla psa kielbasa,jak się guzy wycina :-p dobranoc dziewczynki :-)

    Gigi lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 12 lutego 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Haha... Uwielbiam Was ... Uzależniłam się od OVU... co chwile sprawdzam czy ktoś coś obwieścił... ehh a te Wasz piękne sprzeczki są bezbłędne :-) kajax nie rozumiem jak goła dupa może być w majtkach? albo ma majtki albo jest goła :-D głupawka mnie teraz wziela... Liluy... No biust jest boski,marzy mi się taki :-) no ale... Nie dla psa kielbasa,jak się guzy wycina :-p dobranoc dziewczynki :-)
    no wlasnie. Dupa nie była gola... :) niemniej jednak, pośladki w stringach spowodowały powszechne oburzenie xD

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 lutego 2017, 02:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Oj ja już też do najmłodszych nie należę. :D Na wątku jest niewiele dziewczyn starszych ode mnie, max 5:)

    No i ja jestem w tej piątce. W tym roku 31 a ja dalej bez dzieci... Ale też mi się wcześniej nie spieszyło do macierzyństwa. Na każdego przyjdzie czas. U mnie 11cs. Jak nie ten to następny. Oby jak najszybciej.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 lutego 2017, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    To nie moje cyce, tylko postaci z gry i ksiazki ;)
    Ale czemu mam zmieniac? Moim zdaniem piersi to cos pieknego i bardzo kobiecego, ta postac zas jest moja ulubiona z setek ujetych w ksiazce <3

    Z reszta Triss i jej "cyce" mam rowniez na tapecie w telefonie i nikt nie mial z tym problemu - nawet babcia ;)
    Nie wiedzialam ze rysunkowe cyce sa az tak obuzajce :(

    Triss Merigold? Spakowski ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 02:38

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ