X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co to jeszcze do mnie nie dociera. Mam nadzieje, że za trzecim razem wszystko się uda! Przesyłam wszystkim dużo wirusków :* martwi mnie tylko to brudzenie. Zobaczymy jaka beta wyjdzie.

    Gigi lubi tę wiadomość

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób od razu poziom progesteronu, jak jest niski to od tego te brudzenie :)

    Gratuluję ;-))))

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Póki co to jeszcze do mnie nie dociera. Mam nadzieje, że za trzecim razem wszystko się uda! Przesyłam wszystkim dużo wirusków :* martwi mnie tylko to brudzenie. Zobaczymy jaka beta wyjdzie.
    Gratulacje!!!!!!!!

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 lutego 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny! Nie wiedziałam na który dzień sie wpisać - cykle mam 30 dniowe, ostatni miał 28 dni. W tym cyklu brałam aromek, Ovitrelle i luteinę, która skończyłam brać w sobotę, wtedy test wyszedł negatywny. Od soboty do wczoraj byłam za granicą, we wtorek i wczoraj miałam małe brudzenie, dziś trochę też. Nigdy tak nie miałam raczej przed @ więc postanowiłam zrobić test - dzis 33 dzień cyklu. Jutro rano biegnę na betę!

    https://zapodaj.net/2ee7505eda6da.jpg.html

    Jeeeeaaaa ale fajnie! Gratuluję! Mam nadzieję że będzie wszystko w porządku mimo tego plamienia. Trzymam kciuki!

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 lutego 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu spokój od 2 dni. Chyba nas coraz mniej na ten luty zostało i to dlatego :/

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Pauline89 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 16 lutego 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny! Nie wiedziałam na który dzień sie wpisać - cykle mam 30 dniowe, ostatni miał 28 dni. W tym cyklu brałam aromek, Ovitrelle i luteinę, która skończyłam brać w sobotę, wtedy test wyszedł negatywny. Od soboty do wczoraj byłam za granicą, we wtorek i wczoraj miałam małe brudzenie, dziś trochę też. Nigdy tak nie miałam raczej przed @ więc postanowiłam zrobić test - dzis 33 dzień cyklu. Jutro rano biegnę na betę!

    https://zapodaj.net/2ee7505eda6da.jpg.html


    Gratulacje!! :)

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    03.2016 - Mama Aniołka (22 tc)
    06.2016 - Ponowne starania
    09.2016 - Ciąża biochemiczna
    Nasze kariotypy ok/nasienie męża ok/długie cykle
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 17 lutego 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny! Nie wiedziałam na który dzień sie wpisać - cykle mam 30 dniowe, ostatni miał 28 dni. W tym cyklu brałam aromek, Ovitrelle i luteinę, która skończyłam brać w sobotę, wtedy test wyszedł negatywny. Od soboty do wczoraj byłam za granicą, we wtorek i wczoraj miałam małe brudzenie, dziś trochę też. Nigdy tak nie miałam raczej przed @ więc postanowiłam zrobić test - dzis 33 dzień cyklu. Jutro rano biegnę na betę!

    https://zapodaj.net/2ee7505eda6da.jpg.html
    Gratuluję !!! Wraz z betą zrób progrsteron. Trzymam kciuki za wypasiony wynik !!

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 17 lutego 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ale tu spokój od 2 dni. Chyba nas coraz mniej na ten luty zostało i to dlatego :/
    Większość dziewczyn w zawieszeniu jak ja ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 17 lutego 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie kusi pójść wcześniej na betę.... A obiecałam sobie ze nie nakręce się na 1 cykl...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 00:10

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi kocham Twoje profilowe <3

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 17 lutego 2017, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula i Madzik34 bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Przepraszam za może troszkę głupie to pytanie ale pierwszy raz się z czym takim spotkałam i chciałam wziąć wszystkie możliwości pod uwagę, bo jeśli to coś innego (jakieś cholerstwa zapaleniowe czy coś)to muszę śmigać do gina. Na pewno się wyjaśni za parę dni ;)

    KasiaHaBe ogromne gratulacje :D super, gruba mocna krecha!

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juhuuuu piątek!

    Kaczorka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny! Nie wiedziałam na który dzień sie wpisać - cykle mam 30 dniowe, ostatni miał 28 dni. W tym cyklu brałam aromek, Ovitrelle i luteinę, która skończyłam brać w sobotę, wtedy test wyszedł negatywny. Od soboty do wczoraj byłam za granicą, we wtorek i wczoraj miałam małe brudzenie, dziś trochę też. Nigdy tak nie miałam raczej przed @ więc postanowiłam zrobić test - dzis 33 dzień cyklu. Jutro rano biegnę na betę!

    https://zapodaj.net/2ee7505eda6da.jpg.html

    Gratulacje! piękna druga krecha. plamieniami się nie przejmuj, pewnie pojawiły się po odstawieniu luteiny. szybko biegnij na betę i do lekarza i kontynuuj branie luteiny. super wiadomość :)

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ dalej nie widać ;)

    I teraz się zastanawiamy z mężem czy to wina po odstawieniu antykoncepcji czy jakimś cudem jednak malutka fasolka :)
    Testowanie pod koniec miesiąca jeśli oczywiście @ doctego czasu nie przyjdzie.

    Trzymajcie kciuki !! :)

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Póki co to jeszcze do mnie nie dociera. Mam nadzieje, że za trzecim razem wszystko się uda! Przesyłam wszystkim dużo wirusków :* martwi mnie tylko to brudzenie. Zobaczymy jaka beta wyjdzie.

    Gratuluje i mocno trzymam kciuki za bete:-))

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jak ja nie lubie piatku... a widze ze Malka sie cieszy, te bym chciala...
    W czwartek mam wolne od zajec a w piatek 9-17 ;-;

    Dziewczyny zlapala mnie pierwszy raz w zyciu bezsennosc, tak jak usnelam o drugiej to teraz o 7 sie obudzilam i nie moglam spac :/ Myslicie ze to pozytywny objaw? Wiem ze kazda jest senna ale ja cale zycie jestem senna, przez moje wyniki badan lekarze mi mowia ze powinnam spac te 12/24h.

    Milego dnia wszytskim i samych pozytywnych testow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 08:21

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie biel vizira- w nd pewnie przyjdzie @ bo brzuch juz zaczyna boleć... Eh.. Kolejny miesiąc walki przed nami i w tym miesiącu M ma iść zrobić badanie nasienia

    kasiaHaBe gratulacje spokojnej ciąży życzę:)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Madziula i Madzik34 bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Przepraszam za może troszkę głupie to pytanie ale pierwszy raz się z czym takim spotkałam i chciałam wziąć wszystkie możliwości pod uwagę, bo jeśli to coś innego (jakieś cholerstwa zapaleniowe czy coś)to muszę śmigać do gina. Na pewno się wyjaśni za parę dni ;)

    KasiaHaBe ogromne gratulacje :D super, gruba mocna krecha!

    Po to jesteśmy żeby się wspierać, doradzać, pytać :) Twoje pytanie nie było głupie, akurat kto jak kto ale wszystkie staraczki wnikliwie obserwują swoje ciała i chcąc nie chcąc dodoszukują się objawów ciąży bądź też @. Trzymam kciuki!!!

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Kurde jak ja nie lubie piatku... a widze ze Malka sie cieszy, te bym chciala...
    W czwartek mam wolne od zajec a w piatek 9-17 ;-;

    Dziewczyny zlapala mnie pierwszy raz w zyciu bezsennosc, tak jak usnelam o drugiej to teraz o 7 sie obudzilam i nie moglam spac :/ Myslicie ze to pozytywny objaw? Wiem ze kazda jest senna ale ja cale zycie jestem senna, przez moje wyniki badan lekarze mi mowia ze powinnam spac te 12/24h.

    Milego dnia wszytskim i samych pozytywnych testow.

    No ale po piątku jest sobota :) też wczoraj miałam wolne a dzisiaj jestem do 19 w pracy. Ale jakoś to przeżyje z myślą że jutro się wyspię. O ile kot mnie znowu o 4 nie obudzi.

    A jeśli chodzi o bezsenność to nie wiem do końca czy to objaw czy efekt nakręcania się ;) ale życzę ci żeby jednak był to zwiastun fasola :) ponoć mogą wystąpić zaburzenia snu. Ja mogę spać cały czas, bezsenność mi nie grozi.

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No ale po piątku jest sobota :) też wczoraj miałam wolne a dzisiaj jestem do 19 w pracy. Ale jakoś to przeżyje z myślą że jutro się wyspię. O ile kot mnie znowu o 4 nie obudzi.

    A jeśli chodzi o bezsenność to nie wiem do końca czy to objaw czy efekt nakręcania się ;) ale życzę ci żeby jednak był to zwiastun fasola :) ponoć mogą wystąpić zaburzenia snu. Ja mogę spać cały czas, bezsenność mi nie grozi.

    Rozumiem, pozytywne podejscie :D Ja tak nie umiem, jak mam zajecia od 9 to jestem niewyspana i zla :p

    Mozliwe ze efekt nakrecenia sie, chociaz ja majac mature, zdajac na prawko itp bez problemu zasypialam, nie wierzylam ze mnie moze dopasc bezsennosc.

    Dzieki za mile slowa Malka <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ