X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily - no bezsenność to całkiem niezły objaw ;)
    Ja za to mam ostatnio mocne spanie i prawie w ogóle nic mi się nie śni. Tak dziwnie, bo zazwyczaj mam bardzo bujne sny ;)

    A mnie dzisiaj głowa booooli!! Masakra! I usta mi tak wysychają, że aż białe się robią..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję @ i zmykam na marzec. 3 mam kciuki za testujace :)

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Lily - no bezsenność to całkiem niezły objaw ;)
    Ja za to mam ostatnio mocne spanie i prawie w ogóle nic mi się nie śni. Tak dziwnie, bo zazwyczaj mam bardzo bujne sny ;)

    A mnie dzisiaj głowa booooli!! Masakra! I usta mi tak wysychają, że aż białe się robią..

    Na bol glowy nie moge pomoc ale na usta najlepsza jest lano-masc z ziaji dla karmiacych. Warto kupic bo kiedys i tak sie na pewno przyda a teraz naprawisz swoje usta :D

    Kurde mi tez sie nic nie snilo (a raczej nic nie pamietam), co u mnie jest niespotykane.

    Kamiszka, wspolczuje i tule, wiosenny cykl powinien byc Twoj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 08:50

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chce zrobić sobie progesteron, powiedzcie w 6dpo będzie ok? Akurat mam możliwość w poniedzałek rano zwolnic się z pracy, tylko nie wiem czy 6dpo to nie za wcześnie?

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:

    Dziewczyny zlapala mnie pierwszy raz w zyciu bezsennosc, tak jak usnelam o drugiej to teraz o 7 sie obudzilam i nie moglam spac :/ Myslicie ze to pozytywny objaw? Wiem ze kazda jest senna ale ja cale zycie jestem senna, przez moje wyniki badan lekarze mi mowia ze powinnam spac te 12/24h.

    Milego dnia wszytskim i samych pozytywnych testow.
    Ja też nie mogłam spać. Ciągle się budziłam.

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam juz drugi cyk ze w drugiej części ciągle się budzę w nocy... Chyba mierzenie temp mnie podświadomie stresuje... W przyszłym cyklu będę mierzyć tylko do wykrycia owulki... Miłego dnia

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Ja tak mam juz drugi cyk ze w drugiej części ciągle się budzę w nocy... Chyba mierzenie temp mnie podświadomie stresuje... W przyszłym cyklu będę mierzyć tylko do wykrycia owulki... Miłego dnia

    Też tak miałam w poprzednich cyklach :p a w tym cyklu ciśnienie zeszło i już się nie emocjonuję pomiarami i śpię spokojnie :)
    A tak to aż ciśnienie rosło i serce przyspieszało jak brałam termometr do ręki ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Rozumiem, pozytywne podejscie :D Ja tak nie umiem, jak mam zajecia od 9 to jestem niewyspana i zla :p

    Mozliwe ze efekt nakrecenia sie, chociaz ja majac mature, zdajac na prawko itp bez problemu zasypialam, nie wierzylam ze mnie moze dopasc bezsennosc.

    Dzieki za mile slowa Malka <3


    Na 9... Jak ja bym chciała na 9. Ja na 7 musiałam do pracy przyjechać i siedzę do 19 :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka - też mam na 7 :) ale do 15 :p
    Już się tak przyzwyczaiłam do wstawiania o 5, że nawet jak mam wolne to szybko się budzę :) chyba nie umiem spać już dłużej niż do 7 ;)

    Ale dzisiaj mam brak weny do pracy.. czuję się jakby jakiś walec po mnie przejechał :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Na 9... Jak ja bym chciała na 9. Ja na 7 musiałam do pracy przyjechać i siedzę do 19 :/

    Kocham te studia :D na 9 mam tylko w piatki i co drugi wtorek ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    malka - też mam na 7 :) ale do 15 :p
    Już się tak przyzwyczaiłam do wstawiania o 5, że nawet jak mam wolne to szybko się budzę :) chyba nie umiem spać już dłużej niż do 7 ;)

    Ale dzisiaj mam brak weny do pracy.. czuję się jakby jakiś walec po mnie przejechał :p

    Ja pracuje albo od 7 do 14.35 albo od 7 do 19 a i tak nie jestem w stanie wstać rano i budzik przedstawiam 3 razy.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta i progesteron zrobione, wyniki około 16-17. Nie wiem jak wytrzymam :) co do senności ja w ostatnie dni padam 2 godziny wcześniej niż zawsze, a w środku nocy się budzę i nie mogę juz zasnąć.

    Sept, karola_aa, w_nika lubią tę wiadomość

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Kurde jak ja nie lubie piatku... a widze ze Malka sie cieszy, te bym chciala...
    W czwartek mam wolne od zajec a w piatek 9-17 ;-;

    Dziewczyny zlapala mnie pierwszy raz w zyciu bezsennosc, tak jak usnelam o drugiej to teraz o 7 sie obudzilam i nie moglam spac :/ Myslicie ze to pozytywny objaw? Wiem ze kazda jest senna ale ja cale zycie jestem senna, przez moje wyniki badan lekarze mi mowia ze powinnam spac te 12/24h.

    Milego dnia wszytskim i samych pozytywnych testow.
    Lily, a jakie badania wskazują na to ze powinno sie spać ileś godzin? Moze ja tez tak powinnam spać ;) ciekawa jestem. :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny chce zrobić sobie progesteron, powiedzcie w 6dpo będzie ok? Akurat mam możliwość w poniedzałek rano zwolnic się z pracy, tylko nie wiem czy 6dpo to nie za wcześnie?
    Teoretycznie powinno sie robić w 7dpo, ale jesli masz możliwość tylko tego dnia zrobić (6dpo), to ja bym zrobila. Zawsze to jakas wiedza. :)

    zubii, Amy333 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Teoretycznie powinno sie robić w 7dpo, ale jesli masz możliwość tylko tego dnia zrobić (6dpo), to ja bym zrobila. Zawsze to jakas wiedza. :)

    hmm, to może zaraz cos pokombinuje w pracy i załatwię wolny poranek na wtorek.
    Od lat nie badałam progesteronu i chciałabym żeby te wyniki były miarodajne.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniło mi się dziś, że @ przyszła :/ więc zaliczam sen do tych z rodzaju koszmarów nocnych ;) Ale tak silnie w śnie tą wredotę przeżyłam, że obudziłam się totalnie bez humoru. Do tego ponura pogoda za oknem wcale nie pomaga i tempka na wykresie, która spada już powoli. Najchętniej nakryłabym się kołdrą i schowała się przed światem dzisiaj.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie o moich wynikach: beta 1023, progesteron 39,71?

    karola_aa, Maja84, E_w_c_i_a, kaha, Amy333, Pauline89, KarolinaSeven, Kamelkowo, w_nika lubią tę wiadomość

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża ;) gratuluję ;)

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Lily, a jakie badania wskazują na to ze powinno sie spać ileś godzin? Moze ja tez tak powinnam spać ;) ciekawa jestem. :)

    Mam bardzo niskie cisnienie, moje przecietne na codzien to 90/50 ale spada nieraz do 65. Do tego mam niski cukier (kiedy zjem to mam nizsze niz normy naczczo). Poza tym wada serca (niegrozna). I torbiel w glowie, ktora powoduje bol kiedy juz jestem bardzo zmeczona (chociaz nikt nie jest w stanie tego wytlumaczyc). Ot takie drobnostki ale jest taki problem ze jak sie nie wyspie to mam silny skok cisniena, a ja cisniene 140 odczuwam duzo bardziej niz normalny czlowiek i wtedy juz wchodza leki.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny co sądzicie o moich wynikach: beta 1023, progesteron 39,71?
    Ciaza jak nic ! :) a progestero tez ladny :)

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ