X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny co sądzicie o moich wynikach: beta 1023, progesteron 39,71?

    Piękne wyniki! Jak chcesz to zrób jeszcze raz betę po 48 h żeby sprawdzić czy jest dobry przyrost. Który to Twój dpo?

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny co sądzicie o moich wynikach: beta 1023, progesteron 39,71?

    piękna beta, ile to dni po owulacji? gratuluję :)

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za gratulacje! Ślę wszystkim wiruski!! Badanie robiłam dzisiaj czyli około 18 dni po owulacji. 28 stycznia byłam na drugim monitoringu i wzięłam Ovitrelle, byłam wtedy przed owulacją, a 1 lutego byłam wg monitoringu zaraz po ale jeszcze śluz był płodny. Nie wiem czy bardziej się cieszę czy boję czy wszystko się uda. Betę powtórzę po 48 godzinach :)

    Flowwer, Kamelkowo, madzia8lenka lubią tę wiadomość

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w 19 dpo mam 1058 więc podobny poziom ;-)

    Jeszcze sprawdzę ze 2 razy w przyszłym tygodniu i będę mogła odejść ze spokojem na fioletową stronę ;-)

    (Ale szczerze tutaj jest fajniej) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 13:56

    Tinusia, KateHawke, KasiaHaBe, Flowwer, Pauline89, Bocianiątko, Kamelkowo, Gigi, madzia8lenka lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe, gratki :-D zbieram wszystkie wiruski.

    Ewcia, piękna beta <3

    Kurcze dziewczyny, jak mnie w środku boli.Nie wiem czy to jajniki, czy macica, czy co... Taki trochę ból jak przed okresem, kiedy już człowiek czuje, że zaraz nadejdzie @. Ale do okresu jeszcze 1,5 tygodnia, a zawsze mam regularne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 13:41

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 17 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Mam bardzo niskie cisnienie, moje przecietne na codzien to 90/50 ale spada nieraz do 65. Do tego mam niski cukier (kiedy zjem to mam nizsze niz normy naczczo). Poza tym wada serca (niegrozna). I torbiel w glowie, ktora powoduje bol kiedy juz jestem bardzo zmeczona (chociaz nikt nie jest w stanie tego wytlumaczyc). Ot takie drobnostki ale jest taki problem ze jak sie nie wyspie to mam silny skok cisniena, a ja cisniene 140 odczuwam duzo bardziej niz normalny czlowiek i wtedy juz wchodza leki.


    No to Kochana, możemy podać sobie rękę. Moje ciśnienie normalne to 85/55. Jak na dole mam koło 80 to już nie wyrabiam, tabletka pod język, krwotok z nosa często...Rano zdarzają się zawroty głowy przy wstawaniu, no bo przecież ciśnienie spada wtedy jeszcze bardziej. Do tego temp.wyjściowa 36,2 ;-) Ale niestety nie mam za bardzo wyboru i sypiam 6 godzin na dobę- dlatego zawsze z utęsknieniem wypatruję soboty:))

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 17 lutego 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny co sądzicie o moich wynikach: beta 1023, progesteron 39,71?
    Wow piękna beta !!! Gratulacje <3

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    No to Kochana, możemy podać sobie rękę. Moje ciśnienie normalne to 85/55. Jak na dole mam koło 80 to już nie wyrabiam, tabletka pod język, krwotok z nosa często...Rano zdarzają się zawroty głowy przy wstawaniu, no bo przecież ciśnienie spada wtedy jeszcze bardziej. Do tego temp.wyjściowa 36,2 ;-) Ale niestety nie mam za bardzo wyboru i sypiam 6 godzin na dobę- dlatego zawsze z utęsknieniem wypatruję soboty:))

    Jak ja Cie rozumiem z moja temperatura :D Tez na codzien mam 36,1-3 ale teraz mam pod 37 po (zagniezdzeniu). Ja tez teraz malo sypiam bo terminy mi sie koncza na studia. Ja za to czekam na czwartek zawsze bo mam wolny <3

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow,wlasnie patrze na Twoj wykres i rzeczywiscie wygląda na klasyczne zagnieżdzenie:-)

    LilyEvans, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Loolka Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Chcialabym do Was dolaczyc. Czytam Was już od września ale jakoś nigdy nie miałam odwagi napisać. Na początku chciałabym pogratulować wszystkim, którym się udało i trzymam kciuki za te, którym się jeszcze nie udało. O dzidziusia staramy się od lipca. Temperatury nie mierze jedynie robię testy owulacyjne. Jestem załamana muszę w końcu z kimś pogadać bo mój mąż uważa że przesadzam. Mój ostatni cykl zaczął się 17 stycznia zazwyczaj trwają 30-32 dni. W tym cyklu od 29 dnia mam plamienia... Wczoraj robiłam test k wyszedł negatywny ;( martwią mnie te plamienia al ciągle mam nadzieję, że się udało ale ten negatywny test ... Nie wiem już co mam myśleć. Pozdrawiam Was cieplutko

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 lutego 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Dziewczyny co sądzicie o moich wynikach: beta 1023, progesteron 39,71?

    Gratulacje!

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 17 lutego 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dzisiaj w 12 dpo wyszła niestety jedna.. Tak jak przypuszczałam zresztą :P
    Liczę właśnie bardziej na luty ;)
    Jeszcze troche masz do testowania jakieś przeczucia ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnych :) aczkolwiek chyba bardziej na nie. Wieczorem temperatura zamiast rosnąć to leci w dół, strasznie mi zimno!! Cycki raz bolą, raz nie. Od 3 dni budzę się z lekkim bólem podbrzusza a dziś pobolewa przez cały dzień. Wszystko takie dziwne :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi przeczuciami jest różnie. Wcześniej byłam raz w ciąży pozamacicznej i raz w biochemicznej, i miałam objawy. Bóle piersi, większa częstotliwość sikania, bardzo duża wrażliwość na zapachy, uczucie ciągnięcia w brzuchu. Jeszcze przed pozytywnym testem czułam, że coś jest na rzeczy. W tym cyklu nie czułam nic szczególnego, nawet w walentynki powiedziałam mężowi żeby mi nalał lampkę wina, bo na pewno w ciąży nie jestem bo bym czuła, a nie odrzuca mnie od alkoholu jak to wcześniej bywało, nie przeszkadzało mi tez jak ktoś obok palił. Powiększone piersi i delikatne brudzenie odczytałam jako zwiastuny nadchodzącej @. A wczoraj pozytywny test i ogromne zaskoczenie :)

    w_nika lubi tę wiadomość

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    Z tymi przeczuciami jest różnie. Wcześniej byłam raz w ciąży pozamacicznej i raz w biochemicznej, i miałam objawy. Bóle piersi, większa częstotliwość sikania, bardzo duża wrażliwość na zapachy, uczucie ciągnięcia w brzuchu. Jeszcze przed pozytywnym testem czułam, że coś jest na rzeczy. W tym cyklu nie czułam nic szczególnego, nawet w walentynki powiedziałam mężowi żeby mi nalał lampkę wina, bo na pewno w ciąży nie jestem bo bym czuła, a nie odrzuca mnie od alkoholu jak to wcześniej bywało, nie przeszkadzało mi tez jak ktoś obok palił. Powiększone piersi i delikatne brudzenie odczytałam jako zwiastuny nadchodzącej @. A wczoraj pozytywny test i ogromne zaskoczenie :)

    No właśnie ja też porównuję wszystko do tego co czułam w październiku. Aczkolwiek już trochę nie pamiętam jak to było przed testem. Tylko tyle, że brzuch bolał jak na @ i sutki były wrażliwe. Ale dokładnie nie pamiętam od kiedy :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest sens robic bete z progesteronem w 8dpo? Czy strata hajsu?

    zubii lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Dziewczyny jest sens robic bete z progesteronem w 8dpo? Czy strata hajsu?

    Progesteron już rób bo robi się 7/8 dpo ale betę moim zdaniem za wcześnie .

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loolka, nie ma wyjścia trzeba czekać. Jeśli to jednak @ to od następnego cyklu zacznij mierzyć tempkę. Ja mierząc przynajmniej 2 dni wcześniej wiem że jednak @ przyjdzie i nie ma co patrzeć na plamienia. Zawsze to coś. Ale mam nadzieję, że będzie u ciebie jednak zielony kropek :-)

    Loolka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pozytywnych testów :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Gigi kocham Twoje profilowe <3
    A dziękuję :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ