X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Jutro bedzie 12 dzien po owulacji...tylko ze od tygodnia boli mnie podbrzusze i piersi tak jak zwykle przed okresem i u mnie nadzieje na 2 kreseczki chyba sa marne :-(


    Ja mam też bóle podbrzusza jak przed okresem ale nadzieję nadal mam.

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Kaczorka gratulacje!
    Pisałam wcześniej o tym wolnym pokoju że mam, no my kupiliśmy na kredyt oczywiście mieszkanie i dla nas dwojga salon i sypialnia wystarczy więc pokój czeka na kogoś małego ale myślałam już o tym żeby tam coś zrobić i przestać myśleć o dziecku bo może się okazać że zostanie już pusty a wtedy mnie to będzie dobijac...
    Jakie wy jesteście mlodziutkie :) Ja w tym roku 30 na karku i zero dzieci... Masakra

    Ja na szczescie mam sporo pieniedzy w spadkach i w lokatach zalozonych jak sie urodzilam wiec moge kupic mieszkanie po studiach.
    A wlasnie to jest super inicjatywa, jak Wam sie rodzi dziecko to porozmawiajcie z chrzestnymi, dziadkami itp i zalozcie im jakas lokate gdzie wlozycie pare tysiecy - w tym tez pieniadze z chrztu i inne prezenty. Mozna tam tez przelewac 500+ (bo w koncu gdyby go nie bylo to i tak byscie to dziecko pewnie urodzily, nie mowie o skrajnym braku pieniedzy) i dziecko kiedy bedzie chcialo ruszyc w zycie za 20 lat to nie bedzie zaczynac od kredytow.

    Co do mlodziutkie to Bajko to w glownej mierze zalezy od wyboru, nie chce byc krytyczna ani nie mila ale najczesciej to jest Wasz wybor kiedy decydujecie sie na dziecko. Wielu ludzi mieszka na poczatku z dzieckiem w wynajetym mieszkaniu albo u rodzicow jesli na to pozwola i w miedzyczasie sie dorabiaja na cos swojego.
    Nie mowie o takich problemach jak ma Flowwer, czy o braku partnera bo to juz nie nasza wina ;)

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam USG było widoczne jajo płodowe puste ale z tego stresu nie pamiętam ile miało. Czekam na wizytę powinny być wyniki badań.

    Nagle przestały mnie piersi boleć. Trudno jest pozytywnie myśleć jak same złe objawy mam...

    Dziękuję za wsparcie :-*

    0f5280f6c7.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika wrote:
    Miałam USG było widoczne jajo płodowe puste ale z tego stresu nie pamiętam ile miało. Czekam na wizytę powinny być wyniki badań.

    Nagle przestały mnie piersi boleć. Trudno jest pozytywnie myśleć jak same złe objawy mam...

    Dziękuję za wsparcie :-*


    Jesteśmy z Tobą ! Będzie dobrze,głowa do góry :* jak będziesz wiedziała coś więcej to daj znać ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja jakiś czas temu miałam wynik 9,11 i mój gin powiedział że jest okej. Ale wiem, że chodzą na forum głosy że powinno być ok 15.
    Aczkolwiek jak trzymam się zdania mojego lekarza :P


    Dzwonilam do mojego. Od jutra lutka albo dupek.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    no to jutro u mnie tez 12 dzien po owu, ale myśle że może faktycznie sroda czwartek, piątek zleci szybko i u mnie w sobote sądny dzień :)

    Tak? To fajnie to czekamy do soboty razem ;-) mam nadzieje ze okres nie nadejdzie :-( a te czekanie jest najgorsze hehe

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja na szczescie mam sporo pieniedzy w spadkach i w lokatach zalozonych jak sie urodzilam wiec moge kupic mieszkanie po studiach.
    A wlasnie to jest super inicjatywa, jak Wam sie rodzi dziecko to porozmawiajcie z chrzestnymi, dziadkami itp i zalozcie im jakas lokate gdzie wlozycie pare tysiecy - w tym tez pieniadze z chrztu i inne prezenty. Mozna tam tez przelewac 500+ (bo w koncu gdyby go nie bylo to i tak byscie to dziecko pewnie urodzily, nie mowie o skrajnym braku pieniedzy) i dziecko kiedy bedzie chcialo ruszyc w zycie za 20 lat to nie bedzie zaczynac od kredytow.

    Co do mlodziutkie to Bajko to w glownej mierze zalezy od wyboru, nie chce byc krytyczna ani nie mila ale najczesciej to jest Wasz wybor kiedy decydujecie sie na dziecko. Wielu ludzi mieszka na poczatku z dzieckiem w wynajetym mieszkaniu albo u rodzicow jesli na to pozwola i w miedzyczasie sie dorabiaja na cos swojego.
    Nie mowie o takich problemach jak ma Flowwer, czy o braku partnera bo to juz nie nasza wina ;)

    co do 500+ to u nas nie ma szans bo w teori mamy dużo pieniędzy a w praktuce jest kiepsko, ale jakbym miała czekac na idealna sytuację fiansową to za 10 lat a wtedy moje szanse na dziecko będa marne...
    co do tego że mlodziutkie, to miałam na myśli tylko i wyłącznie to że jesteście bardziej płodne itp:) że na mnie czas działa na niekorzyść

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Tak? To fajnie to czekamy do soboty razem ;-) mam nadzieje ze okres nie nadejdzie :-( a te czekanie jest najgorsze hehe

    ja też mam taką nadzieję, ale tak jak pisałam mi w życiu nic łatwo nie przychodzi... więc nastawiam się że najwczesniej urodze w przyszłym roku chociaż bardzo bym chciała mieć dziecko już w tym roku w roku moich 30 urodzin :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Jutro jest nasz dzień testowania Gigi ;) ja jestem jutro 10 dpo i zastanawiam sie czy zatestować ale mąż mówi,że mam najwyżej jeszcze raz później zatestuje. Sam jest ciekawy ;)

    a moj to nie? :(

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Ja mam też bóle podbrzusza jak przed okresem ale nadzieję nadal mam.

    Ha wlasnie trzeba miec nadzieje :-) moze sie uda a jak nie to w nastepnym cyklu trzeba probowac ;-) u mnie jak sie teraz nie uda to starania az w maju bo maz za granica :-( maz tez czeka na pozytywny test a jak bedzie okres to ja nie mam pojecia jak mu o tym powiem

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    co do 500+ to u nas nie ma szans bo w teori mamy dużo pieniędzy a w praktuce jest kiepsko, ale jakbym miała czekac na idealna sytuację fiansową to za 10 lat a wtedy moje szanse na dziecko będa marne...
    co do tego że mlodziutkie, to miałam na myśli tylko i wyłącznie to że jesteście bardziej płodne itp:) że na mnie czas działa na niekorzyść

    Ale na drugie juz bedziesz dostawac o ile je planujesz. Mozesz wtedy to skladac na wspolna lokate przeciez nie jest tak ze tylko jednemu sie nalezy :) O ile 500+ nie padnie :'D

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    a moj to nie? :(


    No właśnie nie pamiętałam kto jeszcze,przepraszam Kochana zapomniałam o Tobie :* :(

    LilyEvans, panazuzanna lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Ha wlasnie trzeba miec nadzieje :-) moze sie uda a jak nie to w nastepnym cyklu trzeba probowac ;-) u mnie jak sie teraz nie uda to starania az w maju bo maz za granica :-( maz tez czeka na pozytywny test a jak bedzie okres to ja nie mam pojecia jak mu o tym powiem


    Mój też pracuje za granicą i jest raz w miesiącu na razie pasuje tak jak mam dni płodne,ale jeśli okres przyjdzie prędzej to już będzie kicha :(

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ale na drugie juz bedziesz dostawac o ile je planujesz. Mozesz wtedy to skladac na wspolna lokate przeciez nie jest tak ze tylko jednemu sie nalezy :) O ile 500+ nie padnie :'D

    no tak, ja bym chciala 2 lub 3 ale patrzac na to że dalej nie mam ani jednego to nie wiem czy zdaze :) ale co ma być to będzie, chciałabym chociaż jedno dzieciątko :)
    a co do 500+ to ktoś kiedyś się wypowiadał że żadna partia nie odbierze tego nie odważą się bo to sa realne pieniądze do budżetu domowego dodawane, że prędzej podniosą masakrycznie podatki niż odbiorą 500 +

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekac :-) zycze Ci dzidziusia jeszcze w tym roku :-*

    Gigi lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zmieniłam jednak @ na wykresie na plamienie (pewnie za niedługo będę zmieniać z powrotem na @ ;)). Ale jakoś mi to wszystko zamieszało w głowie więc chwilę pobędę z Wami jeszcze na lutowym wątku :) fajnie tu macie i żal mi Was opuszczać ;)

    Bajkaaa, LilyEvans, Gigi, KateHawke, bertha lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Bajkaaa nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekac :-) zycze Ci dzidziusia jeszcze w tym roku :-*

    dziękuje i wzajemnie!

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Melduję, że dziś zobaczyłam na usg dzidzię 8 mm z serduszkiem bijącym 130 razy na minutę <3 cudowne przeżycie.. :)
    Cudownie!!!! Teraz czekac na ruchy dzidziusia <3 i rozglądać sie za wyprawką <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    no właśnie tak myśle o tym ale pewnie dopiero jak dostane @ zaczne jakoś tak może z nadzieją w przyszłość,

    a wczoraj pogadałam z przyjaciółką tak od serca, ona jeszcze dzieci nie ma ale jest w moim wieku jej moge wszystko powiedzieć, a ja jestem z tych który lubią się wygadać i powiem wam, że super tu się pisze, ale tez fajnie jeśli ma się kogoś w realu,
    ona trzyma kciuki za mnie ale też w tragicznych momentach mojego życia była ze mną i nie pozwoliła mi zwariować, więc pewnie ona będzie pierwszą osobą po moim mężu która się dowie jeśli kiedykolwiek zajdę w ciąże

    tez mam taka przyjaciolke, ona mowi ze bedzie ojcem dziecka, tym pierwszym
    jak ja urodze to mi mieszkanie chce wyczyscic na blysk dla dzidzi, dba o mnie, trzyma kciuki, testuje, mowi ze bedzie siedziec z dzieckiem jak ja bede na zajeciach i ogolnie wie o wszytskim
    kazdy z nas potrzebuje kogos takiego ;) <3

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    No właśnie nie pamiętałam kto jeszcze,przepraszam Kochana zapomniałam o Tobie :* :(

    Wybaczam <3 Nie zapominajcie o mnie, ja tutaj rozpetalam burze testowania srodowego i wszytskie namawialam zeby czekaly do srody :D

    madzia8lenka lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ