X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    tez mam taka przyjaciolke, ona mowi ze bedzie ojcem dziecka, tym pierwszym
    jak ja urodze to mi mieszkanie chce wyczyscic na blysk dla dzidzi, dba o mnie, trzyma kciuki, testuje, mowi ze bedzie siedziec z dzieckiem jak ja bede na zajeciach i ogolnie wie o wszytskim
    kazdy z nas potrzebuje kogos takiego ;) <3

    no to u mnie nie aż tak się ona angażuje ale podejrzewam że byłaby bardzo często u mnie bo mieszka obok :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    no to u mnie nie aż tak się ona angażuje ale podejrzewam że byłaby bardzo często u mnie bo mieszka obok :)

    Moja tez i 90% czasu spedzamy razem <3
    Ona mnie ciagle pyta o objawy, juz mi myje gary zbeym sie nie przemeczala bo "w ciazy jestes" :'D <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Moja tez i 90% czasu spedzamy razem <3
    Ona mnie ciagle pyta o objawy, juz mi myje gary zbeym sie nie przemeczala bo "w ciazy jestes" :'D <3

    hehe no mi myje zmywarka gary :)

    kurcze tak się nakręciłam w tym cyklu na ciąże że dobrzę że tu jesteście bo będę mogła sobie z wami pogadac o tym a nie płakać w samotności, i już bym chciała być w połowie następnego cyklu, po jakiś badaniach miałabym pewność co do monitoringu, a no i bliżej wiosny by było bo ta pogoda mnie wykończy....

    Gigi lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Moja tez i 90% czasu spedzamy razem <3
    Ona mnie ciagle pyta o objawy, juz mi myje gary zbeym sie nie przemeczala bo "w ciazy jestes" :'D <3
    Ale słodko :) to mi mąż tak dzisiaj powiedział, bo niosłam zakupy a on żebym mu dała bo nie powinnam dźwigać ciężkich rzeczy w ciazy. Wiadomo że nie mówił tego tak serio bo bez przesady z tym noszeniem zakupów. Ale szkoda mi go bo cieszy się na jutrzejszy dzień. Ale jak nie wyjdzie to mam w nim największe wsparcie

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    hehe no mi myje zmywarka gary :)

    kurcze tak się nakręciłam w tym cyklu na ciąże że dobrzę że tu jesteście bo będę mogła sobie z wami pogadac o tym a nie płakać w samotności, i już bym chciała być w połowie następnego cyklu, po jakiś badaniach miałabym pewność co do monitoringu, a no i bliżej wiosny by było bo ta pogoda mnie wykończy....

    Ja w wynajetym mieszkaniu zmywarki nie mam, nie ten standard.

    Ja tez sie mega nakrecilam i nie chce plakac w samotnosci jak nie pyknie

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Ale słodko :) to mi mąż tak dzisiaj powiedział, bo niosłam zakupy a on żebym mu dała bo nie powinnam dźwigać ciężkich rzeczy w ciazy. Wiadomo że nie mówił tego tak serio bo bez przesady z tym noszeniem zakupów. Ale szkoda mi go bo cieszy się na jutrzejszy dzień. Ale jak nie wyjdzie to mam w nim największe wsparcie

    A ja w niej <3
    Nie ma to jak dobry maz :D
    Laski nie moge sie doczekac jutra, juz tylko 12h

    Gigi, KateHawke lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    hehe no mi myje zmywarka gary :)

    kurcze tak się nakręciłam w tym cyklu na ciąże że dobrzę że tu jesteście bo będę mogła sobie z wami pogadac o tym a nie płakać w samotności, i już bym chciała być w połowie następnego cyklu, po jakiś badaniach miałabym pewność co do monitoringu, a no i bliżej wiosny by było bo ta pogoda mnie wykończy....

    Ha ja tez aie strasznie w tym miesiacu nastawilam na dzidzie ;-) w pierwszej ciazy po prostu mi sie okres pare dni spoznial wiec zrobilam test i wyszly 2 kreseczki brzuch wtedy bolal jak na okres a jednak nie nadszedl:-) i mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie :-)

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja w wynajetym mieszkaniu zmywarki nie mam, nie ten standard.

    Ja tez sie mega nakrecilam i nie chce plakac w samotnosci jak nie pyknie
    Troszkę się obawiam, że wszystkim jutro wyjdą dwie kreski oprócz mnie. Ale to 1 Cs więc nie będę się załamywać. Smutno tylko będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 19:07

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie się tutaj nakrecilysmy tak ze hej :D
    Na liście jest, że jutro testuje
    Gigi, LiluyEvans, milkaa, Maja84
    A w praktyce kto jeszcze? Madzia8lenka i kto jeszcze?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Ale słodko :) to mi mąż tak dzisiaj powiedział, bo niosłam zakupy a on żebym mu dała bo nie powinnam dźwigać ciężkich rzeczy w ciazy. Wiadomo że nie mówił tego tak serio bo bez przesady z tym noszeniem zakupów. Ale szkoda mi go bo cieszy się na jutrzejszy dzień. Ale jak nie wyjdzie to mam w nim największe wsparcie

    super że tak czeka, ja mojego nie wtajemniczam kiedy konkretnie mam mieć @ bądź nie mieć, ważne jest że będzie szedł sie zbadać i nawet żartował że wejde tam z nim i pomogę mu haha:) a jak powiedziałam że tak nie można to powiedział ze pielęgniarka pomoże hahaha

    LiluyEvans - no to jesteśmy dwie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super że nie ja jedyna taka nakręcona jestem :)

    ja jutro będę trzymać za każdą jedną kciuki i rano popatrze ja te wybuchy radośći czego wam z całego serca życze, jutro jest 22 więc to dobry dzień,na pewno będą dobre wiadomości!

    LilyEvans, Gigi lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Troszkę się obawiam, że wszystkim jutro wyjdą dwie kreski oprócz mnie. Ale to 1 Cs więc nie będę się załamywać. Smutno tylko będzie

    Ja tez sie tego boje, zwlaszcza ze zrobilam hype na 22 srode ;p

    u mnie 3, nastpeny odpada wiec dopiero kwiecien jak juz

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Wszystkie się tutaj nakrecilysmy tak ze hej :D
    Na liście jest, że jutro testuje
    Gigi, LiluyEvans, milkaa, Maja84
    A w praktyce kto jeszcze? Madzia8lenka i kto jeszcze?

    A gdzie jest ta lista jestem tu nowa i nie wiem co i jak i w razie czego to jak moge sie na ta liste wpisac

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja tez sie tego boje, zwlaszcza ze zrobilam hype na 22 srode ;p

    u mnie 3, nastpeny odpada wiec dopiero kwiecien jak juz


    co to znaczy że zrobiłaś hype na środe ?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro testuje, nie dam rady sie wstrzymać :D już kupiłam z rossmanna facelle, niby wykrywa nawet wczesną ciążę, więc mam cichutką nadzieje, ze może pojawi sie jakaś bladziutka kreseczka :) W pierwszej ciazy tez robiłam test, pierwszy negatywny, a dwa dni później już dwie kreski, więc nadzieja jest :D Dodatkowo od około godziny czuje jakby mi coś stało na żołądku, no i dziewczyny wybaczcie za stwierdzenie, ale też wam tak mokro? :D normalnie jakbym się zsiusiała, albo przynajmniej okres dostała, wiec latam co 10 minut do toalety patrzec co sie tam dzieje :D

    LilyEvans, KateHawke, madzia8lenka, Kamelkowo lubią tę wiadomość

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    co to znaczy że zrobiłaś hype na środe ?

    ponamawialam wszytskei na srode, kazalam czekac do srosy lub namawiam na wczesniejsze testowanie, mowilam jaki to bedzie super szczesliwy dzien
    pociagnelam tlumy :P

    madzia8lenka lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri3 wrote:
    ja jutro testuje, nie dam rady sie wstrzymać :D już kupiłam z rossmanna facelle, niby wykrywa nawet wczesną ciążę, więc mam cichutką nadzieje, ze może pojawi sie jakaś bladziutka kreseczka :) W pierwszej ciazy tez robiłam test, pierwszy negatywny, a dwa dni później już dwie kreski, więc nadzieja jest :D Dodatkowo od około godziny czuje jakby mi coś stało na żołądku, no i dziewczyny wybaczcie za stwierdzenie, ale też wam tak mokro? :D normalnie jakbym się zsiusiała, albo przynajmniej okres dostała, wiec latam co 10 minut do toalety patrzec co sie tam dzieje :D

    tak tez mi mokro, pierwszy raz od niepamietnych czasow miewam mokre majtki, az sie balam ze krwawie, najgorzej rano bo termometr az cieknie jak wyciagne

    Do tego jestem mega ciasna, termometr ledwo wchodzi, palec to juz calkiem masakra... ale moj by byl zadowolony teraz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 19:26

    madzia8lenka lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yhm :) wybacz nie rozumiem poprostu niektórych słów hehe:)

    co do jutra to będzie szczęśliwy dzień wierzę w to!

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym termometrem to ci mogę piątkę przybić, bo mam tak samo :D jej.. juz wszystkie objawy widzę, mąż się śmieje ze mnie, że objawy ma, tylko ciązy ani widu ani słychu.. no ale to dopiero pierwszy cykl starań, więc nie jest źle, a wiadomo, że starania najlepsze :D

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiecie co jest najlepsze? że tylko nasz organizm wie czy jest ciąża czy jej nie ma, i jeszcze takie nam daje nie jednoznacze sygnały czy tak czy nie, ehhh gdyby można było wiedzieć już w momencie zapłodnienia ile to mniej stresu by było?:)

    Gigi lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ