X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja wyników jeszcze nie mam, ale było tyle ludzi w laboratorium że masakra więc normalnie że muszę jeszcze poczekać, ale już nie pójdę do tego laboratorium bo już mnie poznają te baby i głupio patrzą jak na idiotke

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A może adopcja zarodka w klinice? Koszt niecałe 2000zł, a i dzieciaczka nosisz od razu pod sercem. :)
    Też nie wykluczam ale wpierw zobaczę co kolejne miesiące przyniosą

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa czekam tu jak na szpilkach a baby niech gadają za to płacone mają!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit: wyniki są przyrost znikomy= czekam na @ jutro pewnie lekarz powie to samo, mam nadzieję że na kwiecień uda mi się załapać by się starać

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że już nawet przykro mi nie jest, i do lekarza idę bo chce wiedzieć jak szybko załatwić to poronienie, może to głupie ale już chce być sama bo tam i tak tylko domek bez lokatora jak to mama moja mówi więc im szybciej tym lepiej

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Powiem wam że już nawet przykro mi nie jest, i do lekarza idę bo chce wiedzieć jak szybko załatwić to poronienie, może to głupie ale już chce być sama bo tam i tak tylko domek bez lokatora jak to mama moja mówi więc im szybciej tym lepiej
    Ehhh przykro mi :( niestety mimo nadzei, niskie przyrosty w 99 procentach przypadków tak się właśnie kończą. Tulę. :*

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Edit: wyniki są przyrost znikomy= czekam na @ jutro pewnie lekarz powie to samo, mam nadzieję że na kwiecień uda mi się załapać by się starać
    Tak mi przykro, nie wiem nawet co napisać. Nie ma słów które w takim momencie pocieszą. Ale jestem duchem z tobą <3 ♡♡♡

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa - tulę :*
    Doskonale Cię rozumiem, że chcesz by było po wszystkim. I wierzę, że szybko znów wyczarujecie fasolkę - tym razem silną.
    A babami z laboratorium się nie przejmuj.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Edit: wyniki są przyrost znikomy= czekam na @ jutro pewnie lekarz powie to samo, mam nadzieję że na kwiecień uda mi się załapać by się starać

    Przytulam z całej siły:**

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka tule bardzo mocno. Strasznie mi przykro :(

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nawet nie wiem co robić teraz dobrze ze jutro ten lekarz ale powiem wam że przynajmniej już nie mam nadzieji a gdyby był większy przyrost to dalej miałabym nadzieję a tak to teraz już czekam na koniec tej ciąży... Kurcze powiem wam że lepiej znosilam kolejna @ niż to co teraz, byłam pewna wogole że będę mieć synka a teraz wracamy do rzeczywistości bez dziecka... Przykre a tymbardziej przykro gdy useiadamiam sobie że mnóstwo kobiet przechodzi przez to co ja... Mam tylko nadzieję że szybko uda mi się zajść w nowa ciąże tym razem zdrowa... Dlatego zależy mi na szybkim końcu żeby nie musieli mnie czyścić bo wtedy trzeba czekać kilka miesięcy

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa - powiem Ci, że jeśli nie chcesz zabiegu to możesz chwilę poczekać na poronienie, bo beta musi spaść. Chyba, że Cię w szpitalu potraktują tylko farmakologicznie.

    Jeśli będziesz chciała poronić samoistnie to normalnie czekasz na krwawienie. U mnie najpierw pojawiła się krew a dopiero 2 dni później było poronienie. Nie było przyjemnie. Ale po wszystkim czujesz ulgę.

    Lekarze też mówią, że jak będzie mocne krwawienie z którym nie będziesz sobie radzić to najlepiej do szpitala jechać. Ja nie pojechałam. Nawet bym nie dała rady :/
    No i najlepiej żeby Cię to nie dopadło poza domem. Może poproś lekarza o L4 do tego czasu.

    A w kolejną ciążę zajdziesz szybko :) ja poroniłam na początku grudnia a w lutym już zaszłam w kolejną ciążę.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację mi ginekolog powiedziała ostatnio że lepiej poplakac w domu... A jestem bezrobotna bo miałam iść na staż ale jak dowiedziałam się o ciąży to zrezygnowałam...dla własnego dobra by się nie stresować taki paradoks, nie chce iść do szpitala ale jakby co to pizame mam przyszykowana nawet nie wiem ci jeszcze muszę mieć ewentualnie, kurcze już bym chciała kwiecień nowa nadzieję mieć

    Cieszę się że udało Ci się szybko zajść czytałam historie jednej dziewczyny która w tamtym roku zasza i poronila i do tej pory nic i przeraża mnie to...

    Jednak ten sen z zeszłego tygodnia był proroczy... Dziękuję za wsparcie dziewczyny...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 marca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie lepiej to przechodzić w domu. U mnie tak się szczęśliwie złożyło, że była niedziela i był przy mnie mąż.
    Nie będę ukrywać, że ból okropny.. Ale ja poroniłam w 11 tyg. ciążę, która zatrzymała się w rozwoju w 6 tyg. Więc może dlatego było ciężko.

    Ponoć po poronieniu łatwiej zajść :) ja się tego trzymałam. Już w grudniu wykrakałam sobie lutowego Kaczorka ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja przygotuję tabletki sobie na ten ból, mam nadzieję że nie będę czekać jeszcze tyle tygodni... Bo wtedy zwariuje...

    To ja sobie kracze już mała Bajeczke z kwietnia :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No to ja przygotuję tabletki sobie na ten ból, mam nadzieję że nie będę czekać jeszcze tyle tygodni... Bo wtedy zwariuje...

    To ja sobie kracze już mała Bajeczke z kwietnia :)

    Na sam ból podbrzusza pomogą, ale na skurcze szyjki macicy niestety nie.. Ja brałam Ketonal 100.
    Życzę Ci byś przeszła to jak najmniej boleśnie.
    No i najważniejsze, że masz dobre podejście na przyszłość :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:

    To ja sobie kracze już mała Bajeczke z kwietnia :)
    Taki optymizm mi się podoba <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Dziekuje wszystkim za komentarze, pobecnosc i wsparcie.
    Wybaczcie ze mnie nie bylo ale na wakacjach nie mialam laptopa, do tego slabe wifi. No i chcialam z wakacji z przyjaciolka korzystac w pelni ;) Wczoraj w nocy wrocilam. Krew wyszla negatywna, tydzien temu dostalam @, ale nie bylo zadnego smutku czy zalamania, za to na wakacjach wypilam hektolitry alkoholu i kawy :D
    Jesli chodzi o starania to ten miesiac odpada, widzimy sie dopiwro w polowie kwietnia na miesiac i moze wtedy sie uda :)
    tematu nie bede nadrabiac bo teraz i tak nie mam czasu ale wracam do dyskusji.
    Jeszcze raz dziekuje wszytskim zainteresowanym moim wykresem, jestescie najlepsze <3

    ps. Gratruluje wszytskim zafasolkowaym i wspolczuje wszystkim z @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 17:12

    Madziula, KateHawke lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily :*

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    Lily :*
    Madziula <3 :D :*

    Btw dziewczyny, okres mi sie sonczyl a niektore objawy" ciazy" dalej sa :'D Np zyly na piersiach, cala klatka az sina, do tego cycki dalej sa wieksze niz byly i sutki powoli dopiero przestaja piec. Nie ma to jak jebniety organizm :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ