X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily ty powinnaś dostać po dupce za to nie odzywanie się ;) ale cieszę się że wróciłaś :*

    Ja raczej też dopiero na kwiecień liczę.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No to ja przygotuję tabletki sobie na ten ból, mam nadzieję że nie będę czekać jeszcze tyle tygodni... Bo wtedy zwariuje...

    To ja sobie kracze już mała Bajeczke z kwietnia :)
    U mnie krwawienie zaczęło się bardzo szybko tylko u mnie beta była dużo niższa.
    Lepiej chyba spokojnie w domu to przejść.
    Tule :*

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Lily ty powinnaś dostać po dupce za to nie odzywanie się ;) ale cieszę się że wróciłaś :*

    Ja raczej też dopiero na kwiecień liczę.

    Kurde uwielbiam te Twoje profilowe <3 najpierw barbie Gigi teraz to :D Masz cos z jej kolekcji u Tomka?
    Moze i mi sie nalezy ale nie mialam jak do Was pisac, z telefonu niewygodnie no i czasu nie bylo, polowe spedzalam przy barze a druga w toalecie bo sikalam wiecej niz pilam. Trzecia polowa w restauracji a czwarta na spaniu :D
    Widze ze u Ciebie dalej sie kreci jakos. Czemu kwiecien?

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Kurde uwielbiam te Twoje profilowe <3 najpierw barbie Gigi teraz to :D Masz cos z jej kolekcji u Tomka?
    Moze i mi sie nalezy ale nie mialam jak do Was pisac, z telefonu niewygodnie no i czasu nie bylo, polowe spedzalam przy barze a druga w toalecie bo sikalam wiecej niz pilam. Trzecia polowa w restauracji a czwarta na spaniu :D
    Widze ze u Ciebie dalej sie kreci jakos. Czemu kwiecien?
    Niestety nie mam nic z kolekcji. Ale ja po prostu bardzo lubię. I interesuje się modą. Teraz PFW a ja przychodzę po pracy i śledzę każde show które było ;)

    U mnie kwiecień dlatego, że ginek zalecił poczekać aż unormuje mi się tsh. Niestety wyszło za duże. 4,3. Nie jest to jakaś katastrofa ale jednak powiedział, że może się powtórzyć to samo co w poprzednim cyklu. Nie chcemy całkiem przestać, będziemy normalnie <3 ale z takim wysokim tsh i tak podobno ciężko zajść bo powinno być ok 1, 5

    PS. Twoi nick można zmienić. Musisz napisać do moderatorów jak dasz na dole kontakt. Bo na innym wątku dziewczyna się też pomyliła w nicku i potem jej zmienili :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Madziula <3 :D :*

    Btw dziewczyny, okres mi sie sonczyl a niektore objawy" ciazy" dalej sa :'D Np zyly na piersiach, cala klatka az sina, do tego cycki dalej sa wieksze niz byly i sutki powoli dopiero przestaja piec. Nie ma to jak jebniety organizm :p
    Najczesciej przywozi się fasolke z wakacji ;) a to ze my tutaj je.... to jest fajne przynajmiej świrujemy wszysykie ♡♡♡

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Części LiluyEvans :)

    Co do mojego nastawienia to nie chce innego bo chce dziecka na pewno kolejne dwie kreski nie będą tak radosne jak te z aktualnej ciąży ale chcę mieć dziecko i mam nadzieję że mąż będzie miał takie samo podejście jak ja.

    Co do bólu to na pewno okropny będzie ale chyba nie będzie trwał przez kilka dni?
    Paradoksalnie teraz cieszę się że wiem już o tym że wiem że już po wszystkim i czekam na koniec, mam nadzieję że nie będzie to trwało długo bo wtedy psychicznie pewnie będzie gorzej...

    Aha i może dziewczyny mnie zlinczujecie... Ale wolę poronic teraz niż za kilka tygodni decydować czy chce urodzić chore dziecko... Skoro jakieś wady genetyczne były to lepiej ze tak to się kończy... Bo psychicznie nie znioslabym innego rozwiązania

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Części LiluyEvans :)

    Co do mojego nastawienia to nie chce innego bo chce dziecka na pewno kolejne dwie kreski nie będą tak radosne jak te z aktualnej ciąży ale chcę mieć dziecko i mam nadzieję że mąż będzie miał takie samo podejście jak ja.

    Co do bólu to na pewno okropny będzie ale chyba nie będzie trwał przez kilka dni?
    Paradoksalnie teraz cieszę się że wiem już o tym że wiem że już po wszystkim i czekam na koniec, mam nadzieję że nie będzie to trwało długo bo wtedy psychicznie pewnie będzie gorzej...

    Aha i może dziewczyny mnie zlinczujecie... Ale wolę poronic teraz niż za kilka tygodni decydować czy chce urodzić chore dziecko... Skoro jakieś wady genetyczne były to lepiej ze tak to się kończy... Bo psychicznie nie znioslabym innego rozwiązania
    Bajka ja też doszłam do takiego wniosku. Ze stało się jak się stało ale widocznie tak lepiej. Nie potrafię sobie wyobrazić tego jak bym się czuła roniac dzieciątko kiedy już widziałam jego serduszko. Albo stracić dziecko na etapie kiedy już się czuło ruchy. Koszmar.


    U mnie nie obyło się bez kilku tabletek dziennie przeciwbólowych ale dało radę. Nie był to jakiś straszny ból. Normalnie chodziłam do pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 17:57

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, Gigi zgadzam sie z Wami calkowicie, wolalabym wczenisj poeronic lub usunac niz urdozic chore cyz martwe dziecko.


    Gigi, moja przyjaciolka byla na LFW z biletami ViP, mega zazdrosc <3 <3
    Dzieki tak zrobie

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Najczesciej przywozi się fasolke z wakacji ;) a to ze my tutaj je.... to jest fajne przynajmiej świrujemy wszysykie ♡♡♡

    Moze i masz racje, ale na wakacje trzeba leciec z facetem a nie przyjaciolka :'D

    Asik84 lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Moze i masz racje, ale na wakacje trzeba leciec z facetem a nie przyjaciolka :'D
    I tu nasz błąd !!! Bo powinnyśmy z facetami ;) ja też latam na wakacje z koleżanką :O

    Gigi lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa - na tabletkach jechałam 3 dni. Ale samo poronienie trwało może ze 40 minut. Regularne skurcze szyjki macicy, bardzo silne krwawienie i duże skrzepy.
    Nie wiem czy lepiej leżeć czy siedzieć na WC.

    Dobra, ale już nie straszę..
    Bądź dzielna :*

    Ja nie wiem dziewczyny jak Wy tak możecie swoich facetów porzucać - ja bez swojego na wakacje się nie ruszam :p
    W życiu bym nie powiedziała 3 lata temu, że tak się przywiążę do jakiegoś faceta!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się że piszesz jak to będzie wyglądać bo wiem na co się szykować...
    Co do wyjazdu bez facetów to ja byłam w ostanie wakacje z koleżanką bo miałam duży kryzys w małżeństwie tak że rozwód wisiał w powietrzu... Ale ułożyło się także wyszło na dobre nam...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj nie ma kasy na wakacje, ja jako studentka jemu nie oplace, wolalabym z nim ale on pracuje i pracuje (2 prace wiec nawet czasu na wakacje nie ma) ale wiadomo trzeba kupic samochod, trzeba odkladac, czasem mnie na randke zabierze, kupi cos, wiadomo jedzenie i rachuki to kazdy.
    Jak zarobie i odloze to polece z nim do jakis cieplych krajow, na razie na wakacje pojedziemy na tydzien gdzies w Pl to jak do tego czasu sie nie uda to moze wtedy cos zmajstrujemy :D
    Kaczorko ja 3 lata temu juz wiedzialam ze bede do niego tak przywiazana a mialam 16 lat (na pocztaku 15). Po prostu zycie weryfikuje nasze checi i plany on musial wrocic do Polski ze wzgledu na zdrowie, nie ma kasy ani czasu zeby ze man podrozowac, a ja nie podrozuje tanio :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak o wakacjach piszecie a ja już czekam na lipiec. Szczerze to będziemy dopiero mieli miesiąc miodowy... Po ślubie w czerwcu nie mogliśmy nigdzie pojechać. Byliśmy tylko parę dni nad polskim morzem i promem w Szwecji na jeden dzień.
    Maz dużo chorował, i nie mógł nigdzie lecieć. Pieniądze odlozone i tak czekają od czerwca na naszą wymarzoną podróż. Jak do tego czasu zaciaze do chyba znowu nie polecimy :P

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 6 marca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak co do poronien...ja urodzilam zdrowe dziecko ale musialam na jeden dzien pod koniec ciazy isc do szpitala bo bylo u mnie podejrzenie gestozy, bylam u pilegniarek ktore robily wywiad a obok mnie dosloenie na ziemi przy moich nogach zwijala sie z bolu roniaca kobieta...bylam w szoku...ja bedac w 9 miesiacu ciazy musialam patrzec na takie cos...dopiero pozniej pilegniarki zajarzyly ze powinna jedna z nas wyjsc...to bylo straszne. A te pielegniarki i lekarz to w ogole traktowali ta dziewczyne jakby przezywala niepotrzebnie...

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 marca 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję tej kobiecie takiej traumy no i tobie że musiałaś to oglądać... Ja wolę przeżyć to w domu niż przy ludziach którzy widzieli to już setki razy... A swoją drogą chyba coś powoli zaczyna się dziać bo dziwne bóle zaczynam mieć... Może to takie przepowiadajace... Oby ten koszmar się skończył...
    Dobranoc dziewczyny

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 marca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Współczuję tej kobiecie takiej traumy no i tobie że musiałaś to oglądać... Ja wolę przeżyć to w domu niż przy ludziach którzy widzieli to już setki razy... A swoją drogą chyba coś powoli zaczyna się dziać bo dziwne bóle zaczynam mieć... Może to takie przepowiadajace... Oby ten koszmar się skończył...
    Dobranoc dziewczyny
    Tule cię mocno i jestem myślami z tobą i Kotową <3

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 7 marca 2017, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo wyjazdu ^^ ja wlasnie zarezerwowalam weekend na pojezierzu ^^ tylko ja i maz ^^ i to blisko owulki xD moze kwiecien bedzie moj?

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 marca 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego się cieszyłam, że mogłam być w domu a nie wśród ludzi, którzy traktowaliby mnie instrumentalnie - jako jeden z setki przypadków.
    Tylko przez to nie dostałam immunoglobuliny na konflikt. A niestety mamy z mężem odmienne Rh.
    Dobrze, że tam zarodka nie było to lekarz później stwierdził, że w takim przypadku jest minimalne ryzyko.

    A wczoraj jakiś pojedynczy skurcz w dole macicy mnie złapał. Mam nadzieję, że to albo od rozciągania albo z braku magnezu. Przestraszyłam się!!

    Na wakacje z mężem też bym pojechała :) ale póki co on pojechał beze mnie w delegację :p
    Mam nadzieję, że nie wyskoczy z kolejną delegacją w październiku jak trzeba będzie rodzić!!

    Mycha - a Ty teraz działaj a nie w kwietniu! W kwietniu na weekend to już niech Cię mąż tylko po brzuszku masuje :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 marca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mężem mamy to samo Rh na szczęście a ty Kaczorka pewnie za dużo tu czytasz o przykrych rzeczach i jeszcze te wspomnienia i dlatego tak działają na ciebie...
    A to na październik masz termin? Mi pokazywalo 3 listopad

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ