X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ehh, mam wyniki. Prolaktyna 44,3 (norma do 23) - bromergon trochę zbił (było 55) ale od 31.01 nie biorę i to pewnie efekt :/
    Progesteron tylko 14,40 - gdyby była ciąża byłoby go pewnie więcej? :/ Nie wiem który mam dziś dpo. Jakiś czas temu w 7 dpo miałam 16,71... W sekundę opuściły mnie wszelkie nadzieje.

    Jesteś dziś 7dpo? U mnie w 21dc, a około 6/7 dpo miałam proga 11,82 więc też wykluczyłam ciąże. A 5 dni później - beta 67... ja nie wiem jak masz ogólnie z progiem, ale ja badam go już drugi raz w zyciu i moje wyniki szału nie robią. Teraz niecałe 12, wcześniej niecałe 13.... (i w obu tych cyklach na dodatek ciąża, wcześniej cb). Nie plamię też nigdy przed @ i jak już @ przyjdzie to zawsze rozkręca się od razu więc mam powoli teorie, że taka moja uroda że proga mam raczej niskiego, ale nie powodował on nigdy problemów z cyklem.

    P.S. Jeszcze niedawno jechałam na lekarzy, którzy mówili "widocznie taka Pani uroda" :D

    Także może wcale nie wszystko stracone szona :)

    szona lubi tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Ania to za dwa dni test, albo już jak nircierpliwa jesteś ;)

    Postanowiłam grzecznie poczekać do piątku, bo robiłam już wczoraj i w sobotę ;p

    Magduullina lubi tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Jesteś dziś 7dpo? U mnie w 21dc, a około 6/7 dpo miałam proga 11,82 więc też wykluczyłam ciąże. A 5 dni później - beta 67... ja nie wiem jak masz ogólnie z progiem, ale ja badam go już drugi raz w zyciu i moje wyniki szału nie robią. Teraz niecałe 12, wcześniej niecałe 13.... (i w obu tych cyklach na dodatek ciąża, wcześniej cb). Nie plamię też nigdy przed @ i jak już @ przyjdzie to zawsze rozkręca się od razu więc mam powoli teorie, że taka moja uroda że proga mam raczej niskiego, ale nie powodował on nigdy problemów z cyklem.

    P.S. Jeszcze niedawno jechałam na lekarzy, którzy mówili "widocznie taka Pani uroda" :D

    Także może wcale nie wszystko stracone szona :)

    Dzięki Cukrzyk. To na tyle budujące, że jeszcze nie spisuję cyklu na straty. U mnie dziś 20 dc, chyba 8-9 dpo. Chyba...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek... Jednak nie jutro, za półtorej lub i dwa tygodnie. Lekarz po zabiegu...

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Dzięki Cukrzyk. To na tyle budujące, że jeszcze nie spisuję cyklu na straty. U mnie dziś 20 dc, chyba 8-9 dpo. Chyba...

    Ja Ci powiem, że organizm to zagadka...Nie ma czegoś takiego jak biel i czerń. Ja w tym cyklu starań porobiłam mnóstwo badań (około 450-500zł). I patrząc na wyniki byłam lekko podłamana - nagle stosunek LH do FSH wzrósł do 1,33, estradiol w 4dc jedynie 40, prog zazwyczaj mam niski, niespodziewanie mega spadły aTPO. Antykoagulant tocznia dodatni - a w zyciu bym nie powiedziała że mam jakieś predyspozycje w kierunku zakrzepic. Prolaktyna = 30, a siedemnaście dni później już tylko 18..?

    Także ten, I'm full of surprises :D So are you :) !

    EDIT: aaa, cukry w granicach 60-300 xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2019, 12:46

    szona, moyeu lubią tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Cześć, dziewczyny, zrobiłam dzisiaj z głupia frant test owulacyjny (23 dc, a cykle mam 26-dniowe około) i wyszedł pozytywny o.O Więc pobiegłam do apteki po testy ciążowe i z trzech na jednym COŚ wyszło, ale jestem prawie pewna że to evap (tak to się pisze? :)) Ten test to Baby Boom, pozostałe, które wyszły negatywne to Pink i Pre-test. Czy ten Baby Boom jest znany z takich fałszywych cieni cieni? Nie wklejam zdjęcia, bo na zdjęciu tego w ogóle nie widać. Dodam, że wszystkie robiłam teraz, więc nie z porannego moczu.
    Ja nigdy nie używałam Baby bum,a jeśli chodzi o 2 inne to w zeszłym roku jak zaciążyłam to w 12dpo zrobiłam Pink i był cień a na Pre-test biel.

    Dziewczyny kurde ja jestem niby po owulacji,ale coś mi nie pasuje. W tym miesiącu nie byłam na monitoringu,ostatnie m-ce jak chodziłam to zawsze było ok.jajo rosło i samo pękało. Wyniki też mam ok. Rano badałam śluz i był taki mleczny jak balsam, przed chwilą sprawdziłam śluz i jest ewidentnie wodnisty. Zastanawiam się co ze mną może być nie tak? Czy któraś z Was też tak ma i ewentualnie dlaczego tak jest? Mam udostępniony wykres.

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Cześć, dziewczyny, zrobiłam dzisiaj z głupia frant test owulacyjny (23 dc, a cykle mam 26-dniowe około) i wyszedł pozytywny o.O Więc pobiegłam do apteki po testy ciążowe i z trzech na jednym COŚ wyszło, ale jestem prawie pewna że to evap (tak to się pisze? :)) Ten test to Baby Boom, pozostałe, które wyszły negatywne to Pink i Pre-test. Czy ten Baby Boom jest znany z takich fałszywych cieni cieni? Nie wklejam zdjęcia, bo na zdjęciu tego w ogóle nie widać. Dodam, że wszystkie robiłam teraz, więc nie z porannego moczu.
    Mnie BabyBoom zrobił w konia właśnie evapem. Ja tym testom ogóle nie wierzę. Inne nigdy mi nie pokazały kreski

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    JaSzczurek... Jednak nie jutro, za półtorej lub i dwa tygodnie. Lekarz po zabiegu...
    Ahh, szkoda. Ty to się naczekasz :D I tak, w skończonym 11 już wszystko będzie. Ja na prenatalnych w 12+0 już miałam pełnego, fajnego dzidziusia na zdjęciu :D A będziesz robić prenatalne z testem Pappa czy tylko normalne usg? Bo jeśli prenatalne, to właśnie teraz zaczyna się czas na to :D

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! Jak już kupiłam test to oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam rano. 11dpo i biel na pinku. Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy ale raczej marzec na mnie czeka:/

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie kurczaczek zapas Pre-testów zrobiłam, przy ostatnim zamówieniu z apteki ;/. No nic- najwyżej zrobię sobie w piątek dwa ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    A propos heparyny - ja sie chyba jutro zapisze do gina i moze mnie jeszcze przyjmie? Czy ginowie znaja sie na tych wynikach z krzepliwoscia i antykoagulantem tocznia itd ? Nie spodziewalam sie podniesionego az dwukrotnie wyniku antykoagulanta. Przeczesalam wczoraj neta i znalazlam ze na to (nawet jak nie stwietdzono zespolu antyfosf.) tez sie daje juz acard + heparyne. I ponoc leki te wlaczone do 6 tc daja nadzieje. Jaka bierzecie dawke acardu?
    Ja biorę Acard 75

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Bo ten syrop to tylko naciaganie ciężarnych, albo dla tych co mają mdłości i naturalnych środków nie są w stanie przyjąć.

    Monia jak temperatura? Poszła w górę? Bo też bym sugerowala druga owulacje patrząc na wykres :) miałam tak raz w cyklu ciazowym zresztą. Dwa razy więcej szans :P

    Sasanka5 to Cie w konia robi... Niech się zdecyduje!

    Moyeu i Szona... Czekamy na rozwój wydarzeń ;)
    Kochana, dzisiaj 36.63 więc już idzie w górę. Dzisiaj śluz rozciągliwy i nawet dwie czerwone nitki znalazłam :P Więc albo mi mąż wczoraj szyjkę poobijał albo owu w toku :)

    agge, Arashe, cukrzyk1991, moni05 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Jutroooooooooooooooooooo! :D 4 tygodnie czekania to zdecydowanie za długo :P
    W skończonym 11 to już powinno być wszystko na usg... Mam nadzieję, że będzie dobrze. A czuje się ok, Mdłości czasem, ale nic mi się nie chce...
    Trzymam kciuki za wizytę ✊✊✊

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek chciałam tylko usg genetyczne, teraz nawet nie wiem czy się zalapie na termin między 11 i 1 a 13 i 6. Jak wizyta na być albo 18 albo tydzień później, jak to 2 to będzie 13 i 5. Załamka.

    Monia to działaj i nie przestawaj! :)

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na becie ;) siknęłam też na test, ale wiadomo jaki wynik u mnie: coś widać ale nie wiadomo ;) beta rozwieje wątpliwości :)
    Byłam też dzisiaj w poradni leczenia niepłodności, badanie mojego męża koniecznie, więc narazie czekam aż się jaśniepan zdecyduje... czeka nas poważna rozmowa. Jestem zła, jest mi smutno i w ogole jakoś tak źle :(

    Wyniki bety po 20 więc czeka mnie czekanie i nerwowe odświeżanie ;)

    szona, agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Byłam na becie ;) siknęłam też na test, ale wiadomo jaki wynik u mnie: coś widać ale nie wiadomo ;) beta rozwieje wątpliwości :)
    Byłam też dzisiaj w poradni leczenia niepłodności, badanie mojego męża koniecznie, więc narazie czekam aż się jaśniepan zdecyduje... czeka nas poważna rozmowa. Jestem zła, jest mi smutno i w ogole jakoś tak źle :(

    Wyniki bety po 20 więc czeka mnie czekanie i nerwowe odświeżanie ;)
    Nas też razem z Tobą, trzymam kciuki za betę !!!

    moyeu lubi tę wiadomość

  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja biorę Acard 75

    A jak sie go bierze? Raz dziennie? Rano/wieczorem? Na czczo?

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam do rana i zrobiłam powtórkę testu. Mam zwidy czy faktycznie tam coś jest? https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8a343e8fe92.jpg

    Ochmanka, Magduullina, Szczesliwa_mamusia, eemmiilliiaa, agge, APrzybylska, Ania_85_, OO83, moyeu, NAg08, MonikA_89!, Sasanka5, szona, aeiouy, Ineez lubią tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Byłam na becie ;) siknęłam też na test, ale wiadomo jaki wynik u mnie: coś widać ale nie wiadomo ;) beta rozwieje wątpliwości :)
    Byłam też dzisiaj w poradni leczenia niepłodności, badanie mojego męża koniecznie, więc narazie czekam aż się jaśniepan zdecyduje... czeka nas poważna rozmowa. Jestem zła, jest mi smutno i w ogole jakoś tak źle :(

    Wyniki bety po 20 więc czeka mnie czekanie i nerwowe odświeżanie ;)

    Ja tez myslami jestem z Toba ! Co do meza - znam ten bol - moj nawet na poczatku selenu nie chcial lykac i robil to z wielkim podejrzeniem jakbym mu co najmniej arszenik dawala :D

    moyeu, MonikA_89!, Sasanka5, Olliiii lubią tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Nie wytrzymałam do rana i zrobiłam powtórkę testu. Mam zwidy czy faktycznie tam coś jest? https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8a343e8fe92.jpg

    Jest, jest ;) Gratki ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ