X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Tak, tak pierwszy raz badałam kwas foliowy. Odstawie i zrobie badania za jakies 2-3 tyg.
    W tym suplemencie jest 0,2mg kwasu w jednej tabletce. Więc może tylko zostane przy tym suplemencie.

    No ja bym odstawiła na 3 tygodnie, wtedy zbadaj poziom. Jak spadnie to zacznij brać tylko ten suplement, i po jakimś czasie znów zbadaj. Jeśli znów będzie za wysoki to bym odstawiła ten supl i brała metylowany

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 16:10

    aeiouy lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Wiem i rozumiem doskonale.ALe za cholere nie rozumiem dlaczego oni wszystkim wciskaja duze dawki.Ja dostalam 5 mg na recepce !!!! od jednej bo stwierdzila ,ze w moim WIEKU juz musze taka duza dawke.DObrze ,ze mnie cos natchnelo i zbadalam .Wystarczy sobie zbadac i mozna indywidualnie dostosowac dawke .Nie ma co ładowac w siebie konskie .Kazdy inaczej przyswaja .Moze masz dobra diete i duzo kwasu z pozywienia.Naprawde warto to badać

    No ja też dostałam 15 mg na recepte i miałam łykać 2x na dzień!
    Dobrze, będę badać i kontrolować ten kwas. Wrrr.... gdybym sama - ale dzięki Wam - nie zbadała tego kwasu to nie wiem co to by było!

    Beti82 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w domu... przepraszam z gory za referat. A wiec moje wczorajsze jednorazowe plamienie-a bardziej pare nitek krwi rano i dzisiejsze w poludnie to jest moj okres. Szyjka jest okresowa,plecy bola jak w trakcie,podbrzusze tez,cycki juz nie bola tylko @ jako takiej nie ma. Okazalo sie,ze endometrium mam tylko 6mm (czyli tyle ile mialam 2.11 przy wyjsciu ze szpitala po lyzeczkowaniu),na nic moje codzienne migdaly przez caly cykl. Do tego lewy jajnik zakryty torbiela 3×2.5cm. Powiedziala,ze te 2 sprawy nalozyly sie na siebie i torbiel czesciowo zablokowala @ a i z 6mm endo nie ma co oczekiwac konkretnej miesiaczki. Moja wczorajsza temp 35.95 wskazuje na okres,dzisiaj juz 36.11. Powiedziala,ze moglaby dac mi teraz dalej luteine albo dupka na wywolanie ale szkoda dalej mieszac bo i tak nie bedzie okresu z tego endo. Mam sobie zanotowac wczorajsze i dzisiejsze zabarwienie sluzu jako @ i liczyc nowy cykl i obserwowac czy tempka bedzie sie zachowywala dalej jak w I fazie cyklu. W prawym jajniku (ktory dzisiaj juz mnie kluje)jest kilka malych pecherzykow. Mam za jakies 9-10dni zaczac robi znowu testy owu i patrzec czy beda pozytywne. Jesli one i tempka sie zejda to znowu 3dpo brac leki ale juz nie luteine a duphaston. Powiedziala,ze niby to samo ale dupek wykazuje silniejsze oddziaływanie na organizm. Przepisala mi go na 3 mies a jesli dalej nic nie wyjdzie to wtedy zleci hsg. Opowiadala,ze dzisiaj miala operacje laski 32letniej z 1 dzieckiem i starajacej sie prawie 2 lata o drugie. W trakcie zabiegu mowi,ze sie przerazila,takie pozrastane,pozlepiane jajowody. Jeden udalo sie uratowac,drugi nie a i tak grozi jej cp. Jak spytalam czemu tak sie dzieje to powiedziala,ze laska miala kiedys niby niegrozna infekcje i ze wystarczy niby taki stan zapalny zeby sie pozaklejalo. Przeraza mnie to bo moja histopatologia po zabiegu wykazala pozostalosc jaja plodowego w stanie zapalnym. Ogolnie ciesze sie,ze wiem na co stoje ale jeszcze bardziej sie podlamalam po tej wizycie i moj optymizm co do powodzenia staran spadl drastycznie... szkoda,ze mam antybiotyk bo alkohol by mogl mi dzisiaj potowarzyszyc :(
    Edit: o rozpoczeciu @ ma swiadczyc takze lekkie zapadniecie torbieli. Bo znika po miesiaczce wiec zapadanie jest rozpoczete,nie jest napięta jak przed @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 16:43

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Staraczki! Jestem nowa i mam nietypową sytuację. Dziś jest mój 30dc. Owu potwierdzona 31.01 - dwie tłuste krechy ALE.. Jutro powinnam dostać miesiączkę... Nie mam kompletnie żadnych objawów,prócz tego, że od 25dc pobolewa mnie brzuch. Poszłam na betę 28dc, (nie mogłam się doczekać), a to dlatego, że test owu wyszedł pozytywny 27dc, kreska aż fioletowa. Beta wykazała 1,9.. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacja? Pani z okienka powiedziała że ciąży nie ma... Ale czy to nie powinno być mniej niż 1,2? Taka jest norma w szpitalu.

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Dziewczny, znające się na wynikach, doradzicie?
    Wynik kwasu foliowego to u mnie: >40 ng/ml przy normach: 2,34-17,56.
    Powinnam go teraz odstawić pewnie? Plus łykam tego kwasu (według zaleceń) bardzo dużo, bo 30mg na dzień i coś tam jeszcze w suplemencie: mamaDHA....
    Ja gdy miałam ponad normę odstawiłam całkiem. Gdy wrócił do normy, zaczęłam łykać metylowany. Nie wiem czemu lekarze zalecają tak duże dawki, ale dyplomu z medycyny nie mam.

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Hej, Staraczki! Jestem nowa i mam nietypową sytuację. Dziś jest mój 30dc. Owu potwierdzona 31.01 - dwie tłuste krechy ALE.. Jutro powinnam dostać miesiączkę... Nie mam kompletnie żadnych objawów,prócz tego, że od 25dc pobolewa mnie brzuch. Poszłam na betę 28dc, (nie mogłam się doczekać), a to dlatego, że test owu wyszedł pozytywny 27dc, kreska aż fioletowa. Beta wykazała 1,9.. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacja? Pani z okienka powiedziała że ciąży nie ma... Ale czy to nie powinno być mniej niż 1,2? Taka jest norma w szpitalu.

    Powtórz betę za 48 to wszystko będzie jasne :)

    AleksandraKF, Holibka lubią tę wiadomość

  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Powtórz betę za 48 to wszystko będzie jasne :)
    Ja to już po prostu nie mogę się doczekać ale też nie mam już siły na ciągle negatywne :(

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie badałabym kwasu drugi raz wcześniej niż 3 tygodnie po odstawieniu, a nawet i miesiąc. Ja czekałam coś koło 2 miesięcy na powrót do normy.

    Aleksandra, trudno cokolwiek powiedzieć, wszystko się może zdarzyć. Znamy już pozytywne zakończenia ciąży z taką początkową betą, a czasami i wzorowa beta nie daje prawdziwego obrazu sytuacji. Tak jak radzi Niecierpliwa, po 48 h powtórz badanie.

    Niecierpliwa :*

    Niecierpliwa... lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię :*

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy, dziewczyny mają rację, odstaw kwas foliowy na jakiś czas a potem kup metylowany. Być może masz mutację i dlatego się nie przyswaja.

    Sasanka, ja piłam zwykła glukozę z połową wciśniętej cytryny i też mi smakowało. Więc chyba obie jesteśmy kosmitki

    Magdulina, mam nadzieję, że niedługo do nas wrócisz. Poukładaj sobie wszystko ze spokojem. Pamiętaj, że jesteśmy i jakbyś potrzebowała wsparcia to możesz śmiało pisać.

    Małgonia, to będzie ten cykl! Ciąża wisi w powietrzu :*

    AleksandraKF, powtórz betę za 48h. Może trafiłaś na implantację i zaraz skoczy :)

    Ja właśnie czekam na USG. Zobaczymy czy moje cztery jajca pękły,
    czy strzeliły focha

    Holibka, Beti82, agge, Ochmanka, Malgonia, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, jak się czujesz?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 lutego 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Ja juz w domu... przepraszam z gory za referat. A wiec moje wczorajsze jednorazowe plamienie-a bardziej pare nitek krwi rano i dzisiejsze w poludnie to jest moj okres. Szyjka jest okresowa,plecy bola jak w trakcie,podbrzusze tez,cycki juz nie bola tylko @ jako takiej nie ma. Okazalo sie,ze endometrium mam tylko 6mm (czyli tyle ile mialam 2.11 przy wyjsciu ze szpitala po lyzeczkowaniu),na nic moje codzienne migdaly przez caly cykl. Do tego lewy jajnik zakryty torbiela 3×2.5cm. Powiedziala,ze te 2 sprawy nalozyly sie na siebie i torbiel czesciowo zablokowala @ a i z 6mm endo nie ma co oczekiwac konkretnej miesiaczki. Moja wczorajsza temp 35.95 wskazuje na okres,dzisiaj juz 36.11. Powiedziala,ze moglaby dac mi teraz dalej luteine albo dupka na wywolanie ale szkoda dalej mieszac bo i tak nie bedzie okresu z tego endo. Mam sobie zanotowac wczorajsze i dzisiejsze zabarwienie sluzu jako @ i liczyc nowy cykl i obserwowac czy tempka bedzie sie zachowywala dalej jak w I fazie cyklu. W prawym jajniku (ktory dzisiaj juz mnie kluje)jest kilka malych pecherzykow. Mam za jakies 9-10dni zaczac robi znowu testy owu i patrzec czy beda pozytywne. Jesli one i tempka sie zejda to znowu 3dpo brac leki ale juz nie luteine a duphaston. Powiedziala,ze niby to samo ale dupek wykazuje silniejsze oddziaływanie na organizm. Przepisala mi go na 3 mies a jesli dalej nic nie wyjdzie to wtedy zleci hsg. Opowiadala,ze dzisiaj miala operacje laski 32letniej z 1 dzieckiem i starajacej sie prawie 2 lata o drugie. W trakcie zabiegu mowi,ze sie przerazila,takie pozrastane,pozlepiane jajowody. Jeden udalo sie uratowac,drugi nie a i tak grozi jej cp. Jak spytalam czemu tak sie dzieje to powiedziala,ze laska miala kiedys niby niegrozna infekcje i ze wystarczy niby taki stan zapalny zeby sie pozaklejalo. Przeraza mnie to bo moja histopatologia po zabiegu wykazala pozostalosc jaja plodowego w stanie zapalnym. Ogolnie ciesze sie,ze wiem na co stoje ale jeszcze bardziej sie podlamalam po tej wizycie i moj optymizm co do powodzenia staran spadl drastycznie... szkoda,ze mam antybiotyk bo alkohol by mogl mi dzisiaj potowarzyszyc :(
    Edit: o rozpoczeciu @ ma swiadczyc takze lekkie zapadniecie torbieli. Bo znika po miesiaczce wiec zapadanie jest rozpoczete,nie jest napięta jak przed @.
    Kurcze, współczuję... Co do tej opowieści teojej gin, to straszne. Człowiek nie wi co w nim siedzi i jakaś lekka zbagatelizowana infekcja może zniczyć ci żucie. Coś okropniego.
    Swoją drogą trochę dziwne, że zaleciła tylko temperaturę i testy owu a nie zaprosiła cię na monitoring, żeby być pewna na 100% że jest pęcherzyk dominujący i że prawidłowo pęka , a nie zamienia sie w torbiel.
    U mnie ginka w zeszłym tyg nie stwierdziła żadnej torbieli, a dalej okresu brak, zastanawiała się czy dalej dawać dupka czy nie. Ostatecznie zpisała mi Cyclo-Progynovę, którą zacznę brać w piątek i mam traktować ten cały cykl jako 1... Czyli u mnie będzie cykl trwał 68 dni... Przy okzaji zapisałąm się dzisiaj do gin-endo na NFZ. Miał wyjątkowe bliskie terminy, bo jakbym chciała to bym mogła iść w przyszłym tygodniu, ale chcę ogarnąć ten cykl jakoś. Zobaczymy co mi powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 17:05

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Kurcze, współczuję... Co do tej opowieści teojej gin, to straszne. Człowiek nie wi co w nim siedzi i jakaś lekka zbagatelizowana infekcja może zniczyć ci żucie. Coś okropniego.
    Swoją drogą trochę dziwne, że zaleciła tylko temperaturę i testy owu a nie zaprosiła cię na monitoring, żeby być pewna na 100% że jest pęcherzyk dominujący i że prawidłowo pęka , a nie zamienia sie w torbiel.
    U mnie ginka w zeszłym tyg nie stwierdziła żadnej torbieli, a dalej okresu brak, więc zpisała mi Cyclo-Progynovę zacznę brać w piątek i mam traktować ten cały cykl jako 1... Czyli u mnie będzie cykl trwał 68 dni... Przy okzaji zapisałąm się dzisiaj do gin-endo na NFZ. Miał wyjątkowe bliskie terminy, bo jakbym chciała to bym mogła iść w przyszłym tygodniu, ale chcę ogarnąć ten cykl jakoś. Zobaczymy co mi powie.
    Zaproponowala monitoring.ale jako,ze dopiero od piatku mierze temp to powiedziala,zebym taki pelny cykl czy 2 sie poobserwowala,a potem monitoring i ewentualnie hsg.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Aeiouy, dziewczyny mają rację, odstaw kwas foliowy na jakiś czas a potem kup metylowany. Być może masz mutację i dlatego się nie przyswaja.

    Sasanka, ja piłam zwykła glukozę z połową wciśniętej cytryny i też mi smakowało. Więc chyba obie jesteśmy kosmitki

    Magdulina, mam nadzieję, że niedługo do nas wrócisz. Poukładaj sobie wszystko ze spokojem. Pamiętaj, że jesteśmy i jakbyś potrzebowała wsparcia to możesz śmiało pisać.

    Małgonia, to będzie ten cykl! Ciąża wisi w powietrzu :*

    AleksandraKF, powtórz betę za 48h. Może trafiłaś na implantację i zaraz skoczy :)

    Ja właśnie czekam na USG. Zobaczymy czy moje cztery jajca pękły,
    czy strzeliły focha

    Ooo strasznie mnie ciekawią te Twoje 4 jaja :P

    aeiouy, MonikA_89!, eemmiilliiaa lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajca pękły! Mam 4 ciałka żółte! Lekarka się za głowę chwyciła bo się boi, że zmajstrowaliśmy czworaczki :D :D :D

    5ylwian, Beti82, Sasanka55, AleksandraKF, ElfiaKsiężniczka, APrzybylska, Nuch, Ochmanka, Kingulla, Irvine90, agge, Malinowa91, Malgonia, Szczesliwa_mamusia, Weronikaaa, OO83, aeiouy, eemmiilliiaa, makowa, Nikodemka, Angelika1313, Niecierpliwa..., nuśka91, MamaStasia :), Arashe, szona, moni05, kaatarzyna1993, Magduullina, Emmainthegarden, Emmainthegarden, Ania_85_, Ineez lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Jajca pękły! Mam 4 ciałka żółte! Lekarka się za głowę chwyciła bo się boi, że zmajstrowaliśmy czworaczki :D :D :D
    Kciukasy zacisniete :) przy okazji zapytam Cie-jak przyrasta Ci endo po lyzeczkowaniu? Jak mozesz to spojrz na moj post. Jestem zalamana. Czytam teraz w necie,ze po zabiegu moga byc problemy a boje sie,ze je mam :( chociaz powiedziala mi,ze nie widac zeby byla owu w tym cyklu,wiec i endo nie musialo rosnac ale i tak mam dola. Nigdy w zyciu nie mialam "pustej miesiaczki" :(

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Jajca pękły! Mam 4 ciałka żółte! Lekarka się za głowę chwyciła bo się boi, że zmajstrowaliśmy czworaczki :D :D :D
    hahaha ale numer nadrobisz za inne ;)

    Sasanka55, aeiouy, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Zaproponowala monitoring.ale jako,ze dopiero od piatku mierze temp to powiedziala,zebym taki pelny cykl czy 2 sie poobserwowala,a potem monitoring i ewentualnie hsg.
    no to super! bedę trzymała kciuki &&&&&&

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Jajca pękły! Mam 4 ciałka żółte! Lekarka się za głowę chwyciła bo się boi, że zmajstrowaliśmy czworaczki :D :D :D
    Suuuuuuper!!!!!! Bardzo sie cieszę!!!!!

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Jajca pękły! Mam 4 ciałka żółte! Lekarka się za głowę chwyciła bo się boi, że zmajstrowaliśmy czworaczki :D :D :D

    <3 pieknie :D czworaczki :o :*

    U mnie kwas foliowy 18.7 (norma 3.10-20.5). Tez przerzuce sie na metylowany...

    Homocysteina 6.9

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 17:43

    Ochmanka, aeiouy, MonikA_89! lubią tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ