X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 lutego 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei chciałabym spotkać lekarza, który dostrzeże problem mojego niskiego progesteronu w 7 dpo (Ok.15-17) i niskiego endo (w 23 dc 11 mm) :/

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 lutego 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk ku pocieszeniu powiem Ci, że na Polnej potwierdzili u mnie pęcherzyk w macicy dopiero przy becie 4000. Nawet nie tyle pęcherzyk, co migneło im echo serca. Następnego dnia poszłam na USG na piętrze B2 na jakimś super sprzęcie i dopiero wtedy pęcherzyk ukazał się w pełnej krasie. Tak więc nie denerwuj się, bo może być jeszcze za wcześnie. Do kiedy zostajesz na obserwacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 20:02

    cukrzyk1991, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk, trzymam bardzo mocno kciuki!

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja z kolei chciałabym spotkać lekarza, który dostrzeże problem mojego niskiego progesteronu w 7 dpo (Ok.15-17) i niskiego endo (w 23 dc 11 mm) :/
    To nie jest male endo. 11mm,to dosc dobre. Ja przy takim zaszłam w ciaze. Prog tez nie jest najgorszy. Ja teraz 7dpo mialam 9,a 13dpo 0.9. A endo 8,5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 20:03

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Cukrzyk ku pocieszeniu powiem Ci, że na Polnej potwierdzili u mnie pękerzyk w macicy dopiero przy becie 4000. Nawet nie tyle pęcherzyk, co migneło im echo serca. Następnego dnia poszłam na USG na piętrze B2 na jakimś super sprzęcie i dopiero wtedy pęcherzyk ukazał się w pełnej krasie. Tak więc nie denerwuj się, bo może być jeszcze za wcześnie. Do kiedy zostajesz na obserwacji?

    Jeszcze dziś mnie lekarz zapewniał że mają taki super sprzęt. Najbardziej się boję tej pozamacicznej w tym górnym rogu, bo w necie (a jak!) się naczytałam, że to rzadkie i niebezpieczne i w ogóle niektóre kobiety ponoć decydują się na brak terminacji ciąży ryzykując pęknięciem macicy i śmiertelnym krwotokiem. Jezu, mam nadzieje, że nie będe musiała podejmować takich decyzji...

    Teoretycznie do pt, ale to ze względu na cukrzycę. A jak się okaze ze pęcherzyka brak przy wyższej becie to nie wiem co zrobią.

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Hej. Przepraszam, że nie odniosę się do wcześniejszych postów, ale muszę się Was poradzić/wyżalić/sama nie wiem co...
    Od wczoraj leże w szpitalu bo mam podłączaną tą nową pompę (pisałam już gdzieś o tym). Leżę na Polnej w Poznaniu. I robili mi już 2 razy USG (dzień po dniu). Wczoraj nie widzieli za bardzo pęcherzyka, ewentualnie mówili że może coś widzą jakby jednocześnie w macicy, a jednocześnie w jajowodzie.

    Dziś beta 2000 (w sobotę miałam 534). I typowo pęcherzyka nadal nie widzieli, ale zobaczyli coś a'la pęcherzyk i to wymierzyli. I najgorsze jest to, że niby nie jest w trzonie macicy tylko przy ujściu jajowodu, w górnym rogu macicy. Powiedzieli że kolejne USG w pt i że jeśli to to, to może zejdzie trochę w dół. Może, ale nie musi.

    W ogóle podczas tych USG czułam się jak "przypadek kliniczny". Około 5 lekarzy + studenci, nic nie mówione wprost do mnie tylko jakby zagadkami do studentów. Tak bardzo się boję :( Dlaczego beta 2000 i mega dobry sprzęt a pęcherzyka nie widać wyraźnie...Kurde, staramy się 8 miesięcy. Jakiś czas temu ciąża biochemiczna a teraz pozamaciczna? :(

    EDIT: brzuch mnie nie boli, nie plamię. Ale biorę luteinę 2x1
    Generalnie jestem w 4t 5 dniu
    Cukrzyku spokojnie. Górny róg macicy to dalej macica.
    Trzymam mocno kciuki, aczkolwiek poprosilabym na Twoim miejscu jutro o USG a nie w piątek. To już są takie wartości że dużo się zmienia i powinno być coś widać.

    wspólczuje Ci, że musisz to przechodzić, ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze!!

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    To nie jest male endo. 11mm,to dosc dobre. Ja przy takim zaszłam w ciaze. Prog tez nie jest najgorszy. Ja teraz 7dpo mialam 9,a 13dpo 0.9. A endo 8,5

    Eh kurde, a ja od każdego lekarza słyszę co innego. Spytam kolejnego - jutro.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Cukrzyku spokojnie. Górny róg macicy to dalej macica.
    Trzymam mocno kciuki, aczkolwiek poprosilabym na Twoim miejscu jutro o USG a nie w piątek. To już są takie wartości że dużo się zmienia i powinno być coś widać.

    wspólczuje Ci, że musisz to przechodzić, ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze!!

    No właśnie górny róg macicy uważa się też za ciąże pozamaciczną... Też o tym nie wiedziałam. Ja chyba wole to USG w pt żeby miec już pewność, a nie znowu mówić "a może jutro coś zobaczymy". Ja też staram się pocieszać tym, że mam bete 2000 ale w sumie to 4t5d (czyli nawet nie 5 tydzien) i że może owulacja była później i jest dopiero dzis 18dpo a nie 20. Nie wiem czy to robi różnice czy nie, ale od zmysłów odchodze..

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Jeszcze dziś mnie lekarz zapewniał że mają taki super sprzęt. Najbardziej się boję tej pozamacicznej w tym górnym rogu, bo w necie (a jak!) się naczytałam, że to rzadkie i niebezpieczne i w ogóle niektóre kobiety ponoć decydują się na brak terminacji ciąży ryzykując pęknięciem macicy i śmiertelnym krwotokiem. Jezu, mam nadzieje, że nie będe musiała podejmować takich decyzji...

    Teoretycznie do pt, ale to ze względu na cukrzycę. A jak się okaze ze pęcherzyka brak przy wyższej becie to nie wiem co zrobią.
    A leżysz na którym oddziale? Jak byłam na tym przy izbie przyjęć, to robił mi USG taki profesor (ordynator chyba) w długich włosach. Bardzo konkretny. Co prawda przyprowadził gromadę studentów, ale cóż...taki szpital. No i on mi wszystko dokładnie wytłumaczył, pokazywał na USG gdzie jest pęcherzyk, dał receptę i kazał odpoczywać w domu :P

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    No właśnie górny róg macicy uważa się też za ciąże pozamaciczną... Też o tym nie wiedziałam. Ja chyba wole to USG w pt żeby miec już pewność, a nie znowu mówić "a może jutro coś zobaczymy". Ja też staram się pocieszać tym, że mam bete 2000 ale w sumie to 4t5d (czyli nawet nie 5 tydzien) i że może owulacja była później i jest dopiero dzis 18dpo a nie 20. Nie wiem czy to robi różnice czy nie, ale od zmysłów odchodze..
    Na takim wczesnym etapie każdy dzień robi różnicę. Betę masz ładną, przyrosty tez, więc musi być dobrze!

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Hej. Przepraszam, że nie odniosę się do wcześniejszych postów, ale muszę się Was poradzić/wyżalić/sama nie wiem co...
    Od wczoraj leże w szpitalu bo mam podłączaną tą nową pompę (pisałam już gdzieś o tym). Leżę na Polnej w Poznaniu. I robili mi już 2 razy USG (dzień po dniu). Wczoraj nie widzieli za bardzo pęcherzyka, ewentualnie mówili że może coś widzą jakby jednocześnie w macicy, a jednocześnie w jajowodzie.

    Dziś beta 2000 (w sobotę miałam 534). I typowo pęcherzyka nadal nie widzieli, ale zobaczyli coś a'la pęcherzyk i to wymierzyli. I najgorsze jest to, że niby nie jest w trzonie macicy tylko przy ujściu jajowodu, w górnym rogu macicy. Powiedzieli że kolejne USG w pt i że jeśli to to, to może zejdzie trochę w dół. Może, ale nie musi.

    W ogóle podczas tych USG czułam się jak "przypadek kliniczny". Około 5 lekarzy + studenci, nic nie mówione wprost do mnie tylko jakby zagadkami do studentów. Tak bardzo się boję :( Dlaczego beta 2000 i mega dobry sprzęt a pęcherzyka nie widać wyraźnie...Kurde, staramy się 8 miesięcy. Jakiś czas temu ciąża biochemiczna a teraz pozamaciczna? :(

    EDIT: brzuch mnie nie boli, nie plamię. Ale biorę luteinę 2x1
    Generalnie jestem w 4t 5 dniu

    Oby było wszystko w porządku

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    No właśnie górny róg macicy uważa się też za ciąże pozamaciczną... Też o tym nie wiedziałam. Ja chyba wole to USG w pt żeby miec już pewność, a nie znowu mówić "a może jutro coś zobaczymy". Ja też staram się pocieszać tym, że mam bete 2000 ale w sumie to 4t5d (czyli nawet nie 5 tydzien) i że może owulacja była później i jest dopiero dzis 18dpo a nie 20. Nie wiem czy to robi różnice czy nie, ale od zmysłów odchodze..

    Nie wiem czy to jakies pocieszenie ale znalazlam artykul który mówi ze Skala błędnych rozpoznań ciąży w rogu na podstawie badania USG wynosi 41,7% także spokojnie.
    Mi też internet powiedział ze musi to być ścisły róg a i Ciebie na razie dużo nie widzieli :)
    Walcz jutro o usg.

  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    A leżysz na którym oddziale? Jak byłam na tym przy izbie przyjęć, to robił mi USG taki profesor (ordynator chyba) w długich włosach. Bardzo konkretny. Co prawda przyprowadził gromadę studentów, ale cóż...taki szpital. No i on mi wszystko dokładnie wytłumaczył, pokazywał na USG gdzie jest pęcherzyk, dał receptę i kazał odpoczywać w domu :P

    Na oddziale ginekologiczno-położniczym IV (patologia ciązy). Tam są kierowane wszystkie cukrzyczki i to na tym oddziale podłączają pompy. Mnie też to dziwi, że przyrosty bety najpierw 200%, potem 130%, teraz wychodzi na to że 100-90%. Nie boli mnie brzuch ani pachwiny, może trochę kręgosłup w odcinku szyjnym ale ja mam miseczke E biustu wiec jak piersi puchną to i kręgosłup boli. No ale z drugiej strony czytałam, że do 6 tc może nie być żadnych oznak.

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja z kolei chciałabym spotkać lekarza, który dostrzeże problem mojego niskiego progesteronu w 7 dpo (Ok.15-17) i niskiego endo (w 23 dc 11 mm) :/

    Mi też się wydaje że i endo i prog spoko :) na Endo się zbyt nie znam, ale znam przypadki ciąży i przy niższym progu. Ważne że jest powyżej 10

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Weronikaaa Przyjaciółka
    Postów: 73 118

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy endo w 14 dc 7.3mm jest prawidłowe? Co prawda badanie z zeszłego cyklu,ale tyle o tym piszecie że zaczęłam się zastanawiać czy jest ok.

    13 cs starań o drugie dziecko - szczęśliwy ❤️
    Termin: 06.11.2019 - Dziewczynka ❤️
    CC - 22.10.2019
    10.09 - 1990g
    15.10- 2837g
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Hej. Przepraszam, że nie odniosę się do wcześniejszych postów, ale muszę się Was poradzić/wyżalić/sama nie wiem co...
    Od wczoraj leże w szpitalu bo mam podłączaną tą nową pompę (pisałam już gdzieś o tym). Leżę na Polnej w Poznaniu. I robili mi już 2 razy USG (dzień po dniu). Wczoraj nie widzieli za bardzo pęcherzyka, ewentualnie mówili że może coś widzą jakby jednocześnie w macicy, a jednocześnie w jajowodzie.

    Dziś beta 2000 (w sobotę miałam 534). I typowo pęcherzyka nadal nie widzieli, ale zobaczyli coś a'la pęcherzyk i to wymierzyli. I najgorsze jest to, że niby nie jest w trzonie macicy tylko przy ujściu jajowodu, w górnym rogu macicy. Powiedzieli że kolejne USG w pt i że jeśli to to, to może zejdzie trochę w dół. Może, ale nie musi.

    W ogóle podczas tych USG czułam się jak "przypadek kliniczny". Około 5 lekarzy + studenci, nic nie mówione wprost do mnie tylko jakby zagadkami do studentów. Tak bardzo się boję :( Dlaczego beta 2000 i mega dobry sprzęt a pęcherzyka nie widać wyraźnie...Kurde, staramy się 8 miesięcy. Jakiś czas temu ciąża biochemiczna a teraz pozamaciczna? :(

    EDIT: brzuch mnie nie boli, nie plamię. Ale biorę luteinę 2x1
    Generalnie jestem w 4t 5 dniu

    A może to ciąża mnoga ? moja druga ciąża była podobna. Beta 2700 a pęcherzyka brak. Zrobili mi laparopkopie bo pierwsza ciaza była w jajowodzie i lekarze nie mieli wątpliwości że ta też jest... a tu niespodzianka... pęcherzyk pojawił się w macicy zaraz po operacji..
    To co utkwiło mi w pamięci, to ordynator ktory mnie przeprosił że potraktowali mnie "statystycznie" i jego stwierdzenie że rzadko ale w ciąży mnogiej przy tak wysokim beta pęcherzyk może być jeszcze niewidoczny. To wczesny etap, więc może...
    Ja do tej pory nie wiem co było z tą ciążą nie tak.

    Wiem co przechodzisz :( trzymaj się mocno!

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk ja byłam na pierwszym usg 5+1 to ginekolog z wieeeelkim trudem odnalazł małą kropkę, pęcherzyk. Aż powiedział, że nie wie czy to jest to czy nie. Z dnia na dzień wszystko rośnie i zmienia się ogromnie.

    Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze u Ciebie...

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Na oddziale ginekologiczno-położniczym IV (patologia ciązy). Tam są kierowane wszystkie cukrzyczki i to na tym oddziale podłączają pompy. Mnie też to dziwi, że przyrosty bety najpierw 200%, potem 130%, teraz wychodzi na to że 100-90%. Nie boli mnie brzuch ani pachwiny, może trochę kręgosłup w odcinku szyjnym ale ja mam miseczke E biustu wiec jak piersi puchną to i kręgosłup boli. No ale z drugiej strony czytałam, że do 6 tc może nie być żadnych oznak.
    Z oznakami to tak różnie, bo każda ma inne. Ja po transferze miałam ból brzucha jak na @ i potem przez całą ciążę miałam ciągnięcia promieniujące do pachwin. Piersi nabrzmiałe, ale jakoś bardzo nie bolały, no i ani razu nie wymiotowałam (pewnie dlatego że miałam niskie przyrosty bety i nie było szoku). Co do Twoich przyrostów, to się nie masz czym martwić. Beta w pewnym momencie zwalnia i podwaja się co 72-96h zamiast co 48h. A jakie są Twoje przeczucia? My tu trzymamy kciuki, żeby ciąża zakończyła się porodem w terminie!

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do objawów to też nie miałam praktycznie żadnych. Cycki mam dalej normalne. Jedynie jestem bardziej zmęczona i częściej robię się głodna. Zaczęło mnie mulić ale dopiero teraz od poniedziałku, a wcześniej nic a nic.

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk, my tu wszystkie trzymamy mocno kciuki! Bedzie dobrze! Poprostu moze jest jeszcze za wczesnie zeby dojrzec kropka poprawnie. Trzymaj sie!

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ