X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagusia, Sasanka,wpisze Was w watwk marcowy

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Hej. Jestem,jestem. Niestety witamy sie w marcu. w nocy umieralam z bolu. Takiego bolu okresowego, to nie mialam juz bardzo,bardzo dawno. Nawet w szpitalu tak mnie nie bolalo. Jakbym miala rodzic. Scopolan,az wzielam i tez dupa byla. Okropny bol. Nie zalalo mnie. Ale jest zywa krew,wiec uznalam,ze bez sensu testowac
    Oj, przykro mi :( Trzymam kciuki za marzec!

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja sie z tym po trochu liczyłam. Wiadomo, nadzieja umiera ostatnia. Ale nie z tym progiem. Co dziwne,szyjka nadal bardzo wysoko. Ale zywa krew leci,nie mowiac o bolu brzucha. No nic. Marzec jest nasz.

    Sasanka pierwsze wysika 2 kreski,a potem polecimy my :-)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dziewczyny, ja sie z tym po trochu liczyłam. Wiadomo, nadzieja umiera ostatnia. Ale nie z tym progiem. Co dziwne,szyjka nadal bardzo wysoko. Ale zywa krew leci,nie mowiac o bolu brzucha. No nic. Marzec jest nasz.

    Sasanka pierwsze wysika 2 kreski,a potem polecimy my :-)

    :( ja nie chce @ u Ciebie

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie siedzę i czekam na okres. A okres ma na mnie wywalone. Dziś 28 dc i póki co cisza. Jak wiadomo najlepszym sposobem na wywołanie okresu jest zrobienie rano testu ;) ale tak spieszyłam się do pracy, że wypadło mi z głowy. Już mam takie plany na marzec. Czerwona falo przybywaj! :D

    Szczesliwa_mamusia, Malinowa91, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    :( ja nie chce @ u Ciebie
    Ja u siebie tez nie chce. Ale to już w marcu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam cala dluga liste towarzyszek, ktore zabiore ze soba na porodowke, a moja ciaza juz za kilka dni :) Brak mi tylko sluzu, a normalnie juz mnie zalewalo, ale pewnie jeszcze sie pojawi :)

    Irvine90, aeiouy, Ochmanka, ef36 lubią tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w ten piątkowy poranek(dla nas poranek bo dopiero co wstaliśmy ;D )
    Przyszłam rozsiać wiruski. Dzisiaj zaczynamy 14 tc.i mamy II trymestr
    $#@*£¢¢¢®£©£¥£@#$&@&#&@%✓*$.

    agge, szona, Szczesliwa_mamusia, Arashe, aeiouy, Tele...79, APrzybylska, Sasanka55, Nuch, Malgonia, Niecierpliwa..., Ochmanka, Madziandzia, NAg08, Angelika1313, makowa, Magduullina, nuśka91, moni05, MonikA_89!, ef36, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia , ale Ty już od tygodnia jesteś w 2 trymestrze ;P bo 13 skończony to już 2 :P

    Szczęśliwa mamusia na zaraz przed cyklem szczęśliwym miałam bolesny okres... O jak dawno nie, a na pewno po porodzie takiego nie było, w marcu musi się udać!

    Moni chyba mnie tak ktoś wysyłał, ale ja stwierdziłam, że mi za daleko jednak jeździć aż na skarpe :P

    Agge czekamy do niedzieli, taki jest plan

    Szona zrobisz po pracy :P kiedy była ovu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 10:26

    agge, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia ale zleciało :) dopiero co się chwaliłaś

    ef36 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    Witam się i ja w ten piątkowy poranek(dla nas poranek bo dopiero co wstaliśmy ;D )
    Przyszłam rozsiać wiruski. Dzisiaj zaczynamy 14 tc.i mamy II trymestr
    $#@*£¢¢¢®£©£¥£@#$&@&#&@%✓*$.

    Lykam je, lykam :) Omnomnom :) Bardzo sie ciesze z Twojego II trymestru! Mowia, ze to najpiekniejszy czas ciazy :)

    Arashe, a Ty jak sie czujesz?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe panie i obyście jak najszybciej zaciązyły :)

    Za wiruski dziękuje, mam już cały worek, oby tylko były silnie zakaźne :)

    Sasanka55, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Właśnie Was nadrobiłam ale już zapomniałam co komu miałam napisać. Od wczoraj na niczym nie mogę się skupić. Dowiedziałam się że koleżanka mojej kuzynki jest w ciąży blizniaczej,w domu ma 3 dzieci z tego najmłodsze ma roczek.Wszystkie dzieci z ''wpadki''i ojciec tych dzieci nie chce z nimi utrzymywać kontaktu.Nie chcę tu nikogo oskarżać ale dla mnie Ci ludzie są chorzy.Ona nie ma warunków i od samego początku ciąży mówiła że chce te dzieci oddać do OKNA ŻYCIA no chyba że ktoś się znajdzie kto by je przyjął,to będzie dwóch chłopców,poród już za miesiąc. Mój mąż wraca z delegacji jutro to wtedy z Nim o tym pogadam,ale ja czym dłużej o tym myślę tym bardziej jestem przekonana że dałabym sobie radę z bliżniakami. Z matką dzieci rozmawiałam tylko tel.bo mieszka prawie 200km.ode mnie,ale twierdzi że Ona i ojciec dzieci się zrzekną praw rodzicielskich. Ja mieszkam na Wsi więc zaraz idę do Ośrodka Pomocy Rodzinie dowiedzieć się jak to wszystko wygląda żeby zostać rodziną zastępczą.

    agge, Ochmanka, NAg08, APrzybylska, Magduullina, Szczesliwa_mamusia, nuśka91, Irvine90, szona, moni05, Arashe, MonikA_89!, aeiouy, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szykuje sie z Wami na marzec :) Ten cykl przekreslam i staram sie mieć dobry nastrój aż do PMSa, ktory na pewno dorwie mnie na tydzień przed okresem i znowu będzie ryk.
    Na wino też się piszę, dziś nawet zamierzam się upić, co mi tam.

    Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, aeiouy lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wczorajszym winie nawet zyje :p wczoraj juz zwykly sluz byl (po meeega "dlugiej" 2dniowej "plamówce" zamiast @,wczoraj wypilam wino i dzis znowu lekko zabarwiony sluz. Dziwna jestem

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Witajcie. Właśnie Was nadrobiłam ale już zapomniałam co komu miałam napisać. Od wczoraj na niczym nie mogę się skupić. Dowiedziałam się że koleżanka mojej kuzynki jest w ciąży blizniaczej,w domu ma 3 dzieci z tego najmłodsze ma roczek.Wszystkie dzieci z ''wpadki''i ojciec tych dzieci nie chce z nimi utrzymywać kontaktu.Nie chcę tu nikogo oskarżać ale dla mnie Ci ludzie są chorzy.Ona nie ma warunków i od samego początku ciąży mówiła że chce te dzieci oddać do OKNA ŻYCIA no chyba że ktoś się znajdzie kto by je przyjął,to będzie dwóch chłopców,poród już za miesiąc. Mój mąż wraca z delegacji jutro to wtedy z Nim o tym pogadam,ale ja czym dłużej o tym myślę tym bardziej jestem przekonana że dałabym sobie radę z bliżniakami. Z matką dzieci rozmawiałam tylko tel.bo mieszka prawie 200km.ode mnie,ale twierdzi że Ona i ojciec dzieci się zrzekną praw rodzicielskich. Ja mieszkam na Wsi więc zaraz idę do Ośrodka Pomocy Rodzinie dowiedzieć się jak to wszystko wygląda żeby zostać rodziną zastępczą.

    O kurczę. Myślę że to świetny pomysł. <3

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Witajcie. Właśnie Was nadrobiłam ale już zapomniałam co komu miałam napisać. Od wczoraj na niczym nie mogę się skupić. Dowiedziałam się że koleżanka mojej kuzynki jest w ciąży blizniaczej,w domu ma 3 dzieci z tego najmłodsze ma roczek.Wszystkie dzieci z ''wpadki''i ojciec tych dzieci nie chce z nimi utrzymywać kontaktu.Nie chcę tu nikogo oskarżać ale dla mnie Ci ludzie są chorzy.Ona nie ma warunków i od samego początku ciąży mówiła że chce te dzieci oddać do OKNA ŻYCIA no chyba że ktoś się znajdzie kto by je przyjął,to będzie dwóch chłopców,poród już za miesiąc. Mój mąż wraca z delegacji jutro to wtedy z Nim o tym pogadam,ale ja czym dłużej o tym myślę tym bardziej jestem przekonana że dałabym sobie radę z bliżniakami. Z matką dzieci rozmawiałam tylko tel.bo mieszka prawie 200km.ode mnie,ale twierdzi że Ona i ojciec dzieci się zrzekną praw rodzicielskich. Ja mieszkam na Wsi więc zaraz idę do Ośrodka Pomocy Rodzinie dowiedzieć się jak to wszystko wygląda żeby zostać rodziną zastępczą.

    Masz wielkie serce! Jesli sie zdecydujecie, na pewno bedziecie cudownymi rodzicami! Na tych biologicznych brak slow, ale rozne sa sytuacje i rozne patologie :/

  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Trochę Was tu opuściłam ,ale po prostu brak czasu. Chyba będzie ciężko nadrobić tyle stron..dzieje się na forum widzę..

    Witam nowe staraczki !!

    U mnie sytuacja taka,że powtarzałam test pare razy i tak wynik pierwszy z wczorajszym widzicie na miniaturce:) Ciemnieje.. :D czekam na betę do wtorku co by nie przeżywać tego co miesiąc temu.. samopoczucie ok tylko biust boli i rwie..


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/901adc67b681.jpg

    agge, Sasanka55, Ochmanka, Madziandzia, Niecierpliwa..., APrzybylska, NAg08, eemmiilliiaa, Irvine90, Magduullina, Szczesliwa_mamusia, szona, ef36, Arashe, Malgonia, MonikA_89!, cukrzyk1991, Malinowa91, Ania_85_, aeiouy, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 - to piekne co chcesz zrobic, trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo pomyslnie, dzieci beda szczesciarzami! :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO83 no pięknie!

    OO83 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ