X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO83, wow, gratuluje! Wyhodowalas tak piekne kreseczki i nic nie mowilas? :) Super! Takie zdjecia to ja kocham ogladac.

    OO83 lubi tę wiadomość

  • martyin Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, dziewczyny, znowu się zajaralam na ciążę (to już choroba!). Monitoring był, owulacja była. Temperatura wyższa niż przez cały mc (niestety mierze dopiero ten cykl), ból brzucha jak na okres. Żyję już nadzieją. Mówię wam, muszę pilnie zajść, bo zwariuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 11:06

  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    OO83, wow, gratuluje! Wyhodowalas tak piekne kreseczki i nic nie mowilas? :) Super! Takie zdjecia to ja kocham ogladac.

    Sasanka55 przepraszam bardzo..poprawię się ;)
    Już będę na bieżąco informować co i jak. Po sytuacji miesiąc temu gdy beta była dodatnia potem krwawienie i beta spadła wolałam czekać. Nawet na betę nie poszłam jeszcze. Wierzę, że tym razem będzie ok.

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • martyin Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiecie może dlaczego ucina wiadomości w połowie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO83 wrote:
    Sasanka55 przepraszam bardzo..poprawię się ;)
    Już będę na bieżąco informować co i jak. Po sytuacji miesiąc temu gdy beta była dodatnia potem krwawienie i beta spadła wolałam czekać. Nawet na betę nie poszłam jeszcze. Wierzę, że tym razem będzie ok.

    Rozumiem Cie, po takich historiach czlowiek nabiera wiecej dystansu.. Tym razem bedzie na pewno dobrze, musi byc! Trzymam kciuki za bete i Kruszynke, badz Kruszynki :)

    Dobra,juz sie zamykam, bo caly dzien tu spamuje :) Milego piatku, Dziewczyny

    Martyin, nie wstawiaj gotowych emotek z telefonu, wtedy podobno ucina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 11:08

    OO83 lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele79 to wspaniałe co chcesz zrobić! Na pewno dacie radę i będziecie cudownym rodzicami dla maluchów.

    OO83 serdecznie gratuluję :)

    OO83 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyin wrote:
    Czy wiecie może dlaczego ucina wiadomości w połowie?
    Emotki. Jak wstawiasz te gotowe, to ucina. Trzeba je robić ręcznie np. : i )

    Agge, rozczarowana nie jestem, bo to faktycznie bardzo wcześnie, toż to możesz mieć dziś dopiero implantacje :) Niecierpliwie czekam do niedzieli :)

    Tele79, aż się wzruszyłam. To piękne :*
    Tylko boję się, że formalności mogą potrwać długo :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 11:24

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kurcze, ja mam mega stresujacy tryb zycia, czesto jestem klebkiem nerwow, a prolaktyna 5.34. To moze jednak dobrze, ze sie stresuje ;) Scarlett, moge od Ciebie troche jej zabrac :)
    sasanka ale ja mówie o prolaktynie po obciążeniu :):) bo tamta zależy od stresu. Podstawową też mam w normie :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele 79. Piekna sprawa,jeśli jestescie zdecydowani. Adopcja ze wskazaniem szybciej sie odbywa niz normalna adopcja. Oczywiscie dobrze jest najpierw starac sie o bycie rodzicami zastepczymi,bo szybciej dostaniecie maluszki. Choc pewnie i tak nie od razu. Dobrze,ze teraz zaczniecie to zalatwiac. Trzymam kciuki. Nie wazne kto urodzi,wazne,kto wychowa. Na pewno bedziecue cudownymi rodzicami

    Tele...79 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0083 - piekne 2krechy. zazdraszczam. Pozytuwnie oczywiscie. Nudnej ciazy zycze

    OO83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Witajcie. Właśnie Was nadrobiłam ale już zapomniałam co komu miałam napisać. Od wczoraj na niczym nie mogę się skupić. Dowiedziałam się że koleżanka mojej kuzynki jest w ciąży blizniaczej,w domu ma 3 dzieci z tego najmłodsze ma roczek.Wszystkie dzieci z ''wpadki''i ojciec tych dzieci nie chce z nimi utrzymywać kontaktu.Nie chcę tu nikogo oskarżać ale dla mnie Ci ludzie są chorzy.Ona nie ma warunków i od samego początku ciąży mówiła że chce te dzieci oddać do OKNA ŻYCIA no chyba że ktoś się znajdzie kto by je przyjął,to będzie dwóch chłopców,poród już za miesiąc. Mój mąż wraca z delegacji jutro to wtedy z Nim o tym pogadam,ale ja czym dłużej o tym myślę tym bardziej jestem przekonana że dałabym sobie radę z bliżniakami. Z matką dzieci rozmawiałam tylko tel.bo mieszka prawie 200km.ode mnie,ale twierdzi że Ona i ojciec dzieci się zrzekną praw rodzicielskich. Ja mieszkam na Wsi więc zaraz idę do Ośrodka Pomocy Rodzinie dowiedzieć się jak to wszystko wygląda żeby zostać rodziną zastępczą.
    Kochana aż serce mocniej zabiło...
    Mam nadzieję że pójdzie po Twojej myśli wszystko ... Wszystkie dzieci nasze są zrobisz coś wspaniałego dlatych chłopców ...
    Ja tylko nie rozumiem takich kobiet.. Jak tak można... Powinna od razu po porodzie podwiazac jajniki albo dobrze się zabezpieczyć .... Tutaj trzeba się starać tyle czasu by zajść w ciążę później ja utrzymać a takie mają za dużo to oddają kurcze rozumiem że niektórym się zdarzy ale żeby aż tak.... Jeżeli wiem że nie dam rady i mnie nie stać to porostu robię tak by nie było więcej a tutaj takie ... Aż słów mi brak :( kurcze nigdy tego nie zrozumiem

    Nikodemka, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet88 wrote:
    sasanka ale ja mówie o prolaktynie po obciążeniu :):) bo tamta zależy od stresu. Podstawową też mam w normie :)

    Nosz kurde, te badania wciaz skrywaja tyle tajemnic ;) A taka chcialam byc madralinska :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 11:42

    Scarlet88 lubi tę wiadomość

  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Rozumiem Cie, po takich historiach czlowiek nabiera wiecej dystansu.. Tym razem bedzie na pewno dobrze, musi byc! Trzymam kciuki za bete i Kruszynke, badz Kruszynki :)

    Dobra,juz sie zamykam, bo caly dzien tu spamuje :) Milego piatku, Dziewczyny

    Martyin, nie wstawiaj gotowych emotek z telefonu, wtedy podobno ucina


    Sasanka55 co do tych Kruszynek to jest taka możliwość, bo od strony męża w rodzinie były bliźniaki. Czego z resztą w Święta życzyła mi teściowa. Pożyjemy zobaczymy :)

    Miłego dnia!

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)

    Czekam na wieści od Cukrzyka :*

    Sasanka tak jest z prolaktyną, że to bardzo wahliwy hormon :)

    Agge spoko, jest za wcześnie ;)

    MamaStasia zazdraszczam, ja czekam z utęsknieniem na 12-13 tydzień :)

    Tele super wiadomość! Oby wszystko poszło po Waszej myśli i już niedługo zostaniecie rodzicami! <3

    Witam nowe dziewczyny, życzę szczęścia jak najszybciej :*

    A propos wina. Ja piłam do owulacji w cyklu w którym zaszłam więc polecam. Poza tym zaczęłam wtedy brać Castagnus i stosowałam żel Conceive. Wytoczyłam wszystkie działa i pykło :)

    Dziewczyny takie pytanie. Wczoraj robiłam badanie moczu i przy pozycji krew mam oznaczenie 1+. To znaczy chyba że jest krew w moczu... Dziś mam wizytę więc zapytam ginekologa ale jak wiecie coś w tym temacie to dajcie znać.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO83 ale fajnie :) gratulacje.

    Arashe nie mam potwierdzenia kiedy była owu :/ ale myśle, że 31.01-01.02. Dziś 28 dc i chyba już zaczęłam lekko plamić. Bardzo dobrze :) mam moc na marzec jak chyba nigdy wcześniej!

    OO83, Arashe lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Cześć dziewczyny! :)

    Czekam na wieści od Cukrzyka :*

    Sasanka tak jest z prolaktyną, że to bardzo wahliwy hormon :)

    Agge spoko, jest za wcześnie ;)

    MamaStasia zazdraszczam, ja czekam z utęsknieniem na 12-13 tydzień :)

    Tele super wiadomość! Oby wszystko poszło po Waszej myśli i już niedługo zostaniecie rodzicami! <3

    Witam nowe dziewczyny, życzę szczęścia jak najszybciej :*

    A propos wina. Ja piłam do owulacji w cyklu w którym zaszłam więc polecam. Poza tym zaczęłam wtedy brać Castagnus i stosowałam żel Conceive. Wytoczyłam wszystkie działa i pykło :)

    Dziewczyny takie pytanie. Wczoraj robiłam badanie moczu i przy pozycji krew mam oznaczenie 1+. To znaczy chyba że jest krew w moczu... Dziś mam wizytę więc zapytam ginekologa ale jak wiecie coś w tym temacie to dajcie znać.
    Nie obejrzysz się a już będzie poród . Teraz mi tak te tygodnie uciekają że nawet nie wiem kiedy.

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    Agge, rozczarowana nie jestem, bo to faktycznie bardzo wcześnie, toż to możesz mieć dziś dopiero implantacje :)

    No dziś mam spadek o 0,2 stopnia od wczorajszej temperatury, więc tak sobie od rana powtarzam, że "pewnie implantacja" :D :D

    moni05, APrzybylska, szona, Tele...79, eemmiilliiaa, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele... Masz wielkie serducho :) mam nadzieję, że wszystko będzie po Wasze myśli :)

    Cukrzyk, jak USG?

    Arashe, myślę, że byś nie pożałowała. To świetny lekarz z mega podejściem do każdej pacjentki. Na znanylekarz pozytywy go miażdżą, jakieś negatywy ma, wiadomo, ale gyba z 2012 lub 2011 roku, gdzie prowdził moją ciążę i też różowa nie była ;) przeprowadził mnie przez chorą szyjkę, biopsje, konizacje, choć to nie jego oddział to wspierał w szpitalu, no i teraz, aż do ciąży :)

    OO83... Piękna ta krecha się zrobiła :) na pewno będzie dobrze, zobaczysz. Masz już termin jakiejś wizyty? Czy nie doczytałam, gapa? ;)

    OO83, Arashe lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    No dziś mam spadek o 0,2 stopnia od wczorajszej temperatury, więc tak sobie od rana powtarzam, że "pewnie implantacja" :D :D

    Uwielbiam Twoje nastawienie <3

    agge lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    No dziś mam spadek o 0,2 stopnia od wczorajszej temperatury, więc tak sobie od rana powtarzam, że "pewnie implantacja" :D :D
    nic innego to nie może być :D

    agge lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ