X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój sie zemna pokochał na odczepnego. Poszlam sie myc,ide do sypialni,a on spi. Zaczelam go zachecac,a on,ze zmeczony. Przykro mi sie zrobilo, a on sie pyta,czy to dzis owu. Ja prd,5godz temu pytalam sie go,czy dzis sie dobrze czuje. Usmiechal sie,jakby zalapal o co mi chodzi. Chyba go przecenilam. Jak mu powiedziałam,ze teraz to nie ma znaczenia,ze skoro zmecxony,to niech spi. To przylazl do mnie. Miedzy nami spi synek,takze ten... Ale przylazl,zaczal mnie calowac,a ja mu mowie,zw stracilsm ochote . A on,ze skoro owu,to juz to zaliczmy. Ech....a mialbyc spontan,mialobyc bez myslenia itd... Ja sie chyba poddaje .

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 28 lutego 2019, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Mój sie zemna pokochał na odczepnego. Poszlam sie myc,ide do sypialni,a on spi. Zaczelam go zachecac,a on,ze zmeczony. Przykro mi sie zrobilo, a on sie pyta,czy to dzis owu. Ja prd,5godz temu pytalam sie go,czy dzis sie dobrze czuje. Usmiechal sie,jakby zalapal o co mi chodzi. Chyba go przecenilam. Jak mu powiedziałam,ze teraz to nie ma znaczenia,ze skoro zmecxony,to niech spi. To przylazl do mnie. Miedzy nami spi synek,takze ten... Ale przylazl,zaczal mnie calowac,a ja mu mowie,zw stracilsm ochote . A on,ze skoro owu,to juz to zaliczmy. Ech....a mialbyc spontan,mialobyc bez myslenia itd... Ja sie chyba poddaje .
    A masz faktycznie owu? Może to trochę beznamiętne co powiem, ale na odczepnego czy nie, masz w sobie armię zwartą i gotową do działania, a dla Twojego jajeczka to wszystko jedno czy seks był dobry, czy słaby. Myślę, że czułabyś się gorzej, gdyby jej nie było i miałabyś w perspektywie "stracony cykl". Aczkolwiek oczywiście milej jest jednak, gdy obu stronom sprawia to przyjemność i nie jest celem tylko zrobienie dziecka. Aczkolwiek niestety jajeczko ma to do siebie, że żyje bardzo krótką chwilę, no i ciężko do tego jeszcze dopasować, żeby ochota była akurat wtedy. Także patrząc na dobre strony - piłka w grze. :)

    agge, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawiazujac do wypowiedzi Malgoni i podejscia M. do dzieci.. Moj zdecydowanie bylby tylko od zabawy, robienia psikusow i kupowania prezentow, a w ogole to jakis czas temu mi powiedzial, ze jak urodzi nam sie dziecko, to bedzie jeszcze wiecej wychodzic w tygodniu z kolegami, bo wtedy juz nie powiem, ze w kolko po pracy siedze sama :D

    U mnie dzis 10dpo biel wizira, ale plus taki, ze nie czuje sie dobrze, wiec jednak mam nadzieje i sobie wkrecam

    moni05, Malgonia, Ochmanka, Tele...79 lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 lutego 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Moni rz4cz w tym, ze one byly narysowane.. tylko tynki skuli. To narysowalam znow.. no to polozyli tynk na to. Juz nie wiem co ja mam zrobic :( jeszcze sniany sa krzywe ((to stara kamienica) ale myslalam, ze oni to wyrownaja ale nie..
    Serio zaluje ze nie sprzedalam tego mieszkania.
    Z kamienicami tak niestety jest. Katy proste to są tam na co którejś ścianie ;P A ta Twoja ekipa to trochę nieogarnięta jest. Jak dwa razy rysowałaś te gniazdka to mogli sobie pomierzyć i spisać na kartce. W końcu za coś im płacisz. Dużo jeszcze zostało do zrobienia?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 lutego 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nawiazujac do wypowiedzi Malgoni i podejscia M. do dzieci.. Moj zdecydowanie bylby tylko od zabawy, robienia psikusow i kupowania prezentow, a w ogole to jakis czas temu mi powiedzial, ze jak urodzi nam sie dziecko, to bedzie jeszcze wiecej wychodzic w tygodniu z kolegami, bo wtedy juz nie powiem, ze w kolko po pracy siedze sama :D

    U mnie dzis 10dpo biel wizira, ale plus taki, ze nie czuje sie dobrze, wiec jednak mam nadzieje i sobie wkrecam
    Mam nadzieję, że dziecko tak go wymęczy, że nie w głowie mu będą takie wypady :D Z resztą jego obowiązek chyba się nie ograniczy do zrobienia dziecka tylko trochę się będzie nim zajmował, przewijał itp? Czy to jest taki typ, że pielucha blee, karmić nie będzie bo nie ma czym, więc martw się kobieto :P :P

    Biorąc po uwagę, że faceci są jak dzieci to będziesz musiała ogarniać dwójkę :D

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, cieszę się, że nie czujesz się dobrze :D oby wróżyło to elegancką krechę :)

    Sasanka55, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Weronikaaa Przyjaciółka
    Postów: 73 118

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nawiazujac do wypowiedzi Malgoni i podejscia M. do dzieci.. Moj zdecydowanie bylby tylko od zabawy, robienia psikusow i kupowania prezentow, a w ogole to jakis czas temu mi powiedzial, ze jak urodzi nam sie dziecko, to bedzie jeszcze wiecej wychodzic w tygodniu z kolegami, bo wtedy juz nie powiem, ze w kolko po pracy siedze sama :D

    U mnie dzis 10dpo biel wizira, ale plus taki, ze nie czuje sie dobrze, wiec jednak mam nadzieje i sobie wkrecam

    Sasanka mój to samo tylko zabawa a i zapowiedział,że wiecej będzie wyjeżdżał w delegacje żeby się wyspać :D
    Trzymam kciuki za objawy oby zwiastowaly kropka :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    13 cs starań o drugie dziecko - szczęśliwy ❤️
    Termin: 06.11.2019 - Dziewczynka ❤️
    CC - 22.10.2019
    10.09 - 1990g
    15.10- 2837g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Mam nadzieję, że dziecko tak go wymęczy, że nie w głowie mu będą takie wypady :D Z resztą jego obowiązek chyba się nie ograniczy do zrobienia dziecka tylko trochę się będzie nim zajmował, przewijał itp? Czy to jest taki typ, że pielucha blee, karmić nie będzie bo nie ma czym, więc martw się kobieto :P :P

    Biorąc po uwagę, że faceci są jak dzieci to będziesz musiała ogarniać dwójkę :D

    Nie no, przewijac bedzie, nie ma bata. Fakt faktem, ze w naszym zwiazku to chyba ja jestem jednak dzieckiem... Czasami, jak zajmujemy sie moim 4letnim siostrzencem, to ja mam wolne, a maz zachrzania :) Dzieci go uwielbiaja, ale moze dlatego, ze to przede wszystkim typ "chodz sie bawic", zero wymagan i dyscypliny. Tak czy inaczej, jak przychodzi co do czego, to wiekszosc spada na kobiete, ku*wa!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    A masz faktycznie owu? Może to trochę beznamiętne co powiem, ale na odczepnego czy nie, masz w sobie armię zwartą i gotową do działania, a dla Twojego jajeczka to wszystko jedno czy seks był dobry, czy słaby. Myślę, że czułabyś się gorzej, gdyby jej nie było i miałabyś w perspektywie "stracony cykl". Aczkolwiek oczywiście milej jest jednak, gdy obu stronom sprawia to przyjemność i nie jest celem tylko zrobienie dziecka. Aczkolwiek niestety jajeczko ma to do siebie, że żyje bardzo krótką chwilę, no i ciężko do tego jeszcze dopasować, żeby ochota była akurat wtedy. Także patrząc na dobre strony - piłka w grze. :)

    No zobaczymy. Będzie co bedzie. Od niedzieli był seks,wiec mam nadzieje, ze znajdzie sie tam jakis gosciu na sterydach co znajdzie droge.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Sasanka, cieszę się, że nie czujesz się dobrze :D oby wróżyło to elegancką krechę :)

    Juz mnie rano stary zdenerwowal tak, ze powrocily bole @, ale jeszcze sie ludze, ze to moze od jelit. W dupie, bedzie co bedzie. Marzec tez spoko :) Mowi sie, ze po CB zaciaza sie max w 3. cyklu, to akurat bedzie moj deadline :) A jak dzisiaj gilek, mniejszy troche?

    Weronika, dziekuje :) mam nadzieje, ze ci nasi tylko tak zartuja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2019, 07:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nawiazujac do wypowiedzi Malgoni i podejscia M. do dzieci.. Moj zdecydowanie bylby tylko od zabawy, robienia psikusow i kupowania prezentow, a w ogole to jakis czas temu mi powiedzial, ze jak urodzi nam sie dziecko, to bedzie jeszcze wiecej wychodzic w tygodniu z kolegami, bo wtedy juz nie powiem, ze w kolko po pracy siedze sama :D

    U mnie dzis 10dpo biel wizira, ale plus taki, ze nie czuje sie dobrze, wiec jednak mam nadzieje i sobie wkrecam
    Nie słuchaj co mąż mowi. Jemu sie moze zmienic jeszcze 100razy. Jak zobaczy malenstwo,to moze nim tak zawojowac,ze w glowie nie beda mu glupoty

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Nie słuchaj co mąż mowi. Jemu sie moze zmienic jeszcze 100razy. Jak zobaczy malenstwo,to moze nim tak zawojowac,ze w glowie nie beda mu glupoty

    Wiem, ze to nieodpowiednie forum, by mowic takie rzeczy, ale ja... nie lubie dzieci, w przeciwienstwie do mojego meza (co nie zmienia faktu, ze paradoksalnie najbardziej na swiecie je pragne). Ja uwielbiam zwierzeta, on dzieciaki, wiec tym bardziej mam nadzieje, ze bedzie cudownym ojcem

    EDIT: dobra, nie to, ze nie lubie, ale nie zachwycam sie kazdym bobasem jak niektore kobiety

    EDIT2: na jakas suke chyba wyszlam

    EDIT3, dojezdzam do biura, dzis intensywny dzien, wiec wieczorem bede Was nadrabiac :) Milego dnia Wam zycze :* Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2019, 07:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam tak zawalone gardło od wczoraj,ze ledwo mowie. Kolejny raz musimy przelozyc szczepienie syna,bo ja juz czuje,ze sie rozkladam. Oby to dobrze wrozylo i ten 12 cykl był ostatnim. Choc teraz mialam owu z prawego jajnika,wiec nadziei nie wiąże jakis dużych.zobaczymy 14marca.


    No,a dzis ostatni dzien lutego i co,bedzie sie chyba trzeb przeniesc na marzec :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Wiem, ze to nieodpowiednie forum, by mowic takie rzeczy, ale ja... nie lubie dzieci, w przeciwienstwie do mojego meza (co nie zmienia faktu, ze paradoksalnie najbardziej na swiecie je pragne). Ja uwielbiam zwierzeta, on dzieciaki, wiec tym bardziej mam nadzieje, ze bedzie cudownym ojcem
    Na pewno. I zabawa jest potrzebna. A fajny tata od zabawy,to skarb :-)

    MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Juz mnie rano stary zdenerwowal tak, ze powrocily bole @, ale jeszcze sie ludze, ze to moze od jelit. W dupie, bedzie co bedzie. Marzec tez spoko :) Mowi sie, ze po CB zaciaza sie max w 3. cyklu, to akurat bedzie moj deadline :) A jak dzisiaj gilek, mniejszy troche?

    Weronika, dziekuje :) mam nadzieje, ze ci nasi tylko tak zartuja ;)

    Ale mnie też bolało jak na okres stulecia. Myślałam, że jak mnie zaleje to masakra... A tu prosze.
    Glut ciut mniejszy, ale krew z nosa. Wrr :/

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka- daj spokoj. Ja lubie dzieci,a tez nie zachwycam sie kazdym bobasem. Baa.. czasem chodze po sklepie,patrze na niektóre maluchy i w duchu sobie mysle- matko- jaki ty brzydki/brzydka jestes. I zdaje sobie tez sprawe,ze moje dziecko tez moze sie komus niepodobac :-)

    JaSzczurek, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka dobrze, że niedobrze :D niech Cie mdli, miej wzdęcia i zgagę, ale tylko od ciążowych hormonów :* :D

    Szczęśliwa mamusia u mnie też seks do najwspanialszych nie należał. Mnie bolał brzuch, mąż kapnął się że trzeba to też mu trochę ochota spadła, ale może zaraz go dorwę i poprawimy :P Mam jednak nadzieję tak jak dziewczyny piszą, że jakieś tam plemniory pływają :)

    Szczesliwa_mamusia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś dzisiaj testuje ? :)

    Jak nie to trzeba się na marzec przenosić :)

    U mnie ta @ jest tak dziwna że nie wiem czy to @ ( a nie drugie krwawienie pooperacyjne). Ogólnie jest dosyć słaba ale z drugiej strony jak pół lutego lutego było w kolorze czerwonym to może nie ma co się złuszczać.

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomalu zblizam sie w remoncie do stanu deweloperskiego.. bardzo pomalu. Coraz wolniej. A nim z tego bedzie mirszkanie to pewnie miesiac jeszcze.

    Sasanko bole @ to dobry objaw. Mnie tak bolal brzuch ze isc normalnie nie moglam.

    A powiem Wam, ze z tym lubieniem dzieci to tez tak bardziej zdrowy rozsadek mi kaze sie rozmnozyc. Ja pracuje z dziecmi i juz mi czasem uszami wychodza, choc najbardziej przeraza mnie, ze bede musiala miec z ich mamusiami do czynienia ;)

    Kingula moze to pecherzyk pekal? Trzymam kciuki.

    Smacznego dzis Dziewczyny

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 28 lutego 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu wczoraj od rana bolało, a o 14 na usg jeszcze był piękny, okrąglutki pęcherzyk więc nie wiem czy to to. Zapodałam sobie wieczorem ovi więc działaliśmy, a dziś z ciekawości siknęłam na owulaka i od razu wyszła piękna bordowa krecha - ale to pewnie ovi już się pojawiło w moczu :)
    po wczorajszych buraczkach śladu nie ma, ale lekarz napisał, żebym na razie odstawiła acard i się poobserwowała. Dwa - trzy dni sobie odpuszczę, a później znów zacznę i zobaczę czy się sytuacja nie powtórzy :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ