X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzykamy się, a tu listonosz nam przerwał... :P
    Ja bez majtek, szybko się ubrałam i Polecialam, rozczochrana, zdyszana... ;P

    Holibka, Szczesliwa_mamusia, szona, nuśka91, buba123, MonikA_89!, eemmiilliiaa, Nuch, Beti82, Arashe, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa601918f552.jpg

    Czy to znaczy że jutro popołudniu nie pogadamy????

    Ale pomyśl za to ile dobrych newsów może być po tak dlugiej przerwie :D

    Ochmanka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge było krzyknąć że nikogo nie ma w domu :D

    Niecierpliwa dobrze mówisz. Miejmy nadzieję że sobotni poranek będzie wspaniały! Luty kończy się słabo to trzeba marzec zacząć z przytupem.

    Niecierpliwa... lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Kkjs Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    jestem tu nowa. Szukalam juz odpowiedzi w Ovu, tylko ze w innym tytule. Otoz, moze ktoras miala podobnie i mi poradzi bo schizuje. Na wstepie powiem, ze jakos mocno sie jeszcze nie staramy, bo co ma byc to bedzie - zywiol :) (chociaz ja juz bardzo bym chciala, stad te fazy)
    26.01.2019 byl pierwszy dzien cyklu. Owulacja z moich obserwacji miala miejsce 15.02.2019 ( nie sprawdzalam testami, wnioskuje po obserwacji sluzu), kochalismy sie w te dni bez zabezpieczenia - finish byl pol we mnie, pol na zewnatrz :D (przepraszam za doslownosc :D ). Od 22.02.2019 czuje bardzo silne ciagniecie w jajnikach az po pachwiny codziennie w kazdej porze dnia, mocniej wieczorem (dodam tylko, ze nigdy przed, ani w trakcie okresu brzuch mnie nie bolal), do tego bolesnosc piersi - a dokladniej sutkow, nie jest to bol nie do zniesienia, ale jest. Wczoraj czulam sie jak chora, twarz cala rozpalona i okropny bol wszystkich miesni. Dzis rano wstalam i czulam wieeelkie mdlosci - chociaz powstrzymalam sie od wymiotowania. Testowalam rowniez dzisiaj rano, ale niestety jedna kreska :(. Moze jeszcze za wczesnie. Fakt, ktory mnie zaniepokoil to sluz z krwia ktory zobaczylam dzisiaj w toalecie. Nie mam go teraz ani na wkladce, ani na papierze. Jednak sie pojawil.
    Czy moze ktoras miala taka sytuacje i cos pomoze.
    Chcialam wybrac sie na bete, ale teraz nie wiem czy te plamienia nie przeistocza sie w okres...
    Dajcie jakis cien nadziei ;**

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co Sasanka? 2 marca wchodzimu na forum, a tam Twoje 2krechy? Tylko sie nie wyłamuj. Jakos trzeba zacząć ten mc ;-)

    szona, Angelika1313, moni05, MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkjs wrote:
    hej dziewczyny :)
    jestem tu nowa. Szukalam juz odpowiedzi w Ovu, tylko ze w innym tytule. Otoz, moze ktoras miala podobnie i mi poradzi bo schizuje. Na wstepie powiem, ze jakos mocno sie jeszcze nie staramy, bo co ma byc to bedzie - zywiol :) (chociaz ja juz bardzo bym chciala, stad te fazy)
    26.01.2019 byl pierwszy dzien cyklu. Owulacja z moich obserwacji miala miejsce 15.02.2019 ( nie sprawdzalam testami, wnioskuje po obserwacji sluzu), kochalismy sie w te dni bez zabezpieczenia - finish byl pol we mnie, pol na zewnatrz :D (przepraszam za doslownosc :D ). Od 22.02.2019 czuje bardzo silne ciagniecie w jajnikach az po pachwiny codziennie w kazdej porze dnia, mocniej wieczorem (dodam tylko, ze nigdy przed, ani w trakcie okresu brzuch mnie nie bolal), do tego bolesnosc piersi - a dokladniej sutkow, nie jest to bol nie do zniesienia, ale jest. Wczoraj czulam sie jak chora, twarz cala rozpalona i okropny bol wszystkich miesni. Dzis rano wstalam i czulam wieeelkie mdlosci - chociaz powstrzymalam sie od wymiotowania. Testowalam rowniez dzisiaj rano, ale niestety jedna kreska :(. Moze jeszcze za wczesnie. Fakt, ktory mnie zaniepokoil to sluz z krwia ktory zobaczylam dzisiaj w toalecie. Nie mam go teraz ani na wkladce, ani na papierze. Jednak sie pojawil.
    Czy moze ktoras miala taka sytuacje i cos pomoze.
    Chcialam wybrac sie na bete, ale teraz nie wiem czy te plamienia nie przeistocza sie w okres...
    Dajcie jakis cien nadziei ;**
    Idz na bete i zbadaj przy okazji proga. Jak wyjdzue ciaza, a niski progesteron,to do lekarza po duphaston albo luteine.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Agge było krzyknąć że nikogo nie ma w domu :D

    Niecierpliwa dobrze mówisz. Miejmy nadzieję że sobotni poranek będzie wspaniały! Luty kończy się słabo to trzeba marzec zacząć z przytupem.
    Koniecznie skończmy ten Luty i niech marzec będzie taki jak trzeba :D

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • Kkjs Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Idz na bete i zbadaj przy okazji proga. Jak wyjdzue ciaza, a niski progesteron,to do lekarza po duphaston albo luteine.

    jezeli do jutra @ sie nie rozkreci to na bete polece rano
    dam znac co wyszlo :)

    szona, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1668 3083

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę sobie dzis 11 dpo tyle czasu nic nie sikac, wiec sobie nordzika obsikam... noooo wiadomo jaki wynik... biel.. :D ale ja i tak widze tam cien, cienia, cienistego... :D haha brawo ja! Takie rzeczy tylko na ovu :D

    nuśka91, buba123, Niecierpliwa..., MonikA_89!, agge, Nuch, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poka :-) moze my tez coś tam ujrzymy ;-)

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Kkjs Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jedno, czy mozliwe zeby nie bylo nawet cienia cienia w okolo 13 dzien po owulacji ? :)

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkjs musisz czekać przynajmniej do jutra i tyle ;) Polecam zatestować dzień po spodziewanej @, ewentualnie beta za dzień lub dwa. To mogło być plamienie implantacyjne, ale równie dobrze początek okresu... no nikt tu ci nie powie czy to ciąża czy nie, także po objawach. To co opisujesz "wygląda obiecująco" ale chyba każda ze staraczek ma cykle "to na pewno ciąża, mam milion objawów" za sobą...

    ja w pierwszej ciąży miałam takie wrażliwsze sutki w okolicach @, teraz również, objaw inny niż przed okresem. I różowe plamienie, które nie rozkręciło się w @. W pierwszej ciąży w dniu plamienia był negatywny test, a dzień później blada kreska i beta 100. W drugiej ciąży testowałam dopiero 3-4 dni po plamieniu i krecha bardzo wyraźna, bety nie robiłam.

    szona lubi tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkjs wrote:
    a jeszcze jedno, czy mozliwe zeby nie bylo nawet cienia cienia w okolo 13 dzien po owulacji ? :)
    możliwe, u mnie tak było. Ale wiesz... nie można z tego robić reguły, po prostu każda kobieta inna...

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w dniu tego wspaniałego święta :) życzę Wam kresek tłustych jak dzisiejsze pączki :D

    Ja niestety jeszcze dzisiaj na koncie 0, ale muszę to nadrobić!

    Przeczytałan parę stron do tyłu. To jeżeli mam obstawiać jakim mój mąż będzie tatą to mam wyobrażenia, że najlepszym na świecie :) Obym tylko nie doznała wstrząsu jakby było inaczej xD W ogóle on chciał dziecko dużo wcześniej niż ja. A ja mam podobnie jak Sasanka, nie lubię wszystkich dzieci ;) Zawsze uważałam, że dzieci mają charaktery tak samo wyraźne jak dorośli - niektóre się lubi a niektóre nie :) Mój mąż wkurza mnie tylko tym, że nie chce iść ze mną rodzić! Tak mnie to strasznie irytuje... Mam nadzieję, że zmieni jeszcze zdanie a jak nie to pójdzie siłą :p

    A poza tym nie mogę się doczekać tej wizyty 8 marca, jeszcze 8 dni, maaaasakra.

    Malgonia my budujemy dom, więc temat mi znany... Współczujmy sobie nawzajem ;)

    Malinowa91, Niecierpliwa..., Ania_85_, MonikA_89!, Nuch lubią tę wiadomość

  • Kkjs Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    kkjs musisz czekać przynajmniej do jutra i tyle ;) Polecam zatestować dzień po spodziewanej @, ewentualnie beta za dzień lub dwa. To mogło być plamienie implantacyjne, ale równie dobrze początek okresu... no nikt tu ci nie powie czy to ciąża czy nie, także po objawach. To co opisujesz "wygląda obiecująco" ale chyba każda ze staraczek ma cykle "to na pewno ciąża, mam milion objawów" za sobą...

    ja w pierwszej ciąży miałam takie wrażliwsze sutki w okolicach @, teraz również, objaw inny niż przed okresem. I różowe plamienie, które nie rozkręciło się w @. W pierwszej ciąży w dniu plamienia był negatywny test, a dzień później blada kreska i beta 100. W drugiej ciąży testowałam dopiero 3-4 dni po plamieniu i krecha bardzo wyraźna, bety nie robiłam.

    wiem, ze zaczynam schizowac .. :( i pieknie dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie.
    Mam juz jeden cykl za soba, w ktorym test pokazal cien drugiej kreski, ktora widzial kazdy golym okiem, polecialam na bete i ciazy nie bylo.. mam teraz jakby dystans do tej bety, bo juz raz mnie "zawiodla":D
    ale innego wyjscia nie ma, bo w sobote sa urodziny mojego chlopa i moze akurat zrobie mu niespodziewajke :D

    Malinowa91, Ania_85_, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1668 3083

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Poka :-) moze my tez coś tam ujrzymy ;-)

    Haha raczej na pewno nie :D śnieżna biel :D
    Ale prosze bardzo
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4c877b735d2d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ff851cad6e2.jpg

    Coz.... kazdy ma prawoo ześwirować podczas starań :D
    A to juz cale szczescie ostatni nordzik :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2019, 14:42

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Cześć dziewczyny w dniu tego wspaniałego święta :) życzę Wam kresek tłustych jak dzisiejsze pączki :D

    Ja niestety jeszcze dzisiaj na koncie 0, ale muszę to nadrobić!

    Przeczytałan parę stron do tyłu. To jeżeli mam obstawiać jakim mój mąż będzie tatą to mam wyobrażenia, że najlepszym na świecie :) Obym tylko nie doznała wstrząsu jakby było inaczej xD W ogóle on chciał dziecko dużo wcześniej niż ja. A ja mam podobnie jak Sasanka, nie lubię wszystkich dzieci ;) Zawsze uważałam, że dzieci mają charaktery tak samo wyraźne jak dorośli - niektóre się lubi a niektóre nie :) Mój mąż wkurza mnie tylko tym, że nie chce iść ze mną rodzić! Tak mnie to strasznie irytuje... Mam nadzieję, że zmieni jeszcze zdanie a jak nie to pójdzie siłą :p

    A poza tym nie mogę się doczekać tej wizyty 8 marca, jeszcze 8 dni, maaaasakra.

    Malgonia my budujemy dom, więc temat mi znany... Współczujmy sobie nawzajem ;)

    O widzę, że mamy wizytę tego samego dnia :) ja już siedzę jak na szpilkach..

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 lutego 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Bzykamy się, a tu listonosz nam przerwał... :P
    Ja bez majtek, szybko się ubrałam i Polecialam, rozczochrana, zdyszana... ;P
    Trzeba było nie otwierać :P Chociaż teraz będzie na kogo zwalić winę jakby (odpukać!!) nie wyszło :D

    agge lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 lutego 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Cześć dziewczyny w dniu tego wspaniałego święta :) życzę Wam kresek tłustych jak dzisiejsze pączki :D

    Ja niestety jeszcze dzisiaj na koncie 0, ale muszę to nadrobić!

    Przeczytałan parę stron do tyłu. To jeżeli mam obstawiać jakim mój mąż będzie tatą to mam wyobrażenia, że najlepszym na świecie :) Obym tylko nie doznała wstrząsu jakby było inaczej xD W ogóle on chciał dziecko dużo wcześniej niż ja. A ja mam podobnie jak Sasanka, nie lubię wszystkich dzieci ;) Zawsze uważałam, że dzieci mają charaktery tak samo wyraźne jak dorośli - niektóre się lubi a niektóre nie :) Mój mąż wkurza mnie tylko tym, że nie chce iść ze mną rodzić! Tak mnie to strasznie irytuje... Mam nadzieję, że zmieni jeszcze zdanie a jak nie to pójdzie siłą :p

    A poza tym nie mogę się doczekać tej wizyty 8 marca, jeszcze 8 dni, maaaasakra.

    Malgonia my budujemy dom, więc temat mi znany... Współczujmy sobie nawzajem ;)
    Zawsze możesz urodzić w aucie, to nie będzie miał wyjścia i będzie odbierał malucha :P
    A tak na poważnie, to ja sobie też nie wyobrażam rodzić bez męża. Już mojemu mówiłam, że może sobie mdleć na sali, ale ma ze mną siedzieć :D

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 28 lutego 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Trzeba było nie otwierać :P Chociaż teraz będzie na kogo zwalić winę jakby (odpukać!!) nie wyszło :D
    On sobie zawsze sam otwiera drzwi, wchodzi i krzyczy "Dzień dobry, listonosz" :D :D A drzwi otwarte, auto koło domu, więc wiedział że jestem. No i to ta opaska, to już chciałam ją odebrać :P

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ