X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 28 lutego 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Zawsze możesz urodzić w aucie, to nie będzie miał wyjścia i będzie odbierał malucha :P
    A tak na poważnie, to ja sobie też nie wyobrażam rodzić bez męża. Już mojemu mówiłam, że może sobie mdleć na sali, ale ma ze mną siedzieć :D
    Ja rodziłam bez męża. Był w trasie, na Słowacji, jak rodzić zaczęłam. Niby miał zdążyć, ale przyszedł chwilę po tym, jak już było po wszystkim.
    W tamtej ciąży chciałam, aby był przy porodzie. Teraz, jak już wiem co i jak, to już nie chcę :P
    Więc jak już zajdę i będę miała rodzić, to znów chcę sama :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 28 lutego 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, znalazłam sposób dla Was - dla tych, które boją się przytyć po pączkach :D
    Otóż trzeba popijać je herbatą. Poczytajcie ;P

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1219475111541960&id=336484796507667

    ef36 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 lutego 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że nie jadłam dziś żadnego pączka i raczej nie zjem? Bo nie chce mi się D ruszyć z domu, a dziecko nie pomaga. "Krysia chcesz iśc na spacer?" , odpowiedz prawie, krzyczana "Nie". A mąż w pracy do 20 .
    Co do różu to na komputerze to może i go widać, jak zwykle siedze w telefonie to tak ledwo ledwo.

    Holibka jak się czujesz?

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 28 lutego 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listonosz zawsze puka dwa razy :D :D :D

    agge, Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanka nie stresuj się. nawet jak coś wyjdzie to nie jest koniec świata. Będziesz brała zastrzyki i już. Wdech i wydech.

    Sylwian żeby z szyjki coś wyczytać to trzeba ją regularnie sprawdzać. u mnie np. twardnieje po owulacji i jest to wyczuwalne. i jeśli chodzi o śluz to czasem mam wątpliwości, ale razem z szyjką już ten moment kiedy jest definitywnie po odróżniam. Spróbuj sobie zapisywać i może wyłapiesz jak się zmienia (moim zdaniem położenie wysoko - nisko jest trochę bez sensu bo ona się przemieszcza, wystarczy że się inaczej ułożysz), ale właśnie jak twardnieje. Obyś zaszła nim się nauczysz :P

    Dziewczyny skoro jutro przerwa to zachodzimy w ciążę :) trzeba jakoś ten czas wykorzystać

    Wlasnie nie boje sie zastrzykow, tylko tego, ze zaraz sie dowiem,ze jestem w ciazy i ze za pozno zareagowalam, ale zeby zredukowac poziom stresu, zapisalam sie na wszelki wypadek do hematologa :)

    Ochmanka, co to? Nie chce zadnej przerwy w Ovu...

    Kaczorka, przepraszam, ale jak zobaczylam Twoj nick i avatar, to z moim wymarzonym strojem mi sie skojarzylas :D parsknelam w pociagu :D

    Ja zjadlam paczka i napoleonke. Jedno pojdzie mi w cycki, a drugim poczestowalam dzidziulka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2019, 16:11

    Malgonia, Ochmanka, Nuch, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 28 lutego 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka wzorowe podejście do obżarstwa!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Sasanka wzorowe podejście do obżarstwa!

    Ja sie nie obzeram, ja czestuje :D

    Nuch, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do porodu,to moj maz byl przy porodzie i chciałabym, zeby był ponownie. On nie jest do tego przekonany. Nie,nie. Nie odrzucilo go to,ze widział jak sie rodzi Wojtuś. On powiedział, że jemu było ciezko patrzev na moja buzie. Powiedzial, ze tak wykrzywionej twarzy z bólu ,to on nigdy nie widział i to go przeraza. Ze będzie musial patrzec na moje cierpienie. To ja mu powiedziałam,ze on chce zrezygnowac,zeby nie patrzeć, a ja muszę urodzić. Takze ma byc ze mna i razem ze mna to przezywac. Ale dumny jest jak diabli,ze przecial pepowine. No i w sumie dzieki nie mu,mam filmik,jak mam malego na piersi i czytam opaskę. Zawsze płacze jak to ogladam. Mega wzruszajace

    Nuch, Malinowa91, nuśka91, 5ylwian, Arashe, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:59

    Angelika1313, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki...

    PAI-1: Allel 1: 4G Allel 2:4G homozygota :/

    V Leiden: Allel 1: typ dziki Allel 2: typ dziki. Genotype: Normal

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki...

    PAI-1: Allel 1: 4G Allel 2:4G homozygota :/

    V Leiden: Allel 1: typ dziki Allel 2: typ dziki. Genotype: Normal
    Kurde dla mnie chinszczyzna :( a co to oznacza? Po minie widze,ze nie halo? :(

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Kurde dla mnie chinszczyzna :( a co to oznacza? Po minie widze,ze nie halo? :(

    Wydaje mi sie, ze v leiden ok, skoro jest normal, a pai-1 to mam ta gorsza wersje, bo homozygote. Co to oznacza, nie wiem...

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli to będziemy się wspierać :) Chociaż za tydzień to już będzie 3 tygodnie od mojej ostatniej wizyty. Już parę razy prawie pękłam i chciałam iść na usg żeby tylko usłyszeć że wszystko dobrze. Ale jeszcze się trzymam ;)

    Szczęśliwa_mamusia wspaniale! Też bym tak chciała <3

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Aż sama się wzruszyłam czytając Twój post. Pierwsze spotkanie z maluchem to musi być magiczna chwila!
    Oj tak. Tego pierwszego spotkania nie zapomnę do końca życia :-) i mimo porodu bez znieczulenia, to chciałabym miec dane jeszxze raz urodzic silami natury :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka- ja sie nie znam. Kompletnie mi to nic nie mowi. Najlepiej skonsiltowac wyniki z lekarzem :-)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Oli to będziemy się wspierać :) Chociaż za tydzień to już będzie 3 tygodnie od mojej ostatniej wizyty. Już parę razy prawie pękłam i chciałam iść na usg żeby tylko usłyszeć że wszystko dobrze. Ale jeszcze się trzymam ;)

    Szczęśliwa_mamusia wspaniale! Też bym tak chciała <3
    Polecam detektor tetna. Udało mi sie zlapac malucha juz w 10tyg (skonczonym). Uspokajalo mnie to słuchanie . Oczywiscie bywało, ze nie moglam go znalezc,ale nie panikowalam. Probowlam w pozniejszym czasie. Najpiekniejsza muzyka dla uszu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, pomozesz?

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Wydaje mi sie, ze v leiden ok, skoro jest normal, a pai-1 to mam ta gorsza wersje, bo homozygote. Co to oznacza, nie wiem...
    Monika pewnie odpowie jak przeczyta

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem Sasanko. Nid jedt idealnie, sle dramatu nie ma. Ten laiden jest ponoc gorszy.

    No bedziesz musiala zapewne zainwestowac w badania na zespol antygosfolipidowy. Zajrzyj na pierwsza strone Dinusiow i tam znajdziesz info co i jak.

    Acard na 200% i heparyna pewnie tez. Pytanie czy od owulacji czy od pozytywnego testu.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Juz jestem Sasanko. Nid jedt idealnie, sle dramatu nie ma. Ten laiden jest ponoc gorszy.

    No bedziesz musiala zapewne zainwestowac w badania na zespol antygosfolipidowy. Zajrzyj na pierwsza strone Dinusiow i tam znajdziesz info co i jak.

    Acard na 200% i heparyna pewnie tez. Pytanie czy od owulacji czy od pozytywnego testu.

    Dziekuje :* myslisz, ze jak napisali przy v leidenie, genotyp "normal", to tego nie ma? o ja jebie, ciagle cos. Na razie biore tylko acard 75 mg... Jutro, max w sb zrobie caly panel badan...

‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ