X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka chyba jakiś wadliwy. Skoro jesteś 9dpo to siknij za dwa dni będzie wiadomo :)

    Moyeu a co to za test? Mi na bobkach zawsze wychodzą evapy od razu. :/

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Wpisałam dzisiejszą temperatura i ovu skasowało mi owulację. Czyli tak jak myślałam, cykl bezowulacyjny. :(

    Przepraszam, ze sie madrze, ale czlowiek to nie robot, wiec mysle, ze i tak sporo dzieci wyszlo z tych "bezowulacyjnych". Trzymam kciuki, by jednak okazalo sie to pomylka!

    Rozbroilam Nordtest i rozowosc zniknela. Nie bylabym jednak soba, gdybym nie przyswiecila latarka. Przy latarce i pod katem widze rozowy cien cienia cieniowego, ale to i tak juz po czasie. Nie nakrecam sie i nie pokazuje nawet M. bo ten juz ostatnio wspominal, ze bedziemy musieli troche przystopowac ze staraniami, poniewaz martwi sie o moja psychike. Facet nie zrozumie, mysli, ze oszalalam, a przeciez nie tylko ja rozbrajam testy do ch*ja wafla!

    Ochmanka, MonikA_89!, moyeu, Emmainthegarden, Anielka90 lubią tę wiadomość

  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj spadek o 2 kreski temperatury, @ brak ale napewno przyjdzie.

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleście naskrobały!!!

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet, w tym miesiacu slabe temperatury, spadki, czy prognozy cykli bezowulacyjnych sie nie licza. Twoja @ kopie w dupe, a kysz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem po 5 dniach brania liteiny odstawilam jak zobaczylam plodmy sluz bo mowie moze owulacja a tu dokladnie po 3 dniach okres. Cykl 26 dni. W zyciu takiego krotkiego nie mialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I sie martwie bo i druga faza mi sie skrocila i boje sie jak bedzie w przyszlym miesiacu z pwulacja i w ogole

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Dziewczyny mam problem po 5 dniach brania liteiny odstawilam jak zobaczylam plodmy sluz bo mowie moze owulacja a tu dokladnie po 3 dniach okres. Cykl 26 dni. W zyciu takiego krotkiego nie mialam

    Następnym razem dobrze by było zrobić monitoring. A temp mierzysz?

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Następnym razem dobrze by było zrobić monitoring. A temp mierzysz?
    Nie, nie mierze. Ale masz racje zapisze sie na.monitoring moze od 7 dnia cyklu bo sie strasznie martwie ze moge nie miec owulacji przez to wszystko.

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Nie, nie mierze. Ale masz racje zapisze sie na.monitoring moze od 7 dnia cyklu bo sie strasznie martwie ze moge nie miec owulacji przez to wszystko.

    Ciężko stwierdzić. Ona lubi płatać psikusy... Sama byłam na wizycie wtedy, kiedy miałam mieć owu, lekarz powiedział, że ona już była, kilka dni temu... Mhm, aha, to było o wiele za wcześnie. Nie było żadnych objawów, nawet specyficznego śluzu. Temp nie mierzyłam, bo non stop byłam w styczniu chora... I ten cykl był szczęśliwy. Jak? Nie wiem, ale warto się temu przyglądać, bo owu lubi robić psikusy.
    Kiedyś miałam też owu z obu jajników w jednym miesiącu... Warunki mega sprzyjające i lipa.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Przepraszam, ze sie madrze, ale czlowiek to nie robot, wiec mysle, ze i tak sporo dzieci wyszlo z tych "bezowulacyjnych". Trzymam kciuki, by jednak okazalo sie to pomylka!

    Rozbroilam Nordtest i rozowosc zniknela. Nie bylabym jednak soba, gdybym nie przyswiecila latarka. Przy latarce i pod katem widze rozowy cien cienia cieniowego, ale to i tak juz po czasie. Nie nakrecam sie i nie pokazuje nawet M. bo ten juz ostatnio wspominal, ze bedziemy musieli troche przystopowac ze staraniami, poniewaz martwi sie o moja psychike. Facet nie zrozumie, mysli, ze oszalalam, a przeciez nie tylko ja rozbrajam testy do ch*ja wafla!
    No szkoda, ze w ovu nie można wyszukiwać według dwich parametrów, cyk bezowulacyjny +ciąża :Postateczna odpowiedź przyjdzie w poniedziałek.
    Ja wczoraj robiłam test facelle, oczywiście biel, ale wieczorem wygrzebałam go z kosza i oczywiście patrzyłam pod światło, żeby sprawdzić czy nic nie przebija

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2019, 08:59

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 lutego 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 może to przez odstawienie luteiny? Mi lekarz mówił, że jak na wywołanie @ to 5 dni brać i odstawić, ale jeśli ma wspomóc drugą fazę to brać do 14dpo i odstawić dopiero jeśli test negatywny.

    Iwona28 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Ciężko stwierdzić. Ona lubi płatać psikusy... Sama byłam na wizycie wtedy, kiedy miałam mieć owu, lekarz powiedział, że ona już była, kilka dni temu... Mhm, aha, to było o wiele za wcześnie. Nie było żadnych objawów, nawet specyficznego śluzu. Temp nie mierzyłam, bo non stop byłam w styczniu chora... I ten cykl był szczęśliwy. Jak? Nie wiem, ale warto się temu przyglądać, bo owu lubi robić psikusy.
    Kiedyś miałam też owu z obu jajników w jednym miesiącu... Warunki mega sprzyjające i lipa.
    Ale wiesz tu by bylo normalnie jakbym nie odstawila luteine za wczesnie. Jak zobaczylam plodny sluz to pomyslalam ze nie bedzie blokowac liteina i sobie narobilam. Na jedno krotsze cykle wiecej szans na ciaze ale zebym tym wszystkim nie popsula sobie owulki bo mialam praktycznie co miesiac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Iwona28 może to przez odstawienie luteiny? Mi lekarz mówił, że jak na wywołanie @ to 5 dni brać i odstawić, ale jeśli ma wspomóc drugą fazę to brać do 14dpo i odstawić dopiero jeśli test negatywny.
    W drugim cyklu bede probowac znow wydluzyc druga faze bo mialam 14 dni a yeraz wychodzi 11-12

  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka - coś może być na rzeczy ;)

    Dziewczyny, jak się bierze bromergon? Rano czy wieczorem? Przed jedzeniem czy po?

    Scarlet88, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk najlepiej wieczorem przed samym spaniem, żeby przespać skutki uboczne :)

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Sasanka - coś może być na rzeczy ;)

    Dziewczyny, jak się bierze bromergon? Rano czy wieczorem? Przed jedzeniem czy po?

    Wieczorem, pierwsze dni mogą być ciężkie, choć ja nią miałam żadnych skutków ubocznych.

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Ale wiesz tu by bylo normalnie jakbym nie odstawila luteine za wczesnie. Jak zobaczylam plodny sluz to pomyslalam ze nie bedzie blokowac liteina i sobie narobilam. Na jedno krotsze cykle wiecej szans na ciaze ale zebym tym wszystkim nie popsula sobie owulki bo mialam praktycznie co miesiac

    Nie, spokojnie. Umów się na monitoring i uszy do góry :) stres nie sprzyja.

    Iwona28 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Nie, spokojnie. Umów się na monitoring i uszy do góry :) stres nie sprzyja.
    A od ktorego dnia cyklu by bylo najlepiej usc?

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc985b3b8b09.jpg mam nadzieję że ovitrelle nie utrzymywałoby się tak długo- trzymajcie kciuki :) o 8 jadę na betę

    Gratulacje!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ