X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Jest takie staropolskie przysłowie: Beta prawdę Ci powie :D

    Ha ha :) jest też "nie chwal dnia przed zachodem słońca", trochę się cykam, jak ostatnio byłam na becie to wychodze ze szpitala i czuje że się @ rozkręca. Może lepiej zaczekać do pon, zobaczyć co się wykluje. Czy to może być spowodowane tym że biorę euthyrox i niepokalanka?

    14 tc <3
  • summersun Przyjaciółka
    Postów: 69 84

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć u Nas przieziebienie zaczyna pomału odpuszczać :) katar coraz mniejszy pozostał kasZel ale inhalacje z naparu rumianka pomagają wiec zaraz ide powdychać :)
    O proszę...i ja wychodzę z przeziębienia. Katar ciągle jest, nie chce odpuścić, ale czytałam, że to jeden z pierwszych objawów ciąży, bo śluzówka jest przekrwiona mocno na początku i stąd ten katar. :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    B-hcg 9 dpo = 24,6 <3 11 dpo = 78,0 <3 13 dpo = 196,0 <3 <3 48 dpo = 36349,7 !!! <3 <3 <3
    7u22hgqsxf3v4gg4.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliber wrote:
    Dzisiaj 12-13dpo, okres najpóźniej jutro (wtedy ten cykl miałby 32d, cykle mam za zwyczaj 28-29d, ale zdarzały się takie 32). A dzisiaj wzrost temp!
    Koliber twoj wykres wyglada pieknie ciazowo:)proponuje isc na bete.
    A testy czasem moga pokazywac ciaze dopiero 14-15dpo.
    Powodzenia!!!

    Koliber, Lunaris lubią tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summersun wrote:
    O proszę...i ja wychodzę z przeziębienia. Katar ciągle jest, nie chce odpuścić, ale czytałam, że to jeden z pierwszych objawów ciąży, bo śluzówka jest przekrwiona mocno na początku i stąd ten katar. :)


    Wypij mleko z czosnkiem i miodem :) naturalny antybiotyk mi bardzo teraz pomaga :)

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliber wrote:
    Ha ha :) jest też "nie chwal dnia przed zachodem słońca", trochę się cykam, jak ostatnio byłam na becie to wychodze ze szpitala i czuje że się @ rozkręca. Może lepiej zaczekać do pon, zobaczyć co się wykluje. Czy to może być spowodowane tym że biorę euthyrox i niepokalanka?
    Nie wiem jak niepokalanek,ale euthyrox na pewno nie wplywa na dlugosc cyklu:)

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak mi temp nie spadnie, @ nie przyjdzie to jutro polecę :)

    14 tc <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Koliber twoj wykres wyglada pieknie ciazowo:)proponuje isc na bete.
    A testy czasem moga pokazywac ciaze dopiero 14-15dpo.
    Powodzenia!!!

    Zgadza się. Mi test taka prawdziwa kreskę pokazał dopiero w sobotę. To było 15 dpo. A tak to jakieś cienie, że mój M to tylko na mnie patrzał jak na wariatkę ;) do tego po czasie wychodziły.

    Koliber lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej coś mi mój suwaczek nie działa. Ktoś ma pomysł dlaczego? Zrobiłam go wczoraj i został tak z wczorajszym 4tydz5dni

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ej coś mi mój suwaczek nie działa. Ktoś ma pomysł dlaczego? Zrobiłam go wczoraj i został tak z wczorajszym 4tydz5dni
    Kochana ja widzę 4tydz 6dz wiec jest Ok :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana ja widzę 4tydz 6dz wiec jest Ok :)

    A ja - mimo że na telefonie - to widzę 4t5d. Może zmień suwaczek ;) te co mam ją i Agniechaaaa działają bez zarzutów.

    calza - jak wizyta ma Cię uspokoić to idź :) ale te bóle to taki standard. Z suplementów polecam Femibion natal 1. Chyba najlepszy z wszystkich. I nie wiem jak akurat ten ginekolog, ale inni przeważnie dają skierowanie na badania jak się już zarodek pojawi.
    No i taka najezpieczniejszy termin wizyty, gdzie będzie widać serduszko to 7-8 tydzień :) wcześniej może być, ale nie musi.

    calza lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja Wam dorzucę swoich wiruskow ;)
    No i za nie długo zwolni się miejsce dla następnej ;) tak więc kochane walczyć, walczyć i nie tracić nadzieji ;)
    Pozdrawiam i mocno Wam kibicuje :*
    Lipcówka 2017

    Bocianiątko, zubii, Koliber, KateHawke, Amy333, Flowwer, Emilkap11, madzia8lenka, Lunaris lubią tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kaczorka :) dziś zakupię zatem

    mjvyi09k1yghelay.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :) zajrzałam i oczy mi się śmieją na widok tylu serduszek :) 15 zafasolkowanych mamusiek :D ale cuudnie
    U mnie już po owulce serduszka były czekamy więc na rozój wydarzeń nadzieja mnie podnosi na duchu zdrowy rozsądek sprowadza na ziemię :)
    Miłego dzionka kochane :D

    zubii, Karma88, Lunaris, malinowaemi lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja - mimo że na telefonie - to widzę 4t5d. Może zmień suwaczek ;) te co mam ją i Agniechaaaa działają bez zarzutów

    Ja właśnie też na telefonie patrzę. Wieczorem zmienię jak wrócę z pracy :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Hej kobietki :) zajrzałam i oczy mi się śmieją na widok tylu serduszek :) 15 zafasolkowanych mamusiek :D ale cuudnie
    U mnie już po owulce serduszka były czekamy więc na rozój wydarzeń nadzieja mnie podnosi na duchu zdrowy rozsądek sprowadza na ziemię :)
    Miłego dzionka kochane :D

    No to czekamy na II!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A teraz spokojnie możesz wystyłać wiruski !!! Przydadzą wszystkim weteranką.

    Już wuruski wysyłałam ale nadal moge &&&@%#&&@#&^&@&&^#&@

    choć spokojniejsza będe dopiero po dzisijeszej wizycie i stwierdzeniu, ze nie ma znów cp przypadkiem...

    Bocianiątko, Koliber, Amy333, Flowwer, OjMaryś, madzia8lenka lubią tę wiadomość

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Hej kobietki :) zajrzałam i oczy mi się śmieją na widok tylu serduszek :) 15 zafasolkowanych mamusiek :D ale cuudnie
    U mnie już po owulce serduszka były czekamy więc na rozój wydarzeń nadzieja mnie podnosi na duchu zdrowy rozsądek sprowadza na ziemię :)
    Miłego dzionka kochane :D


    to czekamy :)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakoś dziwnie, tak jak jajniki ruszyły z kopyta tak jakoś mi się ta owulacja teraz przeciąga ;). Tzn ja na mój cykl, bo jestem dopiero w 11 dniu ale rozciągliwy śluz mam już piąty dzień (!), a temperatura jeszcze w dole, test owu cały czas druga kreska słabsza, no ciekawe, obstawiam że może dzisiaj będzie bo nie mogę sięgnąć szyjki. W każdym razie próbujemy obstawiać owu <3 z każdej strony w tym cyklu na tyle ile mam emka na miejscu ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • aishee Przyjaciółka
    Postów: 81 80

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj wreszcie wyszedł pozytywny test ovu facelle - tak mi się przynajmniej wydaje. Test z domowe labolatorium ciemniesza kraska testowa. Czyli facelle bardziej czuły



    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2bea91b65cc7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 10:21

    Koliber, Flowwer, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    f2w3gov3n7wr37i6.png
    03.2016 moje szczęście <3
    03.2017 ciąża bezzarodkowa (8tc)
    06.2017 ciąża biochemiczna
    4 cspp szczęśliwy <3

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Hej kobietki :) zajrzałam i oczy mi się śmieją na widok tylu serduszek :) 15 zafasolkowanych mamusiek :D ale cuudnie
    U mnie już po owulce serduszka były czekamy więc na rozój wydarzeń nadzieja mnie podnosi na duchu zdrowy rozsądek sprowadza na ziemię :)
    Miłego dzionka kochane :D

    mocno kibicuje:-)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ