X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Wygrzebałam z szafki jakimś cudem zapomniany jeden test. Także pewnie rano będzie testowanko. Raczej nie dam rady się powstrzymać ;)
    Witaj w klubie. Też jestem po laparoskopii w styczniu. Który stopień endomendy masz i czy coś na nią Ci przepisali? Ja brałam visanne przez miesiąc.

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Dzieki Flower :* no to najpierw lampka wina i do roboty :) juz sie zameldowalam na AA :)
    Moje endo zaraz przerośnie !!! Ja już po ovu ale co tam napiję się chetnie bo wkręcać ciąży nie bedę.

    Meśka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 wrote:
    Witaj w klubie. Też jestem po laparoskopii w styczniu. Który stopień endomendy masz i czy coś na nią Ci przepisali? Ja brałam visanne przez miesiąc.

    Ja właśnie jestem zła bo na wypisie nie napisali który stopień. A jak zapytałam lekarza to coś pobuczał pod nosem że były ogniska i że usunęli i tyle. I torbiel endometrialną z jajnika usunęli. Więcej nie wiem :/ na razie nic nie dostałam na to. Mam się starać do czerwca, jak nie wyjdzie to zaczynamy leczenie. Pewnie też dostanę to co Ty, bo raczej nie wierzę że do czerwca się uda. Następny cykl będzie ostatni przed przymusową przerwą.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Misi Przyjaciółka
    Postów: 82 253

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To zapraszamy na grupe AA ;) a cykl bez ovu ?
    Niby z owu, widac cialko w jajniku i ślad płynu. Ok, zajrzę, aczkolwiek ja anty alkoholowa i co ja zrobię.. :D

    ]d575c8f593cd1af05cdd6822f44ded39.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Testujesz ?

    Dopiero w niedzielę.Nie zniosłabym widoku jednej kreski.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 wrote:
    Zielono będzie :-)

    To chyba sama już w to nie wierzę.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 maja 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi wrote:
    Niby z owu, widac cialko w jajniku i ślad płynu. Ok, zajrzę, aczkolwiek ja anty alkoholowa i co ja zrobię.. :D
    Dobra, dobra nie czaj się jak na mitingu z AA tam nikt nie pije:D

    Misi lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 5 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    To chyba sama już w to nie wierzę.
    No to ją wierzę za Ciebie :-)

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Monia!

    Cycki bolą po boku, brzuch ciągnie @.
    Muszę się czymś zająć, bo ocipieje.

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 maja 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga - będzie hit! Wynalazłam nowy objaw mojej "ciąży" - nie wypadają mi włosy i stwardniały mi paznokcie :D. Ale człowiek głupieje z tego czekania

    A tak się zastanawiam dlaczego ten cały detektor pokazuje mi 35% szans na pozytywny test w 10 dpo, czy to faktycznie jeszcze na tyle wcześnie że testy mało kiedy wychodzą? U wszystkich tak samo pokazuje, na podstawie dni po owulacji czy na jakoś inaczej to liczy?

    Barbarka1984 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 5 maja 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja właśnie jestem zła bo na wypisie nie napisali który stopień. A jak zapytałam lekarza to coś pobuczał pod nosem że były ogniska i że usunęli i tyle. I torbiel endometrialną z jajnika usunęli. Więcej nie wiem :/ na razie nic nie dostałam na to. Mam się starać do czerwca, jak nie wyjdzie to zaczynamy leczenie. Pewnie też dostanę to co Ty, bo raczej nie wierzę że do czerwca się uda. Następny cykl będzie ostatni przed przymusową przerwą.
    Nie wiem jak Ty ale ja narobiłam sobie nadziei po laparoskopii A teraz zaczynam się dołować że na nic to. Jeżeli wstawią Cię na leki to pewnie będziesz musiała odłożyć starania. Miałaś jakieś zrosty? Jak u Ciebie z ovu?

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 wrote:
    Nie wiem jak Ty ale ja narobiłam sobie nadziei po laparoskopii A teraz zaczynam się dołować że na nic to. Jeżeli wstawią Cię na leki to pewnie będziesz musiała odłożyć starania. Miałaś jakieś zrosty? Jak u Ciebie z ovu?

    Ja oczywiście też miałam nadzieję po laparo. Ale od stycznia już tyle czasu minęło a tu nic. Lekarz powiedział że najczęściej się udaje w parę miesięcy po laparo dlatego mi dał czas do czerwca. Ale jak się nie uda to powiedział że leczenie to około pół roku :/ zrostów żadnych nie było, jajowody drożne. Owu jest, ale jakiś czas temu mi się cykle trochę rozregulowły dziwnie. Ale teraz już trzeci cykl co wygląda na normalny więc chyba się sytuacja normuje po laparo. Na monitoring nie chodzę więc nie mam 100% pewności jak to wygląda. Ale na kontrolnych wizytach jakoś zawsze tak trafia że widzi że będzie albo że była owu. Jeszcze podczas tego zabiegu usunęli 1cm mięśniaka którego nie było widać na USG.
    No i tak się staram i czekam na cud ;) ale powoli tracę nadieje. Ostatnio z mężem ustaliliśmy że jak się nie uda to pojedziemy w podróż do około świata ;) takie marzenia!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, monia- u mnie III stopień endomendy. Jestem zła bo nie zrobili mi od razu drożności i za dwa tygodnie muszę iść na hsg :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie dostałam żadnych leków, bo " ciąża jest lekiem na endometrioze " ...

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    mam dość krepujące pytanie - czy w czasie oczekiwania na testowanie miała któraś z was dziwną woń moczu? ... :P czytałam że to może być infekcja lub zmiana hormonów... jednak jak na infekcję to nic mnie nie boli, nie szczypie itp.
    Czy któraś z was tak miała? zaczynam sie martwic...

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Malka, monia- u mnie III stopień endomendy. Jestem zła bo nie zrobili mi od razu drożności i za dwa tygodnie muszę iść na hsg :/

    No to współczuję. Mi lekarz powiedział że żeby zrobić na NFZ drożność musi być rozpoznana niepłodność. Więc na skierowaniu na laparo do usunięcia torbieli dopisał jeszcze rozpoznanie niepłodność pierwotna, mimo że jeszcze teoretycznie nie mógł jej stwierdzić bo nie minął rok starań. Tym sposobem zrobili mi laparo i drożność za jednym zamachem. Ale co z tego skoro nic to nie dało :( teraz już zgodnie z "prawem" mógłby stwierdzić niepłodność.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    I nie dostałam żadnych leków, bo " ciąża jest lekiem na endometrioze " ...

    Też mi tak powiedział dlatego mam czas do czerwca. Ale jak się nie uda to leczenie, bo może i ciąża jest najlepszym lekarstwem, ale co z tego jak z powodu endomendy nie da się zajść w ciążę!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    hej,
    mam dość krepujące pytanie - czy w czasie oczekiwania na testowanie miała któraś z was dziwną woń moczu? ... :P czytałam że to może być infekcja lub zmiana hormonów... jednak jak na infekcję to nic mnie nie boli, nie szczypie itp.
    Czy któraś z was tak miała? zaczynam sie martwic...
    Moze to dobry znak, bo kiedyś jakaś pani doktor na internecie wypowiadała sie, ze właśnie jednym z bardzo wczesnych objawów ciazy jest zmiana zapachu moczu i ze właśnie przed testowaniem kobiety zwracają uwagę ze ich mocz jakos dziwnie inaczej pachnie:)

    OvuGrażyna lubi tę wiadomość

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Moze to dobry znak, bo kiedyś jakaś pani doktor na internecie wypowiadała sie, ze właśnie jednym z bardzo wczesnych objawów ciazy jest zmiana zapachu moczu i ze właśnie przed testowaniem kobiety zwracają uwagę ze ich mocz jakos dziwnie inaczej pachnie:)

    Ptysia - dałaś mi nadzieję;)))
    szukałam na necie info czy to objaw ciążowy ale tylko infekcje i infekcje... mnie tam nic nie boli ale moze dla pewnosci zrobie badanie moczu i betę hcg <3..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dokładnie nie wiem jak ona sie nazywa, ale na fejsie ma takie nieraz na żywo relacje i ona jest ginekologiem (mama ginekolog czy cos w tym stylu) moze kojarzycie o co chodzi i raz jak na żywo prowadziła jakaś transmisje o wczesnych objawach ciazy to właśnie jakos to zapadło mi w pamięci, także kto wie...:) życzę Ci aby to było to:)

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ