X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też strasznie ładna pogoda a ja siedzę przy kompie i projektuję gazetkę reklamową :) a wy kim jesteście z zawodu ?:)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Podbijam do pytania do mojej @ :D

    Moja mega się ociąga... Jak tak dalej pójdzie to zrobię jutro test... Tylko ze mam tylko 25:(
    Szkoda mi użyć tych lepszych np bobo bo czuje ze ciąży brak. Wiec wezmę z allegro;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam Kozisina kciuki za Ciebie :) będzie zielony kropek:)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biologiem ze specjalizacją fizjologia noworodka. Pisałam o tym pracę.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pracujesz w tym zawodzie ?:)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety. Ciężko o pracę w tym zawodzie...ale szukam.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak niestety jest w tym kraju, że mgr pracują w sklepie abo czasem gorzej

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja hotelarz z zawodu a 'pracuje' w sklepie :P

  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki u mnie taka sytuacja: Okres miałam 25 marca trwał 6-7 dni. Czyli tak jak zwykle.Cykle mam średnio co 30 dni. Powinnam dostać @ 25 kwietnia... nie przyszła.
    Dzień później zaczełam plamić. Najpierw na brunatno, potem przezroczysty śluz z domieszką krwi, następnie krew brunatna, i znów brunatne plamienie. Trwało to łącznie 3 dni. Temperatura cały czas w granicach 36.9 - 37,7... Do tej pory mam bóle podbrzusza, czasem tak silne że w nocy się budzę. Doszły nudności poranne, wymioty. I bóle krzyża.
    Jestem bardzo zmęczona, mogłabym przesypiać całe dnie.
    Zgłupiałam kompletnie. Gdyż co prawda jest ryzyko ciąży, ponieważ kochałam się z mężem na 3 dni przed dniami płodnymi (stosunek przerywany). Robiłam 3 testy. Jeden negatywny. Dwa następne pozytywne tylko że wynik ukazał się dopiero po upływie 30 min. Także nie wiem czy nie jest sfałszowany.
    Nie wiem co mam myśleć, boję się gdyż na tydzień przed spodziewaną @ miałam robiony rtg kręgosłupa.
    Co sądzicie? Jest jakaś szansa że jednak jestem w tej ciąży?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że jest szansa. A kiedy robiłaś ostatni test?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelfablanca wrote:
    Kobietki u mnie taka sytuacja: Okres miałam 25 marca trwał 6-7 dni. Czyli tak jak zwykle.Cykle mam średnio co 30 dni. Powinnam dostać @ 25 kwietnia... nie przyszła.
    Dzień później zaczełam plamić. Najpierw na brunatno, potem przezroczysty śluz z domieszką krwi, następnie krew brunatna, i znów brunatne plamienie. Trwało to łącznie 3 dni. Temperatura cały czas w granicach 36.9 - 37,7... Do tej pory mam bóle podbrzusza, czasem tak silne że w nocy się budzę. Doszły nudności poranne, wymioty. I bóle krzyża.
    Jestem bardzo zmęczona, mogłabym przesypiać całe dnie.
    Zgłupiałam kompletnie. Gdyż co prawda jest ryzyko ciąży, ponieważ kochałam się z mężem na 3 dni przed dniami płodnymi (stosunek przerywany). Robiłam 3 testy. Jeden negatywny. Dwa następne pozytywne tylko że wynik ukazał się dopiero po upływie 30 min. Także nie wiem czy nie jest sfałszowany.
    Nie wiem co mam myśleć, boję się gdyż na tydzień przed spodziewaną @ miałam robiony rtg kręgosłupa.
    Co sądzicie? Jest jakaś szansa że jednak jestem w tej ciąży?
    Może beta ?

  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam teraz pieniędzy właśnie. Bo tak to bym już dawno zrobiła.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelfablanca wrote:
    Nie mam teraz pieniędzy właśnie. Bo tak to bym już dawno zrobiła.
    Mhm rozumiem..

  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co mam o tym myśleć. Dzisiaj miałam być u lekarza, ale Pani doktor odwołała dzisiejsze wizyty.. Najbliższa dopiero we wtorek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja testuje 14:)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelfablanca wrote:
    Nie wiem co mam o tym myśleć. Dzisiaj miałam być u lekarza, ale Pani doktor odwołała dzisiejsze wizyty.. Najbliższa dopiero we wtorek.
    No to może poczekaj do tego wtorku.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy piszecie, że u Was ładnie a u mnie znowu oszalało, jeszcze 15 min temu sadziłam kwiatki a teraz jest burza i do tego daje gradem :P ja czułam, że tak będzie :P za pół godz pewnie znowu słońce wyjdzie :P urok mieszkania w Bieszczadach :D
    Adelfablanca, tak, jest szansa, że jesteś w ciąży, ale jak nie możesz zrobić bety to się nie dowiesz, a tu nikt Ci pewności nie da... jak nie masz to może pożycz od siostry, mamy ;) to tylko 20 albo 30 zł a już będziesz spokojna

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam o tym. Tyle że ból podbrzusza staje się coraz bardziej uciążliwy. Boję się, że to wszystko przez ten rtg. Do tego doszły mi upławy śluzu.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelfablanca wrote:
    Nie mam teraz pieniędzy właśnie. Bo tak to bym już dawno zrobiła.

    Rtg się nie przejmuj. Nie powinno się robić w ciąży ale nie dlatego ze są udokumentowane skutki uboczne a dlatego ze brak badan w tym polu...

    Proponuje się oszczędzać, jakbyś w ciąży byla... Może kolejny test? Albo może lekarz? Nie ma prawa odmówić pomocy.

    Hehe i pamiętaj ze określenie "ryzyko ciąży" przy kobitkach które juz od miesięcy starają sie o malucha to jak rzucić mięso między sępy ;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelfablanca wrote:
    Nie wiem co mam o tym myśleć. Dzisiaj miałam być u lekarza, ale Pani doktor odwołała dzisiejsze wizyty.. Najbliższa dopiero we wtorek.
    Do wtorku nie daleko ;) wytrzymaj :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ