Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolo 6-8 tygodnia. A wynik bety masz?

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    No ja w tamtym miesiącu miałam w detektor 22 punkty wiec nie za wiele. Dzisiaj nic nie zaznaczam bo bym musiała mdłości brak apetytu i większą połowę pewnie zaznaczyć :(
    Dlatego ja ten cały detektor traktuję z przymrużeniem oka ;) co będzie to będzie :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Cześć Dziewczyny :*

    Jednak się potwierdziło, robiłam rano 2 testy różne i wyszły pozytywne oba :)) Poszłam na bete żeby mieć zrobione z krwi jeszcze. Kiedy się idzie na pierwszą wizytę do ginekologa, żeby wiedzieć czy jest wszystko ok? :/
    W ogóle się nie orientuję w niczym jeszcze..
    No wiedziałam że będą pozytywne brawo ! ;*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja idę na wizytę w piątek dopiero. Można wcześniej ale zobaczysz tylko pęcherzyk. A później około 7 tygodnia to już zarodek i może serduszko ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety będę miała kolo 22, więc czekam.
    Offca88- dziękuję :) a mówisz o 7 tygodniu od owulacji czy od ostatniej miesiączki? :))

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od miesiączki najpewniej. ;) Gratulacje, Magda. <3

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almnah- dziękuję <3 jeszcze czekam na bete, żeby wiedzieć na 100% :)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To poczekam z tobą. :D Daj znać koniecznie. :)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 17 maja 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Wynik bety będę miała kolo 22, więc czekam.
    Offca88- dziękuję :) a mówisz o 7 tygodniu od owulacji czy od ostatniej miesiączki? :))

    Gratulacje! <3 Pochwal się betą jak już będziesz miała ;)

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 maja 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Wynik bety będę miała kolo 22, więc czekam.
    Offca88- dziękuję :) a mówisz o 7 tygodniu od owulacji czy od ostatniej miesiączki? :))
    Od @ 7 tydzień ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 maja 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że tak Wam się udało ;* czekamy na betę ;*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 17 maja 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKraków-gratkiiiiii:D:D:D

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 17 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziomeczki z fb - mesengrzer mi nie łądzia. :D Tak tylko daję znać, bo wiem, że nie tęsknicie. :P

    marta95 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety - 227 :))))) Nie wiem czy to nie za dużo?? 15 dpo ? :/

    Almanah, pomylonaa, Etka lubią tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj masz normy dla tygodni ciąży: klik

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje!świetna wiadomość :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 17 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda super wynik ;) myślę że ok ja też miałam 365 a robiłam chyba jakoś też 15 lub 16 dpo. Coś takiego ;) gratulacje !

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 maja 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :*:* Offca- kiedy byłaś na 1szej wizycie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Mam wynik bety - 227 :))))) Nie wiem czy to nie za dużo?? 15 dpo ? :/
    gratuluję <3

  • Irulana Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 17 maja 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow!!! MagdaKrakow gratuluję! :)

    Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was robiła badania progesteronu w 21dc? Zadzwoniłam do mojego gin że mam wynik 10 i powiedział że to ok ale od paru cykli mam mega pms i plamienia przed okresem więc wydaje mi się to niespójne...

    11cs
    niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ