X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to troszkę wcześnie faktycznie, raczej za wcześnie ale może ze mną we wtorek za testujesz? :) Może już coś pokaże :)
    Super że czysto, wow, coś tam się kluje wobec tego :D

    Co prawda dopiero co wstalam więc jeszcze niewiele można mówić, choć po nocy czysto. Wczoraj też tylko podbarwiony śluz.

    Ok. Przekonalas mnie! To we wt! Będę miała 11dpo. Mam pepino też. A 4.05 mama ma ur to najwyzej będę się chwalić :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak narzekałam na te moje krótkie 23 dniowe cykle a okazało się, że po prostu owulacja wypada mi kilka dni po @. 3 dni przed spodziewaną już był bladzioch na teście :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny pięknie,gratulacje,czyli jednak się da i tego będziemy się trzymać :)

    Agula82
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Długo nie zaglądałam.. Gratuluję pozytywnych testów :)) Ja tak bardzo boję się zapeszyć, uważałam ten cykl za kompletnie stracony, zamierzałam zamówić testy owulacyjne a tu dwie słabiutkie kreski w zeszłą niedzielę :) w środę beta 44,5 ml a dzisiaj kreseczka już gruba i piękna!
    Jej super wiadomość !! Brawo brawo brawo !!:*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Co prawda dopiero co wstalam więc jeszcze niewiele można mówić, choć po nocy czysto. Wczoraj też tylko podbarwiony śluz.

    Ok. Przekonalas mnie! To we wt! Będę miała 11dpo. Mam pepino też. A 4.05 mama ma ur to najwyzej będę się chwalić :)
    No to test we wtorek, ja sobie jeszcze jutro zerknę, ale generalnie we wtorek chcę zrobić decydujący :)

    DObra wiadomośc :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Tak narzekałam na te moje krótkie 23 dniowe cykle a okazało się, że po prostu owulacja wypada mi kilka dni po @. 3 dni przed spodziewaną już był bladzioch na teście :D
    Pięknie :***

    Natala89 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to test we wtorek, ja sobie jeszcze jutro zerknę, ale generalnie we wtorek chcę zrobić decydujący :)

    DObra wiadomośc :*

    Az sprawdziłam śluz konkretnie. Gęsty kremowy żółty. Niewiele.
    Ciebie też cycki nie bola, co? Ja tylko ciut wrażliwy prawy sutek. Ale to o niczym nie świadczy.

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* Offca przypadłyby nam podobne terminy :) Na podstawie OM wylicza mi 5 stycznia :) Modlę się tylko by wszystko było dobrze.. Byłam u lekarza w czwartek ale czysto teoretycznie chciałam wypytać o kilka rzeczy bo wiem, że u mnie mógłby wystąpić konflikt serologiczny itp to potraktował mnie jakbym się z kosmosu urwała. Co ja tu robię i że powinnam przyjść dopiero w czerwcu.

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się zrobił mętlik w głowie,jeszcze rano miałam nadzieję,bo temp skoczyła,ale zaczęłam plamić,a to już 10 dpo,2 dni przed wyznaczoną @,a plamienia przed @ miewam...tylko ta temp.tak mnie rano ucieszyła,trudne nie teraz to następnym razem

    Agula82
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    widzę, że u Ciebie już prawie odliczanie do owulki :)
    Pisałam Ci wczoraj, że spodziewam się dni płodnych koło środy.
    Ku mojemu zaskoczeniu - znalazłam dziś piękny śluz rozciągliwy xD Szyjka wysoko, miękka...
    Mam za sobą 12 obserwowanych cykli... i nie odnotowałam jeszcze tak wcześnie dni płodnych... Muszę przemyśleć od kiedy zacząć testy owu, bo cykl będzie na pewno krótszy niż 30 dni...
    Offca88 wrote:
    Witam dziewczyny, zrobiłam rano ten test pepino 10 i jest druga bardzo słaba ale różowiutka kreseczka!!!! AAA....normalnie nie wierzę :D
    SUPER!!!! Trzymam mocno kciuki za piękną betę! :D
    Natala89 wrote:
    dwie słabiutkie kreski w zeszłą niedzielę :) w środę beta 44,5 ml a dzisiaj kreseczka już gruba i piękna!
    super!!! gratuluję :)

    Pozytywnie zaczął się miesiąc :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo, dziewczyny. <3 Ale sie te pozytywne testy sypią. <3

    A ja się cieszę, że jest 9 dpo i jeszcze nic na @ nie wskazuje. :D Chyba mi ten castagnus jednak pomógł.

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Az sprawdziłam śluz konkretnie. Gęsty kremowy żółty. Niewiele.
    Ciebie też cycki nie bola, co? Ja tylko ciut wrażliwy prawy sutek. Ale to o niczym nie świadczy.
    Kochana u mnie objaw były mdłości od 2 ch dni. No i wczoraj zgaga. Cyce mnie nie bolały od wczoraj w sumie zaczęły ale nie tak mocno tylko tak sutki w sumie. Przy dotyku tylko. Tak to w sumie śluzu nie mam za wiele mało żółty raz kremowy. I wczoraj rano bardzo dużo w wc byłam. No i uderzenia gorąca. Mam wsio zapisane mniej więcej u mnie. Ale pamiętaj każda ciąża inna. W tamtej cyce nic nie czułam. Mdłości były sporo później. Także każdy inaczej ☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Dziękuję :* Offca przypadłyby nam podobne terminy :) Na podstawie OM wylicza mi 5 stycznia :) Modlę się tylko by wszystko było dobrze.. Byłam u lekarza w czwartek ale czysto teoretycznie chciałam wypytać o kilka rzeczy bo wiem, że u mnie mógłby wystąpić konflikt serologiczny itp to potraktował mnie jakbym się z kosmosu urwała. Co ja tu robię i że powinnam przyjść dopiero w czerwcu.
    no to faktycznie podobnie :) to jakiś głupi ten lekarz. Konflikt moja mama miała i trzeba wcześniej się konsultować. Matko normalnie same głąby z tych lekarzy :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    A mi się zrobił mętlik w głowie,jeszcze rano miałam nadzieję,bo temp skoczyła,ale zaczęłam plamić,a to już 10 dpo,2 dni przed wyznaczoną @,a plamienia przed @ miewam...tylko ta temp.tak mnie rano ucieszyła,trudne nie teraz to następnym razem
    Agus plamienie jeszcze niczego nie przekreśla trzeba czekać kochana :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak uważam, dlatego za 2 tyg jestem zarejestrowana do innego lekarza prywatnie. Wyobraźcie sobie, że tamten wpisywał w mojej karcie: "pobolewanie podbrzusza, piersi, mdłości, rozpulchniona szyjka macicy" wogóle mnie o to nie pytając i nie badając mnie! Kiedy go zapytałam skąd ma takie informacje bo napewno nie ode mnie i nie o mojej szyjce pisze, odpowiedział : przecież wszystkie tak mają!! Szok

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    super!!! gratuluję :)

    Pozytywnie zaczął się miesiąc :)
    :) czasami się skracaja. Ja miewam tak 32 dni a raz w roku się sportowal na 27 :) może i u Ciebie będzie wcześniej :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Brawo, dziewczyny. <3 Ale sie te pozytywne testy sypią. <3

    A ja się cieszę, że jest 9 dpo i jeszcze nic na @ nie wskazuje. :D Chyba mi ten castagnus jednak pomógł.
    Super ! Musisz koniecznie dołączyć do tego grona pozytywnych testów :) mi ten lek wydłużal cykle ale mniej bolało w okres :)

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Też tak uważam, dlatego za 2 tyg jestem zarejestrowana do innego lekarza prywatnie. Wyobraźcie sobie, że tamten wpisywał w mojej karcie: "pobolewanie podbrzusza, piersi, mdłości, rozpulchniona szyjka macicy" wogóle mnie o to nie pytając i nie badając mnie! Kiedy go zapytałam skąd ma takie informacje bo napewno nie ode mnie i nie o mojej szyjce pisze, odpowiedział : przecież wszystkie tak mają!! Szok
    Normalnie Palant ;/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina i miałam jeszcze bóle pleców :) Ale to wsio tak 2 dni temu się nasililo dopiero.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Kochana u mnie objaw były mdłości od 2 ch dni. No i wczoraj zgaga. Cyce mnie nie bolały od wczoraj w sumie zaczęły ale nie tak mocno tylko tak sutki w sumie. Przy dotyku tylko. Tak to w sumie śluzu nie mam za wiele mało żółty raz kremowy. I wczoraj rano bardzo dużo w wc byłam. No i uderzenia gorąca. Mam wsio zapisane mniej więcej u mnie. Ale pamiętaj każda ciąża inna. W tamtej cyce nic nie czułam. Mdłości były sporo później. Także każdy inaczej ☺

    Wiem wiem:)
    Także jesteśmy umówione na wt:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ